autoua
×
Autoua.netФорумКурилка

І шо його робить?

61 год (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10489
С нами с 20.02.2004

І шо його робить?
      24 апреля 2017 в 11:38 Гілками

Шоб не отримувати лишній раз горчишника і за порадою модератора "не знаєш куди - кидай в курилку" - розміщу "це" тут (при потребі уклінно прошу перенести у відповідний розділ).
Так от, суть питання. Оскільки "покращення" наростають, як сніговий вал (та й в планах, чутно, їх ще є!): за три роки долляр виріс вдвічі, комуналка піднялась вдвічі, продукти/послуги/товари теж, а зряплату підняли ажно на 25% (у всякому випадку, у мене) - виникає нагальне питання економії. Ну, лямпочки в квартирі на діодні поміняв ще прошлого року, ще там "по-мєлочі".
Дійшло питання до авто. Хондочка моя - чудова машинка як за функціоналом (хоча й не використовується на всі 100 %), так і вартістю утримання в порівнянні з іншими паркетниками. Але бачу, що пора щось робити , бо основні затрати - таки паливо.
Так от питання - що?
Варіант раз: продати Хонду, купити щось на дизелі (як мінімум на 2 літри буде менше кушати, та й вартість літра на 2 грн менша).
Варіант два: продати Хонду, купити щось "молодше", простіше та вже з газом (тут зрозуміло).
Варіант три: не парити людям і собі мозок, поставити газ на Хонду (окупність буде десь за рік) і катати далі, змирившись з хробаком в душі, що можна було б експлуатувати дешевше.
І шо мені робити?
Хтось думав у цьому напрямку? Прийшов до якихось висновків? Реалізував?
Зарані дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
З днем народження ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6698
С нами с 25.01.2008

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 11:46 Гілками

А сколько она ест-то?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 5702
С нами с 16.07.2010

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 11:46 Гілками

менш затратний третій варіант, хоча звісно якій хробак тебе більше душить той що економний чи той, що прагне змін?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25014
С нами с 29.05.2008

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 11:48 Гілками

Петрович 24.04.2017 11:38 пишет:

Шоб не отримувати лишній раз горчишника і за порадою модератора "не знаєш куди - кидай в курилку" - розміщу "це" тут (при потребі уклінно прошу перенести у відповідний розділ).
Так от, суть питання. Оскільки "покращення" наростають, як сніговий вал (та й в планах, чутно, їх ще є!): за три роки долляр виріс вдвічі, комуналка піднялась вдвічі, продукти/послуги/товари теж, а зряплату підняли ажно на 25% (у всякому випадку, у мене) - виникає нагальне питання економії. Ну, лямпочки в квартирі на діодні поміняв ще прошлого року, ще там "по-мєлочі".
Дійшло питання до авто. Хондочка моя - чудова машинка як за функціоналом (хоча й не використовується на всі 100 %), так і вартістю утримання в порівнянні з іншими паркетниками. Але бачу, що пора щось робити , бо основні затрати - таки паливо.
Так от питання - що?
Варіант раз: продати Хонду, купити щось на дизелі (як мінімум на 2 літри буде менше кушати, та й вартість літра на 2 грн менша).
Варіант два: продати Хонду, купити щось "молодше", простіше та вже з газом (тут зрозуміло).
Варіант три: не парити людям і собі мозок, поставити газ на Хонду (окупність буде десь за рік) і катати далі, змирившись з хробаком в душі, що можна було б експлуатувати дешевше.
І шо мені робити?
Хтось думав у цьому напрямку? Прийшов до якихось висновків? Реалізував?
Зарані дякую!




Твои варианты:
1. Б/у дизель, при неправильном выборе можешь попасть в дорогостоящий ремонт. На новый дизель хватит разве что на логан.

2. Шило на мыло.

3. Норм вариант если этот мотор газируется нормально. Из явных минусов - запаска займет половину багажника.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Сообщения: 7152
С нами с 13.03.2012

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 11:50 Гілками

17 лет машине. Я б не строил далекоидущие планы в таком случае. Вариант два!!!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Сообщения: 57853
С нами с 03.09.2001

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 11:50 Гілками

Петрович 24.04.2017 11:38 пишет:

Варіант раз: продати Хонду, купити щось на дизелі (як мінімум на 2 літри буде менше кушати, та й вартість літра на 2 грн менша).
Варіант два: продати Хонду, купити щось "молодше", простіше та вже з газом (тут зрозуміло).
Варіант три: не парити людям і собі мозок, поставити газ на Хонду (окупність буде десь за рік) і катати далі, змирившись з хробаком в душі, що можна було б експлуатувати дешевше.



Вариант четыре - меньше ездить.
Способов реализаций стопятсот, от тупо и в лоб меньше ездить, до продать авто и потратить получившееся бабло на переезд жить куда-нибудь поближе к приличному ОТ и смену работы на какую-нибудь поближе к приличному ОТ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
46 лет (28 лет за рулем),
Сообщения: 9048
С нами с 14.01.2015

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 11:52 Гілками

я б не продавав!
по перше це швидко не зробиш, або віддай за дарма
по друге не факт, що купиш не "кота в мішку"
по третє газ на АЗС 11,60 літр (з картою та знижкою коп на 50-60 дешевше), а бензин 24-26 (навіть якщо знижка 2-3 грн., на літрі) за рік окупиш витрати на встановлення ГБО

Змінено felix77 (11:53 24/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
35 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5236
С нами с 17.01.2009

Re: І шо його робить? [Re: Магелан на Субару]
      24 апреля 2017 в 11:53 Гілками

если в обозримом будущем нет возможности взять шото свежее и явно получше - то имхо тулить газ и ездить и не парится. если речь идет о экономии, то платить просто за то шо оно новее, имхо, просто бессмыслено. машины теряют в цене очень шустро. -->

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Шашечник *
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 35532
С нами с 28.01.2009

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 11:56 Гілками

я это уже проходил- результатом доволен

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 12:01 Гілками

Трохи змінити спосіб пересування нє?

Просто у деякі дні замінити машину на піші прогулянки; піші прогулянки+громадський транспорт, якщо відстані надто великі чи час підпирає; велосипед.

Як мінімум 6 місяців на рік це дозволить економити + покращить фізичну форму

Хоча, звісно, все залежить від способу життя/роботи і відстаней

Змінено Цуг (12:02 24/04/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
35 лет (18 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5236
С нами с 17.01.2009

Re: І шо його робить? [Re: Цуг]
      24 апреля 2017 в 12:03 Гілками

Цуг 24.04.2017 12:01 пишет:

Трохи змінити спосіб пересування нє?

Просто у деякі дні замінити машину на піші прогулянки; піші прогулянки+громадський транспорт, якщо відстані надто великі чи час підпирає; велосипед.

Як мінімум 6 місяців на рік це дозволить економити + покращить фізичну форму

Хоча, звісно, все залежить від способу життя/роботи і відстаней




кстати, вореанд. у меня часть знакомых пересадились на велики. ну я, но больше по фану, на мопеде летом езжу. хотя тоже экономия норм - жрет же 3 литра на 100км. Тсуга маладец, на тоби бананчика -->


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 19019
С нами с 21.05.2008

Re: І шо його робить? [Re: Цуг]
      24 апреля 2017 в 12:08 Гілками

Цуг 24.04.2017 12:01 пишет:

Трохи змінити спосіб пересування нє?



ТС живет на Троещине.
Если передвижение связано с тем, что оттуда надо выезжать, то, господа, вот эти советы про смену режима передвижения - космического масштаба и такой же нереализуемости.
Вы пробовали проехать хоть раз по дорогам общего пользования, с нашими быдло-соотечественниками на велосипеде больше километра?
Я пробовала - и не считаю возможным это повторить, по причине абсолютного дискомфорта и небезопасности попытки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: І шо його робить? [Re: MakaBuka]
      24 апреля 2017 в 12:08 Гілками

Спосібо

Я от щаз із потеплінням зміню форму пересування на повністю пішу або пішки+громадський транспорт через нудні відтинки маршруту (мені два кілометри тре йти просто вздовж дороги і промислової зони. це нудно).

До роботи 5.5-7 км в залежності від обраного маршруту. Це година часу пішки. Ідеш собі, роззявляєшся, макітру під сонце підставляєш - доволі прикольно.

Што характєрно, машиною це виходить не набагато швидше. Бо до неї на стоянку треба дійти, тоді їхати містом зі світлофорами і затиками. Виграш у часі ну ніфіга не грандіозний.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 12:09 Гілками

Якби міняли б, то на аналогічний свіжіший дизель.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
18 лет за рулем, Киев
Сообщения: 15318
С нами с 24.11.2011

Re: І шо його робить? [Re: Петрович]
      24 апреля 2017 в 12:10 Гілками

#2

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
37 лет, Київ
Сообщения: 25014
С нами с 29.05.2008

Re: І шо його робить? [Re: Ellenka]
      24 апреля 2017 в 12:11 Гілками

Ellenka 24.04.2017 12:08 пишет:

Цуг 24.04.2017 12:01 пишет:

Трохи змінити спосіб пересування нє?



ТС живет на Троещине.
Если передвижение связано с тем, что оттуда надо выезжать, то, господа, вот эти советы про смену режима передвижения - космического масштаба и такой же нереализуемости.
Вы пробовали проехать хоть раз по дорогам общего пользования, с нашими быдло-соотечественниками на велосипеде больше километра?
Я пробовала - и не считаю возможным это повторить, по причине абсолютного дискомфорта и небезопасности попытки.




маршрут Троещина, Милославская - Антоновича занимает 1 час на велосипеде, по велодорожкам имени Виталика. При этом маршрут минимально пересекается с нашими водителями так как проложен через Труханов.

Но топикстартер кажется не спрашивал совета, машина или велосипед


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: І шо його робить? [Re: Ellenka]
      24 апреля 2017 в 12:12 Гілками

Ellenka 24.04.2017 12:08 пишет:

Цуг 24.04.2017 12:01 пишет:

Трохи змінити спосіб пересування нє?



ТС живет на Троещине.
Если передвижение связано с тем, что оттуда надо выезжать, то, господа, вот эти советы про смену режима передвижения - космического масштаба и такой же нереализуемости.
Вы пробовали проехать хоть раз по дорогам общего пользования, с нашими быдло-соотечественниками на велосипеде больше километра?
Я пробовала - и не считаю возможным это повторить, по причине абсолютного дискомфорта и небезопасности попытки.




Нізнаю як там у вас, а у нас трохи наробили велодоріжок.

Конєшно все залежить від особливостей маршрутів пересування. Але вірю, що у будь-якому разі щось можна придумати. І чого ти зразу ставиш велосипед на перше місце? Пішки+автобус-транвай-метро - теж хороший варіант.

Є ще варіант для лінивих - електросамокат. Вони щаз їздять на доволі великі відстані, компактні у складеному стані і швидкі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: І шо його робить? [Re: Stor]
      24 апреля 2017 в 12:13 Гілками

Stor 24.04.2017 12:11 пишет:


Но топикстартер кажется не спрашивал совета, машина или велосипед




Це лише спроба розширити світогляд. Бо життя за межами персонального афтамабіля існує. І навіть без талкучки в громадському транспорті можна пересуватися на здавалося б великі відстані


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 19019
С нами с 21.05.2008

Re: І шо його робить? [Re: Stor]
      24 апреля 2017 в 12:14 Гілками

Stor 24.04.2017 12:11 пишет:

по велодорожкам имени Виталика.




Есть уже?!
У нас ничего такого((


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
61 год (35 лет за рулем), Киев, Троя!
Сообщения: 10489
С нами с 20.02.2004

Re: І шо його робить? [Re: ssb]
      24 апреля 2017 в 12:16 Гілками

ssb 24.04.2017 11:46 пишет:

А сколько она ест-то?


За три з лишнім роки моєї експлуатації: змішаний розхід складає 10,5 л/100 км (у мене американка - 92 бенз кушає з задоволенням )

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумКурилка
Додаткова інформація
2 користувачів і 21 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Рубан, moderator, Bivaliy, Sergu44o, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 7153

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія