autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (256/325)

СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: pacak]
      26 июля 2023 в 14:44 Гілками

pacak 26.07.2023 14:37 пишет:

Васюня 26.07.2023 14:29 пишет:


А з огляду на виділене, то, очевидно, ефект, про який я пишу, присутній і на нових коробках, чи не так? Просто воно весь час "не вгадує", ага.




я перейшов на DSG з механіки. Коли я відпускаю тормоз вона починає котитись (як і звичайна акпп) і ти вже газом регулюєш що буде далі. Якщо тапнеш одразу в пол, буде різко - так само якби сам швидко відпускав щеплення для швидкого старту. Якщо більш плавно, буде плавно - і тільки переключення між передачами може відчуватись трохи більше (бо це ж механічна коробка) ніж на гідротрансформаторі.

Доречі, може ти їздиш в режимі автохолд завжди? Який затискає колодки, і щоб зрушити треба трогати газ. Так виключи той режим, а включай тільки коли треба під горку.




Ні, автохолд точно виключений.
І газ я сам теж не чіпаю - я писав, що їзжу на круїзі майже весь час, бо в основному я на трасі. Машина сама так криво стартує. Коли сам тисну газ ефект так само не кращий.
І навіть коли вона котиться, і ти в економ-режимі (ну тобто все максимально зажато), і ледь-ледь натискаєш газ... Все одно ДСГ далеко за плавністю до автомату і це фізично відчутно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Киев
Сообщения: 1726
С нами с 08.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 14:49 Гілками

Васюня 26.07.2023 14:44 пишет:


Ні, автохолд точно виключений.
І газ я сам теж не чіпаю - я писав, що їзжу на круїзі майже весь час, бо в основному я на трасі. Машина сама так криво стартує.




ненене, такого немає навіть на справній сухій дсг, а на мокрій експірієнс дуже близький до гідротрансформатора - відпускаєш газ і плавно котишся, додаючи прискорення за потреби газом. В мене на купрі навіть прошита дсг з підвищеним тиском, і все одно плавно рушає.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: pacak]
      26 июля 2023 в 15:00 Гілками

pacak 26.07.2023 14:49 пишет:

Васюня 26.07.2023 14:44 пишет:


Ні, автохолд точно виключений.
І газ я сам теж не чіпаю - я писав, що їзжу на круїзі майже весь час, бо в основному я на трасі. Машина сама так криво стартує.




ненене, такого немає навіть на справній сухій дсг, а на мокрій експірієнс дуже близький до гідротрансформатора - відпускаєш газ і плавно котишся, додаючи прискорення за потреби газом. В мене на купрі навіть прошита дсг з підвищеним тиском, і все одно плавно рушає.




Мій висновок простий: робот є робот (читай - механіка з функцією автоматичного перемикання передач). Тож як і на механіці, як би ти вміло не працював зчеплення і газом, але плавності автомата досягнути не зможеш.
І що не кажи про плюси ДСГ, в комфорті вона відчутно просирає автомату.
Ех, треба було А6-бітурбу ловити, там 8АТ))

Змінено Васюня (15:04 26/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 15:03 Гілками

Васюня 26.07.2023 15:00 пишет:

Тож як і на механіці, як би ти вміло не працював зчеплення і газом, але плавності автомата досягнути не зможеш.




це від невміння
я на механіці можу перемикатися так, що ніхто нічого ніколи не помітить


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      26 июля 2023 в 15:09 Гілками

Sashok_Accent 26.07.2023 15:03 пишет:

Васюня 26.07.2023 15:00 пишет:

Тож як і на механіці, як би ти вміло не працював зчеплення і газом, але плавності автомата досягнути не зможеш.




це від невміння
я на механіці можу перемикатися так, що ніхто нічого ніколи не помітить




Це теж дуже смішно, дякую. І чого всі пару сторінок назад писали про ті перегазовки та розриви зчеплення - їздити просто не вміють та й годі
Правда фанати механіки не сильно і пручались, щось там тільки говорячи про задоволення від смикання.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8086
С нами с 30.07.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: pacak]
      26 июля 2023 в 15:10 Гілками

pacak 26.07.2023 14:49 пишет:

ненене, такого немає навіть на справній сухій дсг, а на мокрій експірієнс дуже близький до гідротрансформатора - відпускаєш газ і плавно котишся, додаючи прискорення за потреби газом. В мене на купрі навіть прошита дсг з підвищеним тиском, і все одно плавно рушає.



Вверх ДСГ досить плавно перемикає, а от вниз смикає відчутно. Гідротрансформатор і туди і сюди смикає. Механіка краще за ці автомати.
Проте, є в природі нормальний "автомат". На електричках


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 15:13 Гілками

Васюня 26.07.2023 15:09 пишет:

. І чого всі пару сторінок назад писали про ті перегазовки та розриви зчеплення - їздити просто не вміють та й годі




таи не вміють, зараз дуже рідко трапляються люди які дійсно довго їздили на механіці і набралися достатнього досвіду, аби нею користуватися так, аби не було ні смикань ні клювань носом.
Я це вмію. І на додачу ще і люблю.

