autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) (24/34)

приверженец **
Сообщения: 448
С нами с 03.04.2016

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 00:14 Гілками

Falwar 20.06.2017 23:33 пишет:

Бо по Вашій логіці Тігуан - то взагалі гівно, бо в однакових комплектаціях в рази дорожчий ніж КІА.



За моєю логікою туксон, спортаж, тігуан, кашкай, рав-4, сх-5, каджар, ср-в, asx, 3008, куга та решта бюджетних компактних кросів являють собою +- однакове гівно абсолютно однакового позиціонування. Це ваші таракани собі понапридумували якісь градації та міряються "понтами", котрих немає в жодному з цих авто.

Цінова політика нашіх імпортерів пропонує купити спортаж набагато дешевше за туксон аналогічної комплектації (дивіться прайси), але це не означає, що туксон кращий!

Ну подобається вам нова мазда - та будь ласка в салон! Вибір зроблено, тема себе вичерпала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 00:22 Гілками

Але Ви декілька разів вже проігнорували приклад з китайськими конкурентами: можна взяти ще дешевше авто за КІА, що матиме ще більше плюшок, - то чому Ви не обрали китайця?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 08:29 Гілками

ну в мазді все ж таки кращий салон, аніж в спортажі.
ная вність в мазді таких опцій як СИСТЕМА БЕЗПЕЧНОГО ГАЛЬМУВАННЯ В МІСТІ із розпізнаванням пішоходів хіба до понтів належить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 08:38 Гілками

Ну і ще з приводу "+/- однакові": там де Спортаж з трудом маневрує на швидкості 73 км/год Тігуан більш впевнено проходить на 82 км/год


Все відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=SsC6SQkXZBs

Змінено Falwar (08:42 21/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 5746
С нами с 12.11.2008

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 09:57 Гілками

Falwar 21.06.2017 08:38 пишет:

Ну і ще з приводу "+/- однакові": там де Спортаж з трудом маневрує на швидкості 73 км/год Тігуан більш впевнено проходить на 82 км/год


Все відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=SsC6SQkXZBs



Якщо я правильно зрозумів то Тігуан повнопривідний, а спортаж моно.
Думаю це теж грає роль в таких маневрах чи помиляюсь?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 448
С нами с 03.04.2016

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 11:00 Гілками

Falwar 21.06.2017 00:22 пишет:

то чому Ви не обрали китайця?



Якого конкретно китайця я мав роздивлятись? Я навіть не знаю, які моделі пропонуються (які з них світого рівня), яка ділерська мережа є пристойна розповсюджена, які за ними огляди, краштести і таке інше...
Запропонуйте щось рівня кіа або мазди за популярністю для Європи (України) і будем розглядати.

Нагадаю вам заголовок вашої теми: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к).
Що у такого "дрємучєго" кореєфоба в назві теми робить бренд "кіа"? Я ж вважав, що ви в адекваті.

Змінено Бегемoт (11:04 21/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 448
С нами с 03.04.2016

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 11:19 Гілками

Falwar 21.06.2017 08:38 пишет:

Ну і ще з приводу "+/- однакові": там де Спортаж з трудом маневрує на швидкості 73 км/год Тігуан більш впевнено проходить на 82 км/год







Не зрозуміло, який зв'язок між (мегаелітним) тігуаном і новою (елітною) сх-5 (для якої я не бачив жодного порівняльного тесту), але маю питання до вашої "логіки": невже рав-4 таке гівно, що навіть до кореєкитайців не дотягує, бо туксон швидше нього на змійці?
https://youtu.be/Gj6_1QZq-5g?t=9m44s

Змінено Бегемoт (11:21 21/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 11:25 Гілками

Розказую, чому в заголовку фігурує КІА: коли я проходив тест-драйви і створював цю тему - я нічого не знав ані про KIA, ані про Мазду. Після тест-драйву, як я раніше писав, Мазда вразила набагато більше. Краще відчуття руля, кращі гальма, краща робота класичного автомата, краща динаміка при менших витратах пального, більш впевнені відчуття контролю на високій швидкості, менша розкачка при маневруванні. Про суб"єктивні відчуття дизайну, комфорту і т.д писати нема сенсу, бо тут - фломастери.

В цій темі хотів почути +/- від володіння кожного авто і можливо зробити більш прагматичний вибір Спортежа при об"єктивних аргументах. Про КІА, судячи по багатьом відгукам, зрозумів, що сервіс взагалі ніякий і при 100% гарантійних випадках ще потрібно щось доводити, щоб таки пофіксили проблему. Те, що дуже багато власників КІА після покупки шукають відразу альтернативу офіційному сервісу про щось таки говорить.

Про Мазду нічого поганого ніхто не пише: ні на цьому форумі, ні на інших ресурсах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Бегемoт]
      21 июня 2017 в 11:29 Гілками

Бегемoт 21.06.2017 11:19 пишет:

Falwar 21.06.2017 08:38 пишет:

Ну і ще з приводу "+/- однакові": там де Спортаж з трудом маневрує на швидкості 73 км/год Тігуан більш впевнено проходить на 82 км/год







Не зрозуміло, який зв'язок між (мегаелітним) тігуаном і новою (елітною) сх-5 (для якої я не бачив жодного порівняльного тесту), але маю питання до вашої "логіки": невже рав-4 таке гівно, що навіть до кореєкитайців не дотягує, бо туксон швидше нього на змійці?
https://youtu.be/Gj6_1QZq-5g?t=9m44s




Так для Вас же Тігуан і Спортаж "+/-" однакові! І таки да, по керованості Рав-4, судячи по відгукам (я не зміг його протестити), взагалі ніякий. Я тестував лише C-HR з тойот: дуже не сподобався варіатор і гальма

З корейцями і я не бачив порівняльного тесту. А ось для прикладу передньоприводна Мазда краще проходить поворот, ніж повноприводні C-RV та X-Trail:
https://youtu.be/Crezn6sh9II?t=19

Змінено Falwar (11:41 21/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
AM
Супер писатель! ***
Львів
Сообщения: 3188
С нами с 15.03.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 12:02 Гілками

Falwar 21.06.2017 08:38 пишет:

Ну і ще з приводу "+/- однакові": там де Спортаж з трудом маневрує на швидкості 73 км/год Тігуан більш впевнено проходить на 82 км/год


Все відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=SsC6SQkXZBs



Класно! Повнопривідний Тігуан на 19 дисках проти передньопривідного спортажа на 17х. Аргумент


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 448
С нами с 03.04.2016

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 12:08 Гілками

Falwar 21.06.2017 11:29 пишет:

А ось для прикладу передньоприводна Мазда краще проходить поворот, ніж повноприводні C-RV та X-Trail



Судячи з небагатьох оглядів, нова мазда сх-5 (2017) веде себе не так, як її попередниця. Кажуть, нова підвіска орієнтована на комфорт.
То ж я хочу звернути вашу увагу, що протягом нашої дискусії ви наводите порівняльні тести попередньої моделі з Бог зна чим. Але яке ж це має значення для того, хто чомусь вважає мазду +- поршем кайен, а кіа +- чері тіго.

Змінено Бегемoт (12:10 21/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 12:13 Гілками

Мабуть я пропустив щось: що саме в підвісці помінялось і хто каже, що нова стала гірше керуватися?
Я навпаки чув, що інженери в новій знизили центр тяжіння для ще кращої керованості. А комфорт в новій досягається за рахунок шумоізоляці, подвійного скла, подвійних ущільнювачів, що в цілому призвело до збільшення масси авто на 175 кг.

Змінено Falwar (12:13 21/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 5746
С нами с 12.11.2008

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 12:21 Гілками

Falwar 21.06.2017 11:29 пишет:

Бегемoт 21.06.2017 11:19 пишет:

Falwar 21.06.2017 08:38 пишет:

Ну і ще з приводу "+/- однакові": там де Спортаж з трудом маневрує на швидкості 73 км/год Тігуан більш впевнено проходить на 82 км/год







Не зрозуміло, який зв'язок між (мегаелітним) тігуаном і новою (елітною) сх-5 (для якої я не бачив жодного порівняльного тесту), але маю питання до вашої "логіки": невже рав-4 таке гівно, що навіть до кореєкитайців не дотягує, бо туксон швидше нього на змійці?
https://youtu.be/Gj6_1QZq-5g?t=9m44s




Так для Вас же Тігуан і Спортаж "+/-" однакові! І таки да, по керованості Рав-4, судячи по відгукам (я не зміг його протестити), взагалі ніякий. Я тестував лише C-HR з тойот: дуже не сподобався варіатор і гальма

З корейцями і я не бачив порівняльного тесту. А ось для прикладу передньоприводна Мазда краще проходить поворот, ніж повноприводні C-RV та X-Trail:
https://youtu.be/Crezn6sh9II?t=19




Rav-4 має кофмортну підвіску тому і валкіший.
Тут кому шо треба

Сорі за офтоп


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 12:23 Гілками

Falwar 21.06.2017 12:13 пишет:

Мабуть я пропустив щось: що саме в підвісці помінялось і хто каже, що нова стала гірше керуватися?
...
що в цілому призвело до збільшення масси авто на 175 кг.



Если её действительно разнесно на почти 200 кг, то управляться она точно будет хуже. Физику не обманешь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 12:27 Гілками

Falwar 21.06.2017 12:13 пишет:

що в цілому призвело до збільшення масси авто на 175 кг.


Якщо нове покоління стало важчим майже на 2 центнера, то це явний фейл Вкупі з тими самими двигунами-коробками це як не крути, а означає збільшене споживання, погіршену динаміку і погіршену керованість

п.с. Paulskit випередив

Змінено Ganni (12:28 21/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 12:29 Гілками

Falwar 20.06.2017 23:33 пишет:

Спробую я пояснити. Авто - це не лише плюшки. Це в прошу чергу хороша комбінація двигуна і коробки, безпека, керованість і комфорт.
І ось коли якесь авто не дотягує до конкурентів по цим показникам, то його продають за рахунок кращої комплектації і нижчої ціни. Бо дивно з точки зору бізнесу втрачати гроші на конкурентному товарі. В бізнесі альтруїзма нема.
Грубо кажучи, хто б дивився на Спортаж за ціною CX-5 чи на CX-5 за ціною Тігуана?

Як писав камрад вище, то при бюджеті базової CX-5 я би точно обрав Спортаж. Так само як при бюджеті базового Тігуана я оберу Мазду. Проте, якби в мене бюджет дозволяв придбати Тігуана з кліматом і на автоматі, то я б на повному серйозі розглядав і його, не дивлячись, що в Мазди було б більше плюшок.

Бо по Вашій логіці Тігуан - то взагалі гівно, бо в однакових комплектаціях в рази дорожчий ніж КІА.




ну спорные утверждения - имхо каждому по разному
если меня устроит комфорт, безопасность, плюшки, надежность и цена - то я наплюю на управляемость и секунды до сотни

а по логике если выбирать исключительно логикой то Тигуан имеет смысл только если он фаршируется всем чем только возможно чего нет ни в одном СХ-5, в схожих комплектациях купить Тигуан может только человек руководствующийся сердцем, которому не жалко выбросить больше денег за то что ему нравится и за результат маркетинга


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 448
С нами с 03.04.2016

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      21 июня 2017 в 12:35 Гілками

Falwar 21.06.2017 12:13 пишет:

Мабуть я пропустив щось: що саме в підвісці помінялось і хто каже, що нова стала гірше керуватися?




https://youtu.be/O6n_Zd60xLY?t=11m2s (11:02)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 448
С нами с 03.04.2016

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Disnake]
      21 июня 2017 в 12:39 Гілками

Disnake 21.06.2017 12:29 пишет:

может только человек руководствующийся сердцем, которому не жалко выбросить больше денег за то что ему нравится и за результат маркетинга




Це саме стосується і покупця мазди сх-5, і спортажа, і кашкая.

Elber 21.06.2017 12:21 пишет:

Rav-4 має кофмортну підвіску тому і валкіший.




Я теж так думав, поки не поїздив на новому рав-4.


Змінено Бегемoт (12:46 21/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Disnake]
      21 июня 2017 в 12:47 Гілками

Disnake 21.06.2017 12:29 пишет:

в схожих комплектациях купить Тигуан может только человек руководствующийся сердцем, которому не жалко выбросить больше денег за то что ему нравится и за результат маркетинга



Разовьем вашу мысль:
"В схожих c китайским JAC S5 комплектациях купить Мазду CX5 может только человек, руководствующийся сердцем, которому не жалко выбросить больше денег за то, что ему нравится, и за результат маркетинга."

То есть, по вашему получается, что цена более дорогих авто в своем классе - это исключительно маркетинг. Не движки, не коробки, не управляемость, не шумка или отделка салона, не комфорт и уж тем более не всякие там ассистенты, а чисто маркетинг. Браво!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: skov]
      21 июня 2017 в 12:51 Гілками

skov 21.06.2017 12:47 пишет:

Disnake 21.06.2017 12:29 пишет:

в схожих комплектациях купить Тигуан может только человек руководствующийся сердцем, которому не жалко выбросить больше денег за то что ему нравится и за результат маркетинга



Разовьем вашу мысль:
"В схожих c китайским JAC S5 комплектациях купить Мазду CX5 может только человек, руководствующийся сердцем, которому не жалко выбросить больше денег за то, что ему нравится, и за результат маркетинга."

То есть, по вашему получается, что цена более дорогих авто в своем классе - это исключительно маркетинг. Не движки, не коробки, не управляемость, не шумка или отделка салона, не комфорт и уж тем более не всякие там ассистенты, а чисто маркетинг. Браво!




не надо сравнивать качество китайца
япы вроде мазды ничем не хуже по качеству фолькса (а по моему личному мнению -
лучше)
т.ч. - мимо, 2-ка по развитию "логической цепочки"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 136 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 53547

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія