autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (252/325)

Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9214
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      22 июля 2023 в 09:36 Гілками

Sashok_Accent 21.07.2023 22:20 пишет:

Disnake 21.07.2023 20:57 пишет:

AM 21.07.2023 19:52 пишет:


В ответ на:

...




Ну тупі німці випускають БМВ М5 на механіці для тупих американців. І нічо- всі задоволені. Та й всякі пятилітрові Мустанги теж на механіці модна придбати




та можна і до шатла мкпп допиляти якщо дуже хочется
формула вже давно на автоматах катається - або їздити не вміють або не хочуть фан отримувати




У формулі1 не автомат, а секвентальна ручна коробка



роботою коробки керує механіка/електроніка а не водій вже років 6 точно - водій тільки обирає передачі необхідній йому (так, секвентально) - але це не механіка про яку ми розмовляємо
про порш - ну якщо ловити авто та втрачати декілька сек на прискоренні це фан - здаюсь!
у мене завжди інші потреби від механіки були (а наїздив я на досить швидких авто з мкпп дох..я в молодості)
ps. я в поршах звичайно не дуже - хіба є зараз з мкпп в продажі? (зі звичайною мкпп а не ручка для перемикання)

Змінено Disnake (09:41 22/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38803
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      22 июля 2023 в 09:53 Гілками

911 є з нормальними трьома педалями. За доплату

А до чого тут "ловити авто"?
Яке відношення до цього має коробка?

Змінено Sashok_Accent (09:53 22/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
51 год (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5930
С нами с 13.06.2002

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      22 июля 2023 в 10:19 Гілками

Sashok_Accent 22.07.2023 09:53 пишет:



А до чого тут "ловити авто"?
Яке відношення до цього має коробка?



Вочевидь коли щеплення відпускаєш різкіше ніж потрібно і зад зносить, напевно.
Хоча для цього є пбс та і Slipper Clutch, думаю, не тільки в мотоциклах існує


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
конь в пальто ***
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10456
С нами с 22.06.2004

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: vvvolf]
      22 июля 2023 в 10:32 Гілками

vvvolf 21.07.2023 17:38 пишет:

А як нарешті донести думку, що механіка проти автомата це не завжди про ефективність, а про банальне задоволення від процесу?



Нещодавно трапилося поїздити на 7му gti на механіці. Це вздроч, шановні. Турбояма + розтягнуті передачі = більше роздратування, ніж задоволення.
Остання тачка, на який мені доставило смикання МКПП - 8й аккорд 2,4. От 2 дні по Києву совався і радів! Просто шикарне поєднання двигуна й коробки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 11:29 Гілками

Paulskit 21.07.2023 21:58 пишет:

Я розумію, що ти купру любиш і вона приносить багато задоволення. У мене про Леон також тільки позитивні спогади. Але ж це не привід не помічати відвертих недоліків.




"відверті недоліки" це досить категорично - тоді так само можна сказати що і твоя бнв теж має відверті недоліки (ну наприклад надмірна вага). Що тут казати, ті ж суперкари мають безліч недоліків (набагато більше ніж у недоприводних хотхетчів) - тим не менше, і на них є свої поціновувачі.

Кожна автівка має свої особливості, і те що мастхев та відвертий недолік для тебе, може бути зовсім не так для інших. В свій час, коли я обирав що взяти як цікаву 2гу автівку, в варіантах був 7R (теж легке бв), а притащити з европи навіть дешевше б за купру вийшло. Перелопатив пів-інету тоді щоб зрозуміти, що б мені підійшло більше, і в моєму мастхев списку не додалося 4WD. Багато хто вважає 7R менш емоційним авто ніж недоприводна купра, яка відчутно швидша при прискоренні ходом при тій самій потужності. Тут ти знов скажеш в ідеальних умовах - це все так, але ж і тиснуть на повну зазвичай за сприятливих умов (рівний сухий асфальт) - хто зі здоровою головою тисне в пол "на всю потужність яка є" в дощ чи по поганій дорозі? Це не про мене точно, так само як і світлофорні старти. Ми добре з тобою знаємо що 98% часу 1/2-1/3 того табуна дрімає, чекаючи тої самої рідкої оказії "зачепитись", і привід тут ні до чого

Наостанок все дуже просто: якщо у автівки проявляються "відверті недоліки", її продають.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
конь в пальто ***
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10456
С нами с 22.06.2004

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: pacak]
      22 июля 2023 в 13:00 Гілками

pacak 22.07.2023 11:29 пишет:

Перелопатив пів-інету тоді щоб зрозуміти, що б мені підійшло більше, і в моєму мастхев списку не додалося 4WD.


а я прям плачу ночами, так мені повного приводу не вистачає. але в мене і блокування людського немає на передку.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец
24 года за рулем, Полтава
Сообщения: 410
С нами с 24.05.2023

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      22 июля 2023 в 13:23 Гілками

Disnake 21.07.2023 20:57 пишет:


формула вже давно на автоматах катається - або їздити не вміють або не хочуть фан отримувати



Гоночных формул в мире около 2 десятков (это только основных и только из числа актуальных на сегодня) - вы про которую из них? :-))))))))))))))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: markush]
      22 июля 2023 в 13:40 Гілками

Мова не про світлофорні старти, чи якісь заїзди з кимось. Мені абсолютно на це все одно. Це про комфорт керування авто. Для мене монопривід в Леоні завжди був серйозним недоліком. Проблема лиш в тому, що купити щось таке ж, але на повному приводі було значно дорожче. Власне тому і довелось лізти в х2 до бюджету Леона, щоб отримати щось помітно краще.
А так, Леон звісно топова тачка за свої гроші.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9214
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: garlic_ua]
      22 июля 2023 в 13:46 Гілками

garlic_ua 22.07.2023 13:23 пишет:

Disnake 21.07.2023 20:57 пишет:


формула вже давно на автоматах катається - або їздити не вміють або не хочуть фан отримувати



Гоночных формул в мире около 2 десятков (это только основных и только из числа актуальных на сегодня) - вы про которую из них? :-))))))))))))))))




про ф-1 без варіантів
якщо ж ми говоримо про масмаркет я хочу помилятись і хтось таки вкладе купу грошей в розробку якоїсь нової мкпп яка буде просто "агінь" - але все до того йде що осатннє з найкращого що ми бачили у світі цивільного мкпп - це був все той самий порш з 7 ступеневою механікою

з 2015 на мкпп автовиробники особливо не розраховують вже - автівки на ринку до 200кс чудово перетравлюють 6 ступеневі мкпп розроблені 10-15 років тому (тільки щось доробляють та міняють передаточні в залежності від двигуна)

тобто отримувати задоволення судячи з числених прихільників таки можна - але то таке - якщо авто не дуже сучасне та не має тієї купи електроніки що туди пхають автовиробники, не кажучи вже про м’який гібрид без якого вже жодного авто не буде

ну ексклюзиви оминемо - на замовлення думаю зроблять все що завгодно (десь читав що старі ферарі з мкпп зараз дорожче на ринку від нових)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 14:10 Гілками

Paulskit 22.07.2023 13:40 пишет:

Для мене монопривід в Леоні завжди був серйозним недоліком.




Скоріше відсутність vaq, коли гребуть обидва завжди то досить інший експіріенс. Те саме і в повернутих колесах, там де твій леон шліфував внутрішнім ваги з діфом поводять себе зовсім по іншому (і доречі дуже фаново - вже писалось про те).

Я розумію що ти собі поставив галочку "онлі 4wd" а я знаю людей що після недоприводної купри ст2 (400) ... знов купляють недоприводну тільки нову)) кожному своє


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      22 июля 2023 в 15:29 Гілками

VAQ працює в поворотах, на прямій що з ним, що без нього. Власне в відео вище все гарно видно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 15:43 Гілками

Paulskit 22.07.2023 15:29 пишет:

VAQ працює в поворотах, на прямій що з ним, що без нього. Власне в відео вище все гарно видно.




Ти дивишся відео а я це юзаю. Це не так, перевірено неодноразово буксять обидва по прямій теж, власне чого і буває переставляння. Доречі є налаштування роботи діфу, я для режиму індівідуал обираю режим діфу купра а не стандарт.

ось хтось заморочився потестувати як воно працює коли колеса прямо (режим діфу купра чи стандарт відчутно впливає): https://www.youtube.com/watch?v=kVr8N0X22pg

Змінено pacak (15:57 22/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 16:36 Гілками

Друже, не знаю про що ми споримо. Я їздив на Купрі неодноразово, всі ті ж проблеми що і на звичайному Леоні там є. Torque steer, wheel hop, відсутність зачепу. Ніякий передній диференціал це не компенсує, тому що при розгоні розвантажується передня вісь, яка і повинна чіплятись. Можна довго це обговорювати, але нічого від цього не зміниться. Тачка з повним буде і швидше, і універсальніше бо зможе реалізувати потужність в більшій кількості дорожніх і погодних умов.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9214
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 17:03 Гілками

Paulskit 22.07.2023 16:36 пишет:

Друже, не знаю про що ми споримо. Я їздив на Купрі неодноразово, всі ті ж проблеми що і на звичайному Леоні там є. Torque steer, wheel hop, відсутність зачепу. Ніякий передній диференціал це не компенсує, тому що при розгоні розвантажується передня вісь, яка і повинна чіплятись. Можна довго це обговорювати, але нічого від цього не зміниться. Тачка з повним буде і швидше, і універсальніше бо зможе реалізувати потужність в більшій кількості дорожніх і погодних умов.




але опу на ній не позакидуєш, ніякого фана - тут передній поза конкуренцією (зовсім трішечки сарказм )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 17:03 Гілками

Paulskit 22.07.2023 16:36 пишет:

Тачка з повним буде і швидше, і універсальніше бо зможе реалізувати потужність в більшій кількості дорожніх і погодних умов.




Тебе наче бнв покусав категоричності додалося, це точно

Ніхто і не спорив з тим, що повний привід дає кращий зацеп, але також і більшу вагу і механічні втрати. Тобі чомусь здалося, що власники потужних недоприводів тупо неперервно страждають (але чомусь не продають ці недолугі недоприводні машини). Звісно що це не так, є особливості використання, але не для всіх ці особливості є "відвертими недоліками", як ти їх назвав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 17:21 Гілками

Як ти думаєш, чому всі інші хот хетчі у ВАГа та і загалом німецької трійки повнопривідні? Вони напевно менш фанові і одна купра трушна? Купра монопривідна тільки тому, що концерну треба розвести її і Р, щоб вони не конкурували. Додай купрі повний привід, продажі Р сильно впадуть, бо отримуєш все те саме за мало грошей. По тій же причині у Леона немає двигуна, як в ГТІ. А ФР немає на повному приводі як А3.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 17:48 Гілками

Paulskit 22.07.2023 17:21 пишет:

Як ти думаєш, чому всі інші хот хетчі у ВАГа та і загалом німецької трійки повнопривідні? Вони напевно менш фанові і одна купра трушна?




купра леон це перш за все про ціну. Це найбільш доступна тачка, яка їде ходом дуже швидко - ст1 може навіть трохи швидше за твою 340 (там ген4 прям чудово дує). Зрозуміло, що тачка в 2 рази дешевше має компроміси, і частина цього - саме передній привод.

І якщо хтось не хоче витрачати 65кевро але фану хочеться, а старти з місця не в пріорітеті, то чому б ні? Ти відірвався від народу, спилюй мушку ))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: pacak]
      22 июля 2023 в 19:59 Гілками

Я востаннє спробую донести думку і якщо ні, то ні, бо мені вже трохи некомфортно спілкуватись з таким рівнем агресії.

Мій досвід показує, що більше 300кс (насправді, навіть менше, але для простоти округлимо) на передньому приводі вже не дають можливості ефективно їх реалізувати. З осені по весну ти завжди супер обережний з акселератором, інакше шанси отримати задушений ESP двигун або wheel hop дуже сильно ростуть. Така ж ситуація з неідеальним асфальтом під колесами, навіть влітку. Трохи напливів на дорозі чи пральна дошка і все, ESP постійно буде душити букс.
Мені хочеться, щоб авто робило те, що я від нього прошу, розганялось і гальмувало коли треба мені, а не коли вийде. 300+ кс на передньому, на швидкостях до 100 км\г, тобто діапазоні в якому авто проводить більшість свого життя, з цим простим запитом вже не справляються. Тому, особисто собі, я таку комбінацію брати б не став і рекомендувати комусь також не буду. Для мене раціональний ліміт переднього приводу лежить десь в районі 230-250 кс, де ці проблеми вже зʼявляються, але ще не кидаються в очі.

В якості постскриптума залишу лінк на свою стару тему де в першому пункті чорним по білому написано:
В ответ на:

1) Полный привод
- это единственный серьезный недостаток Леона, который хочется исправить
- любой другой не интересен, хочется чтобы машина ехала в любых погодных условиях, а не только по сухому




Змінено Paulskit (20:00 22/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      22 июля 2023 в 20:31 Гілками

Paulskit 22.07.2023 19:59 пишет:

Я востаннє спробую донести думку і якщо ні, то ні, бо мені вже трохи некомфортно спілкуватись з таким рівнем агресії.




та нема ніякої агресії, в темі яка загальна (а не тільки про твій вибір) ти власний досвід і потреби узагальнюєш для всіх, я лиш вказав що потреби та бюджет у всіх різний. Трошки тролінгу про бнв і все, ти затригерився

не буду продовжувати бо ти просто скіпаєш головний фактор (ціну). Дійсно вважаєш що завжди краще умовний гольф аллтрек (чи октавія 4х4) на десь там 200 (нехай до 250 якщо з чіпом), аніж купра на 300+?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38803
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: pacak]
      22 июля 2023 в 20:41 Гілками

pacak 22.07.2023 20:31 пишет:

Paulskit 22.07.2023 19:59 пишет:

Я востаннє спробую донести думку і якщо ні, то ні, бо мені вже трохи некомфортно спілкуватись з таким рівнем агресії.




та нема ніякої агресії, в темі яка загальна (а не тільки про твій вибір) ти власний досвід і потреби узагальнюєш для всіх, я лиш вказав що потреби та бюджет у всіх різний. Трошки тролінгу про бнв і все, ти затригерився

не буду продовжувати бо ти просто скіпаєш головний фактор (ціну). Дійсно вважаєш що завжди краще умовний гольф аллтрек (чи октавія 4х4) на десь там 200 (нехай до 250 якщо з чіпом), аніж купра на 300+?




Ну особисто я саме через це наступив на горло власній пісні і замість Купра Леон сарая, взяв "кросовер"
І от сьогодні по мокрому вкотре впевнився що не зря.
Головне за межу не заглянути, бо щось сьогодні аварій жесть скільки


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 51 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 354633

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія