autoua
×
Autoua.netФорумДругие путешествия

Доломіти / суперскі , 2017

28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 16535
С нами с 01.04.2009

Доломіти / суперскі , 2017
      5 февраля 2017 в 19:25 Ветвями


Квитки на літак брали завчасно – десь за 10 місяців , тому вийшло недорого – біля 4000 грн. на особу в обидва кінці : Київ – Мальпенза – Київ ( МАУ ) . Додатково сплачували за лижну снарягу ( 25 євро в обидва кінці ). Спакували туди по дві пари лиж і бордів ; боти та кріплення везли в окремій валізі .
Трансфер : попередньо знайшли бусик на 6 персон ( 480 євро + 30 євро за заїзд і чекання нас біля великого маркету ) . Там приблизно на 120 євро / на 3 персони скупили всі продукти / соки / води / вино / і нам вистачило на тиждень харчування с запасом .
Ввечері приїхали до Канадзей ( їхали десь 5 годин в цілому з аеропорту ) , де нас зустрів Діно ( власник апартів ) і провів нас у свої чудові апартаменти ( так ми їх прикрасили потім )

Зранку ми пішли на витяг Бельведер ( десь метрів 150-200 від апартів ) .

Перший день давався складно , тому після фотосесії и флешмобу на льодовику Мармолада ми стали на піт-стоп в якийсь колибі и поївши сендвічей з пивом задрімали під палючими промінями Сонця на шезлонгах .

День 2-й : поїхали по помаранчевому колу до Саслонга . Там зробили декілька спусків і фотосесій ( траси були незвичайно малолюдними , без горбів і добре підготовленими ) . Взагалі в цьому році на Селла Рондо дуже мало лижників / дуже мало снігу в горах … але надзвичайно добре підготовлені і відратрачені схили – імхо , як раз те що треба .
Після Саслонгу встигли ще спуститися до Ортізея і вчасно повернутись додому.
Всі 6 днів катання стояла чудова морозна ( -5 – 10 ) погода і яскраво світило Сонце , в небі ні хмаринки !

День 3-й : Було прийнято вольове рішення помандрувати до Кортини .
Туди поїхали на лижах , а назад ми домовилися, що нас заберуть бусиком ( 25 євро з персони ) . Трохи поблукавши ( вже в Кортіні ) скібусами , ми таки натрапили на трассу « Олімпия » ( зона Тофана-Помедас ) , але вона була закрита перед проведенням этапу кубку світу і туди нажаль нікого не пускали (( . Тож довелось покружляти об’їздними трасами поруч – теж доволі чорненькі і драйвові були . Десь в обід ми зупинились в якійсь місцевий колибі )) з чудовими краєвидами , попили пивка с паніной и поїхали далі . Встигли ще забратися на схили по сусідству Ra Valles , а от на зону «Крістало» вже часу не вистачило … ну може іншим разом
Десь о 6-й годині нас підібрав бусик і стомлені , але щасливі (с) ми повернулись додому … на вечерю

День 4-й : День відпочинку – поїхали на Корвару ( Альта – Бадія ) , по дорозі попригали з трамплінів у сноупарку біля Араби , потім посиділи в кав’ярні - позасмагали / попили пивка . Далі почимчикували до Гран Різи ( на ній тільки пройшов кубок Ауді ) і там зробивши пару спусків , поїхали в зворотному напрямку - додому ... попутно заїхавши на Валон ( панорама і схили були пречудові )

День 5-й : поїхали на Кронплатц ( знову через Корвару ) , добралися там до План де Коронес / трошки пофоткались і помчались додому ( переїзд на Порто Весково закриваеться рівно о 16-й години )

День 6-й : Нашу годувальницю залишили на господарстві , а самі з малим поїхали на Колфоско ( чомусь раніше туди ніколи не заїджали ) . Там каталися і пили пиво в місцевих калибах майже суцільно одні німці - напевно там був їх штаб супротиву )) . Далі знову заїхали в Корвару ( чомусь приглянулася мені та місцевість ) , трохи подуркували в сноупарку і по зеленому колу поїхали додому . На Чампіной теж були дуже гарні краєвиди … та і скрізь на Села Рондо ( в таку погоду )
P.S.
Катав з прапорами на спині , зустрічних кацапів плющило і вивертало не по дитячому : то завмерши не сідали з нами на підйомник / то раптово онемевалі )) Один раз ми з малим їхали на різних кріселках ( він з кацапами позаду ) , так малий, коли зійшов - падав на землю і реготав – не міг зупинитись : я в них був і ФашиЗдом и салоїдом й хворою людиною і т.д.і т.п … весь підйом на кріслі вони не могли заспокоїтись бідолашні ))

День 7-й ( Повернення ) : Почався досить нервово – наших друзів не забрав о 5-й ранку скі-бус ( флай скі шатл ) , ми їхали наступним … прийшлось дзвонити / вести переговори з диспетчером / домовлятись … врешті-решт ввечері ми доїхали до Мілану и добралися до отелю .
В Мілані було заплановано 2 ночі / 1 день ( екскурсії / шопінг і т.д. ).

День 8-й ( Мілан ) : Мілан зустрів нас справжньою весняною погодою ( + 5 +9 градусів і яскраве Сонце ). Компанія не порівну розділилась - всі пішли на шопінг , а я просто гуляти по місту : ) . Спочатку поблукав по площі Дуома – послухав вуличних музик , потім попрямував до замку Форца , погулявши по чудовому парку , де доречі натрапив на чорношкірий блошиний ринок і відхватив для жінки сумку майкла корса ( недорого .
Далі був запланований похід до музею Да Вінчи ( науки и техніки ) , проходив поруч церкви Санта Марія делле Ґраціє , але нажаль вона була закрита . Сам музей Да Вінчи на мене не справив сильного враження – так : скупчення різної старої і дуже старої техніки )) - схоже на якийсь краєведчий музей … а може я просто вже втомився .
Але італійці ходили великими сім’ями непоспішаючи там і були у захваті …
Сподобався вигляд місцевого Мангеттену – здається « Площа Республіки » - там у них навіть свій маленький аля бурдж Халіфа є ))

День 9-й : дорога в аеропорт Мальпензи , доречі термінал виявився раза в 3-4 більше нашого терміналу В в Борисполі . На регістрації зустріли Фагота ( з ТНК ) з якоюсь групою прихильникив і з лижами )) … по розмовам чув що вони були у Сент Моріці
Ввечері втомлені і сумні ( що подорож завершилась ) ми повернулись додому : (

видео :


http://youtu.be/UiitjNxxEkI

http://youtu.be/AD03O6mevDo

http://youtu.be/zSQEnP8BE-0

http://youtu.be/HFvPIFobIPM

http://youtu.be/OEH4GWmr_pE

http://youtu.be/yE83G5lkan0

http://youtu.be/Tkz6ix9faV4

http://youtu.be/UHJ8UvNKi3Ehttp://youtu.be/W3MnBAidUis

http://youtu.be/FiZB350Jbn0

http://youtu.be/zQA5evj9WzA


Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 16535
С нами с 01.04.2009

Re: Доломіти / суперскі , 2017 [Re: Свидетель]
      5 февраля 2017 в 19:37 Ветвями


- и ещё несколько фоток :


Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 16535
С нами с 01.04.2009

Re: Доломіти / суперскі , 2017 [Re: Свидетель]
      5 февраля 2017 в 19:42 Ветвями


Изменено Свидетель (22:06 05/02/2017)


Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
28 лет за рулем, Киев
Сообщения: 16535
С нами с 01.04.2009

Re: Доломіти / суперскі , 2017 [Re: Свидетель]
      5 февраля 2017 в 20:00 Ветвями- і ще трошки Мілану :


Распечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
Айболит **
48 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 8910
С нами с 20.02.2005

Re: Доломіти / суперскі , 2017 [Re: Свидетель]
      9 февраля 2017 в 12:09 ВетвямиРаспечатать   Напомнить!   Уведомить модератора   Отправить по E-mail
Autoua.netФорумДругие путешествия
Дополнительная информация
0 пользователей и 5 пожелавших остаться неизвестными читают этот форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Распечатать всю тему

Права
      Вы не можете создавать новые темы
      Вы не можете отвечать на сообщения
      HTML разрешен
      UBBCode разрешен

Рейтинг:
Просмотров темы: 1768

Оцените эту тему

Перейти в

Правила конференции | Календарь | FAQ | Карта раздела | Мобильная версия

Заметили ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter