Есть вопросик: по улице Урловской прога пишет ограничение скорости 20 км/ч Но по ходу там нет ограничений, ну кроме корявой дороги и паркованцев Так вот, видимо из-за этого ограничения, вейз может не корректно рассчитывать маршрут, он уводит с Урловской по кратчайшему пути, даже если нужно в другую сторону и вся Урловская, в нужном направлении, пустая Это такая задумка авторов, с этим ограничением, или как?
Madagascar 07.08.2017 10:08 пишет: Есть вопросик: по улице Урловской прога пишет ограничение скорости 20 км/ч Но по ходу там нет ограничений, ну кроме корявой дороги и паркованцев Так вот, видимо из-за этого ограничения, вейз может не корректно рассчитывать маршрут, он уводит с Урловской по кратчайшему пути, даже если нужно в другую сторону и вся Урловская, в нужном направлении, пустая Это такая задумка авторов, с этим ограничением, или как?
часть улицы действительно ограничение 20 в waze. это точно неправильно? я могу исправить.
апдейт: я зашел в гуглстритс и увидел знак 20 на урловской. в принципе удивляться нечему - у нас водители на знаки не смотрят.
Chmln 07.08.2017 10:30 пишет: я тут пару раз ехал, включив в гуглокартах в менюшке маршруты, раньше гуглонавик как-то по другому включался и выглядел, или мне кажется?
вполне прилично выглядит, маршруты нормальные и т.д.
он нормально выглядит, хотя меня бесит одно только то, что он не возвращается автоматически на маршрут, если покрутить карту пальцем. но с маршрутами вам видимо повезло - меня постоянно заводит на встречку или туда где нельзя поворачивать. или без причин объезжает пустые улицы. меня например отзывается водить через крещатик. у waze тоже неидеально, но там увидел ошибку, зашел потом отредактировал карту и через несколько дней ошибки уже нет. waze стал ощутимо лучше даже за этот небольшой период, что я им пользуюсь после запрета яндекса.
Madagascar 07.08.2017 10:08 пишет: Есть вопросик: по улице Урловской прога пишет ограничение скорости 20 км/ч Но по ходу там нет ограничений, ну кроме корявой дороги и паркованцев Так вот, видимо из-за этого ограничения, вейз может не корректно рассчитывать маршрут, он уводит с Урловской по кратчайшему пути, даже если нужно в другую сторону и вся Урловская, в нужном направлении, пустая Это такая задумка авторов, с этим ограничением, или как?
часть улицы действительно ограничение 20 в waze. это точно неправильно? я могу исправить.
апдейт: я зашел в гуглстритс и увидел знак 20 на урловской. в принципе удивляться нечему - у нас водители на знаки не смотрят.
вот если без последней фразы, то можно было вести нормальный диалог, а так хочется продолжить : с такими программерами ничего удивительного, что прога косячная
но я так не буду утверждать, можно ли с кем-то более вменяемым от вейза поговорить?
Chmln 07.08.2017 10:30 пишет: я тут пару раз ехал, включив в гуглокартах в менюшке маршруты, раньше гуглонавик как-то по другому включался и выглядел, или мне кажется?
вполне прилично выглядит, маршруты нормальные и т.д.
а вот свежайший шедевр от гугла вспомнил - попробуйте построить машртут откуда-то с улицы Телиги до Довженко,12а )) гугл предлагает бросить машину возле троллейбусного депо и пройтись 300 метров до места.
вот если без последней фразы, то можно было вести нормальный диалог, а так хочется продолжить : с такими программерами ничего удивительного, что прога косячная
но я так не буду утверждать, можно ли с кем-то более вменяемым от вейза поговорить?
смотрим на знаки внимательно
от вейза? )))) все пользователи могут редактировать карту вейза. уверен есть более вменяемые, чем мы с вами. надо искать. тоесть стоит знак 40, а вы говорите что никаких ограничений нет. ок. а дальше по улице прошли? знак 20 видели? а потом знак что ограничение скорости закончилось. я там не ездил никогда, а вам нужно в гуглстристс зайти чтобы знаки увидеть? из машины никак? "смотрим на знаки внимательно"(с)
Madagascar 07.08.2017 11:56 пишет: не, из машины не видно, и зачем мне на них смотреть то? я ж тут живу, мне можно согласен, дал маху
вообще если самому облом карту редактировать, есть сообщество в фейсбуке - можно описывать проблему и кто-то исправит обязательно. https://www.facebook.com/groups/wazekiev/
Сапожник 30.07.2017 11:25 пишет: Если нарисуешь точный маршрут, можно проверить. Вейз не ставит развороты по умолчанию, на каждом левом повороте, поэтому иногда может повести вокруг квартала или в конец дороги развернуться. Может и тут из-за этого
Довго малювати, простіше описати. - Виїзд з Лісового на вул Крайню наліво, в напрямку Братиславської. - Потім з Крайньої поворот направо на вул.Мостищенська перед Бошем і Укравто. - Робимо петлю по Мостищенській і виїжджаємо знову на Крайню за Укравто. - Нормально їдемо до Братиславської і далі на правий берег, куди і потрібно було.
Чого йому захотілося об'їхати Бош і Укравто я так і не зрозумів - може "проіскі врагов"?
Так, как на картинке повел? А там проезд вообще есть?
Вибачте, що не відповів - просто не побачив Ваше повідомлення. Саме так я і їхав, в кінці кінців. Але не буду стверджувати, що це Вейз проклав таку "петлю". Так вийшло по суті. Спочатку я був у шоці куди він мене повів, потім стіни гаражів почали звужуватись і майже зажали мене - роз'їхатись двом машинам не можно було точно. Потім я побачив територію ринку перед собою. з залишками торгівлі - вже після обіду було. Може він мене і хотів прямо між рядами провести до Братиславської, але я там проїзду просто не бачив. Може він там і був і то дійсно був "найкоротший шлях". Як для велосипеда. А я на своєму тракторі шукав як з халепи вибратись і повернув туди де можна проїхати. В цей момент не дивився на екран, щоб когось не роздавити. Так і вибрався знову на Крайню.
знак ограничения скорости конкретно на лежачих полицейских на протяжении 10-20 метров лучше не учитывать вообще тогда и маршруты будут более оптимально строиться.... иначе маршрут будет строиться с выездом за город....
ну действительно облом, на группу в мордокниге подписан, но вроди и тут есть кто отвечает ладно, видимо с этой улкой ниче не поделаешь, хотя я б поднял ограничение до 40-ка
Ограничение скорости никак не влияет на построение маршрута - это просто визуализация для водителей. Его изменение ничем не поможет. Маршрут строится, в основном, только по статистике.
Довго малювати, простіше описати. - Виїзд з Лісового на вул Крайню наліво, в напрямку Братиславської. - Потім з Крайньої поворот направо на вул.Мостищенська перед Бошем і Укравто. - Робимо петлю по Мостищенській і виїжджаємо знову на Крайню за Укравто. - Нормально їдемо до Братиславської і далі на правий берег, куди і потрібно було.
Чого йому захотілося об'їхати Бош і Укравто я так і не зрозумів - може "проіскі врагов"?
Так, как на картинке повел? А там проезд вообще есть?
Вибачте, що не відповів - просто не побачив Ваше повідомлення. Саме так я і їхав, в кінці кінців. Але не буду стверджувати, що це Вейз проклав таку "петлю". Так вийшло по суті. Спочатку я був у шоці куди він мене повів, потім стіни гаражів почали звужуватись і майже зажали мене - роз'їхатись двом машинам не можно було точно. Потім я побачив територію ринку перед собою. з залишками торгівлі - вже після обіду було. Може він мене і хотів прямо між рядами провести до Братиславської, але я там проїзду просто не бачив. Може він там і був і то дійсно був "найкоротший шлях". Як для велосипеда. А я на своєму тракторі шукав як з халепи вибратись і повернув туди де можна проїхати. В цей момент не дивився на екран, щоб когось не роздавити. Так і вибрався знову на Крайню.
Ок, спасибо. Через неделю вернусь из отпуска, посмотрю что там.
Вчора провів порівняльний тест Waze i Igo. Їздив в Черкаси з дачі під Глевахою. Igo проклав маршрут стандартно - через лівий берег. Він вважає, що так швидше. Ага, зранку через Київ. Та й Igo не знає, що міст через Дніпро в Черкасах закритий. Коли я повернув на Зелений бір, то перепроклав через обухівську трасу на Канів - нормально і передбачувано. А от Waze почав чудити. Одразу проклав маршрут по правому берегу - нормально ніби. Однак проклав виїзд на обухівську трасу через окружну Києва - нафіга? Коли я повернув на Зелений бір, то почав мене пробувати розвернути назад на одеську трасу. І так декілька разів, кілометрів 15 проїхав. І от Waze погодився, в кінці-кінців. При цьому показав зменшену довжину маршруту на 25 км і на 15 хвилин швидше. То чому ж хвилину тому пробував мене розвернути, як довше було??? Їду далі і він мені вліво пропонує повернути денкілька разів - один раз в місці, де взагалі дороги не було. Ну я ж дорогу правильну знаю і їду далі. Повертаю за заправкою до обухівської траси (там де сміттєзвалище недалеко) - тепер Waze пробує мене вправо вести - напряму в Обухів. Ігнорую і їду далі. Waze декілька разів пробує мене росвернути - останній раз десь в метрах 800 від обухівської траси. І тільки потім він її побачив! Після визду на обухівську проблем не було до Черкас - вів паралельно з Igo.
Висновок - все ж у Igo алгоритми розрахунку маршруту стабільніші. IMHO
VP_Son 16.09.2017 20:59 пишет: Вчора провів порівняльний тест Waze i Igo. Їздив в Черкаси з дачі під Глевахою. Igo проклав маршрут стандартно - через лівий берег. Він вважає, що так швидше. Ага, зранку через Київ. Та й Igo не знає, що міст через Дніпро в Черкасах закритий. Коли я повернув на Зелений бір, то перепроклав через обухівську трасу на Канів - нормально і передбачувано. А от Waze почав чудити. Одразу проклав маршрут по правому берегу - нормально ніби. Однак проклав виїзд на обухівську трасу через окружну Києва - нафіга? Коли я повернув на Зелений бір, то почав мене пробувати розвернути назад на одеську трасу. І так декілька разів, кілометрів 15 проїхав. І от Waze погодився, в кінці-кінців. При цьому показав зменшену довжину маршруту на 25 км і на 15 хвилин швидше. То чому ж хвилину тому пробував мене розвернути, як довше було??? Їду далі і він мені вліво пропонує повернути денкілька разів - один раз в місці, де взагалі дороги не було. Ну я ж дорогу правильну знаю і їду далі. Повертаю за заправкою до обухівської траси (там де сміттєзвалище недалеко) - тепер Waze пробує мене вправо вести - напряму в Обухів. Ігнорую і їду далі. Waze декілька разів пробує мене росвернути - останній раз десь в метрах 800 від обухівської траси. І тільки потім він її побачив! Після визду на обухівську проблем не було до Черкас - вів паралельно з Igo.
Висновок - все ж у Igo алгоритми розрахунку маршруту стабільніші. IMHO
Я з власного досвіду 5 копійок добавлю... Коли я почав Вейз використовувати - то з'ясував, що багато тих маршрутів, що я вважав оптімальніми, зовсім такими не були і можно їхати по іншому. Може і Ваш маршрут теж не найоптимальний? Але і косяки я теж бачив і вже виправлял на мапі.
Ну так Waze же сам визнав, що неправий, коли після ігнорування його маршруту показав МЕНШИЙ час і шлях, ніж за секунду до того. Ніхто його за язик не тягнув. Та й назвати шлях через окружну Києва до обухівської траси від Глевахи "оптимальним" навряд чи в кого язик повернеться. А так згоден - мені також відкривалися цікаві маршрути по Києву, які б самому в голову не прийшли. Та це ж його(навігатора) робота.
VP_Son 16.09.2017 20:59 пишет: Вчора провів порівняльний тест Waze i Igo. Їздив в Черкаси з дачі під Глевахою. Igo проклав маршрут стандартно - через лівий берег. Він вважає, що так швидше. Ага, зранку через Київ. Та й Igo не знає, що міст через Дніпро в Черкасах закритий. Коли я повернув на Зелений бір, то перепроклав через обухівську трасу на Канів - нормально і передбачувано. А от Waze почав чудити. Одразу проклав маршрут по правому берегу - нормально ніби. Однак проклав виїзд на обухівську трасу через окружну Києва - нафіга? Коли я повернув на Зелений бір, то почав мене пробувати розвернути назад на одеську трасу. І так декілька разів, кілометрів 15 проїхав. І от Waze погодився, в кінці-кінців. При цьому показав зменшену довжину маршруту на 25 км і на 15 хвилин швидше. То чому ж хвилину тому пробував мене розвернути, як довше було??? Їду далі і він мені вліво пропонує повернути денкілька разів - один раз в місці, де взагалі дороги не було. Ну я ж дорогу правильну знаю і їду далі. Повертаю за заправкою до обухівської траси (там де сміттєзвалище недалеко) - тепер Waze пробує мене вправо вести - напряму в Обухів. Ігнорую і їду далі. Waze декілька разів пробує мене росвернути - останній раз десь в метрах 800 від обухівської траси. І тільки потім він її побачив! Після визду на обухівську проблем не було до Черкас - вів паралельно з Igo.
Висновок - все ж у Igo алгоритми розрахунку маршруту стабільніші. IMHO
Если сказать честно, то на текущий момент Вейз более "городской" навигатор. Трассы только недавно стали детализироваться и детализация занимает очень много времени. Кроме того, с приходом огромного кол-ва пользователей после закрытия Яндекса, очень многие из них решили стать редакторами и прорисовать свои дома/села/маршруты. Доступность к возможности редактирования тут иногда играет не очень хорошую роль, т.к. новички могут случайно заблокировать трассу, изменить маршрутизацию. Не так давно, все основные трассы были залочены от редактирования совсем низкими уровнями, а в ближайшее время поднимут еще и лок по некоторым городам, которые уже очень неплохо отрисованы. Буквально на прошлой неделе, один из новичков, добившийся второго уровня, взял и перерисовал Перова в стиле: Я художник, я так вижу Вовремя заметили... По вышеописанному маршруту, переброшу информацию, позже посмотрят