Змінено Sashok_Accent (15:14 26/07/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: codex]
      26 июля 2023 в 15:14 Гілками

codex 26.07.2023 15:10 пишет:

Проте, є в природі нормальний "автомат". На електричках




Погоджусь Найкраща коробка - її відсутність. Хоча наче на електричках іноді також є 2 чи скільки ступеневі коробки. Щоб вирішити проблему високих швидкостей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: codex]
      26 июля 2023 в 15:17 Гілками

codex 26.07.2023 15:10 пишет:

pacak 26.07.2023 14:49 пишет:

ненене, такого немає навіть на справній сухій дсг, а на мокрій експірієнс дуже близький до гідротрансформатора - відпускаєш газ і плавно котишся, додаючи прискорення за потреби газом. В мене на купрі навіть прошита дсг з підвищеним тиском, і все одно плавно рушає.



Вверх ДСГ досить плавно перемикає, а от вниз смикає відчутно. Гідротрансформатор і туди і сюди смикає. Механіка краще за ці автомати.
Проте, є в природі нормальний "автомат". На електричках




На електричках недолік - електричка. То ще гірше)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      26 июля 2023 в 15:20 Гілками

Sashok_Accent 26.07.2023 15:13 пишет:

Васюня 26.07.2023 15:09 пишет:

. І чого всі пару сторінок назад писали про ті перегазовки та розриви зчеплення - їздити просто не вміють та й годі




таи не вміють, зараз дуже рідко трапляються люди які дійсно довго їздили на механіці і набралися достатнього досвіду, аби нею користуватися так, аби не було ні смикань ні клювань носом.
Я це вмію. І на додачу ще і люблю.




З одного боку пишемо про таку ефективну ДСГ і за механіку говоримо тільки в розрізі "подобається", з іншого тут же пишемо "я вмію краще". Панятна)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
31 год за рулем, Бровары
Сообщения: 3486
С нами с 23.06.2009

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 15:22 Гілками

Васюня 26.07.2023 15:17 пишет:

codex 26.07.2023 15:10 пишет:

pacak 26.07.2023 14:49 пишет:

ненене, такого немає навіть на справній сухій дсг, а на мокрій експірієнс дуже близький до гідротрансформатора - відпускаєш газ і плавно котишся, додаючи прискорення за потреби газом. В мене на купрі навіть прошита дсг з підвищеним тиском, і все одно плавно рушає.



Вверх ДСГ досить плавно перемикає, а от вниз смикає відчутно. Гідротрансформатор і туди і сюди смикає. Механіка краще за ці автомати.
Проте, є в природі нормальний "автомат". На електричках




На електричках недолік - електричка. То ще гірше)



То фломастери, звісно, але після тижня їзди маканом по автобанах пересісти на елекричку було дуже приємно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 15:22 Гілками

Васюня 26.07.2023 15:20 пишет:


З одного боку пишемо про таку ефективну ДСГ і за механіку говоримо тільки в розрізі "подобається", з іншого тут же пишемо "я вмію краще". Панятна)




слухай, ти би якось простіше висловлювався, чи що. Ти теж базуючись на старому відрі своєму висновки робиш про всі коробки, і нічого.

А ну процитуй, де я сказав, що "вмію краще за ДСГ" ?
Вмію краще інших водіїв - це так, це казав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      26 июля 2023 в 15:25 Гілками

Sashok_Accent 26.07.2023 15:22 пишет:

Васюня 26.07.2023 15:20 пишет:


З одного боку пишемо про таку ефективну ДСГ і за механіку говоримо тільки в розрізі "подобається", з іншого тут же пишемо "я вмію краще". Панятна)




слухай, ти би якось простіше висловлювався, чи що. Ти теж базуючись на старому відрі своєму висновки робиш про всі коробки, і нічого.

А ну процитуй, де я сказав, що "вмію краще за ДСГ" ?
Вмію краще інших водіїв - це так, це казав.




Ти пишеш, що робиш перемикання непомітно -> ДСГ робить це помітно -> Сашок краще за ДСГ. Щось не так?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 15:29 Гілками

Васюня 26.07.2023 15:25 пишет:

Sashok_Accent 26.07.2023 15:22 пишет:

Васюня 26.07.2023 15:20 пишет:


З одного боку пишемо про таку ефективну ДСГ і за механіку говоримо тільки в розрізі "подобається", з іншого тут же пишемо "я вмію краще". Панятна)




слухай, ти би якось простіше висловлювався, чи що. Ти теж базуючись на старому відрі своєму висновки робиш про всі коробки, і нічого.

А ну процитуй, де я сказав, що "вмію краще за ДСГ" ?
Вмію краще інших водіїв - це так, це казав.




Ти пишеш, що робиш перемикання непомітно -> ДСГ робить це помітно -> Сашок краще за ДСГ. Щось не так?




помітно робить вбита ДСГ на твоїй машині
на моїй вона це робить абсолютно непомітно і швидше, ніж аби я то робив руками, тому ні, я не швидше і не краще за ДСГ перемикаюсь.
Але якщо у когось на механіці смикається машина - то це виключно від невміння.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9203
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      26 июля 2023 в 15:30 Гілками

Sashok_Accent 26.07.2023 15:03 пишет:

Васюня 26.07.2023 15:00 пишет:

Тож як і на механіці, як би ти вміло не працював зчеплення і газом, але плавності автомата досягнути не зможеш.




це від невміння
я на механіці можу перемикатися так, що ніхто нічого ніколи не помітить




ой-ой - від коробки та зчеплення дуже залежить, є такі мкпп що ти просто не зможеш плавно переключитись бо заглохнеш а регулюючи оберти під оптимальне перемикання ти все одно будеш відчувати тички на підмиканні зчеплення, а є такі де дійсно це можна дуууже плавно робити
але на новій дсг при наявності досвіду можна їздити теж плавно, не знаю де там можна помітити суттєві ривки - це як по вбитому варіатору казати що він теж якийсь не такий - там так пинається під скидання газу що капець


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      26 июля 2023 в 15:33 Гілками

Sashok_Accent 26.07.2023 15:29 пишет:

Васюня 26.07.2023 15:25 пишет:

Sashok_Accent 26.07.2023 15:22 пишет:


В ответ на:

...





слухай, ти би якось простіше висловлювався, чи що. Ти теж базуючись на старому відрі своєму висновки робиш про всі коробки, і нічого.

А ну процитуй, де я сказав, що "вмію краще за ДСГ" ?
Вмію краще інших водіїв - це так, це казав.




Ти пишеш, що робиш перемикання непомітно -> ДСГ робить це помітно -> Сашок краще за ДСГ. Щось не так?




помітно робить вбита ДСГ на твоїй машині
на моїй вона це робить абсолютно непомітно і швидше, ніж аби я то робив руками, тому ні, я не швидше і не краще за ДСГ перемикаюсь.
Але якщо у когось на механіці смикається машина - то це виключно від невміння.




Да-да, в мене вбита, а в тебе камрада Пацака просто "не вгадує"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      26 июля 2023 в 15:35 Гілками

Disnake 26.07.2023 15:30 пишет:



ой-ой - від коробки та зчеплення дуже залежить, є такі мкпп що ти просто не зможеш плавно переключитись бо заглохнеш а регулюючи оберти під оптимальне перемикання ти все одно будеш відчувати тички на підмиканні зчеплення, а є такі де дійсно це можна дуууже плавно робити
але на новій дсг при наявності досвіду можна їздити теж плавно, не знаю де там можна помітити суттєві ривки - це як по вбитому варіатору казати що він теж якийсь не такий - там так пинається під скидання газу що капець




на мертвій МКПП буде важко
але якщо воно справне - то мені навіть на відрах типу Логан 0.9 мех це вдавалося, хоча ото вже відро відром, і мех коробки на логанах, це взагалі "какойта позор".
У мене не так багато досвіду їзди на дво-педальних машинах. Але на поточній ДСГ в режимі їзди "нормальна людина" я ніяких взагалі перемикань не помічаю.
От якщо в спорті, і палити гуму в поворотах - буде помітно, особливо коли вона двигуном гальмує. Але це логічно. При динамічній їзді на механіці, теж не будеш слідкувати за плавністю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38799
С нами с 25.02.2005

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 15:37 Гілками

Васюня 26.07.2023 15:33 пишет:



Да-да, в мене вбита, а в тебе камрада Пацака просто "не вгадує"




ну так у тебе смикає в нормальній їзді, а у pacak в динамічній.
Тому так, у тебе походу зчеплення вже на підході, я би починав збирати на ремонт по німецьких прайсах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
Киев
Сообщения: 4836
С нами с 04.05.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      26 июля 2023 в 15:42 Гілками

Sashok_Accent 26.07.2023 15:37 пишет:

Васюня 26.07.2023 15:33 пишет:



Да-да, в мене вбита, а в тебе камрада Пацака просто "не вгадує"




ну так у тебе смикає в нормальній їзді, а у pacak в динамічній.
Тому так, у тебе походу зчеплення вже на підході, я би починав збирати на ремонт по німецьких прайсах.




З огляду на однаковість ефекту маю сумніви, що проблема в коробці. Ну тобі, бачу, видніше. Піду збирати на ремонт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Васюня]
      26 июля 2023 в 16:46 Гілками

DSG може штовхатись в спорт режимі, в звичайному режимі штовхатись не повинен, як правило це проблема або з адаптацією, або зчепленню пора на заміну. Також може штовхатись на низьких швидкостях, в stop-n-go трафіку, 1-2 передача, це для неї нормально.
Гідрач також може штовхатись (на моїй памʼяті не штовхався тільки дуже старий на 4 ст на прадо 2.7), в повільному трафіку значно більш плавний, ніж DSG. Але повільніше переключається.

DSG відчувається більш лінійною звʼязкою, що на двигуні - відразу і на колесах. З гідроавтоматом ти іноді помічаєш роботу гідротрансформатора.
Для штовхатись в заторах або пилити по трасі на круїзі я б обрав гідрач. Для більш активної їзди - DSG.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
2 користувачів і 20 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 353405

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія