autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Питання по куланцу до місцевих ыкспертів (6/12)

IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Vindsor]
      7 июля 2017 в 13:27 Гілками

Vindsor 07.07.2017 13:25 пишет:

Или доплачивай за международный ассистант. Думаю, такая услуга есть.




Давай тільки без міфотворчості

У нас навіть гарантію докупити не можна. Яка в баню доплата за міжнародний асистанс?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 13:27 Гілками

Цуг 07.07.2017 13:26 пишет:

Ти нє улавліваєш

Про обмежену зону дії підтримки попереджають при продажі (ну, мене попередили). Мова не про це. Є речі, котрі міг зробити асистанс і котрі не коштували б йому ні копійки. Зате дозволили би зберегти лицьо. Хоч трохи.

Нопрімєр
1. зв'язатися з польським асистансом і домовитися про евакуацію на сервіс. Хай за гроші клієнта, але для людини в чужій країні це така нефігова допомога. Хоча б тому, що без знання мови може бути важкувато самому таке вирішувати
2. запропонувати допомогу у пошуку готелю поблизу сервісу чи де клієнтові зручно (мала лі, може клієнт не має доступу до інтернету)
3. зв'язатися із сервісом у Жешуві, поцікавитися ситуацією. Можливо, добрим словом і молитвою, спонукати їх трохи порухатися і провести ремонт якомога швидше.

Це все дурниці, котрі не вимагають великих зусиль чи витрат. І, можливо, клієнт би й відмовився від такої допомоги. Але у нього би не виникло враження, що всім вже пофігу, бо баблішко заплачене за машину.

Замість того щасливому власнику дорогого сеата сказали "ти хто такой, іді аццуда, мальчік". І він піде. Наступного разу купить машину у іншого виробника. не тому, що там кращий асистанс. А тому, що там він такий самий, очікувано такий самий. І нема ломучих ДСГ (а фіг ти тепер його переконаєш, що ДСГ не ломучі)


Ага. и морду вареньем намазать!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Vindsor]
      7 июля 2017 в 13:29 Гілками

Vindsor 07.07.2017 13:27 пишет:

Ага. и морду вареньем намазать!




Це так складно? Тоді, уніманіє, вапрос. Чим дилери того ж опля гірші, що на них вічно вагофіли наговорюють?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Vindsor]
      7 июля 2017 в 13:31 Гілками

Меседж Віндзора я зрозумів і прийняв. Але не можу вкурити чого власникові не пояснили одразу шо асистанс безкоштовний лише по Україні, не надали приблизну дату приходу мехатроніка на сервіс (тобто пройшов тиждень, а "ОД сказал что никакого мехатроника ещё нету и не известно когда будет"). Це взагалі що за фігня?
Мені акумулятор з центрального складу (по-моєму в Будапешті) йшов три дні. Так це ж ще треба фурі митницю пройти


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 13:31 Гілками

Я думаю тут вопрос не в дилерах, а в импортере. Ассистанс и поддержка клиента всё таки это их обязанность.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 13:34 Гілками

Ganni 07.07.2017 13:31 пишет:

Меседж Віндзора я зрозумів і прийняв. Але не можу вкурити чого власникові не пояснили одразу шо асистанс безкоштовний лише по Україні, не надали приблизну дату приходу мехатроніка на сервіс (тобто пройшов тиждень, а "ОД сказал что никакого мехатроника ещё нету и не известно когда будет"). Це взагалі що за фігня?
Мені акумулятор з центрального складу (по-моєму в Будапешті) йшов три дні. Так це ж ще треба фурі митницю пройти




+

це взагалі не зрозуміло. Якою-небудь службою експрес-доставки той мехатронік менше ніж за тиждень міг би бути у Жешуві. В цілій європі нема його? ну нє вєру


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 13:39 Гілками

Так асистанс йому евак і викликав, хіба Нє?
Який пошук готелю, якщо власник купри взяв авто на прокат і поїхав собі далі?
Взагалі, дуже складно робити об'єктивні висновки з приводу роботиасистансу базуючись тільки на емоційних висловлюваннях зацікавленої особи.
Варіантів поведінки після отримання інфи, що мехатроніка не буде ще не визначений час - маса.
Від квитка на потяг до Києва і хай воно собі в тому жешуві вариться до ремонту і до письмових скарг куди тільки можна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 13:40 Гілками

Ganni 07.07.2017 13:31 пишет:

Меседж Віндзора я зрозумів і прийняв. Але не можу вкурити чого власникові не пояснили одразу шо асистанс безкоштовний лише по Україні, не надали приблизну дату приходу мехатроніка на сервіс (тобто пройшов тиждень, а "ОД сказал что никакого мехатроника ещё нету и не известно когда будет"). Це взагалі що за фігня?
Мені акумулятор з центрального складу (по-моєму в Будапешті) йшов три дні. Так це ж ще треба фурі митницю пройти


Все это мы знаем только со слов власныка. Как там на самом деле, сказать сложно.
Кстати, нужно смотреть в договоре - каков срок гарантийного ремонта у Сеата. Он может сильно отличаться от 14 дней, даденых кабмином и ВР.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Thumbs_Up_Guy]
      7 июля 2017 в 13:43 Гілками

Вообще у меня была похожая ситуация в Румынии, только с термостатом. Местный ассистанс СЕАТа дал адрес ближайшего дилера ВАГа и предложили эвакуировать меня туда за 600 лей (если б машина была куплена в Румынии, тогда бесплатно). Там уже всё за пару дней починили и я поехал дальше. Негатива нет, сервис впечатлил вообще, у нас к такому уровню ещё расти и расти.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Thumbs_Up_Guy]
      7 июля 2017 в 13:45 Гілками

З приводу логістики.
Був вийшов з ладу фокус.
Проблема - перетерся дріт до датчика абс.
Дилер чекав деталь 23 дні.
Я на екзісті таку саму замовив за 3 дні.
Де логіка? Не відомо.
Чому мехатронік так довго йде з заводу - я хз, можливо це ньюанс саме характерний для Польщі, це не відомо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Thumbs_Up_Guy]
      7 июля 2017 в 13:45 Гілками

Thumbs_Up_Guy 07.07.2017 13:39 пишет:

Так асистанс йому евак і викликав, хіба Нє?




польський. Коли він сам їм задзвонив і вмовив не посилати його нафік.

Thumbs_Up_Guy 07.07.2017 13:39 пишет:


Який пошук готелю, якщо власник купри взяв авто на прокат і поїхав собі далі?



Це можна було запропонувати. Відмовився власник - ок. Зате у нього би не виникло відчуття, що всім пофік.

Власне це відчуття і спричинило емоційні висловлювання.

Thumbs_Up_Guy 07.07.2017 13:39 пишет:


Варіантів поведінки після отримання інфи, що мехатроніка не буде ще не визначений час - маса.
Від квитка на потяг до Києва і хай воно собі в тому жешуві вариться до ремонту і до письмових скарг куди тільки можна.




Проблема не в тому, що нема варіантів дій. Вони завжди є. Проблема у тому, що мехатронік у Європі не можуть/не хочуть знайти і швидко доставити. Навіть нема орієнтовної дати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8693
С нами с 06.09.2016

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 13:47 Гілками

Цуг 07.07.2017 13:26 пишет:


Замість того щасливому власнику дорогого сеата сказали "ти хто такой, іді аццуда, мальчік". І він піде. Наступного разу купить машину у іншого виробника. не тому, що там кращий асистанс. А тому, що там він такий самий, очікувано такий самий. І нема ломучих ДСГ (а фіг ти тепер його переконаєш, що ДСГ не ломучі)




Он не то что уйдет, а станет упоротым ВАГохейтером.
Если бы в Порше знали с каким сервисом в Украине их бренд тут ассоциируется, думаю, пару газенвагенов уже б сюда прислали.
Так же как и я хотел всем известную Альтеу купить, в Порше пробивать - нема, где Вы взяли такую информацию? Говорю - на сайте. Ответ - ну Вы же сами все прекрасно понимаете...

Вот такой у нас украинский ВАГ... Надеюсь, КИА хоть получше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 13:48 Гілками

Вище відписали - в Румунії спрацював румунський асистанс.
Гадаю, якби проблема була менш масштабна, аніж мехатронік, все було б вирішено набагато швидше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5636
С нами с 25.09.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 13:50 Гілками

Як це не можна докупити гарантію?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Vindsor]
      7 июля 2017 в 13:50 Гілками

Vindsor 07.07.2017 13:40 пишет:


Кстати, нужно смотреть в договоре - каков срок гарантийного ремонта у Сеата. Он может сильно отличаться от 14 дней, даденых кабмином и ВР.




Нє, у тебе якась явно виражена позиція жертви

У моєму чарівному світі я вважаю нормальним, коли послуги надаються швидше, ніж це передбачено граничними термінами. Якщо надання подібної послуги затягується, то мусить мусить бути серйозна-пресерйозна причина. Скажімо, потрібна якась гіперунікальна і неломуча деталь, котра у мене несподівано поламалась. І потрібен час, щоб іспанські незаймані дівчата на світанку ночі після повного місяця її власноручно виточили і змочили ранковими росами.

Але бляха муха, йдеться про банальний мехатронік до dsg dq250, котра ставиться на величезну кількість машин концерну. І концерн має гігантські об'єми продажів тих машин

Якщо коротко - обслуговування у ВАГа гомняне. І це в Європі


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: iDimch]
      7 июля 2017 в 13:51 Гілками

iDimch 07.07.2017 13:50 пишет:

Як це не можна докупити гарантію?




Я питав у салоні. Сказали, що не надають таку послугу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Vindsor]
      7 июля 2017 в 13:54 Гілками

Vindsor 07.07.2017 13:40 пишет:

Кстати, нужно смотреть в договоре - каков срок гарантийного ремонта у Сеата. Он может сильно отличаться от 14 дней, даденых кабмином и ВР.


Знаєте, якщо в договорі прописано 14 днів, це не означає, що можна 12 днів тупо пинати причинне місце щоб потім по-бистрячку на 13й все зробити і тицяти власника в договір. Договір це перш за все юридичний захист в разі непереборних надзвичайних ситуацій, коли швидше реально не виходить.
Ринкова економіка, боротьба за імідж, репутаційні збитки... Оця, знаєте, вся маркетингова фігня яка якраз не фігня насправді
Я розумію, що там ще треба розгрібати ліс емоцій автора щоб за ними побачити кущі правди, али тим не менш, маєм 8(вісім!) днів простою. Нє ну зовсім ліві нюанси теж мають місце бути (може там на тому польському сервісі якісь українофоби, котрі у вільний від ремонтів дсг час валять українські пам"ятники УПА тупо вирішити "наказать" бендерівця ми ж не дізнаємось), але в такому випадку дилер (пофіг чи напряму чи посередництвом імпортера) має вибачитись і пояснити причину такої затримки
ІМХО ніхто не просить дути в попу


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 13:55 Гілками

Так в договорі на сервісне обслуговування може бути визначений термін 60 днів.
Ремонт на 30 днів в цьому випадку - сильно раніше граничного терміна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5636
С нами с 25.09.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 13:55 Гілками

Гм. Странно. А у ПСА такая штука есть.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 13:56 Гілками

Цуг 07.07.2017 13:50 пишет:

Але бляха муха, йдеться про банальний мехатронік до dsg dq250, котра ставиться на величезну кількість машин концерну. І концерн має гігантські об'єми продажів тих машин



Там не всё так просто. Не знаю как сейчас на ДСГ6, но раньше на ДСГ7 на каждую модификацию коробки (а их несмотря на общее название там несколько десятков) шел свой конкретный мехатроник. То есть мехатроник от одной коробки не подходил на другую. Потом сделали универсальный и стало намного легче. Но это инфа по ДСГ7, как там с ДСГ6 - не знаю. Коробка на Купре своя особенная, она отличается от той, которая стоит на ГТИ, от той которая стоит на дизелях и т.д. Так что не удивлюсь, если мехатрон к ней это реально дефицитная штука.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
11 користувачів і 92 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10671

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія