autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

Качество дизеля (43/46)

Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7136
С нами с 30.11.2001

Re: Качество дизеля [Re: palmman]
      21 ноября 2021 в 09:33 Гілками

palmman 21.11.2021 08:13 пишет:

Какая дичь и вброс? Я вчера на форуме зарегистрировался чтобы очернить непорочную кло? На каком основании ты слова незнакомого человека называешь дичью, уважаемый?




На підставі того, що хтось бреше.
Вбросом називають неперевірину інформацію або без доказів.
Дічь - це інформація прямо протилежна тому що стверджує шановна компанія КЛО на своєму сайті: Ventus Diesel
Дизельне пальне виробництва литовського НПЗ Orlen зі спеціальними присадками, що очищують паливну систему від нагару, захищають від корозії.

Чекаю від вас фото сертифікату, який ви згадали.

Змінено hollywood (09:38 21/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26169
С нами с 14.07.2003

Re: Качество дизеля [Re: palmman]
      21 ноября 2021 в 09:43 Гілками

palmman 21.11.2021 08:13 пишет:

Какая дичь и вброс? Я вчера на форуме зарегистрировался чтобы очернить непорочную кло? На каком основании ты слова незнакомого человека называешь дичью, уважаемый?



Саме діч, бо торговельна марка Ventus® належить «ОРЛЕН Летува» і ніяк не білорусам, тобто зараз ти стверджуєш, що або КЛО порушує законодавство, та використовує чужі права на торговельну марку, або брешеш.
Залишилося з'ясувати чи ти сбрехав, чи дійсно КЛО порушує чужі права, для цього досить побачити сертіфікат.

Змінено Amateur (09:46 21/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Качество дизеля [Re: Amateur]
      21 ноября 2021 в 11:27 Гілками


В ответ на:

Кассир достает серт:
-Ой, извиняюсь, Мозырь!




Змінено VWW (11:38 21/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Качество дизеля [Re: Amateur]
      21 ноября 2021 в 11:28 Гілками

Amateur 21.11.2021 09:43 пишет:


Залишилося з'ясувати чи ти сбрехав, чи дійсно КЛО порушує чужі права, для цього досить побачити сертіфікат.


Или кассир перепутал сертификат на дп евро с сертификатом на дп вентус.) Шире надо смотреть. И быть мягче по отношению к людям.

Змінено VWW (11:33 21/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26169
С нами с 14.07.2003

Re: Качество дизеля [Re: VWW]
      21 ноября 2021 в 12:40 Гілками

VWW 21.11.2021 11:28 пишет:

Amateur 21.11.2021 09:43 пишет:


Залишилося з'ясувати чи ти сбрехав, чи дійсно КЛО порушує чужі права, для цього досить побачити сертіфікат.


Или кассир перепутал сертификат на дп евро с сертификатом на дп вентус.) Шире надо смотреть. И быть мягче по отношению к людям.



Тобто ти маєш на увазі, що palmman так і не подивівся сертіфікат?
Ну що ж, у камада palmman поки що є гарний шанс виправдатися: заїхати на заправку, взяти сертіфікат у власні руки, уважно подивитися що саме там написано і навіть сфотографувати, а результати викласти сюди (а якщо у сертіфікаті на вентус буде Орлен, то ще й вибачись). "Бо так народжуются чутки" (с).
Якщо ти помітив - то доки ще ніхто не постраждав. А що до КЛО - то мене вони не цікавлять, бо особисто я там дуже давно не заправляюся, але заправки популярні, якщо під маркою Ventus вони дійсно продають білоруське пальне (а такі слухи вже тут давненько мусуються) - то їх також треба вивести на чисту воду. "Я так вважаю" (с).

Змінено Amateur (12:40 21/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 737
С нами с 06.07.2007

Re: Качество дизеля [Re: o.v]
      21 ноября 2021 в 22:00 Гілками

Я, конечно, немного озадачен реакцией некоторых индивидуумов. Почему-то они считают себя вправе обвинять других во лжи на основании только лишь собственных убеждений и маркетинговых материалов. Думаю, что это у них чисто сетевая борзая модель поведения, потому что в оффлайне обычно думают, прежде чем делать подобные заявы.
И ещё, оказывается, я должен что-то доказывать клошным агентам. Простите меня, агенты, я не додумался заснять сертификат дабы вам не пришлось отрывать зад от клавиатуры)).
И не зря на заправке сертификаты недоступны в зале, а их нужно выпрашивать у кассира . Кто из тутошних агентов и когда последний раз это делал, а?

Змінено palmman (22:22 21/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 737
С нами с 06.07.2007

Re: Качество дизеля [Re: Amateur]
      21 ноября 2021 в 22:08 Гілками

Amateur 21.11.2021 12:40 пишет:


Ну що ж, у камада palmman поки що є гарний шанс виправдатися: заїхати на заправку, взяти сертіфікат у власні руки, уважно подивитися що саме там написано і навіть сфотографувати, а результати викласти сюди (а якщо у сертіфікаті на вентус буде Орлен, то ще й вибачись)



Серьезно? И перед кем? А, главное, зачем??? Направление назвать или сами догадаетесь?

ЗЫ перечитал свою "дичь", вижу что не все написал. Серт держал в руках. На второй странице черным по белому ДП-З-ХХХХ, Мозырьский Хххх. Спрашиваю у кассира, а где написано что это вентус? Он показывает на первую страницу, действительно топливо ТМ вентус. Теперь все. Если не считать того, что по этой заправке у меня самый большой расход за все 9 мес владения дизелем получился

Змінено palmman (22:19 21/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7136
С нами с 30.11.2001

Re: Качество дизеля [Re: o.v]
      23 ноября 2021 в 00:26 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Я не буду коментувати добірну Дічь, вброси, наклепи та образи.
Певен, що оцінка діям юзера palmann паном модератором буде визначена належна.

Отже ніякої сенсації не буде, брехня виявилася брехнею, чутки щодо Мозиря у Вентусі - чутками.
Сертифікати в нормі.
Паливо за показниками чудове!
Залив повний бак, двигун працює ідеально.

Я не буду коментувати добірну Дічь, вброси, наклепи та образи. Певен, що оцінка діям юзера palmann паном модератором буде визначена належна


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7136
С нами с 30.11.2001

Re: Качество дизеля [Re: o.v]
      23 ноября 2021 в 00:34 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

2

2


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Качество дизеля [Re: hollywood]
      23 ноября 2021 в 10:52 Гілками

hollywood 23.11.2021 00:26 пишет:

Я не буду коментувати добірну Дічь, вброси, наклепи та образи.
Певен, що оцінка діям юзера palmann паном модератором буде визначена належна.

Отже ніякої сенсації не буде, брехня виявилася брехнею, чутки щодо Мозиря у Вентусі - чутками.
Сертифікати в нормі.
Паливо за показниками чудове!
Залив повний бак, двигун працює ідеально.


Вы внимательно прочитали первую страницу сертификата ? Там четко указано ,адреса покращення"- т.е в дизельное топливо из Литвы вливают керопур ,на нефтебазе базе в Украине. И он называется "вентус" )) А что (теоретически),в дизельное топливо из Мозыря не могут, на той же базе вливать керопур и называть его "вентус" ? Так что, все таки справедливо было бы посмотреть сертификат на "вентус" с той заправки, о которой говорил другой форумчанин прежде чем обвинять во лжи и взывать к модератору. Так по вашему сертификату " дизель вентус" НЕ производится в Литве.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7136
С нами с 30.11.2001

Re: Качество дизеля [Re: VWW]
      23 ноября 2021 в 11:24 Гілками

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

Вы внимательно прочитали первую страницу сертификата ? Там четко указано ,адреса покращення"- т.е в дизельное топливо из Литвы вливают керопур ,на нефтебазе базе в Украине. И он называется "вентус" )) А что (теоретически),в дизельное топливо из Мозыря не могут, на той же базе вливать керопур и называть его "вентус" ? Так что, все таки справедливо было бы посмотреть сертификат на "вентус" с той заправки, о которой говорил другой форумчанин прежде чем обвинять во лжи и взывать к модератору.




Уважно. Завод виробник - Литва, покращення на нафтобазі КЛО. Це ні для кого не секрет.
Сертіфікат на ДП Вентус з заправки на Броварському проспекті.

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

Так по вашему сертификату " дизель вентус" НЕ производится в Литве.




Змішування дизелю з присадками це не виробництво, виробництво дизеля це перегонка нафти. Не неси маячню!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Качество дизеля [Re: hollywood]
      23 ноября 2021 в 11:46 Гілками

hollywood 23.11.2021 11:24 пишет:

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

Вы внимательно прочитали первую страницу сертификата ? Там четко указано ,адреса покращення"- т.е в дизельное топливо из Литвы вливают керопур ,на нефтебазе базе в Украине. И он называется "вентус" )) А что (теоретически),в дизельное топливо из Мозыря не могут, на той же базе вливать керопур и называть его "вентус" ? Так что, все таки справедливо было бы посмотреть сертификат на "вентус" с той заправки, о которой говорил другой форумчанин прежде чем обвинять во лжи и взывать к модератору.




Уважно. Завод виробник - Литва, покращення на нафтобазі КЛО. Це ні для кого не секрет.
Сертіфікат на ДП Вентус з заправки на Броварському проспекті.

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

Так по вашему сертификату " дизель вентус" НЕ производится в Литве.




Змішування дизелю з присадками це не виробництво, виробництво дизеля це перегонка нафти. Не неси маячню!


Насколько я помню, когда начались продажи Ventus в Украине. Заявлялось, что это топливо проходит полный цикл производства на заводе в Мажейкяй. т.е и все присадки добавлялись там.В Украину поставлялся конечный продукт под названием Ventus Disel. Может орлен отдал права на Ventus .Тогда кло как владелец прав, может вливать присадку в любую основу из Литвы, из Мозыря или Кременчуга и называть его Вентус ?)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
54 года (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3441
С нами с 17.08.2005

Re: Качество дизеля [Re: VWW]
      23 ноября 2021 в 14:13 Гілками

VWW 23.11.2021 11:46 пишет:

hollywood 23.11.2021 11:24 пишет:

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

Вы внимательно прочитали первую страницу сертификата ? Там четко указано ,адреса покращення"- т.е в дизельное топливо из Литвы вливают керопур ,на нефтебазе базе в Украине. И он называется "вентус" )) А что (теоретически),в дизельное топливо из Мозыря не могут, на той же базе вливать керопур и называть его "вентус" ? Так что, все таки справедливо было бы посмотреть сертификат на "вентус" с той заправки, о которой говорил другой форумчанин прежде чем обвинять во лжи и взывать к модератору.




Уважно. Завод виробник - Литва, покращення на нафтобазі КЛО. Це ні для кого не секрет.
Сертіфікат на ДП Вентус з заправки на Броварському проспекті.

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

Так по вашему сертификату " дизель вентус" НЕ производится в Литве.




Змішування дизелю з присадками це не виробництво, виробництво дизеля це перегонка нафти. Не неси маячню!


Насколько я помню, когда начались продажи Ventus в Украине. Заявлялось, что это топливо проходит полный цикл производства на заводе в Мажейкяй. т.е и все присадки добавлялись там.В Украину поставлялся конечный продукт под названием Ventus Disel. Может орлен отдал права на Ventus .Тогда кло как владелец прав, может вливать присадку в любую основу из Литвы, из Мозыря или Кременчуга и называть его Вентус ?)



Может. В рецептуре не указывается завод производитель, там указывается параметры сырья. А ДТ-Л(З)-К5, он что румынский, что греческий, что литовский или беларусский, одинаковый по нормам. Да и по факту практически не отличается. Так что использование Мозырьского или Кременчугского дизеля не является нарушением технологии. Другое дело, что в лицензионном соглашении теоретически может быть прописано, что лицензиат обязуется использовать только продукцию ОРЛЕН, но это надо читать договор.

Да и никакая это не зрада. Вбили себе в голову - Литва самая лучшая, и все тут. А по сути поставить перед фанатами Литвы 10,пробирок с К5 разных производителей - фиг отличат что откуда. Ни по анализам, ни по эксплуатационным качествам.

Змінено Palex (14:16 23/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26169
С нами с 14.07.2003

Re: Качество дизеля [Re: hollywood]
      24 ноября 2021 в 18:28 Гілками

hollywood 23.11.2021 00:26 пишет:

Я не буду коментувати добірну Дічь, вброси, наклепи та образи.
Певен, що оцінка діям юзера palmann паном модератором буде визначена належна.

Отже ніякої сенсації не буде, брехня виявилася брехнею, чутки щодо Мозиря у Вентусі - чутками.
Сертифікати в нормі.
Паливо за показниками чудове!
Залив повний бак, двигун працює ідеально.



Я тільки хочу уточнити, це серіфікати з броварського КЛО?
Вже побачив:
В ответ на:

Уважно. Завод виробник - Литва, покращення на нафтобазі КЛО. Це ні для кого не секрет.
Сертіфікат на ДП Вентус з заправки на Броварському проспекті.




Змінено Amateur (18:31 24/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26169
С нами с 14.07.2003

Re: Качество дизеля [Re: VWW]
      24 ноября 2021 в 18:36 Гілками

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

Вы внимательно прочитали первую страницу сертификата ? Там четко указано ,адреса покращення"- т.е в дизельное топливо из Литвы вливают керопур ,на нефтебазе базе в Украине. И он называется "вентус"



Впевнений, що саме керапур?

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

А что (теоретически),в дизельное топливо из Мозыря не могут, на той же базе вливать керопур и называть его "вентус"



Ні, не може, за поясненями сюди.

VWW 23.11.2021 10:52 пишет:

Так что, все таки справедливо было бы посмотреть сертификат на "вентус" с той заправки, о которой говорил другой форумчанин прежде чем обвинять во лжи и взывать к модератору. Так по вашему сертификату " дизель вентус" НЕ производится в Литве.



Сертіфикат саме з тієї заправки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
VWW
важничающий писатель *
46 лет за рулем, Белая Церковь
Сообщения: 1728
С нами с 26.04.2015

Re: Качество дизеля [Re: Amateur]
      24 ноября 2021 в 19:08 Гілками

Amateur 24.11.2021 18:36 пишет:


Впевнений, що саме керапур?


Ні, не може, за поясненями сюди.


Сертіфикат саме з тієї заправки.


Впевнений.
Я внимательно смотрел сертификат), (см на фото вторую страницу сертификата )
Так же там в сертификате написано: *** До палива "топливо дизельное класс F" завод виробник Орлен Литва, додається присадка Керопур 5401 для покращення ...бла-бла .... та отримання палива дизельного підвищенної якості "Ventus Diezel" .Я был прав выше Вентус дизель- в литве НЕ производится. Он производится в Стоянке на нефтебазе и следовательно, я допускаю ,что основой для него периодически - вполне может быть и дт из мозыря.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
46 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 7136
С нами с 30.11.2001

Re: Качество дизеля [Re: VWW]
      24 ноября 2021 в 19:16 Гілками

VWW 24.11.2021 19:08 пишет:


Я был прав выше Вентус дизель- в литве НЕ производится. Он производится в Стоянке на нефтебазе и следовательно, я допускаю ,что основой для него периодически - вполне может быть и дт из мозыря.




Соррі, але це твої фантазії , допоки ми не побачемо папірець Паспорта Якості на якому якому буде й "Вентус" й "Мозирь". Вистачить навіть маркетингової інформації с сайту КЛО)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Киев
Сообщения: 249
С нами с 20.10.2003

Re: Качество дизеля [Re: Amateur]
      24 ноября 2021 в 21:24 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Amateur 21.11.2021 09:43 пишет:

palmman 21.11.2021 08:13 пишет:

Какая дичь и вброс? Я вчера на форуме зарегистрировался чтобы очернить непорочную кло? На каком основании ты слова незнакомого человека называешь дичью, уважаемый?



Саме діч, бо торговельна марка Ventus® належить «ОРЛЕН Летува» і ніяк не білорусам, тобто зараз ти стверджуєш, що або КЛО порушує законодавство, та використовує чужі права на торговельну марку, або брешеш.
Залишилося з'ясувати чи ти сбрехав, чи дійсно КЛО порушує чужі права, для цього досить побачити сертіфікат.



Схоже, що торговельна марка КЛО "VENTUS DIESEL" не відповідає ТМ Orlen "VENTUS MAZEIKIU NAFTA" за зображенням та текстом, отже це різні ТМ. Тому можливо, що таке паливо не обов'язково повинно бути вироблено на основі ДТ від Orlen.

Схоже, що торговельна марка  КЛО "VENTUS DIESEL" не відповідає ТМ Orlen "VENTUS MAZEIKIU NAFTA" за зображенням та текстом, отже це різні ТМ. Тому можливо, що таке паливо не обов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26169
С нами с 14.07.2003

Re: Качество дизеля [Re: TN207]
      25 ноября 2021 в 07:05 Гілками

TN207 24.11.2021 21:24 пишет:

Amateur 21.11.2021 09:43 пишет:

palmman 21.11.2021 08:13 пишет:

Какая дичь и вброс? Я вчера на форуме зарегистрировался чтобы очернить непорочную кло? На каком основании ты слова незнакомого человека называешь дичью, уважаемый?



Саме діч, бо торговельна марка Ventus® належить «ОРЛЕН Летува» і ніяк не білорусам, тобто зараз ти стверджуєш, що або КЛО порушує законодавство, та використовує чужі права на торговельну марку, або брешеш.
Залишилося з'ясувати чи ти сбрехав, чи дійсно КЛО порушує чужі права, для цього досить побачити сертіфікат.



Схоже, що торговельна марка КЛО "VENTUS DIESEL" не відповідає ТМ Orlen "VENTUS MAZEIKIU NAFTA" за зображенням та текстом, отже це різні ТМ. Тому можливо, що таке паливо не обов'язково повинно бути вироблено на основі ДТ від Orlen.



Я так відповім: у заправників (у данному випадку я кажу не тільки за КЛО) є стільки способів продати іньше пальне, навіть відверту бодягу, замість бредірованого пального, що гратися у сумнівні ігри з торговельними марками, а особливо світити відверто "лівими" сертіфікатами, псувати відношення із постачальником брендірованого пального, нариватися на судові позови зовсім не має сенсу. Задати питання "чи може бути на заправці пальне Ventus® виробницьтва вироблене в Білорусі?" і отримати на нього відповідь можна на гарячій лінії КЛО за телефоном 0-800-301555, повір я це зробив.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11586
С нами с 09.04.2010

Re: Качество дизеля [Re: Amateur]
      25 ноября 2021 в 11:44 Гілками

Amateur 25.11.2021 07:05 пишет:

... і отримати на нього відповідь можна на гарячій лінії КЛО за телефоном 0-800-301555, повір я це зробив.



и?
заправляться или ну его нафик?...
ибо у меня недалеко КЛО опять вернулись на свое место...

Змінено kym (11:45 25/11/2021)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
0 користувачів і 6 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 168901

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія