autoua
×
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів

Чёта у вас тут скучно (11/16)

IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: 7895]
      18 апреля 2017 в 17:16 Гілками

7895 18.04.2017 17:14 пишет:

Представим ситуацию: все тошноты в правых рядах. По левому едут гоншеги со 120 км/ч.
И чем же эти гоншеги отличаются от тошнотов - ничем, не видно мастерства вождения. Дави на газ и держи руль. Значит нужно выделиться. И ехать не 120, а 140-160. А всех кто в левом ряду едут 120 назвать тошнотами и послать в правый. Или кто то сомневается, что гонщениги шашкуют не из-за времени, а желании что-то кому-то доказать? Любой гонщег может лично убедиться в мизерной разницы во времени.




Давайте ще маячні і своїх стереотипів про тих, хто їде швидше! Це так захоплююче

Конєшно жи гонщєги, дай їм лиш волю, розженуться до швидкості звуку! Добре, що тошноти їх стримують


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (24 года за рулем),
Сообщения: 12669
С нами с 17.02.2009

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: 7895]
      18 апреля 2017 в 17:20 Гілками

7895 18.04.2017 17:14 пишет:

Представим ситуацию: все тошноты в правых рядах. По левому едут гоншеги со 120 км/ч.
И чем же эти гоншеги отличаются от тошнотов - ничем, не видно мастерства вождения. Дави на газ и держи руль. Значит нужно выделиться. И ехать не 120, а 140-160. А всех кто в левом ряду едут 120 назвать тошнотами и послать в правый. Или кто то сомневается, что гонщениги шашкуют не из-за времени, а желании что-то кому-то доказать? Любой гонщег может лично убедиться в мизерной разницы во времени.


Тошнот не зависит от скорости, тошнот - это тот, кого опережают справа, скорость ни при чем Если ты в левом ряду при скорости 60 едешь быстрее правых рядов - ты не тошнот, если ты в левом ряду едешь 160 и тебя обходят справа - ты тошнот, все просто

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 644
С нами с 25.04.2016

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Цуг]
      18 апреля 2017 в 17:23 Гілками

Цуг 18.04.2017 17:16 пишет:


Давайте ще маячні і своїх стереотипів про тих, хто їде швидше!



А смысл гнать? Сколько разница во времени получается? Смешные цифры.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3015
С нами с 08.10.2012

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: GreenMile]
      18 апреля 2017 в 17:26 Гілками

GreenMile 18.04.2017 17:20 пишет:

7895 18.04.2017 17:14 пишет:

Представим ситуацию: все тошноты в правых рядах. По левому едут гоншеги со 120 км/ч.
И чем же эти гоншеги отличаются от тошнотов - ничем, не видно мастерства вождения. Дави на газ и держи руль. Значит нужно выделиться. И ехать не 120, а 140-160. А всех кто в левом ряду едут 120 назвать тошнотами и послать в правый. Или кто то сомневается, что гонщениги шашкуют не из-за времени, а желании что-то кому-то доказать? Любой гонщег может лично убедиться в мизерной разницы во времени.


Тошнот не зависит от скорости, тошнот - это тот, кого опережают справа, скорость ни при чем Если ты в левом ряду при скорости 60 едешь быстрее правых рядов - ты не тошнот, если ты в левом ряду едешь 160 и тебя обходят справа - ты тошнот, все просто




Если на 3 полосах я в крайнем левом со скоростью 61 км/ч опережаю персонажа, едущего во 2 ряду 59 км/ч - кто из нас тошнот, кто гонщег, запутался я
Правый ряд свободен, но я на форуме читал, что по правому ряду опережать опасно


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 644
С нами с 25.04.2016

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Пупкин Вася]
      18 апреля 2017 в 17:30 Гілками

Пупкин Вася 18.04.2017 17:26 пишет:




, конечно тошнот. Все кто в левом- всегда тошноты.
А могут мастера быстрой езды написать свою среднюю скорость по БК?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
50 лет (32 года за рулем), Чернігів
Сообщения: 5714
С нами с 28.05.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Пупкин Вася]
      18 апреля 2017 в 17:37 Гілками

Пупкин Вася 18.04.2017 17:26 пишет:

..кто из нас тошнот, кто гонщег, запутался я ..



Всі, хто їде швидше за тебе - гонщеги, всі, хто повільніше за тебе - тошноти.. Все просто


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Киев
Сообщения: 1348
С нами с 28.01.2014

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Madagascar]
      18 апреля 2017 в 17:38 Гілками

Madagascar 18.04.2017 16:59 пишет:

retnuoc 18.04.2017 16:30 пишет:

Madagascar 18.04.2017 16:11 пишет:

а почему бы при этом не ехать в пустом правом? зачем обязательно нужно в крайнем левом опережать средний со скоростью 1 км/час, так сказать со своим видением дор.ситуации?
пожалуйста, не спешишь, дорожишь и т.д. едь в правом, какие проблемы?




Не вопрос абсолютно верная точка зрения, только по моему личному мнению правые ряды были заняты, вы предлагаете ломиться в них при этом тормозя весь праворядный поток? что бы освободить "взлетную полосу" левого ряда?






ну если быть объективным, то да, правый "не полностью свободный" но и не полностью занят и заметь, тут правый таки более свободный чем левый
и зачем "ломиться"? кого там "тормозить"? не нужно передергивать станьте спокойно (я не тебе лично а в загалі), со своим видением обстанівки, в первый и второй рады и езжайте себе, ну какие проблемы?
надо обогнать кого-то - обгони, и вернись правее, ну ведь сильно правильные же и никуда не спешите, вот какая вам разница где тошнить?
еще раз отмечу - вопросы не тебе лично а в загалі




ну я ж тоже стараюсь обьяснить просто другую точку зрения на ситуацию. Конечно можно освободить ряды, у нас это не "принято", не думаю что это заморочки пофигистов, просто ПДД в даном выде не регламентируют четко этот аспект отдавая на откуп водителя, а значит ему нет необходимости соблюдать эту "норму". Сам я честно не припомню в Европе что бы в городи машины активно освобождали левые ряды, возможно недостаточно внимательно смотрел, но мне не бросилось в глаза, в противовес трассе, там левый ряд освобождали сразу после совершения опережения, неважно если даже впереди эта полоса занята через 50 м, но то на трасе а не в городе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: 7895]
      18 апреля 2017 в 17:39 Гілками

7895 18.04.2017 17:23 пишет:

Цуг 18.04.2017 17:16 пишет:


Давайте ще маячні і своїх стереотипів про тих, хто їде швидше!



А смысл гнать? Сколько разница во времени получается? Смешные цифры.




яке тобі діло до чужих причин їхати швидше?
Хочеш поволі - нема проблем. Їдь. Тільки не заважай іншим. Це ж так просто.
А хочеш їхати безпечно - їдь як усі, а не сам сєбє на умє. Будеш здивований тим, на скільки менше неадекватів (на твою думку) довкола.

Адже проблема навіть не в тому, що комусь там хочеться ввалювати на всі гроші. Проблема у тому, що часто тошноти їдуть помаліше, ніж дозволяють правила. Один в лівій, другий в правій, тошнять собі синхронно. І це бісить. Це провокує шукати дірку об'їхати. І так, це може виглядати дикувато, це може виглядати як підрізання, влізання у замале вікно. Але цього всьго могло би не бути, якби тошноти їхали один за одним.

Просто піща для ума. Я поки з роботи додому доїду (нещасних 6 кілометрів), обганяю і випереджаю правою смугою кілька десятків машин щодня. Бо вони гіперповільно розганяються, рушають зі світлофора з інтервалом у 30 метрів і тошнять 40-50. В той же час в якій-небудь Польщі я можу хоч 100 кілометрів проїхати і нікого не обганяти. Бо майже всі машини їдуть на межі швидкісного обмеження. Може з незначним перевищенням. І не шукають другу передачу, коли рушають зі світлофора. Так що не там ви проблему шукаєте


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
Сообщения: 644
С нами с 25.04.2016

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Цуг]
      18 апреля 2017 в 17:46 Гілками

Цуг 18.04.2017 17:39 пишет:

нещасних 6 кілометрів



Столько же как и у меня. Не езжу больше 60 км\ч. Очень редко кого обгоняю (прям как в Польше). Средняя скорость 22-25 км. А какая твоя? Правда просто интересно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Киев
Сообщения: 1348
С нами с 28.01.2014

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Цуг]
      18 апреля 2017 в 17:49 Гілками

Цуг 18.04.2017 17:13 пишет:

retnuoc 18.04.2017 16:07 пишет:

Если они "помешают" - может оказаться уже поздно, будут поломаные жизни свои или окружающих людей, которые ехали по своим делам, а пострадали или погибли по тому что у кого то комплексы или ЧСВ завышен.
То что многих на форуме такое поведение напрягает вполне нормальная и здравая реакция - люди ценят собственные жизни и окружающих, и не готовы рады "минуты славы" на ютубе поставить на кон свое здоровье или здоровье окружающих в отличии от главных героев видео.




А можна оцей фуфєл, ізвіняюсь, нам нє талкать?

Тошнять посеред дороги у нас не ті, хто "цінує життя своє і оточуючих" і прочєє блаблабла, а або ті, кому просто пофігу на оточуючих і вони собі їдуть так шоб бензину менше палило, при чому їх не гребе, що хтось змушений наражатися на небезпеку, аби їх випередити правою смугою, або ті, хто триндить по телефону. У цих взагалі мозок виключений, хоча вони того й не помічають. О! І ще, як правило, тошноти не люблять користуватися ремнями безпеки. Ну а чьо, "я тут 50 їду, то не смертельна швидкість". Або ще дитину посадити на переднє сидіння, на ручки мамі. Бо на крісло баблішка шкода. Ага.

Ех, хто б подумав, що такий банальний срачик може заграти новими відтінками!




Мы еще на такое можем .
Ну фуфел не фуфел, но скорость это первопричина тяжелых травм, может они там и экономят бензин и по телефону разговаривают я не присматривался, но потенциально они более безопасны для окружающих даже просто в силу меньшей скорости движения.
Как бы там ни было водитель сам выбирает скорость согласно своему внутреннему ощущению безопасного движения, если он считает что 50 это достаточная скорость, если в силу плохого качества дороги он выбирает средний ряд и едет в нем свои 50 км/ч то хоть он и "мешает" остальным на данный момент он в праве так поступать.

П.С. Ну и вы прокоментировали состояние и статус тошнотов, но оставили в стороне гонщегов - они получаеться тоже пофигисты и едут так как им захотелось.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3015
С нами с 08.10.2012

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Цуг]
      18 апреля 2017 в 17:49 Гілками

Цуг 18.04.2017 17:39 пишет:

... В той же час в якій-небудь Польщі я можу хоч 100 кілометрів проїхати і нікого не обганяти. Бо майже всі машини їдуть на межі швидкісного обмеження. Може з незначним перевищенням. ...




Правда? На відео з 1 сторінки всі їдуть з перевищенням мінімум 30 км/ч (ізбранні - до 50). Це все ще незначне перевищення, треба більше перевищень?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Цуг]
      18 апреля 2017 в 17:51 Гілками

Цуг 18.04.2017 17:13 пишет:


А можна оцей фуфєл, ізвіняюсь, нам нє талкать?

Тошнять посеред дороги у нас не ті, хто "цінує життя своє і оточуючих" і прочєє блаблабла, а або ті, кому просто пофігу на оточуючих і вони собі їдуть так шоб бензину менше палило, при чому їх не гребе, що хтось змушений наражатися на небезпеку, аби їх випередити правою смугою, або ті, хто триндить по телефону. У цих взагалі мозок виключений, хоча вони того й не помічають. О! І ще, як правило, тошноти не люблять користуватися ремнями безпеки. Ну а чьо, "я тут 50 їду, то не смертельна швидкість". Або ще дитину посадити на переднє сидіння, на ручки мамі. Бо на крісло баблішка шкода. Ага.




А можна і цей фуфєл, ізвіняюсь, нє талкать?
Це не Ваша справа, хто там чому і як їде. Не подобається - дзвоніть 102. Навіть якщо геть усі навколо будуть порушувати ПДР - це не робить Вас Дартаньяном. Коли Ви порушуєте просто стає на одного неДартаньяна більше....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: 7895]
      18 апреля 2017 в 17:53 Гілками

7895 18.04.2017 17:46 пишет:

Цуг 18.04.2017 17:39 пишет:

нещасних 6 кілометрів



Столько же как и у меня. Не езжу больше 60 км\ч. Очень редко кого обгоняю (прям как в Польше). Средняя скорость 22-25 км. А какая твоя? Правда просто интересно.




Якщо не забуду - нині поміряю.
У мене точно вища, бо майже весь маршрут проходить по дорогах на 2-3 смуги в кожен бік.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: retnuoc]
      18 апреля 2017 в 18:02 Гілками

retnuoc 18.04.2017 17:49 пишет:


Мы еще на такое можем .
Ну фуфел не фуфел, но скорость это первопричина тяжелых травм, может они там и экономят бензин и по телефону разговаривают я не присматривался, но потенциально они более безопасны для окружающих даже просто в силу меньшей скорости движения.
Как бы там ни было водитель сам выбирает скорость согласно своему внутреннему ощущению безопасного движения, если он считает что 50 это достаточная скорость, если в силу плохого качества дороги он выбирает средний ряд и едет в нем свои 50 км/ч то хоть он и "мешает" остальным на данный момент он в праве так поступать.

П.С. Ну и вы прокоментировали состояние и статус тошнотов, но оставили в стороне гонщегов - они получаеться тоже пофигисты и едут так как им захотелось.




Уточню. Швидкість не є причиною ДТП. Причина - у тому, що бракує часу і можливості зупинитися

Нічого поганого у тому, що комусь безпечно їхати 50. Зовсім. Ми ж всє взрослиє люді. Я тільки аплодуватиму тому, хто їде адекватно до своїх навичок і можливостей машини.

Так от, небезпечно стає коли на дорозі пересікаються ті, хто їде надто швидко і ті, хто повзе як в останню путь. Щоб вони не пересікалися - достатньо їх розвести по різних смугах. І всьо, мир і спокій, Європа! так нє ж, кожен тошнот має на цей випадок заникану роздруківку конвенції і вважає за потрібне тицяти в той єдиний відомий йому пункт у ній


retnuoc 18.04.2017 17:49 пишет:


П.С. Ну и вы прокоментировали состояние и статус тошнотов, но оставили в стороне гонщегов - они получаеться тоже пофигисты и едут так как им захотелось.




Чому? Тому, що їдуть швидше? Мені телефонувати іншим учасниками руху і питатись, чи вони не проти, що я поїду швидше?

Питання ж не у швидкості, а у ставленні. Яка б не була швидкість - при вільній правій єхай там. От і все. Бо на кожного гонщєга знайдеться хтось, хто їде швидше. Чому я можу цього правила дотримуватися, а ті, хто їде повільно - ні?

Змінено Цуг (18:08 18/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Elementary3]
      18 апреля 2017 в 18:04 Гілками

Elementary3 18.04.2017 17:51 пишет:


А можна і цей фуфєл, ізвіняюсь, нє талкать?
Це не Ваша справа, хто там чому і як їде. Не подобається - дзвоніть 102. Навіть якщо геть усі навколо будуть порушувати ПДР - це не робить Вас Дартаньяном. Коли Ви порушуєте просто стає на одного неДартаньяна більше....




І до чого це?
Хіба я десь казав, що я порушую? На разі я вів мову про своє бажання їхати із дозволеною швидкістю. Ні випередження, ні обгони не є забороненими. Ох, і я ще встигаю пішоходів попропускати всюди, де слід. Ага, там де звичний тошнот проповзе, включивши окуня, ніби й не бачить, що людина стоїть і чекає, поки її пропустять


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Пупкин Вася]
      18 апреля 2017 в 18:05 Гілками

Пупкин Вася 18.04.2017 17:49 пишет:

Цуг 18.04.2017 17:39 пишет:

... В той же час в якій-небудь Польщі я можу хоч 100 кілометрів проїхати і нікого не обганяти. Бо майже всі машини їдуть на межі швидкісного обмеження. Може з незначним перевищенням. ...




Правда? На відео з 1 сторінки всі їдуть з перевищенням мінімум 30 км/ч (ізбранні - до 50). Це все ще незначне перевищення, треба більше перевищень?




та до чого тут відео? Мова про екзистенційне питання, воно існує і поза тим відео


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Elementary3]
      18 апреля 2017 в 18:12 Гілками

Elementary3 18.04.2017 16:54 пишет:

Превышение скорости - основная причина смертности на дорогах...



От що пише NHTSA про причини основні ДТП за 2015 (загалом, якщо хтось бачив репорт по смертельних ДТП, кидайте, почитаємо):
В ответ на:

Driver-Related Critical Reasons
Recognition Error 845,000 41% ±2.2%
Decision Error 684,000 33% ±3.7%
Performance Error 210,000 11% ±2.7%
Non-Performance Error (sleep, etc.) 145,000 7% ±1.0%
Other 162,000 8% ±1.9%
...
Statistics in Table 2 show the recognition error, which included driver’s inattention, internal and external distractions, and inadequate surveillance, was the most (41% ±2.2%) frequently assigned critical reason. Decision error such as driving too fast for conditions, too fast for the curve, false assumption of others’ actions, illegal maneuver and misjudgment of gap or others’ speed accounted for about 33 percent (±3.7%) of the crashes.



https://crashstats.nhtsa.dot.gov/Api/Public/ViewPublication/812115
Як бачимо, основна причина ДТП - неуважність.
Про швидкість теж згадано у другому пункті, але не саму по собі, там же і про самовпевнених шашечників.
З того, що я чув з інших джерел, то у driving too fast for conditions, основний вклад робить недотримання дистанції, але цим, на наших дорогах, грішить дуже багато народу.
Причому деякі, схоже, впевнені, що якщо у місті при 60 можна тримати дистанцію в один корпус, то й на трасі при 110-130 можна тримати таку саму дистанцію.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Цуг]
      18 апреля 2017 в 18:17 Гілками

Цуг 18.04.2017 18:04 пишет:


Хіба я десь казав, що я порушую? На разі я вів мову про своє бажання їхати із дозволеною швидкістю. Ні випередження, ні обгони не є забороненими. Ох, і я ще встигаю пішоходів попропускати всюди, де слід. Ага, там де звичний тошнот проповзе, включивши окуня, ніби й не бачить, що людина стоїть і чекає, поки її пропустять




Тоді вибачаюсь. Просто деякі особистості у цій гілці виправдовують свої порушення там, що хтось там їде неправильно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Grossmeister]
      18 апреля 2017 в 18:17 Гілками

Grossmeister 18.04.2017 18:12 пишет:


Причому деякі, схоже, впевнені, що якщо у місті при 60 можна тримати дистанцію в один корпус, то й на трасі при 110-130 можна тримати таку саму дистанцію.




Угу, а при паралельному паркуванні - тримають мінімум пів корпуса
Який рівень водійської майстерності в країні!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36077
С нами с 13.03.2008

Re: Чёта у вас тут скучно [Re: Elementary3]
      18 апреля 2017 в 18:18 Гілками

Elementary3 18.04.2017 18:17 пишет:

Цуг 18.04.2017 18:04 пишет:


Хіба я десь казав, що я порушую? На разі я вів мову про своє бажання їхати із дозволеною швидкістю. Ні випередження, ні обгони не є забороненими. Ох, і я ще встигаю пішоходів попропускати всюди, де слід. Ага, там де звичний тошнот проповзе, включивши окуня, ніби й не бачить, що людина стоїть і чекає, поки її пропустять




Тоді вибачаюсь. Просто деякі особистості у цій гілці виправдовують свої порушення там, що хтось там їде неправильно.




Ну от. Я якби і намагаюся пояснити, що той, хто, здавалось би, їде швидше, - далеко не завжди є порушником


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів
Додаткова інформація
0 користувачів і 27 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 15294

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія