autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба (260/325)

Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9203
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: peace duke]
      2 августа 2023 в 14:41 Гілками

peace duke 02.08.2023 10:35 пишет:

boyko_s 01.08.2023 21:06 пишет:

Paulskit 29.07.2023 23:52 пишет:


В ответ на:

...




Басня Крилова «Лисица и Виноград». Саме про це питання.
На практиці, ти користуєшся цим регулярно. А так як тачка їздить в основному по місту зараз, то користуєшся значно частіше ніж 100-200. Просто тому що це дуже легко.
Чи потрібно? Ні. Не потрібно. Ланос на газу закриє 99% будь яких потреб. Але це комфортно і зручно. І, якщо вже звик, назад ой як не хочеться.



То, что характеристика "0-100" отражает динамические способности автомобиля - вещь вполне очевидная.
Но речь, в данном случае, шла не о священном холиваре "овощ-неовощ", а о аргументах "автомат быстрее перебирает передачи" и "плавно переключается". Мне, для того чтобы оптимизировать передачу в описанных выше скоростных режимах, достаточно ОДНОГО переключения. И сделать его я могу плавно и быстро.
А за сколько там автомат переберет передачи при старте со светофора - совершенно нет смысла обсуждать, ибо со светофора в режиме "до сотни за 6 секунд" реально, слава богу, никто не стартует.
И оставь, наконец, в покое бедный "Ланос" - это была хорошая тачка за свои деньги для своего времени - не "секундами" едиными меряется качество авто, особенно, если вспомнить, что ехать на "Ланосе" 120+ без 2-3 пассажиров на заднем сидении было реально стремно.
Лично у меня, в принципе, требования достаточно утилитарные: автомобиль не должен реагировать на педаль в режиме "кнопки", должен без одышки идти по трассам до 190-200 км/ч и при этом нормально держать курс, его не надо было бы ловить на "стиральной доске" в скоростном режиме 100+, не пить бензин, быть достаточно просторным для людей среднего роста, быть в исключительно "универсальном" кузове, обладать приемлемой "шумкой", и стоить в пределах 30 штук "зелени".
Собственно, мой старый "Фокус" практически полностью соответствовал описанным выше критериям, за исключением места на заднем ряду.
Собственно, я и за "Кугу" ничего плохого не скажу, за исключением отсутствия "ручки" и наличия лишних 200 килограмм массы, ну и, "пенсионерских" сидушек. Я "Кугу" брал, в первую очередь, из-за "ST Line", и эта модификация ведет себя на покрытиях различного качества вполне прогнозируемо, как по мне, так на отлично, и описанные недостатки были ожидаемы (почти все) и приемлемы.
Да и двигатель начал после 3х тысяч потихоньку просыпаться, машинка заметно порезвела, глядишь и расход подупадет, я, как-то не привык тратить больше 10-ки на сотню. Короче, была бы "Куга" на "ручке" - цены бы ей не было.



так st-line це ж просто обвіс? від того ж титаніума хіба чимось по ходовці відрізняється?



ні - це більш зажата підвіска ще, не цікавився як реалізовано але наче краще керованість, кліренс в жертву (15 см здається всього замість 18)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16664
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: peace duke]
      2 августа 2023 в 19:34 Гілками

peace duke 02.08.2023 10:35 пишет:


так st-line це ж просто обвіс? від того ж титаніума хіба чимось по ходовці відрізняється?



ST Line, это в первую очередь, подвеска - более жесткие амортизаторы, и меньший клиренс, соответственно, кроссовок ведет себя ближе к легковому. Все остальные понты - вторичны.
Хотя, IMHO, "Форд" со своей тягой к черному в ST-Line, сам себя перехитрил. Когда рядом стоят "база" и ST-Line, то последний, из-за отсутствия выделяющегося декора и хрома выглядит, как более бюджетная версия.
В связи с этим, я очень порадовался, что выбрал именно черный цвет авто, ибо именно в этом цвете "тяга ко всему черному" смотрится абсолютно органично.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16664
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      2 августа 2023 в 19:35 Гілками

Disnake 02.08.2023 14:41 пишет:


ні - це більш зажата підвіска ще, не цікавився як реалізовано але наче краще керованість, кліренс в жертву (15 см здається всього замість 18)



У дилера сказали, что 16.5


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16664
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Sashok_Accent]
      4 августа 2023 в 14:15 Гілками

Sashok_Accent 26.07.2023 12:16 пишет:


Просто мені сам процес на трьох педалях подобається



А вот у меня всегда есть возможность "поностальгировать".
После месячного перерыва покатался пару дней на "Джуке". Понял несколько моментов.
Во-первых, понятно, почему адепты "автоматов" так не любят пересаживаться на МКПП: появляется ряд дополнительных параметров и элементов управления, которые надо контролировать, а это уже лениво - отвыкли.
Во-вторых, в чем явное преимущество механики - это в прямой взаимосвязи между нажатием на педаль газа и реакции авто, то есть вы в любой момент знаете, какой отклик получите.
На автомате это не так - с начала коробка подумает, потом включится, потом, на середине разгона решит еще и переключиться. У гидротрансформтора это четко ощутимо - пока он раскрутиться, побочка той самой "плавности", за которой некоторые так гоняются.
Не удивительно, что адепты автоматов так гоняются за мощностью двигателя - неторопливые сглаженные реакции коробки оставляют ощущение некоторой "овощности", не смотря на то, что "на круг" набор 0-100 может оказаться быстрее.
Короче, как уже не раз тут говорилось, "механика", в сравнении с "автоматом", это точно "не хуже и не лучше", это "другое".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
45 лет, Киев
Сообщения: 4862
С нами с 13.08.2013

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      4 августа 2023 в 14:46 Гілками

boyko_s 04.08.2023 14:15 пишет:

...
Не удивительно, что адепты автоматов так гоняются за мощностью двигателя - неторопливые сглаженные реакции коробки оставляют ощущение некоторой "овощности", не смотря на то, что "на круг" набор 0-100 может оказаться быстрее.
Короче, как уже не раз тут говорилось, "механика", в сравнении с "автоматом", это точно "не хуже и не лучше", это "другое".




Так це і так всі знають, що при 100 к.с. механіка трохи веселіша, а АКПП - біль. Але на 300 к.с. абсолютно пофігу. Просто АКПП = зручно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4250
С нами с 06.06.2014

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: boyko_s]
      4 августа 2023 в 16:44 Гілками

boyko_s 04.08.2023 14:15 пишет:

Sashok_Accent 26.07.2023 12:16 пишет:


Просто мені сам процес на трьох педалях подобається



А вот у меня всегда есть возможность "поностальгировать".
После месячного перерыва покатался пару дней на "Джуке". Понял несколько моментов.
Во-первых, понятно, почему адепты "автоматов" так не любят пересаживаться на МКПП: появляется ряд дополнительных параметров и элементов управления, которые надо контролировать, а это уже лениво - отвыкли.
Во-вторых, в чем явное преимущество механики - это в прямой взаимосвязи между нажатием на педаль газа и реакции авто, то есть вы в любой момент знаете, какой отклик получите.
На автомате это не так - с начала коробка подумает, потом включится, потом, на середине разгона решит еще и переключиться.




То в тебе вона думає. В мене, наприклад, коробки немає і тому думати нема чому. Натиснув і вона поїхала.
І це, створи тему вже для ручкодрочерів і там ностальгуйте. Тому що адекватна людина для повсякденного використання ніколи не сяде на механіку, якщо є комфортний автомат. Я не маю на увазі машину вихідного дня типу 911 напоганять. І шось мені здається, що той же Сашок не повернеться на постійно до ручки.
З. И. Для тих хто ще не в курсі, про машину без коробки, то не про профільну, а про "овощной" CRV гібрид

Змінено Манита71 (16:46 04/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
26 лет за рулем, хутор Отрадный
Сообщения: 16664
С нами с 28.03.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: R.Karp]
      4 августа 2023 в 21:00 Гілками

R.Karp 04.08.2023 14:46 пишет:


Так це і так всі знають, що при 100 к.с. механіка трохи веселіша, а АКПП - біль. Але на 300 к.с. абсолютно пофігу. Просто АКПП = зручно.



Никто про удобство не спорит.
Мы, собственно, поэтому и сделали с женой внутирисемейный чендж, потому как ей сейчас в офис на Подол черед дегтяревский мост ездить надо, а пробки-тянучки на "автомате", это вам не пробки-тянучки на "механике". Хотя лично мне, пофигу, на чем.
Было просто интересно описать свои ощущения, которые через месяц неиспользования посвежели.
А вот разница между 114 силами и 182-я - она таки заметно ощутима.

Змінено boyko_s (21:03 04/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9203
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      5 августа 2023 в 11:30 Гілками

Манита71 04.08.2023 16:44 пишет:

boyko_s 04.08.2023 14:15 пишет:

Sashok_Accent 26.07.2023 12:16 пишет:


Просто мені сам процес на трьох педалях подобається



А вот у меня всегда есть возможность "поностальгировать".
После месячного перерыва покатался пару дней на "Джуке". Понял несколько моментов.
Во-первых, понятно, почему адепты "автоматов" так не любят пересаживаться на МКПП: появляется ряд дополнительных параметров и элементов управления, которые надо контролировать, а это уже лениво - отвыкли.
Во-вторых, в чем явное преимущество механики - это в прямой взаимосвязи между нажатием на педаль газа и реакции авто, то есть вы в любой момент знаете, какой отклик получите.
На автомате это не так - с начала коробка подумает, потом включится, потом, на середине разгона решит еще и переключиться.




То в тебе вона думає. В мене, наприклад, коробки немає і тому думати нема чому. Натиснув і вона поїхала.
І це, створи тему вже для ручкодрочерів і там ностальгуйте. Тому що адекватна людина для повсякденного використання ніколи не сяде на механіку, якщо є комфортний автомат. Я не маю на увазі машину вихідного дня типу 911 напоганять. І шось мені здається, що той же Сашок не повернеться на постійно до ручки.
З. И. Для тих хто ще не в курсі, про машину без коробки, то не про профільну, а про "овощной" CRV гібрид



доречі так, варіантів мкпп на деяких авто вже просто не існує - бо нема ніякої кпп - ті ж кашкай з х-трейлом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      5 августа 2023 в 13:01 Гілками

Disnake 05.08.2023 11:30 пишет:


доречі так, варіантів мкпп на деяких авто вже просто не існує - бо нема ніякої кпп - ті ж кашкай з х-трейлом



Це там де двигун тільки батарею заряджає, а колеса електродвигун крутить? Мене в цій імплементації, на прикладі тієї ж CR-V, дуже напрягає натужне ревіння двигуна на стабільних високих обертах при розгоні. Абсолютно некомфортно в такому режимі їхати. Все в найкращих традиціях варіаторів, тільки вже без варіатора

Змінено Paulskit (13:01 05/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9203
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      5 августа 2023 в 14:21 Гілками

Paulskit 05.08.2023 13:01 пишет:

Disnake 05.08.2023 11:30 пишет:


доречі так, варіантів мкпп на деяких авто вже просто не існує - бо нема ніякої кпп - ті ж кашкай з х-трейлом



Це там де двигун тільки батарею заряджає, а колеса електродвигун крутить? Мене в цій імплементації, на прикладі тієї ж CR-V, дуже напрягає натужне ревіння двигуна на стабільних високих обертах при розгоні. Абсолютно некомфортно в такому режимі їхати. Все в найкращих традиціях варіаторів, тільки вже без варіатора




це проблема конкретно двигуна СР-В а не "варіаторів" чи "не варіаторів"
доречі у мене варіатора взагалі не чутно ніяк і ніколи - до 4000 тихо а після 4000 вже чутно двигун то я не можу за ним розпізнати чи є шум від варіатора

Змінено Disnake (14:40 05/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4250
С нами с 06.06.2014

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      5 августа 2023 в 18:38 Гілками

Disnake 05.08.2023 14:21 пишет:

Paulskit 05.08.2023 13:01 пишет:

Disnake 05.08.2023 11:30 пишет:


доречі так, варіантів мкпп на деяких авто вже просто не існує - бо нема ніякої кпп - ті ж кашкай з х-трейлом



Це там де двигун тільки батарею заряджає, а колеса електродвигун крутить? Мене в цій імплементації, на прикладі тієї ж CR-V, дуже напрягає натужне ревіння двигуна на стабільних високих обертах при розгоні. Абсолютно некомфортно в такому режимі їхати. Все в найкращих традиціях варіаторів, тільки вже без варіатора




це проблема конкретно двигуна СР-В а не "варіаторів" чи "не варіаторів"
доречі у мене варіатора взагалі не чутно ніяк і ніколи - до 4000 тихо а після 4000 вже чутно двигун то я не можу за ним розпізнати чи є шум від варіатора



А в чому проблема то, не зрозумів? Шо не так з двигуном CR-V? Бо якщо ви про рик, коли тапку в пол жмеш, то це навпаки прикольно. І на скільки я знаю, вони це специально зробили


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9203
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      5 августа 2023 в 19:07 Гілками

Манита71 05.08.2023 18:38 пишет:

Disnake 05.08.2023 14:21 пишет:

Paulskit 05.08.2023 13:01 пишет:


В ответ на:

...




Це там де двигун тільки батарею заряджає, а колеса електродвигун крутить? Мене в цій імплементації, на прикладі тієї ж CR-V, дуже напрягає натужне ревіння двигуна на стабільних високих обертах при розгоні. Абсолютно некомфортно в такому режимі їхати. Все в найкращих традиціях варіаторів, тільки вже без варіатора




це проблема конкретно двигуна СР-В а не "варіаторів" чи "не варіаторів"
доречі у мене варіатора взагалі не чутно ніяк і ніколи - до 4000 тихо а після 4000 вже чутно двигун то я не можу за ним розпізнати чи є шум від варіатора



А в чому проблема то, не зрозумів? Шо не так з двигуном CR-V? Бо якщо ви про рик, коли тапку в пол жмеш, то це навпаки прикольно. І на скільки я знаю, вони це специально зробили




я не знаю
думаю малось на увазі що він зовсім не їде на свій звук (а реве він таки сильно - я про старий гібрид з 2.0 21го року, але якщо їхати спокійно то все там більш-менш, хоча у мене шумка краща)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Цуг]
      5 августа 2023 в 19:58 Гілками

Ось про це монотонне натужне гудіння при активному розгоні, прикладів повно, візьми майже будь-який гібрид.

Prius:
https://youtu.be/rl-QKRvZm-M?t=395

ZR-V:
https://youtu.be/bWHAt-y2K-g?t=1177

X-Trail
https://youtu.be/SRrcxwYHH8I?t=436

CR-V
https://youtu.be/We44dvqDKiE?t=651


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
53 года (33 года за рулем), Киев
Сообщения: 4250
С нами с 06.06.2014

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      5 августа 2023 в 19:58 Гілками

Disnake 05.08.2023 19:07 пишет:

Манита71 05.08.2023 18:38 пишет:

Disnake 05.08.2023 14:21 пишет:


В ответ на:

...





це проблема конкретно двигуна СР-В а не "варіаторів" чи "не варіаторів"
доречі у мене варіатора взагалі не чутно ніяк і ніколи - до 4000 тихо а після 4000 вже чутно двигун то я не можу за ним розпізнати чи є шум від варіатора



А в чому проблема то, не зрозумів? Шо не так з двигуном CR-V? Бо якщо ви про рик, коли тапку в пол жмеш, то це навпаки прикольно. І на скільки я знаю, вони це специально зробили




я не знаю
думаю малось на увазі що він зовсім не їде на свій звук (а реве він таки сильно - я про старий гібрид з 2.0 21го року, але якщо їхати спокійно то все там більш-менш, хоча у мене шумка краща)



В мене саме такий. І він їде нормально на свій об'єм і кінські сили. І шумка там ок. По крайній мірі в максимальній комплектації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9203
С нами с 31.07.2010

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Paulskit]
      5 августа 2023 в 20:06 Гілками

Paulskit 05.08.2023 19:58 пишет:

Ось про це монотонне натужне гудіння при активному розгоні, прикладів повно, візьми майже будь-який гібрид.

Prius:
https://youtu.be/rl-QKRvZm-M?t=395

ZR-V:
https://youtu.be/bWHAt-y2K-g?t=1177

X-Trail
https://youtu.be/SRrcxwYHH8I?t=436

CR-V
https://youtu.be/We44dvqDKiE?t=651




це в тобі говорить прихильник олдскульних ДВЗ з кпп
просто нема переключень (просідань обертів)
але саме гуде - це старий ср-в, інші (навіть новий zr-v) суттєво тихіші, до речі в новому cr-v є імітація переключень - звучить дуже непогано (думаю ти не один кому таке не подобалось )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Disnake]
      5 августа 2023 в 20:10 Гілками

Я в новому не їздив, вона наче в Україну не доїхали ще. А на попередньому не менше тисячі км відʼїздив, він любить на обертах висіти якщо активно педаль давити. Втім, це не сильно напрягає, тому що ти так на ньому довго їхати не зможеш, втомлює. Його стихія це спокійно і комфортно нікуди не спішачи тихенько тошнити. Для таких задач прекрасне авто.

P.S. Тойоти, не плагіни, також всі висять на обертах. Причому навіть в півпедалі.

Змінено Paulskit (20:11 05/08/2023)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Буча
Сообщения: 3774
С нами с 15.06.2007

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      11 августа 2023 в 13:16 Гілками

Манита71 04.08.2023 16:44 пишет:

Тому що адекватна людина для повсякденного використання ніколи не сяде на механіку, якщо є комфортний автомат.



Щось я не можу пригадати, щоб прихильники МКПП якось негативно висловлювалися про опонентів.
Отже жидобандерою я вже був, ну ок, побуду ще й неадекватом, але ж в якій чудовій компанії!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43980
С нами с 14.10.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Манита71]
      11 августа 2023 в 14:20 Гілками

Манита71 04.08.2023 16:44 пишет:

boyko_s 04.08.2023 14:15 пишет:

Sashok_Accent 26.07.2023 12:16 пишет:


Просто мені сам процес на трьох педалях подобається



А вот у меня всегда есть возможность "поностальгировать".
После месячного перерыва покатался пару дней на "Джуке". Понял несколько моментов.
Во-первых, понятно, почему адепты "автоматов" так не любят пересаживаться на МКПП: появляется ряд дополнительных параметров и элементов управления, которые надо контролировать, а это уже лениво - отвыкли.
Во-вторых, в чем явное преимущество механики - это в прямой взаимосвязи между нажатием на педаль газа и реакции авто, то есть вы в любой момент знаете, какой отклик получите.
На автомате это не так - с начала коробка подумает, потом включится, потом, на середине разгона решит еще и переключиться.




То в тебе вона думає. В мене, наприклад, коробки немає і тому думати нема чому. Натиснув і вона поїхала.
І це, створи тему вже для ручкодрочерів і там ностальгуйте. Тому що адекватна людина для повсякденного використання ніколи не сяде на механіку, якщо є комфортний автомат. Я не маю на увазі машину вихідного дня типу 911 напоганять. І шось мені здається, що той же Сашок не повернеться на постійно до ручки.
З. И. Для тих хто ще не в курсі, про машину без коробки, то не про профільну, а про "овощной" CRV гібрид



вот щас обидно, каждый день палку дергаю и страдаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40618
С нами с 14.01.2008

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Mookker]
      11 августа 2023 в 15:12 Гілками

ну ниче, может хоть теперь норм. машину, прадо на автомате купишь и муки прекратятся.:)).

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43980
С нами с 14.10.2011

Re: Довготривалий тест дсг+тсі від вагофоба [Re: Абрвалг]
      11 августа 2023 в 15:17 Гілками

Абрвалг 11.08.2023 15:12 пишет:

ну ниче, может хоть теперь норм. машину, прадо на автомате купишь и муки прекратятся.:)).



не не, я не готов пока зерном заниматься


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 22 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 353413

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія