Доброго дня. На підприємстві є державний акт на землю. Відповідно до нього вводимо кадастровий номер до пошуку у публічній кадастровій карті і очікувано отримуємо контур земельної ділянки , все співпадає і контур і площа, як у держакті на землю. Наприклад **********:**:***:0031 площа 4.0409 га І все було б хорошо, але, якщо вводимо кадастровий номер **********:**:***:0001 отримуємо такий самий контур тієї ж земельної ділянки, але з іншим цільовим призначенням і площею 2,4693 га вводимо **********:**:***:0033 і отримуємо ту ж земелььну ділянку з тим же контуром з невизначеним призначенням і площею 4,0407га.
Власне питання, з якого боку почати вирішувати. Держгеокадастр у районі каже, що це не в іх компетеції, "треба рішати у Києві". Землевпорядна організація каже, що у них всьо чотко, XML файл з координатами відповідає дійсному розташуванню земельної ділянки, точно як у держакті на землю.
Припускають, що не анульовані попередні кадастрові номери, коли формувалась існуюча земельна ділянка.
ale_xey 26.05.2017 14:01 пишет: Шоб інші кадастрові номери не збігалися з нашою ділянкою, бо це відлякує покупців, що не зрозуміло?
Взять вытяг дзк посмотреть что в нем - если все ок, Зарегестрироваться в реестре если ещё нет регистрации. И чего вдруг покупатели будут смотреть участки с соседними кадастровыми ?
Там такой прикол, что если вбить кадастровый номер, то выпадает наш участок. Но если найти этот участок на карте и тыцьнуть по нем мышей, то высвечивает другой кадастровый номер.