autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (254/325)

V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16664
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      25 июля 2023 в 21:46 Гілками

Sashok_Accent 21.07.2023 16:07 пишет:

XS1 21.07.2023 16:04 пишет:

Sashok_Accent 21.07.2023 15:31 пишет:

....не допомагає ні механіка



Невже? То останні адепти механіки вже повністю її зрадили?




Та ні, чого, аби можна було купити Форментор на трьох педалях і 300 силах, я би із радістю це зробив
Але не продають



Кстати, нет ни одного дня, чтобы я не пожалел о том, что мой кроссовок не на ручке. И до сих пор вспоминаю холивары на эту тему, в которых мне владельцы автоматов пытались доказать, что автомобиль на автомате - это существо высшего порядка, чем авто на ручке.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16664
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      25 июля 2023 в 21:51 Гілками

Disnake 21.07.2023 17:55 пишет:


або ти якийсь флеш та вмієш за пів секунди 3 передачі перемкнути, тоді сорян



А зачем на авто мощностью 300 сил переключать 3 передачи?
Мне всегда, чтобы влиться в поток, хватало одной. Ну, если трогался с места, то двух. Зачем 3?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      25 июля 2023 в 21:58 Гілками

boyko_s 25.07.2023 21:51 пишет:

Disnake 21.07.2023 17:55 пишет:


або ти якийсь флеш та вмієш за пів секунди 3 передачі перемкнути, тоді сорян



А зачем на авто мощностью 300 сил переключать 3 передачи?
Мне всегда, чтобы влиться в поток, хватало одной. Ну, если трогался с места, то двух. Зачем 3?




Ну власне коли тошниш сотню на сьомій, то оберти глибоко в турбоямі, на обгоні на четверту дуже весело виходить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16664
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      25 июля 2023 в 22:28 Гілками

Тут в чем вопрос? Камрад Disnake периодически аппелирует к тому, что автомат переключит 3-4 передачи быстрее, чем человек сделает аналогичное действие на механике.
Я и задался вопросом, зачем в принципе надо делать столько переключений?

В ответ на:

Ну власне коли тошниш сотню на сьомій, то оберти глибоко в турбоямі,



Меня эта "турбояма на 7й" тоже напрягает постоянно. А в спорт-режиме коробка живет своей жизнью - может на 4х тысячах зависнуть, когда газ бросишь, а может внезапно но 6к крутануться.
Надо, короче, тоже манюал режим осваивать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      25 июля 2023 в 23:18 Гілками

А людині не треба три передачі перебирати
Людина за абсолютно однаковий час переключить що з шостої на п'яту, що з шостої на третю
Ну в класичній коробці.
На дсг звісно що підряд перебираєш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      26 июля 2023 в 10:15 Гілками

boyko_s 25.07.2023 21:46 пишет:


Кстати, нет ни одного дня, чтобы я не пожалел о том, что мой кроссовок не на ручке.




Не жаліти треба, а вчитись користуватись. Можна сотню разів сказати "раніше було краще", але ж це нічого не змінить. Просто відкинути старі звички і зрозуміти, як це працює по новому.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
44 года (16 лет за рулем), Подгород
Сообщения: 2453
С нами с 10.10.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      26 июля 2023 в 11:26 Гілками

boyko_s 25.07.2023 22:28 пишет:


Меня эта "турбояма на 7й" тоже напрягает постоянно. А в спорт-режиме коробка живет своей жизнью - может на 4х тысячах зависнуть, когда газ бросишь, а может внезапно но 6к крутануться.
Надо, короче, тоже манюал режим осваивать.




Так між драйвом і спортом коробка перемикається швидше, ніж передачу на механіці переткнути.
Тошниш собі на драйві, як треба прискоритись - смикнув Спорт і полетів.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43980
С нами с 14.10.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      26 июля 2023 в 11:43 Гілками

boyko_s 25.07.2023 21:46 пишет:

Sashok_Accent 21.07.2023 16:07 пишет:

XS1 21.07.2023 16:04 пишет:


В ответ на:

...




Невже? То останні адепти механіки вже повністю її зрадили?




Та ні, чого, аби можна було купити Форментор на трьох педалях і 300 силах, я би із радістю це зробив
Але не продають



Кстати, нет ни одного дня, чтобы я не пожалел о том, что мой кроссовок не на ручке. И до сих пор вспоминаю холивары на эту тему, в которых мне владельцы автоматов пытались доказать, что автомобиль на автомате - это существо высшего порядка, чем авто на ручке.



то ты еще пользоваться не научился))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Soulless]
      26 июля 2023 в 11:48 Гілками

Soulless 26.07.2023 11:26 пишет:

boyko_s 25.07.2023 22:28 пишет:


Меня эта "турбояма на 7й" тоже напрягает постоянно. А в спорт-режиме коробка живет своей жизнью - может на 4х тысячах зависнуть, когда газ бросишь, а может внезапно но 6к крутануться.
Надо, короче, тоже манюал режим осваивать.




Так між драйвом і спортом коробка перемикається швидше, ніж передачу на механіці переткнути.
Тошниш собі на драйві, як треба прискоритись - смикнув Спорт і полетів.




Якщо тачка не знає, що ти від неї хочеш, тошнили, а тут хоп і кікдаун, то таки довше буде. Але ж способів їй підказати - повно.
Є режим, називається Sprint. Затискаєш лівий підкермовий на пару секунд, вона скидає передачу на мінімально можливу, підлаштовує реакцію на педаль акселератора, якщо гібрид є, то віддасть по максимуму все що накопичено.
Або ж просто в спорт кинути. Або ж в поточному режимі налаштувати коробку, щоб активніше вниз переключала, ніж вверх.
Варіантів повно, було б бажання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 июля 2023 в 12:07 Гілками

Взагалі, в темі механіки vs автомат, варто розділяти "подобається" і "ефективніше". Навмисно не пишу слово "краще", бо воно для кожного своє.
В більшості випадків, якщо відкинути старі корчі та невдалі комбінації двигун-коробка, тачка на автоматі буде і швидше, і економічніше. Короткі перша пара-трійка передач, довга остання для траси і маєш мінус літр. Крім того, автомату за пів хвилини стрибнути декілька разів з 3 на 7 і назад взагалі не проблема, сам ти того робити не будеш. Він не провтикає передачу, не натупить зі зчепленням, ти будеш постійно їхати свій стабільний час з точністю до десятих секунди.
Але якщо врахувати емоційну складову і що людям просто може більше подобатись механіка, по будь-яким причинам, вся ця ефективність виходить на задній план. Ну бо подобається ж) Ось подобаються тобі стейки, можна 100 разів доводити, що соєве "мнясо", чи з чого його там зараз роблять, не гірше і навіть корисніше, і ще там щось, але ти все одно обереш стейк, бо тобі воно подобається більше, а живемо 1 раз. Так і тут.

Я, особисто, в ідеалі взяв би щось на dual-clutch типу DSG чи PDK, мені дуже подобається як працює коробка і бажання самому переключати передачі немає ніякого. Але можу легко зрозуміти тих, хто хоче механіку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 июля 2023 в 12:16 Гілками

Paulskit 26.07.2023 12:07 пишет:



Я, особисто, в ідеалі взяв би щось на dual-clutch типу DSG чи PDK, мені дуже подобається як працює коробка і бажання самому переключати передачі немає ніякого. Але можу легко зрозуміти тих, хто хоче механіку.




ну ДСГ - найкраще що є у світі автоматичних коробок. Це сто відсотків. Мене майже завжди розуміє, а як хочеш - то руками можна посмикати.
Просто мені сам процес на трьох педалях подобається


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3122
С нами с 26.09.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 июля 2023 в 12:34 Гілками

Paulskit 26.07.2023 12:07 пишет:

Взагалі, в темі механіки vs автомат, варто розділяти "подобається" і "ефективніше". Навмисно не пишу слово "краще", бо воно для кожного своє.



Основне, що треба розділяти в темі АТ/МТ - це бюджет. Бо якщо в бюджеті 30+ питання вибору вже фактично не стоїть, і там дійсно в питанні ефективності тобто розхід/прискорення буде або паритет або перевага АТ, то в бюджеті "до 25" в більшості випадків крім меншої ціни на МТ в пакеті йде краща динаміка та/або розхід, крім того хоч якийсь драйв...
Наприклад такі лідери думок як Octavia, Corolla, Vitara, Peugeot 2008 ітд.
А на рахунок "подобається проти ефективність" висловився навіть Маркус Флаш, який завідує підрозділом BMW M:
"Механічна трансмісія дуже важлива. Ручне перемикання не забезпечує продуктивності, тому що будь-який гонщик вам скаже, що автомат банально швидший. Але воно дає автомобілю характер..."
https://www.autoblog.com/2019/07/25/bmw-m3-m4-manual-transmission-option/

Змінено vvvolf (12:43 26/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: vvvolf]
      26 июля 2023 в 12:41 Гілками

Octavia на автоматі буде швидше за механіку і так само економічніше.
І справа не в цифрах в брошурі, а що треба, щоб цих цифр досягти. Показати на автоматі паспортні цифри взагалі 0 проблем. На механіці справиться далеко не кожен.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3122
С нами с 26.09.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 июля 2023 в 12:49 Гілками

Paulskit 26.07.2023 12:41 пишет:

Octavia на автоматі буде швидше за механіку і так само економічніше.
І справа не в цифрах в брошурі, а що треба, щоб цих цифр досягти. Показати на автоматі паспортні цифри взагалі 0 проблем. На механіці справиться далеко не кожен.



Не буде, тому що Октавія в нас продається з 8-ступінчатим AISIN, різниця - майже секунда на користь МТ...
Берем далі - Королла. Низька, 130 сил, високооборотистий двигун і МТ. При бажанні можна навіть поганяти/покрутити. Як це робити на варіаторі - я чесно не уявляю )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      26 июля 2023 в 12:52 Гілками

Sashok_Accent 26.07.2023 12:16 пишет:

Paulskit 26.07.2023 12:07 пишет:



Я, особисто, в ідеалі взяв би щось на dual-clutch типу DSG чи PDK, мені дуже подобається як працює коробка і бажання самому переключати передачі немає ніякого. Але можу легко зрозуміти тих, хто хоче механіку.




ну ДСГ - найкраще що є у світі автоматичних коробок. Це сто відсотків. Мене майже завжди розуміє, а як хочеш - то руками можна посмикати.
Просто мені сам процес на трьох педалях подобається




Гідротрансформатор набагато краще за ДСГ. Його ефективність (більше жере) нижча лише в місті, на трасі однаково. Якщо треба швидко прискоритись - тупить так само, як і нормальний автомат. Але ж плавність в гідротрансформатора в 1000 разів краще! ДСГ як раз постійно нагадує оту невмілу роботу зчепленням, що тут згадали.
Я завжди на трасі їду в спорт-режимі і коробка завжди неадекватно розганяється, з ривком вперед, де воно взагалі не треба.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: vvvolf]
      26 июля 2023 в 12:53 Гілками

vvvolf 26.07.2023 12:49 пишет:

Paulskit 26.07.2023 12:41 пишет:

Octavia на автоматі буде швидше за механіку і так само економічніше.
І справа не в цифрах в брошурі, а що треба, щоб цих цифр досягти. Показати на автоматі паспортні цифри взагалі 0 проблем. На механіці справиться далеко не кожен.



Не буде, тому що Октавія в нас продається з 8-ступінчатим AISIN, різниця - майже секунда на користь МТ...
Берем далі - Королла. Низька, 130 сил, високооборотистий двигун і МТ. При бажанні можна навіть поганяти/покрутити. Як це робити на варіаторі - я чесно не уявляю )))




Різниця "по паспорту" Як багато людей зможе досягти паспортних секунд? І таких же паспортних цифр витрати. Одиниці. Автомат, будь він айсін, чи будь який інший, при першій же можливості підтикне тобі 8-му передачу вже на 60 кмг щоб наекономити трохи палива. Як багато водіїв будуть підтикати 6-ту на тих же 60 кмг? Риторичні питання, але в них вся суть різниці.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 12:55 Гілками

Васюня 26.07.2023 12:52 пишет:

Гідротрансформатор набагато краще за ДСГ. Його ефективність (більше жере) нижча лише в місті, на трасі однаково. Якщо треба швидко прискоритись - тупить так само, як і нормальний автомат. Але ж плавність в гідротрансформатора в 1000 разів краще! ДСГ як раз постійно нагадує оту невмілу роботу зчепленням, що тут згадали.
Я завжди на трасі їду в спорт-режимі і коробка завжди неадекватно розганяється, з ривком вперед, де воно взагалі не треба.




Я не знаю, що у тебе за коробка і в якому вона стані, але саме по швидкості роботи мені DSG подобається більше за ZF8. Вона може не настільки плавна і, напевно, менше витримає моменту чи потужності, але саме активно їздити на ній прям приємніше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 12:57 Гілками

Васюня 26.07.2023 12:52 пишет:

Sashok_Accent 26.07.2023 12:16 пишет:

Paulskit 26.07.2023 12:07 пишет:



Я, особисто, в ідеалі взяв би щось на dual-clutch типу DSG чи PDK, мені дуже подобається як працює коробка і бажання самому переключати передачі немає ніякого. Але можу легко зрозуміти тих, хто хоче механіку.




ну ДСГ - найкраще що є у світі автоматичних коробок. Це сто відсотків. Мене майже завжди розуміє, а як хочеш - то руками можна посмикати.
Просто мені сам процес на трьох педалях подобається




Гідротрансформатор набагато краще за ДСГ. Його ефективність (більше жере) нижча лише в місті, на трасі однаково. Якщо треба швидко прискоритись - тупить так само, як і нормальний автомат. Але ж плавність в гідротрансформатора в 1000 разів краще! ДСГ як раз постійно нагадує оту невмілу роботу зчепленням, що тут згадали.
Я завжди на трасі їду в спорт-режимі і коробка завжди неадекватно розганяється, з ривком вперед, де воно взагалі не треба.




У тебе походу поламана коробка
У мене взагалі непомітно перемикає передачі
І дуже швидко скидає, якщо продавити в кікдаун
У гідрача навіть найсучаснішого, оце відчуття, що колеса зв'язані з мотором через рідину, все одно є


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
конь в пальто ***
43 года (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10453
С нами с 22.06.2004

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Soulless]
      26 июля 2023 в 13:03 Гілками

Soulless 26.07.2023 11:26 пишет:


Тошниш собі на драйві, як треба прискоритись - смикнув Спорт і полетів.


ще ж кондєй треба вимкнути і дзеркала скласти

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      26 июля 2023 в 13:04 Гілками

Paulskit 26.07.2023 12:55 пишет:

Васюня 26.07.2023 12:52 пишет:

Гідротрансформатор набагато краще за ДСГ. Його ефективність (більше жере) нижча лише в місті, на трасі однаково. Якщо треба швидко прискоритись - тупить так само, як і нормальний автомат. Але ж плавність в гідротрансформатора в 1000 разів краще! ДСГ як раз постійно нагадує оту невмілу роботу зчепленням, що тут згадали.
Я завжди на трасі їду в спорт-режимі і коробка завжди неадекватно розганяється, з ривком вперед, де воно взагалі не треба.




Я не знаю, що у тебе за коробка і в якому вона стані, але саме по швидкості роботи мені DSG подобається більше за ZF8. Вона може не настільки плавна і, напевно, менше витримає моменту чи потужності, але саме активно їздити на ній прям приємніше.




Давай мінятися)
У мене мокра семиступка (теж не знаю поки яка). Вона взагалі не плавна, навіть в ефективному режимі.
А щодо активно їздити, то педаль в пол працює абсолютно однаково, ніякої міфічної швидкості ДСГ в такому режимі нема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
0 користувачів і 28 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 353085

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія