autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

Когда разбили стекло машины и обокрали,вызывали Полицию? (4/4)

энтузиаст **
Киев
Сообщения: 345
С нами с 16.11.2016

Re: Когда разбили стекло машины и обокрали,вызывали Полицию? [Re: avtoassistant]
      21 марта 2017 в 13:53 Гілками

итак, пошли дальше..
вызвали полицию, 102 полиция, с лайфа не вызывается кстати, перекидывает на пожарников .. отакои..
снчала приезжает патрульная полиция на приусе, потом с райотдела группа на ланосе
принимает заяву и тд..

а дальше варианты.. по КПК заява должна попасть в ЕРДР в 24 часа, чего на прктике нет, и правЕльная квалификация такого злочину именно ч.3 ст. 185 КК
но, они на контроле эти злочины по ч.3 и ч.4 поэтому некоторые мусорилки предпочитают в реестр их не вносить..
типа, приходите завтра, приходит исчЬеи тд..
но никакое расследлванее не может вестись без того, что нет
провадження в реесте, а у вас нет его номера и вытягу...
Пишем в райотдел клопотання, заносим в канцелярию и на копии получаем входящий №

Начальнику Дніпровського управління поліції
ГУНП у м. Києві
м. Київ-100, вул. Червоноткацька, 2

хххххххххххх хххххххх хххххххххх
проживає : м. Київ 02192, хххххххххххххх
буд.хх, кв.ххх, тел.: (067)хххххххх (моб.)


КЛОПОТАННЯ
( у відповідності до ст. 55- 56 КПК України)

12.03.2017 року з мого автомобіля ххххххх д.н.з. ххххх, який знаходився за адресою: м. Київ, хххххххх, невстановленими особами, шляхом проникнення в автомобіль шляхом розбиття заднього вікна багажника автомобіля таємно викрали відеорегістратор, навісну навігацію та інші речі.
13.03.2017 року я викликав по телефону співробітників Дніпровського управління поліції ГУНП у м. Києві, які оглянули та сфотографували місце злочину, відібрали у мене заяву про злочин, однак при цьому мені як потерпілому, особою, яка прийняла заяву про вчинення кримінального правопорушення не була вручена пам’ятка про процесуальні права та обов’язки потерпілого.
15.03.2017 року я звернувся до Дніпровського управління поліції ГУНП у м. Києві з вимогою повідомити мені № кримінального провадження за моєю заявою № ххххх про злочин від 13.03.2017 року року, однак, такої інформації від співробітників поліції я не отримав, а отримав лише ПІБ слідчого по означенному кримінальному провадженню, слідчий хххххх Катерина Володимирівна.
На сьогоднішній день («20» березня 2017 року) мені, потерпілому по справі, ххххххххх, нічого не відомо про хід цієї справи, про проведення будь-яких слідчих дій, та на якій стадії досудового розслідування знаходиться дане кримінальне провадження.
У відповідності до статті 214 КПК України:
1. Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, який здійснюватиме досудове розслідування, визначається керівником органу досудового розслідування.
2. Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань…
3. Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається …. Відповідно до п. 13 ч. 1 ст. 56 Кримінального процесуального кодексу України, потерпілий має право одержувати копії процесуальних документів та письмові повідомлення.
Керуючись ст.ст. 55, 56, 214, 215, 218, 219, 220, 221 КПК України,
ПРОШУ:
- надати мені витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальних проваджень (ЄРДР) по означеному кримінальному провадженню;
- вручити мені пам’ятку про процесуальні права та обов’язки потерпілого.

20.03.2017 року ________ /хххххххххх/

Змінено avtoassistant (13:58 21/03/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 2
С нами с 21.03.2017

Re: Когда разбили стекло машины и обокрали,вызывали Полицию? [Re: Dubrovin]
      21 марта 2017 в 14:26 Гілками

Мне интересно, полиция хоть кого-нибудь, когда-нибудь, находила и вещи возвращали. Пока слышал, что люди либо сами искали на рынке, либо через другие сферы влияния?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 333
С нами с 17.06.2010

Re: Когда разбили стекло машины и обокрали,вызывали Полицию? [Re: vovaman]
      23 марта 2017 в 01:26 Гілками

vovaman 21.03.2017 14:26 пишет:

Мне интересно, полиция хоть кого-нибудь, когда-нибудь, находила и вещи возвращали. Пока слышал, что люди либо сами искали на рынке, либо через другие сферы влияния?



Все зависит от того, что украли. У меня когда квартиру ограбили, вынесли золото, шубы дорогие, приехала Милиция, снимали отпечатки. В итоге никого не нашли.Но мне очень нужно было найти и я нашел тех, кто ограбил квартиру. Были средства и желание . А искать ради регистратора и возмещение убытков за стекло не стали...

Прометей 21.03.2017 00:18 пишет:


Выезжаю ранним утром с парковки, тут бах - ни стекла заднего, ни сумки с грошыма))



Вот так просто ехал и при тебе забрали? Воры вообще страх потеряли.

shao 21.03.2017 11:00 пишет:

(попал потом на хорошу уборку всего салона).



Вот самое обидное, что тоже машина попала на уборку, причем дважды, потому что первые кто чистил, не очистили от мелкого стекла, которое раскрошилось по всему салону.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 849
С нами с 28.11.2013

Re: Когда разбили стекло машины и обокрали,вызывали Полицию? [Re: vovaman]
      23 марта 2017 в 01:51 Гілками

vovaman 21.03.2017 14:26 пишет:

Мне интересно, полиция хоть кого-нибудь, когда-нибудь, находила и вещи возвращали. Пока слышал, что люди либо сами искали на рынке, либо через другие сферы влияния?




полиция нет... все надо искать самому...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 31 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 5520

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія