autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Фокус...Королла...Рапід? (8/16)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 10:45 Гілками

Elementary3 08.02.2017 07:48 пишет:

Ganni 08.02.2017 00:14 пишет:

Не сперечаюсь, в моїх мріях Єврокару вже давно підготовлений окремий казан в пеклі
Але система стабілізації там вже в базі скрізь, справедливості ради.




Я тоже так думал. Тем не менее - если пройти конфигуратор и посмотреть паспорт октавии - то ESP в списке числится. В рапиде, в паспорте, ее нет. И в брошюре стоит звездочка. И только в табличке комплектаций везде стоят +. Поди пойми, что там на самом деле.


ЕСП зараз є на всіх нових моделях вже в базі. Ясно що справа не в добропорядності і благих намірах Єврокара - підозрюю, що просто в новому електронному начинні її просто вже намертво прописали так, щоб випиляти не можна було. А от з подушками простіше - їх виколупати можна на раз-два хоч однією викруткою (хоча тут має бути смайл фейспалму насправді)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
62 года (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10490
С нами с 20.02.2004

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 11:01 Гілками

Elementary3 08.02.2017 10:38 пишет:

А смысл смотреть логан, если Вам даже фокус не понравился, который на голову выше того логана?


Ну хоча б тому, що комплектація логана "на голову вище" того ж фокуса в тренді , та ще й за менші гроші (тільки що отримав ком. пропозицію зі скидкою для корпоративних клієнтів). Правда, і з форда подзвонили: бла-бла, імпортер тут ціни переглянув в сторону зменшення ... Хочуть здихатись останнього фокуса? Тільки хоч вбий мене, я не розумію, що таке "на голову вище"? Бренд, фарш, надійність, "шоб пацани на районі поняли"?
Ми ж не понти тут колотити зібрались, а вибираємо авто для контори, тому я більш схильний розглядати такі нюанси, як: функціональність, пристосованість до потреб фірми, вартість покупки та утримання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: ovc1313]
      8 февраля 2017 в 11:04 Гілками

Ще раз: ОСЬ офіційний сайт Єврокару.

Там сказано наступне: "Подушка безопасности водителя и пассажира спереди/пассажира с функцией отключения +/* +/+ +/+".
Розшифровую ось ту зірочку - вже в базі дві подушки (що не відміняє дегенеративності підходу Єврокару). В базі. Але функції відключення подушки пасажира немає (принаймні не у всіх комплектаціях). Хто хоче собі таку можливість - будь-ласка, 8к грн на стіл, не питання

Я розумію, підняти холівар за відсутність кондиціонера чи бічних подушок в базі - але відсутність можливості деактивації передньої подушки (тобто сама подушка присутня) це за гранню мого розуміння


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Ganni]
      8 февраля 2017 в 11:10 Гілками

Ganni 08.02.2017 11:04 пишет:

Ще раз: ОСЬ офіційний сайт Єврокару.

Там сказано наступне: "Подушка безопасности водителя и пассажира спереди/пассажира с функцией отключения +/* +/+ +/+".
Розшифровую ось ту зірочку - вже в базі дві подушки (що не відміняє дегенеративності підходу Єврокару). В базі. Але функції відключення подушки пасажира немає (принаймні не у всіх комплектаціях). Хто хоче собі таку можливість - будь-ласка, 8к грн на стіл, не питання

Я розумію, підняти холівар за відсутність кондиціонера чи бічних подушок в базі - але відсутність можливості деактивації передньої подушки (тобто сама подушка присутня) це за гранню мого розуміння




Подивившись на вартість конда в активі відразу дивишся наступний стовбчик, тут і питання хто ті люди, що покупають пустишку.

Хоча той конд щей питання виникає. В одному прайсі він в базі, в іншому за гроші

Змінено sashkaa (11:13 08/02/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Петрович]
      8 февраля 2017 в 11:21 Гілками

Петрович 07.02.2017 21:38 пишет:

Пішли далі. Багажник. Він ніби є, навіть немалий вроді ... але ж проєм тих дверцяток в седані такий, що шоб щось поставити в глибину чи забрати звідсіля - треба ну трохи не вполовину туди залізти



А що, Фокус буває седаном?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Ganni]
      8 февраля 2017 в 11:25 Гілками

Ganni 08.02.2017 11:04 пишет:

Я розумію, підняти холівар за відсутність кондиціонера чи бічних подушок в базі - але відсутність можливості деактивації передньої подушки (тобто сама подушка присутня) це за гранню мого розуміння




Согласен. Справедливости ради, надо заметить, что у большинства автотрейдеров на сайтах полно косяков и нестыковок. То прайсы висят от 11 года, то описание трехлетней давности, то картинки от предыдущей модели. Хоть убей не понимаю, почему супермаркет где 100500 копеечных позиций может поддерживать сайт в актуальном состоянии, а автотрейдер, у которого 10 позиций за 100500 денег - не может....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Ganni]
      8 февраля 2017 в 11:29 Гілками

До речі, я розумію, що Рапід створювався як заміна Туру і що 99% покупців звертають увагу саме на поєднання "ціна-практичність", але я зайшов ради цікавості в конфігуратор і мушу визнати, що дуже приємно здивований списком доступних опцій (принаймні в топовому Стайлі)
Тут тобі й три кольори інтер"єру на вибір, і спортивні сидіння, і ксенон, і фронт-асист, і задня камера, і задній підігрів сидінь, і топова навігація, і безключовий доступ
Да-да, я розумію, що там прайс вже добряче в октаву влізе, але тим не менше це до питання що більшість вважають рапід братом напівседана


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Фокус...Королла...Рапід? [Re: Петрович]
      8 февраля 2017 в 11:29 Гілками

Порівнювати на повному серйозі логан і фокус це справді -
Але цікава у вас на фірмі процедура закупівлі - визначається позами, в яких сидить в автівці ваша колега


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 11:31 Гілками

Elementary3 08.02.2017 11:25 пишет:

Ganni 08.02.2017 11:04 пишет:

Я розумію, підняти холівар за відсутність кондиціонера чи бічних подушок в базі - але відсутність можливості деактивації передньої подушки (тобто сама подушка присутня) це за гранню мого розуміння




Согласен. Справедливости ради, надо заметить, что у большинства автотрейдеров на сайтах полно косяков и нестыковок. То прайсы висят от 11 года, то описание трехлетней давности, то картинки от предыдущей модели. Хоть убей не понимаю, почему супермаркет где 100500 копеечных позиций может поддерживать сайт в актуальном состоянии, а автотрейдер, у которого 10 позиций за 100500 денег - не может....


Так, є така проблема. Якийсь Хотлайн агрегує в сотні раз більше інфи і вона все рівно точніша

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Фокус...Королла...Рапід? [Re: Петрович]
      8 февраля 2017 в 11:37 Гілками

В ответ на:

Правда, і з форда подзвонили: бла-бла, імпортер тут ціни переглянув в сторону зменшення ... Хочуть здихатись останнього фокуса?




В них прив'язка до Євро. І їх внутрішній курс реально впав 29.15->28.85
http://winner.ua/ua/contacts/exchange_history/

В ответ на:

Ми ж не понти тут колотити зібрались, а вибираємо авто для контори, тому я більш схильний розглядати такі нюанси, як: функціональність, пристосованість до потреб фірми, вартість покупки та утримання.




Я так і не зрозумів: авто для продажників які його повністю заслужили своєю працею чи авто для вас? Якщо вони будуть на ньому їздити, то може дати можливість їм вибрати?

Змінено Falwar (11:48 08/02/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3188
С нами с 15.03.2013

Re: Фокус...Королла...Рапід? [Re: T-STEP]
      8 февраля 2017 в 11:43 Гілками

T-STEP 08.02.2017 09:45 пишет:

А може таки FIAT TIPO ????



Плюсану. Дизайн на 5, плюшки теж непогано


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
Сообщения: 93
С нами с 04.08.2016

Re: Фокус...Королла...Рапід? [Re: Петрович]
      8 февраля 2017 в 12:05 Гілками

Плюсану за Фокус, у самого був до тойоты Версо (зараз), фокус був 1.6 в тренд комплектації, доречі тільки в форді була гарантія 3 роки без пробігу (для юр. компаній +), купляв на окружній у віді і обслуговувався там, тойота також (обслуговування у фордів на порядок вище). Якщо зрівнювати Форд (німець, а в мене був седан 2011р. -іспанець) і тойоту (яка турок) то ЛКП (краска) і метал у фордів краще і мєлочовка токож. Іще до форда був рено символ - ні в які зрівняння не йде. Рапіда не було ,але перед покупкой тойоти задумався, ну тільки октавію можна зрівняти з фордом, а не рапід.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4369
С нами с 09.08.2006

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Петрович]
      8 февраля 2017 в 12:10 Гілками

У форда этот лючек для бензина правильный - Вы его не откроете если машина закрыта, да и песок вы туда так просто не засыпете.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *
Киев
Сообщения: 77
С нами с 02.11.2007

Re: Фокус...Королла...Рапід? [Re: AM]
      8 февраля 2017 в 12:23 Гілками

AM 08.02.2017 11:43 пишет:

T-STEP 08.02.2017 09:45 пишет:

А може таки FIAT TIPO ????



Плюсану. Дизайн на 5, плюшки теж непогано




странно что еще никто не предложил джыли эмгранд


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 12:40 Гілками

Elementary3 07.02.2017 23:01 пишет:

Vindsor 07.02.2017 22:39 пишет:

Если таки победит рацио, то возвращайтесь к Рапиду.




Рацио? Летать по трассе в консервной банке без ЕСП и без единой подушки? Может у меня и бзик на теме безопасности, но лично я бы предпочел ехать раком в фокусе, чем чуть подраскинувшись в рапиде.


Не свисти. ЕСП и две подушки в базе. Надо еще - дозакажешь!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Elementary3]
      8 февраля 2017 в 12:48 Гілками

Elementary3 08.02.2017 08:38 пишет:

sashkaa 08.02.2017 08:35 пишет:

Прайсы шкоды умом не понять, там по ходу нужно приходить на крайний случай звонить и узнавать что конкретно есть в этой модели.
Потому что
Подушка безпеки водія та пасажира попереду/пасажира з функцією відключення * 8782,2
и ниже
Головні подушки безпеки, бічні подушки безпеки попереду, світловий сигнал непристебнутого 16310
Все для актива с прайса.
Что будет в авто наверно известно тока в Соломоново, что всунут то и будет




Там все правильно. 8К за фронтальные и 16 за боковые + шторки. Причем вторая опция без первой невозможна. Так что плюс 25К на подушки, если Вас волнует безопасность.


Не так. 8 к - за функцию отключения. Сами подушки в базе присутствуют.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: sashkaa]
      8 февраля 2017 в 12:53 Гілками

sashkaa 08.02.2017 11:10 пишет:

Ganni 08.02.2017 11:04 пишет:

Ще раз: ОСЬ офіційний сайт Єврокару.

Там сказано наступне: "Подушка безопасности водителя и пассажира спереди/пассажира с функцией отключения +/* +/+ +/+".
Розшифровую ось ту зірочку - вже в базі дві подушки (що не відміняє дегенеративності підходу Єврокару). В базі. Але функції відключення подушки пасажира немає (принаймні не у всіх комплектаціях). Хто хоче собі таку можливість - будь-ласка, 8к грн на стіл, не питання

Я розумію, підняти холівар за відсутність кондиціонера чи бічних подушок в базі - але відсутність можливості деактивації передньої подушки (тобто сама подушка присутня) це за гранню мого розуміння




Подивившись на вартість конда в активі відразу дивишся наступний стовбчик, тут і питання хто ті люди, що покупають пустишку.

Хоча той конд щей питання виникає. В одному прайсі він в базі, в іншому за гроші


Во всех прайсах в начальной комплектации есть кондиционер "Климатик", в следующих - Климатроник.

Змінено Vindsor (12:57 08/02/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: sashkaa]
      8 февраля 2017 в 12:54 Гілками

sashkaa 08.02.2017 08:41 пишет:

Смотрю прайсы япошек, да к там база шкоды топ. Причем у того же Фолькса все в порядке, база очень даже напакована, да и у Сиата. Это я так понимаю прикол Шкоды и так возьмут



Потому-что конструктор. Если берется как служебная, для перевозки грузов одним водителем, то зачем например переплачивать за дополнительные подушки.
То-же отключение подушки пассажира. Зачем оно надо, если спереди не ставить детское кресло ? И там не просто кнопка отключения, а замок под ключ в бардачке (в Октаве по крайней мере) и индикатор включения на панели. Может еще какая-то доп. электроника. Так-что 8К не за воздух.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Фокус...Королла...Рапід? [Re: Thumbs_Up_Guy]
      8 февраля 2017 в 12:55 Гілками

Thumbs_Up_Guy 08.02.2017 11:29 пишет:


Але цікава у вас на фірмі процедура закупівлі - визначається позами, в яких сидить в автівці ваша колега


Ваще-та, ИМХО, это самое главное определение при процедуре закупки! Что толку с золотого унитаза, если на нем с...сидеть неудобно?!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
41 год (23 года за рулем), Ирпень
Сообщения: 1556
С нами с 28.11.2008

Re: Форд Фокус - розчарування [Re: Vindsor]
      8 февраля 2017 в 13:11 Гілками

Vindsor 08.02.2017 12:53 пишет:



Подивившись на вартість конда в активі відразу дивишся наступний стовбчик, тут і питання хто ті люди, що покупають пустишку.

Хоча той конд щей питання виникає. В одному прайсі він в базі, в іншому за гроші


Во всех прайсах в начальной комплектации есть кондиционер "Климатик", в следующих - Климатроник.



У двигателя 1,2TSI 66kw в комплектации Active кондиционера нет! И как отдельная опция он стоит 1395$, потому выгоднее купить 1,2TSI 81kw или 1,6MPI 81kW которые уже с ним.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 131 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 12119

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія