autoua
×
Autoua.netФорумЗапитати Autoua

Фаркоп - чи можна в Угорщину, Румунію, Сербію, Албанію?

member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Фаркоп - чи можна в Угорщину, Румунію, Сербію, Албанію?
      24 июля 2017 в 17:27 Гілками

Збираюсь їхати в Албанію через Угорщину, Сербію, Македонію, а потім назад через Сербію-Румунію. Підкажіть, хто знає, чи обов'язково знімати фаркоп, якщо на ньому нічого не закріплено?

Бачив давно десь тут на форумі, що в країнах ЄС ніби потрібно знімати, якщо на фаркопі нічого не закріплено, але не можу знайти точної інформації.

Кожного разу знімаю при виїзді за кордон, але трохи задовбала ця процедура, чесно кажучи. Хтось має досвід їзди з фаркопом по названим мною країнам? Чи може хтось бачив офіційні правила - буду вдячний за лінк. Дякую!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет, Краков
Сообщения: 389
С нами с 20.06.2017

Re: Фаркоп - чи можна в Угорщину, Румунію, Сербію, Албанію? [Re: MA_Tucson]
      24 июля 2017 в 17:29 Гілками

В прошлом году проехал всю Венгрию с фаркопом.Два раза в Хорватию заезжал.Не было проблем.И вопросов не было.В Польше тоже не спрашивают)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 18540
С нами с 10.07.2001

Re: Фаркоп - чи можна в Угорщину, Румунію, Сербію, Албанію? [Re: MA_Tucson]
      24 июля 2017 в 18:22 Гілками

MA_Tucson 24.07.2017 17:27 пишет:

Збираюсь їхати в Албанію через Угорщину, Сербію, Македонію, а потім назад через Сербію-Румунію. Підкажіть, хто знає, чи обов'язково знімати фаркоп, якщо на ньому нічого не закріплено?

Бачив давно десь тут на форумі, що в країнах ЄС ніби потрібно знімати, якщо на фаркопі нічого не закріплено, але не можу знайти точної інформації.

Кожного разу знімаю при виїзді за кордон, але трохи задовбала ця процедура, чесно кажучи. Хтось має досвід їзди з фаркопом по названим мною країнам? Чи може хтось бачив офіційні правила - буду вдячний за лінк. Дякую!



На старом галанте был факоп. Десятки поездок по всей Европе - никогда, никто и нигде. ИМХО, это такая же утка, как недействительность наших прав в ЕС. Забейте и спокойно езжайте с фаркопом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
KievCity
Сообщения: 6428
С нами с 22.04.2006

Re: Фаркоп - чи можна в Угорщину, Румунію, Сербію, Албанію? [Re: Yashka]
      24 июля 2017 в 18:42 Гілками

Yashka 24.07.2017 18:22 пишет:

MA_Tucson 24.07.2017 17:27 пишет:

Збираюсь їхати в Албанію через Угорщину, Сербію, Македонію, а потім назад через Сербію-Румунію. Підкажіть, хто знає, чи обов'язково знімати фаркоп, якщо на ньому нічого не закріплено?

Бачив давно десь тут на форумі, що в країнах ЄС ніби потрібно знімати, якщо на фаркопі нічого не закріплено, але не можу знайти точної інформації.

Кожного разу знімаю при виїзді за кордон, але трохи задовбала ця процедура, чесно кажучи. Хтось має досвід їзди з фаркопом по названим мною країнам? Чи може хтось бачив офіційні правила - буду вдячний за лінк. Дякую!



На старом галанте был факоп. Десятки поездок по всей Европе - никогда, никто и нигде. ИМХО, это такая же утка, как недействительность наших прав в ЕС. Забейте и спокойно езжайте с фаркопом.





+1

Миллионы километров по Европе, первый раз такой бред слышу, сами европейсы все с фаркопами и ничего, мячики от большого тенниса на них одевают, это да, а так.



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Фаркоп - чи можна в Угорщину, Румунію, Сербію, Албанію? [Re: S.W.A.T.]
      25 июля 2017 в 00:07 Гілками

S.W.A.T. 24.07.2017 18:42 пишет:



Миллионы километров по Европе, первый раз такой бред слышу, сами европейсы все с фаркопами и ничего, мячики от большого тенниса на них одевают, это да, а так.






Тут, на автофорумі писали, ніби поляки штрафують за фаркоп:
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=8117883&Main=8102671
Бачив раніше й інші такі повідомлення на автофорумі, от і цікавлюсь - правда чи качка. Те, що самі європейці з фаркопами їздять, бачив багато разів, тож і дивуюсь, чому пишуть у нас на автофорумах, що не можна.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
member *****
Киев
Сообщения: 160
С нами с 01.06.2012

Re: Фаркоп - чи можна в Угорщину, Румунію, Сербію, Албанію? [Re: MA_Tucson]
      26 июля 2017 в 00:08 Гілками

Дякую всім, хто відписався! Значить, не буду знімати фаркоп. Однією морокою менше!

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумЗапитати Autoua
Додаткова інформація
6 користувачів і 21 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Yorc, AVB, Hrust, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2448

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія