autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Питання по куланцу до місцевих ыкспертів (7/12)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Thumbs_Up_Guy]
      7 июля 2017 в 14:02 Гілками

Thumbs_Up_Guy 07.07.2017 13:55 пишет:

Так в договорі на сервісне обслуговування може бути визначений термін 60 днів.
Ремонт на 30 днів в цьому випадку - сильно раніше граничного терміна.


Я думаю, ви зрозуміли до чого я хилю Якщо в договорі прописано рік, а замінити реально можуть за день, то телитись місяць і казати "ми вам і так на одинадцять місяців скоротили очікування" - неправильно

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Paulskit]
      7 июля 2017 в 14:02 Гілками

Paulskit 07.07.2017 13:56 пишет:


Там не всё так просто. Не знаю как сейчас на ДСГ6, но раньше на ДСГ7 на каждую модификацию коробки (а их несмотря на общее название там несколько десятков) шел свой конкретный мехатроник. То есть мехатроник от одной коробки не подходил на другую. Потом сделали универсальный и стало намного легче. Но это инфа по ДСГ7, как там с ДСГ6 - не знаю. Коробка на Купре своя особенная, она отличается от той, которая стоит на ГТИ, от той которая стоит на дизелях и т.д. Так что не удивлюсь, если мехатрон к ней это реально дефицитная штука.




Ну от як я бачу процедуру.

На сервісі зробили діагностику, мехатронік мертвий. Спеціально навчений чоловічок вмикає свій персональний компутер, знаходить код запчастини. Вводить код у програмульку і бачить, на якому зі складів чи сервісів є така деталь. Тицяє кнопку "отето мінє срочно!" чи пише листа. Через годину на другому кінці Європи ніжні руки працівника складу беруть мехатронік, кладуть в міцну коробку і передають працівнику на посаді "старший куди пошлють". Він допиває свій чай, мчить у найближче відділення служби доставки і надсилає деталь. У цей час на сервіс у Польщі вже надійшла відповідь "нині відправляємо, буде через 3-5-7 днів".

От і вся процедура.

Але, схоже, всім всьо пофік і деталь поїде "коли повністю фуру заповнимо товаром"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 14:04 Гілками

Цуг 07.07.2017 14:02 пишет:

Ну от як я бачу процедуру.

На сервісі зробили діагностику, мехатронік мертвий. Спеціально навчений чоловічок вмикає свій персональний компутер, знаходить код запчастини. Вводить код у програмульку і бачить, на якому зі складів чи сервісів є така деталь. Тицяє кнопку "отето мінє срочно!" чи пише листа. Через годину на другому кінці Європи ніжні руки працівника складу беруть мехатронік, кладуть в міцну коробку і передають працівнику на посаді "старший куди пошлють". Він допиває свій чай, мчить у найближче відділення служби доставки і надсилає деталь. У цей час на сервіс у Польщі вже надійшла відповідь "нині відправляємо, буде через 3-5-7 днів".

От і вся процедура.

Але, схоже, всім всьо пофік і деталь поїде "коли повністю фуру заповнимо товаром"




Вообще оно так и работает. По крайней мере все мои обращения именно так и обрабатывались.
В Румынии даже круче вышло, удалось их уговорить привезти день в день, так как я из другой страны, отдых горит и всё такое.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Paulskit]
      7 июля 2017 в 14:06 Гілками

Paulskit 07.07.2017 13:56 пишет:

Цуг 07.07.2017 13:50 пишет:

Але бляха муха, йдеться про банальний мехатронік до dsg dq250, котра ставиться на величезну кількість машин концерну. І концерн має гігантські об'єми продажів тих машин



Там не всё так просто. Не знаю как сейчас на ДСГ6, но раньше на ДСГ7 на каждую модификацию коробки (а их несмотря на общее название там несколько десятков) шел свой конкретный мехатроник. То есть мехатроник от одной коробки не подходил на другую. Потом сделали универсальный и стало намного легче. Но это инфа по ДСГ7, как там с ДСГ6 - не знаю. Коробка на Купре своя особенная, она отличается от той, которая стоит на ГТИ, от той которая стоит на дизелях и т.д. Так что не удивлюсь, если мехатрон к ней это реально дефицитная штука.


Окей. Нехай так. Що заважає це пояснити власнику і дати орієнтовну дату приходу деталі? Мені в Україні такі дані вказують з точністю до одного-двох днів.

п.с. Ставлю на те шо тупо поклали болт на бендерівця


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
23 года за рулем,
Сообщения: 8416
С нами с 19.08.2005

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 14:07 Гілками

это вообще не так утсроено, если б так было эх.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      7 июля 2017 в 14:08 Гілками

Ganni 07.07.2017 14:06 пишет:

Окей. Нехай так. Що заважає це пояснити власнику і дати орієнтовну дату приходу деталі? Мені в Україні такі дані вказують з точністю до одного-двох днів.

п.с. Ставлю на те шо тупо поклали болт на бендерівця



Вопрос не ко мне Я дилера не защищаю, если что. Я тоже думаю, что просто попал на рукожопство поляков.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36075
С нами с 13.03.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Paulskit]
      7 июля 2017 в 14:12 Гілками

Paulskit 07.07.2017 14:04 пишет:


Вообще оно так и работает. По крайней мере все мои обращения именно так и обрабатывались.
В Румынии даже круче вышло, удалось их уговорить привезти день в день, так как я из другой страны, отдых горит и всё такое.




Ну да. У мене на Сицилії здохла кнопка багажника опля

Поїхав на офіційний сервіс в Палермо (якесь напівпідвальне приміщення на 6 машин). Пацики ні слова англійською, я - ні слова італійською, крім "добрий день", "дякую" і ще кількох матюків. Попри те, що у них черга і всьо такоє, мене впустили без черги, бо турист.

Приймальник відкрив гугл транслейт і ми з ним переписувалися, передаючи один одному клавіатуру

Потім поки майстер шукав спосіб відкрити багажник, той же приймальник пошуршав і сказав, що кнопку можна привезти за стільки-то днів. Я відмовився, бо це було впритик до нашого виїзду, не хотів ризикувати.

Врешті, мені показали, як відкривати багажник хитрими маніпуляціями із середини, взяли 20 євро, на тому і розпрощалися. Хоч і не відремонтували, але зробили все, що могли. І я поїхав цілком задоволеним, не зважаючи на те, що всю дорогу назад в багажник лазив через салон


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: iDimch]
      7 июля 2017 в 16:29 Гілками

iDimch 07.07.2017 12:40 пишет:

Было бы замечательно, если бы существовала ответственность советчиков перед купившим очередное ведро



Было бы еще лучше, если б потенциальный покупатель не пытался перекладывать ответственность на чужие плечи и в полной мере осознавал, что он и только он отвечает за принятые решения - какое авто брать, какие вопросы задавать и к каким рекомендациям прислушиваться.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
40 лет (10 лет за рулем), КолоКиєва
Сообщения: 8693
С нами с 06.09.2016

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: skov]
      7 июля 2017 в 21:22 Гілками

skov 07.07.2017 16:29 пишет:

iDimch 07.07.2017 12:40 пишет:

Было бы замечательно, если бы существовала ответственность советчиков перед купившим очередное ведро



Было бы еще лучше, если б потенциальный покупатель не пытался перекладывать ответственность на чужие плечи и в полной мере осознавал, что он и только он отвечает за принятые решения - какое авто брать, какие вопросы задавать и к каким рекомендациям прислушиваться.



"ми ковалі свого щастя"(с). Лесь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      7 июля 2017 в 23:39 Гілками

Цуг 07.07.2017 13:50 пишет:

Vindsor 07.07.2017 13:40 пишет:


Кстати, нужно смотреть в договоре - каков срок гарантийного ремонта у Сеата. Он может сильно отличаться от 14 дней, даденых кабмином и ВР.




Нє, у тебе якась явно виражена позиція жертви

У моєму чарівному світі я вважаю нормальним, коли послуги надаються швидше, ніж це передбачено граничними термінами. Якщо надання подібної послуги затягується, то мусить мусить бути серйозна-пресерйозна причина. Скажімо, потрібна якась гіперунікальна і неломуча деталь, котра у мене несподівано поламалась. І потрібен час, щоб іспанські незаймані дівчата на світанку ночі після повного місяця її власноручно виточили і змочили ранковими росами.

Але бляха муха, йдеться про банальний мехатронік до dsg dq250, котра ставиться на величезну кількість машин концерну. І концерн має гігантські об'єми продажів тих машин

Якщо коротко - обслуговування у ВАГа гомняне. І це в Європі


У меня позиция реалиста. Если тебе больше нравится смотреть на мир в розовых очках, а потом удивляться тому, что мир не совсем розовый, то это только твои проблемы.
Если каждый будет действовать в рамках договорных обязательств, мир будет идеальным. Даже не надо ничего сверх!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
21 год за рулем, Днепродзержинск
Сообщения: 2027
С нами с 02.06.2004

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Цуг]
      8 июля 2017 в 01:31 Гілками

Цуг 07.07.2017 13:26 пишет:

...Є речі, котрі міг зробити асистанс і котрі не коштували б йому ні копійки. Зате дозволили би зберегти лицьо. Хоч трохи.

Нопрімєр
1. зв'язатися з польським асистансом і домовитися про евакуацію на сервіс. Хай за гроші клієнта, але для людини в чужій країні це така нефігова допомога. Хоча б тому, що без знання мови може бути важкувато самому таке вирішувати
2. запропонувати допомогу у пошуку готелю поблизу сервісу чи де клієнтові зручно (мала лі, може клієнт не має доступу до інтернету)
3. зв'язатися із сервісом у Жешуві, поцікавитися ситуацією. Можливо, добрим словом і молитвою, спонукати їх трохи порухатися і провести ремонт якомога швидше...




А представляешь ситуацию наоборот. Польский вагоовод поломался в Украине. И ждет помощи от международного ассистантса в лице Порше Украина...

Очень сильно подозреваю, что прежде чем давать ассистантс без ограничений для украинских покупателей, украинский импортер должен быть готов к ассистантсу (а скорей всего еще и ежегодно подтверждать) для всех ваговодов без исключения независимо от страны покупки авто...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
42 года (21 год за рулем), Киев
Сообщения: 7411
С нами с 07.01.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: R.Karp]
      8 июля 2017 в 08:15 Гілками

R.Karp 07.07.2017 09:28 пишет:

Ganni а что будет дальше? Машине в следующем году будет 5 лет, везде пишут, что это предел для куланц.




не читав усе простирадло, але 5 років то у Росії. У нас є якійсь коєфіцієнти вік/пробіг. От по них і розраховують розмір куланца.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18334
С нами с 10.09.2003

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Paulskit]
      8 июля 2017 в 08:33 Гілками

Paulskit 07.07.2017 11:49 пишет:

Murzik2.0 07.07.2017 11:47 пишет:

Цуг 07.07.2017 11:40 пишет:


3000
Ще й навернувся у відпустці, в Польщі




И как решился вопрос? По гарантии?



Всё вот здесь:
https://www.drive2.ru/r/seat/472985439209259350/




"т.е то что я отвалил почти 43к зелени за это ведро под названием сеат купра я теперь считаюсь не достойным клиентом?! " - 43 куска заработать мозгов хватило, а потратить нет, но в целом сочувствую мужику.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43941
С нами с 14.10.2011

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: nosatiy]
      8 июля 2017 в 10:14 Гілками

nosatiy 08.07.2017 08:33 пишет:

Paulskit 07.07.2017 11:49 пишет:

Murzik2.0 07.07.2017 11:47 пишет:


В ответ на:

...




И как решился вопрос? По гарантии?



Всё вот здесь:
https://www.drive2.ru/r/seat/472985439209259350/




"т.е то что я отвалил почти 43к зелени за это ведро под названием сеат купра я теперь считаюсь не достойным клиентом?! " - 43 куска заработать мозгов хватило, а потратить нет, но в целом сочувствую мужику.



о, вбросил так вбросил а что за 43 куска можно взять с 300 силами?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18334
С нами с 10.09.2003

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Mookker]
      8 июля 2017 в 10:21 Гілками

а кому нада такие 300л.с.?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8084
С нами с 30.07.2005

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: nosatiy]
      8 июля 2017 в 11:06 Гілками

nosatiy 08.07.2017 08:33 пишет:

"т.е то что я отвалил почти 43к зелени за это ведро под названием сеат купра я теперь считаюсь не достойным клиентом?! " - 43 куска заработать мозгов хватило, а потратить нет, но в целом сочувствую мужику.



Таки да, похоже "отвалить" за нормальную страховку не додумался. Подумал-бы заранее - и эвакуировали бы бесплатно и подменную машину/скидку в прокате дали бы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Шкодник]
      8 июля 2017 в 11:21 Гілками

Шкодник 08.07.2017 01:31 пишет:

Цуг 07.07.2017 13:26 пишет:

...Є речі, котрі міг зробити асистанс і котрі не коштували б йому ні копійки. Зате дозволили би зберегти лицьо. Хоч трохи.

Нопрімєр
1. зв'язатися з польським асистансом і домовитися про евакуацію на сервіс. Хай за гроші клієнта, але для людини в чужій країні це така нефігова допомога. Хоча б тому, що без знання мови може бути важкувато самому таке вирішувати
2. запропонувати допомогу у пошуку готелю поблизу сервісу чи де клієнтові зручно (мала лі, може клієнт не має доступу до інтернету)
3. зв'язатися із сервісом у Жешуві, поцікавитися ситуацією. Можливо, добрим словом і молитвою, спонукати їх трохи порухатися і провести ремонт якомога швидше...




А представляешь ситуацию наоборот. Польский вагоовод поломался в Украине. И ждет помощи от международного ассистантса в лице Порше Украина...

Очень сильно подозреваю, что прежде чем давать ассистантс без ограничений для украинских покупателей, украинский импортер должен быть готов к ассистантсу (а скорей всего еще и ежегодно подтверждать) для всех ваговодов без исключения независимо от страны покупки авто...


А в чем проьлема? У нас ассистанс не тот?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: nosatiy]
      8 июля 2017 в 23:01 Гілками

nosatiy 08.07.2017 10:21 пишет:

а кому нада такие 300л.с.?


А такі це які?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18334
С нами с 10.09.2003

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: Ganni]
      8 июля 2017 в 23:14 Гілками

Ganni 08.07.2017 23:01 пишет:

nosatiy 08.07.2017 10:21 пишет:

а кому нада такие 300л.с.?


А такі це які?




которые в режиме обкатки остановились.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
30 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5643
С нами с 25.09.2008

Re: Питання по куланцу до місцевих ыкспертів [Re: codex]
      8 июля 2017 в 23:36 Гілками

Страховку? Он купил новый автомобиль, у него 2 года (или 3) "страховки" уже есть.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
11 користувачів і 201 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 10698

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія