autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (161/325)

Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9249
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Вася]
      6 ноября 2022 в 22:00 Гілками

Вася 06.11.2022 08:32 пишет:

codex 04.11.2022 15:38 пишет:


Ще й 5 годин на все це пішло. Ну правда з урахуванням години на безкоштовне оновлення для батареї. Запас ходу на 20-30км підняли.
Шиномонтаж 20" в принципі дорожчий зазвичай. Хоча напевне дешевше можна знайти




Схоже, Віді (це ж вони?) заслуговують на титул "Застєнчівий ворюга на ТО - 2022"

Шиномонтаж двадцятих колес по всьому Києву, з усіма плюшками, тягарцями та ін - 1000-1200 гривень за все, а не 2700.

Салонний фільтр (класний, HEPA - grade) коштує, з доставкою в Україну, 30 дол. США, поміняти його - дві хвилини. Ну це не оригінал, оригінал - 60 баксів, ок. Це сама дорога "запчастина" на ТО електромобіля, зазвичай

За шильдики треба платити, так І на ТО теж



у Віді нема Ауді, це я на ніссані на Віді - там 20 радіус 1600грн (без балансувальних наліпок), за 17 ціна 935, на кільцевій найдешевше - 700 грн і якість під великим питанням, на Печерську дешевше перевзутися (як і розвал зробити) ніж в халупках на Кільцевій


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 402
С нами с 17.10.2003

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      6 ноября 2022 в 22:59 Гілками

Disnake 06.11.2022 22:00 пишет:




у Віді нема Ауді, це я на ніссані на Віді - там 20 радіус 1600грн (без балансувальних наліпок), за 17 ціна 935, на кільцевій найдешевше - 700 грн і якість під великим питанням, на Печерську дешевше перевзутися (як і розвал зробити) ніж в халупках на Кільцевій




Не Віді - Віпос. Вони у нас по Ауді.

Весь час їх плутаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
43 года (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 2028
С нами с 10.08.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      8 ноября 2022 в 07:44 Гілками

Я свій 17 радіус поміняв за 390 грн., СТО Дарниця 1 в них багато відосів в Тік Ток про авто, була акція любий радіус за 390 грн. гріх не скористатися такою акцією.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8100
С нами с 30.07.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Вася]
      8 ноября 2022 в 08:13 Гілками

Вася 06.11.2022 22:59 пишет:

Не Віді - Віпос. Вони у нас по Ауді.

Весь час їх плутаю



Так, це Віпос Знаю, що можна зекономити, але мені поки і так норм. Хоча я б на їх місці прибрав цей незрозумілий інспекційний сервіс і підняв ціни на конкретні роботи. Було б прозоріше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 402
С нами с 17.10.2003

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: codex]
      8 ноября 2022 в 09:54 Гілками

codex 08.11.2022 08:13 пишет:


Так, це Віпос Знаю, що можна зекономити, але мені поки і так норм. Хоча я б на їх місці прибрав цей незрозумілий інспекційний сервіс і підняв ціни на конкретні роботи. Було б прозоріше.




Та розумію, сам такий [був] - Рейндж обслуговував тільки на "авторизованих сервісах", коловся, плакав, гриз кактус... Теж було норм. Але як згадаю, очі від сум рахунків кровоточать.

Шо цікаво - більшість тем зараз у "Вибір авто" скочуються у обговорення електричок, почавшись з вибіру ДВС.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9249
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Вася]
      8 ноября 2022 в 13:11 Гілками

Вася 08.11.2022 09:54 пишет:

codex 08.11.2022 08:13 пишет:


Так, це Віпос Знаю, що можна зекономити, але мені поки і так норм. Хоча я б на їх місці прибрав цей незрозумілий інспекційний сервіс і підняв ціни на конкретні роботи. Було б прозоріше.




Та розумію, сам такий [був] - Рейндж обслуговував тільки на "авторизованих сервісах", коловся, плакав, гриз кактус... Теж було норм. Але як згадаю, очі від сум рахунків кровоточать.

Шо цікаво - більшість тем зараз у "Вибір авто" скочуються у обговорення електричок, почавшись з вибіру ДВС.




на рейнджі є великі нюанси - там дійсно багато розбирати при будь-якій заміні - так зроблено, ну і на додачу це ж рейндж
з цікавинок на роботу беруть дійсно за конкурсом, так що там працюють криворукі з найпрямішими руками


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Вася]
      8 ноября 2022 в 14:09 Гілками

Вася 08.11.2022 09:54 пишет:

codex 08.11.2022 08:13 пишет:


Так, це Віпос Знаю, що можна зекономити, але мені поки і так норм. Хоча я б на їх місці прибрав цей незрозумілий інспекційний сервіс і підняв ціни на конкретні роботи. Було б прозоріше.




Та розумію, сам такий [був] - Рейндж обслуговував тільки на "авторизованих сервісах", коловся, плакав, гриз кактус... Теж було норм. Але як згадаю, очі від сум рахунків кровоточать.

Шо цікаво - більшість тем зараз у "Вибір авто" скочуються у обговорення електричок, почавшись з вибіру ДВС.




Ну давай по чесному, якщо ти заплатив за авто 100к (чи скільки той рендж коштує), ти будеш паритись замовленням фільтра з америки за 30 баксів чи візьмеш у дилера оригінал за 60 і не будеш взагалі знати який він там, який в нього номер і як його звідкись замовити?
Я розумію коли тобі по фану, наприклад, подобається з цим возитись і ти в цьому розбираєшся. Але більшості треба відвезти авто і забрати за пару годин готове. Що там за фільтри, яке масло, абсолютно все одно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 402
С нами с 17.10.2003

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      8 ноября 2022 в 14:42 Гілками

Paulskit 08.11.2022 14:09 пишет:



Ну давай по чесному, якщо ти заплатив за авто 100к (чи скільки той рендж коштує), ти будеш паритись замовленням фільтра з америки за 30 баксів чи візьмеш у дилера оригінал за 60 і не будеш взагалі знати який він там, який в нього номер і як його звідкись замовити?
Я розумію коли тобі по фану, наприклад, подобається з цим возитись і ти в цьому розбираєшся. Але більшості треба відвезти авто і забрати за пару годин готове. Що там за фільтри, яке масло, абсолютно все одно.




Не буду і не був, просто платив "авторизованим". Але мушу зазначити, що якість сервісу від них, за досить чималі гроші, була дуже низькою, не хочу перераховувати всі "косяки", але було все, і незатягнуті болти, і невиконані по факту роботи у переліку.... До речі, київський дилер робітничо-селянського бренду Хюндай зараз робить ТО набагато більш якісно, з того, що я бачу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Вася]
      8 ноября 2022 в 14:47 Гілками

Що значить "авторизованим"?
По Хюндаю сервіс в цілому норм, але на бабло також люблять підрозвести. На Таксоні міняв передні колодки, почали розповідати, що і диски також треба, бо там же знос. А коли я відмовився, сказали, що колодки нові ставити не будуть, бо без заміни диска їх зіпсує. Довелось приїхати, наполягти на тому, щоб показали де ж там знос і чому їх не можна поставити. І о чудо, виявляється, що диски в повному порядку, це майстер щось переплутав. На 400 баксів переплутав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец **
Киев
Сообщения: 402
С нами с 17.10.2003

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      8 ноября 2022 в 15:39 Гілками

Paulskit 08.11.2022 14:47 пишет:

Що значить "авторизованим"?





"Авторизовані"- це офіціали, в Києві це Jaguar Land Rover всі СТО, Віннер, Віді (здається, чи перестали вже ними бути) і ще хтось там.

Я на Хюндай обслуговую електричку, тому там такі фокуси з дисками не пройдуть, у електричці і колодки треба міняти дуже нескоро, через те, що 80% гальмування робиться рекуперацією. Там диски не зношуються, а іржавіють через невикористання


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Вася]
      8 ноября 2022 в 15:55 Гілками

Вася 08.11.2022 15:39 пишет:

Paulskit 08.11.2022 14:47 пишет:

Що значить "авторизованим"?





"Авторизовані"- це офіціали, в Києві це Jaguar Land Rover всі СТО, Віннер, Віді (здається, чи перестали вже ними бути) і ще хтось там.

Я на Хюндай обслуговую електричку, тому там такі фокуси з дисками не пройдуть, у електричці і колодки треба міняти дуже нескоро, через те, що 80% гальмування робиться рекуперацією. Там диски не зношуються, а іржавіють через невикористання




Проблема не в тому, пройдуть, чи не пройдуть. А в тому що вони є.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (34 года за рулем), Київ
Сообщения: 4259
С нами с 06.06.2014

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: adam]
      9 ноября 2022 в 12:41 Гілками

adam 08.11.2022 07:44 пишет:

Я свій 17 радіус поміняв за 390 грн., СТО Дарниця 1 в них багато відосів в Тік Ток про авто, була акція любий радіус за 390 грн. гріх не скористатися такою акцією.



У тебе диски 34 діаметру?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      9 ноября 2022 в 16:41 Гілками

Манита71 09.11.2022 12:41 пишет:

adam 08.11.2022 07:44 пишет:

Я свій 17 радіус поміняв за 390 грн., СТО Дарниця 1 в них багато відосів в Тік Ток про авто, була акція любий радіус за 390 грн. гріх не скористатися такою акцією.



У тебе диски 34 діаметру?




Оце б зараз придратись до якоїсь фігні типу "радіус\діаметр".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
43 года (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 2028
С нами с 10.08.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      11 ноября 2022 в 08:31 Гілками

Манита71 09.11.2022 12:41 пишет:

adam 08.11.2022 07:44 пишет:

Я свій 17 радіус поміняв за 390 грн., СТО Дарниця 1 в них багато відосів в Тік Ток про авто, була акція любий радіус за 390 грн. гріх не скористатися такою акцією.



У тебе диски 34 діаметру?



ПРикинь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: adam]
      13 ноября 2022 в 18:56 Гілками

Також пройшов ТО.
Масло, всі фільтри, заміна свічок, заміна охолоджувальної рідини з промивкою системи (сумнозвісний мішечок з силікатом розірвався і трохи почав засирати систему) і регулювання фар. Також поміняв кришку масляної горловини. Почала пускати масло трохи. В сумі 12к грн, з роботою і усіма запчастинами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36158
С нами с 13.03.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      14 ноября 2022 в 14:29 Гілками

Paulskit 13.11.2022 18:56 пишет:

Також пройшов ТО.
Масло, всі фільтри, заміна свічок, заміна охолоджувальної рідини з промивкою системи (сумнозвісний мішечок з силікатом розірвався і трохи почав засирати систему) і регулювання фар. Також поміняв кришку масляної горловини. Почала пускати масло трохи. В сумі 12к грн, з роботою і усіма запчастинами.



От блін
Холєра, я той мішечок теж досі не вийняв. Маю фобію, що сам же його і розірву, коли вийматиму

Змінено Цуг (14:29 14/11/2022)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      14 ноября 2022 в 16:12 Гілками

Цуг 14.11.2022 14:29 пишет:

Paulskit 13.11.2022 18:56 пишет:

Також пройшов ТО.
Масло, всі фільтри, заміна свічок, заміна охолоджувальної рідини з промивкою системи (сумнозвісний мішечок з силікатом розірвався і трохи почав засирати систему) і регулювання фар. Також поміняв кришку масляної горловини. Почала пускати масло трохи. В сумі 12к грн, з роботою і усіма запчастинами.



От блін
Холєра, я той мішечок теж досі не вийняв. Маю фобію, що сам же його і розірву, коли вийматиму



Так, його не так просто дістати. Ну, насправді, нічого страшного не відбулось. Тому я б просто контролював його стан періодично, так і все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38813
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      5 апреля 2023 в 17:33 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Ну що, де тут записують у тестувальники дсг+тсі?

Мабуть я перший власник на автоуа
Cupra Formentor 2.0tsi 310hp

Ну що, де тут записують у тестувальники дсг+тсі.Мабуть я перший власник на автоуаCupra Formentor 2


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7677
С нами с 10.10.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      5 апреля 2023 в 17:36 Гілками

Поздоровлення! Нехай радує і приносить лише задоволення як водію, так і пасажирам!

Змінено XS1 (17:36 05/04/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38813
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: XS1]
      5 апреля 2023 в 17:39 Гілками

XS1 05.04.2023 17:36 пишет:

Поздоровлення! Нехай радує і приносить лише задоволення як водію, так і пасажирам!




Дякую
Не знаю поки як пасажири
А водій у захваті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
13 користувачів і 378 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 356933

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія