autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) (20/34)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Скаут]
      24 мая 2017 в 16:59 Гілками

Та ладно вам - як мінімум вибір покриття (сніг, пісок тощо) дозволяє електронним помічникам краще підлаштовуватись. Тому я спокійно допускаю, що ефективність зчеплення з поверхнею покращиться.
Вона все рівно буде обмежена лише однією привідною віссю і тому порівнювати з повним приводом там безглуздо, але от якщо ми в контексті винятково 3008, то якраз різниця "без гріпу" і "з гріпом" там буде однозначно. І в неті є купа відео на підтвердження.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Ganni]
      24 мая 2017 в 17:01 Гілками

Ganni 24.05.2017 16:59 пишет:

Та ладно вам - як мінімум вибір покриття (сніг, пісок тощо) дозволяє електронним помічникам краще підлаштовуватись. Тому я спокійно допускаю, що ефективність зчеплення з поверхнею покращиться.
Вона все рівно буде обмежена лише однією привідною віссю і тому порівнювати з повним приводом там безглуздо, але от якщо ми в контексті винятково 3008, то якраз різниця "без гріпу" і "з гріпом" там буде однозначно. І в неті є купа відео на підтвердження.



Более интересно сравнение пежо с грипом и другой недоприводный кросс без.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Скаут]
      24 мая 2017 в 17:10 Гілками

Скаут 24.05.2017 16:52 пишет:

Paulskit 24.05.2017 16:15 пишет:

Cypriot 24.05.2017 16:03 пишет:


В ответ на:

...





Оно то помогает, но не настолько, чтобы говна покорять)



В переводе на человеческий:
Если проедет с грип-контрол, то проедет и обычная пузотерка. Если грип-контрол не проедет, то и обычный зависнет.




за что в таком случае доплачивать?
можно провети аналогию кнопки офф роуд в кодиаке. только для самоуспокоения/самовнушения




Если не проедет Кодиак, а то застрянет и Л200)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Paulskit]
      24 мая 2017 в 17:17 Гілками

Paulskit 24.05.2017 17:01 пишет:

Ganni 24.05.2017 16:59 пишет:

Та ладно вам - як мінімум вибір покриття (сніг, пісок тощо) дозволяє електронним помічникам краще підлаштовуватись. Тому я спокійно допускаю, що ефективність зчеплення з поверхнею покращиться.
Вона все рівно буде обмежена лише однією привідною віссю і тому порівнювати з повним приводом там безглуздо, але от якщо ми в контексті винятково 3008, то якраз різниця "без гріпу" і "з гріпом" там буде однозначно. І в неті є купа відео на підтвердження.



Более интересно сравнение пежо с грипом и другой недоприводный кросс без.


Да, було б круто якби журналісти запиляли відео по темі
Але ще крутіше було б якби ініціатором подібного тесту виступила сама французька марка. Як свого часу Субару, котрі запрошували журналістів, брали конкурентні кроси і давай їх тролити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      27 мая 2017 в 23:54 Гілками

Falwar 24.05.2017 13:37 пишет:

О, ціна і на пижик трішки впала:
704,000 - бензин; 748,500 - дизель
Обов"язкова доплата для бази, як на мене: Шторки - 4.940, GripControl - 16.070, Фарба - 12,360 = 33,370
Ітого: 737,370 (б), 781,870 (д)
Все необхідне в базі є: Прайс. Єдине що турбує (крім бачка омивайки ), то з ГріпКонтролем йдуть шини "Mud and snow". Чи правильно я розумію, що вони будуть погані як зимою, так і літом?



Не пам'ятаю: ти Атеку тестив чи ні? Як не крути, а це гравець в цьому сегменті і в цій ціновій категорії.

http://youtu.be/BLdKzebZzCc


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      28 мая 2017 в 14:12 Гілками

У Атеки всього 4 подушки безпеки, кліренс ще нижчий, ніж у 3008 Пижа, а позаду така ж балка. Атеку розглядав би лише повноприводну, але й на передноьму приводі вона дорожча конкурентів. До того ж вона на роботі, якого я не дуже хотів би.

Змінено Falwar (14:14 28/05/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 13
С нами с 04.12.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      28 мая 2017 в 20:39 Гілками

Вчера провел по 20 минут без езды в салоне Фордов: Куга, Мондео и Эдж. Машины стояли на солнце почти целый день и если в Мондео и Эдж все нормально, то Куга издает ужасную вонь. Все авто новые.
В остальном отмечу, что у той же Куги все ходуном ходит. Пластик возле рычага дешевый и с ужасными люфтами. В Мондео и ЭДЖ такого не было замечено.
Завтра у них последний день акции, делают серьезные скидки 20-30к. на авто 2016 и 2017 гг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      28 мая 2017 в 21:07 Гілками

Falwar 28.05.2017 14:12 пишет:

У Атеки всього 4 подушки безпеки, кліренс ще нижчий, ніж у 3008 Пижа, а позаду така ж балка. Атеку розглядав би лише повноприводну, але й на передноьму приводі вона дорожча конкурентів. До того ж вона на роботі, якого я не дуже хотів би.



Ясно)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 448
С нами с 03.04.2016

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      29 мая 2017 в 20:20 Гілками
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      29 мая 2017 в 20:41 Гілками

Спасибо, посмотрю, но это еще первое поколение.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
52 года (34 года за рулем), Днепр
Сообщения: 7546
С нами с 27.09.2003

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: redbeatles]
      29 мая 2017 в 21:21 Гілками

redbeatles 28.05.2017 20:39 пишет:

Вчера провел по 20 минут без езды в салоне Фордов: Куга, Мондео и Эдж. Машины стояли на солнце почти целый день и если в Мондео и Эдж все нормально, то Куга издает ужасную вонь.



Модератор разрешит анекдот рассказать?
"Водил Моисей по пустыне евреев 10 лет. Привёл куда-то и спрашивает: - Нравится вам здесь? Евреи отвечают: - Нет, здесь воняет. Водил он их ещё 10 лет. Привёл куда-то и спрашиват: - Нравится вам тут? Евреи отвечают: - Нет, здесь воняет. Пошли они опять. Через 20 лет он их приводит он их куда-то и спрашивает: - Нравится здесь вам? Они отвечают: - Нравится. Теперь у арабов нефть, а у евреев не воняет."

Ваша Куга будет вонять до первой мойки. Не китай ча


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      30 мая 2017 в 12:46 Гілками

Вот интересный обзор CX-5 от Veddro.com. Жаль, что с опозданием,- ведь хочется побольше тестов уже обновленной версии.

http://youtu.be/IC5HSO9ueHI

Змінено Falwar (12:46 30/05/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3208
С нами с 03.02.2008

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      30 мая 2017 в 20:04 Гілками

Французкие производители небудемтыкатьпальцами

В целом вкусное машинко Соглашусь пожалуй с выводом бенз против трахтора


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 13
С нами с 04.12.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: redbeatles]
      12 июня 2017 в 21:00 Гілками

Обзор слабоват. Но тем не менее:

http://youtu.be/0P2HlXws86A


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      12 июня 2017 в 21:51 Гілками

Реально слабый обзор. Обычно Infocar делает более качественный тесты. Информация о ценах пока приблизительная, но вот по комплектациям в Украине инфа уже есть.
Если смотреть Touring, то добавили (ЕМНИП) электропривод багажника, автохолд, подогрев руля, GVC, Led-оптику и регулировку заднего дивана по наклону. Возможно что-то еще. Правда, лишили инетресной, на мой взгляд, функции i-Stop.
Из-за большей массы авто с 2-литровым мотором стало на сек. медленнее и теперь до сотни разгоняется за 9,9.

Совсем скоро в Украине будут доступны новые CX-5 для теста - и тогда, надеюсь, Infocar сделает полноценный обзор.

Змінено Falwar (21:53 12/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      13 июня 2017 в 01:47 Гілками

В топі буде графічна проекція на лобове Приємно бачити як преміум-плюшки спускаються в середній клас До речі це чи не перше авто такого цінового діапазону з реальною лобовою проекцією (а не тим посміховиськом тігуана чи 3008) чи я щось упустив?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Сообщения: 707
С нами с 22.03.2006

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Ganni]
      14 июня 2017 в 03:30 Гілками

Ganni 13.06.2017 01:47 пишет:

Приємно бачити як преміум-плюшки спускаються в середній клас



всім гарна мазда, але підігрів сидінь та юсб-роз'єми в задньому підло!котнику - це просто верх дебілізму!!! мало того, якщо позаду троє, то ніхто не гріється та не заряджається, так навіть якщо позаду двоє взимку їдуть з лижами в Карпати - зручне відкидання центральної частини спинки заднього дивану теж унеможливлює користування підігрівами (зимою!) та юсб-роз'ємами!
це , камради.

і я ще крутив носом, що в спортеджі на консолі між передніми сидіннями для задніх пасажирів лише дефлектори, юсб та розетка, а кнопок підігріва сидінь там нема - їх винесли якогось лисого на двері (ну чому ж передні підігріви не винесли на передні двері?). і прикро, що лючка для лиж немає.
але в порівнянні зі зрадою в сх5... у спортеджа позаду повна перемога.

я вже мовчу про те, що в мазді лише два(!) положення спинки заднього дивану за нахилом! оце вибір! в мене в гецях тих положень штук п'ять на будь який смак! цікаво, скільки в спортеджі, мабуть, теж не менше...

P.S. цікаво, яка різниця в обслуговуванні та запчастинах...

Змінено VeryPoor (03:41 14/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      14 июня 2017 в 09:30 Гілками

Як неупереджена людина (так як ніколи не володів ані японцями, ані корейцями) спробую об"єктивно апелювати.

1) В тій же Камрі точно так кнопки підігріву задніх сидінь реалізовані в підлокотнику, але зради там ніхто не шукає. Якщо їх розташувати на дверях, то це для мене більша зрада, оскільки діти будуть ними гратися в т.ч. літом, а заблокувати їх, на відмініну від кнопок склопідіймачів, - нема можливості.

2) Напишіть скільки разів за минулу зиму вам довелося сідати одразу вп"ятером дорослим в холодний не прогрітий салон, де підігрів сідінь не завадив би? Якщо такого не було, то може і проблеми розташування кнопок підігріву в підлокотнику нема? Все одно здебільшого водій в холодні зими трішки прогріває авто перед тим як їхати. І якщо потрібно буде везти кудись трьох дорослих на задньому дивані (нагадаю, що дітям в автокріслах той підігрів зовсім не потрібен), то в чому проблема нагріти задній диван, поки прогрівається авто?

3) Подорож до Карпат взагалі не на користь Спортежа: навіть якщо додадуть люк для лиж, то сноуборд чи щось більш габаритне все одно в нього не влізуть. В Мазді склав окремо середнє сидіння - і красота.

4) Про положення спинки те саме: більше - не значить краще. Ось тут нарахували аж 7 положень в Спортежі і хотіли їх продемонструвати: https://youtu.be/M6LCEWPwG70?t=483
Змогли показати лише 4, при чому в перших двох положеннях сидіти просто не реально для будь-якої людини - і толку, що ці положення є? Як на мене, то хай буде одне положення, аби зручне. От реально, як часто в вашому авто міняється кут наклону заднього дивану і скільки положень використовується?

5) Про обслуговуванні Мазда буде дорожча: ТО-1 - 1.737 ТО-2 - 3.034 ТО-3 - 2.596, але це такий мізер в порівнянні з тим, скільки грошей витрачається на пальне. Ну і про якість обслуговування, нарагнтійні зобов"язання KIA вже перетирали.

Взагалі, порівняння по "плюшкам" виглядає досить дивним. Порівняння CX-5 і Sportage для мене - це як порівняння, наприклад, базового Фокуса і якогось топового C-Elysee. І не факт, що треба брати другий лише тому, що в ньому жирніша комплектація.

Навіть попереднє покоління CX-5 в мене було трохи більше у фаворі за Sportage, а тепер ще й докинули трохи плюшок, зберігши, скоріш за все, попередню ціну.

П.С. шукати зраду треба в тому, що конкретно не підходить ваших потреб, а не для віртуальних 5 дядьків, що їдуть з лижами в Карпати.

Змінено Falwar (09:41 14/06/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: VeryPoor]
      14 июня 2017 в 10:52 Гілками

А ви в S-класі 5-місному їздили позаду? Там якщо три пасажири ззаду, то взагалі відрізаний майже від усіх функцій

Вигадати можна різні ситуації під які кожне ергономічне рішення виглядатиме провальним, але по факту я не бачу особливої зради від кнопок підігріву на підлокітнику.
Так само як нема зради в лише двох положеннях крісла. Кому потрібні ті 100500 проміжних положень? Кайф заднього дивану в тому, щоб можна було перевести його з похідного в відпочинкове. Все А шукати зраду в тому що не можна виставити нахил в 2/3 чи 3/5 відпочинкового положення ну це дивно якось


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Сообщения: 448
С нами с 03.04.2016

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      14 июня 2017 в 15:25 Гілками

Ganni 14.06.2017 10:52 пишет:

Вигадати можна різні ситуації



Ось в мене спортаж. І я не маю потреби щось вигадувати.

Нахилом задніх спинок задні пасажири користуються регулярно. Кожен підбирає собі і ще в залежності від смаків та навіть втоми на довгих перегонах. Особисто я використовую "незручні" (сильно вертикальні) позиції, коли габарит в багажнику. Є можливість салон не складати (щоб не заглядали) коли в багажнику здоровенні коробки або колеса. Звичайно, краще щоб диван рухався взад-вперед і хочеться, щоб складалася середня секція. Але то мабуть у наступному поколінні прикрутять.
Зимою впятьох постійно - кожен ранок до метро сім'ю і сусідів. Постійно зранку підігрів вмикається і телефони заряджаються. Та й взагалі дуже рідко коли відкидаєьться середній підлікотник. Однозначно мені б особисто не був зручний варіант органів в підлікотнику (чи то мазда, чи мерседес, чи тойота). Хіба відмовити сусідам.
Я, як власник спортажа за 20 тис уо підтверждую щоденну перевагу розташування підігріву та USB в загальнодоступних місцях. Ось і все.

Falwar 14.06.2017 09:30 пишет:

Взагалі, порівняння по "плюшкам" виглядає досить дивним. Порівняння CX-5 і Sportage для мене - це як порівняння, наприклад, базового Фокуса і якогось топового C-Elysee. І не факт, що треба брати другий лише тому, що в ньому жирніша комплектація.




О! Ще один кореєфоб.
Я тестував фокус рік назад. Не дивно, що ви його порівнюєте з єлісеєм. Пам'ятаю жахливу приборку та консоль, ватну педаль зчеплення, ніякову шумку. Єлісеї кращий?
В мене базовий спортаж. І ви його на сер'йозі порівнюєте з максималкою сієксфайв (бо в дешевшій мазді немає ніяких підігрівів в підлікотнику). Мені трішки не зрозуміло, хто з кіа/мазди фокус, а хто єлісей? Що ви мали на увазі?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
15 користувачів і 45 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 53518

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія