autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (325/325)

СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4634
С нами с 12.01.2004

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Mookker]
      10 февраля 2024 в 16:09 Гілками

Mookker 09.02.2024 18:50 пишет:

тошнотское нутро


скорее, праведный гнев

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
40 лет (22 года за рулем), Украина,транзит
Сообщения: 13725
С нами с 02.11.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: keen]
      10 февраля 2024 в 17:53 Гілками

keen 09.02.2024 21:10 пишет:

Paulskit 09.02.2024 20:35 пишет:

Дуже багато народу їздить на фіговій гумі. Сьогодні біля мене стояла свіжа Ауді на якомусь незрозумілому китаї. Схоже надія що кватра спасе, якщо що.




згоден, до того ж кватра може зробити тільки гірше на поганій резині. Мав сумний досвід і тепер тільки шип, бо поза містом ю невер ноу.




хороша сучасна скандінавки таки рулить
в мене були різні - і європейки, і шип, і скандінавки. (доречі, зараз на доджі шип, на крайслері - скандінавка). Завжди тільки топ бренди і топ шини юзав (те, що в тестах ADAC на 1-3 місці)
якщо коротко, то сучасна дорога "ліпучка" дуже і дуже цікава штука. Тиха, гребе по снігу шо дурна, зупиняється на льоду ненабагато гірше, ніж свіжий шип (але ж шип, падлюка, виривається з часом, і по факту навіть трошки скатаний шип і трошки скатана ліпучка їдуть вже однаково. Я на своїх порівнював на одній ділянці (хай і на різних машинах, причому крайслер на ліпучках на 400 кг важчий доджа на шипах). Старт порівняти не можу, бо там нечесно - крайслер повнопривідний і пуляє по снігу норм, доки додж шліфує шипами (які ще і вириваються при різких стартах). По шуму шипи зливають в чисту, а коли щей 90% зими ти не те що льоду, а снігу не бачиш, то це підбішує. На снігу від шипу особливого толку нема, а от коли прямо скло на дорозі - так, хороша шиповка рулить . Але я в такі дні намагаюсь просто не використовувати авто, бо навколо купа людей на ноунейм шинах ,а то і на лисому літі...як казав мій інструктор в автошколі, звертаючись до повної зали учнів , - "на дорозі ви маєте думати за себе, і за усіх цих дебілів навколо", показуючи при цьому на нас

Змінено Сергёга (17:55 10/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Сергёга]
      11 февраля 2024 в 11:55 Гілками

Я оптимізую приорітетні сценарії використання. На швидких авто стоїть європейка, на всіх інших скандинавка. Звісно завжди гарна, Goodyear або Michelin.
От з шипами я не подружився, немає в них сенсу для моїх потреб.

Сергёга 10.02.2024 17:53 пишет:

На снігу від шипу особливого толку нема, а от коли прямо скло на дорозі - так, хороша шиповка рулить . Але я в такі дні намагаюсь просто не використовувати авто, бо навколо купа людей на ноунейм шинах ,а то і на лисому літі...як казав мій інструктор в автошколі, звертаючись до повної зали учнів , - "на дорозі ви маєте думати за себе, і за усіх цих дебілів навколо", показуючи при цьому на нас




Чиста правда. Памʼятаю "52 лютого" 2014 року, катав тоді на крузаку з гарною зимовою гумою, думаю, що мені той сніг. А по факту все одно стояв разом з усіма, бо "товариші" на літній гумі перекрили все.

Змінено Paulskit (12:00 11/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4243
С нами с 06.06.2014

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      11 февраля 2024 в 16:12 Гілками

Paulskit 11.02.2024 11:55 пишет:

Я оптимізую приорітетні сценарії використання. На швидких авто стоїть європейка, на всіх інших скандинавка. Звісно завжди гарна, Goodyear або Michelin.
От з шипами я не подружився, немає в них сенсу для моїх потреб.

Сергёга 10.02.2024 17:53 пишет:

На снігу від шипу особливого толку нема, а от коли прямо скло на дорозі - так, хороша шиповка рулить . Але я в такі дні намагаюсь просто не використовувати авто, бо навколо купа людей на ноунейм шинах ,а то і на лисому літі...як казав мій інструктор в автошколі, звертаючись до повної зали учнів , - "на дорозі ви маєте думати за себе, і за усіх цих дебілів навколо", показуючи при цьому на нас




Чиста правда. Памʼятаю "52 лютого" 2014 року, катав тоді на крузаку з гарною зимовою гумою, думаю, що мені той сніг. А по факту все одно стояв разом з усіма, бо "товариші" на літній гумі перекрили все.



Якщо ти про 23 березня, то це було в 2013, а не 2014.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      11 февраля 2024 в 16:16 Гілками

Памʼять підводить

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      19 февраля 2024 в 23:47 Гілками

Sashok_Accent 09.02.2024 17:44 пишет:


аби ви ще ряд тримати вміли, і повзли собі в правому ряду, то вам, тошнотам, і слова би ніхто не сказав. Але ж не, преться враскоряку між двох рядів, ні пройти ні проїхать. В руль вчепилось, очі вирячило, пальці аж білі, страшно!!!



Или, хотя бы в правое зеркало смотрели при перестроениях, когда их по крайнему правому ряду обходят.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: juristkostya]
      19 февраля 2024 в 23:52 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

juristkostya 10.02.2024 15:47 пишет:

Paulskit 09.02.2024 20:35 пишет:

Схоже надія що кватра спасе, якщо що.



Вряд ли. Скорее, стермление взять "солидную тачку" не позволило спланировать даже самые очевидные расходные статьи. Ну, совсем как здесь, например








Змінено boyko_s (23:54 19/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4634
С нами с 12.01.2004

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      20 февраля 2024 в 14:05 Гілками

boyko_s 19.02.2024 23:52 пишет:

juristkostya 10.02.2024 15:47 пишет:

Paulskit 09.02.2024 20:35 пишет:

Схоже надія що кватра спасе, якщо що.



Вряд ли. Скорее, стермление взять "солидную тачку" не позволило спланировать даже самые очевидные расходные статьи. Ну, совсем как здесь, например







шо ж вы так неудачно подрезали картинку? Там на переднем плане одна этикетка "устрицы" чего стОит, надо было её оставить :-)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
25 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16656
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: juristkostya]
      21 февраля 2024 в 16:17 Гілками

juristkostya 20.02.2024 14:05 пишет:


шо ж вы так неудачно подрезали картинку? Там на переднем плане одна этикетка "устрицы" чего стОит, надо было её оставить :-)



Это не я, это так и было.

Змінено boyko_s (16:17 21/02/2024)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Харьков
Сообщения: 4634
С нами с 12.01.2004

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      21 февраля 2024 в 17:41 Гілками
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 143 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 350545

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія