autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+)

Тавроманьяк **
40 лет за рулем, Киев
Сообщения: 22430
С нами с 18.09.2002

Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+)
      18 июля 2006 в 16:16 Гілками

Дифст, грят, в Украине.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
945 лет (927 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5047
С нами с 16.03.2005

Re: Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+) [Re: Tigor]
      19 июля 2006 в 11:15 Гілками
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+) [Re: Tigor]
      19 июля 2006 в 14:07 Гілками

Не рекомендую. Погана труба. Функціонал наче і є але працює він не правильно. Хоча якщо юзер невибагливий і головне дизайн - можна брати.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
945 лет (927 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5047
С нами с 16.03.2005

Re: Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+) [Re: ChAO]
      19 июля 2006 в 16:13 Гілками

а мне нравиться, за эти деньги неплохой телефон и софта к нему достаточно много, прошивать можно самому через ЮСБ шнурок, настроить под себя тоже можно (SEEM редактировать), может не разобрался до конца, тут LETSMOTO был?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+) [Re: Bablugan]
      19 июля 2006 в 16:54 Гілками

В ответ на:

за эти деньги неплохой телефон



Як телефон він на ці гроші не тягне.
В ответ на:

софта к нему достаточно много



Ігри, мелодії, картинки та інше барахло мене ніколи не цікавило. А от програми для синхронізації з ПК, в тому числі дрова - криві!
В ответ на:

прошивать можно самому через ЮСБ шнурок



Цим мене не здивуєш. До цього у мене був MPx-200. Дуже жалкую, що поміняв . Міняв із-за відсутності у одного і наявності у іншого блютуса.
В ответ на:

настроить под себя тоже можно (SEEM редактировать)



Брєд. Навіть лізти не хочеться в моторолу. Тут прошу врахувати, що я завжди люблю прошивати/колупати все, що попадається під руки. Сіменси через мої руки проходили десятками, і зараз звертається народ. А от моторолу не хочу колупати - не цікаво. І щось я не бачив щоб в Л7 сильно багато сімів розкопали. Зробити щоб набір літер починався як в реченні (Абв) а не прописними (АБВ) у мене не вийшло.
В ответ на:

может не разобрался до конца



Розбирався але моїм вимогам цей телефон не відповідає. Нижче поясню чому.
В ответ на:

тут LETSMOTO был?



Конкретно тут не був. Дякую за зсилку - почитаю.

Що мені потрібно від телефона:
1 Функціональність (реальна)
2 Дизайн (товщина не в останню чергу)
3 Хороша телефонна книга (особливо пошук по ній)
4 Блютус (правильний)
Ще раз повторюсь - всілякі ігри/мелодії/картинки та інший брєд, включаючи мп3-плеєр, мені непотрібні.

Що мене не влаштовує в Л7
1 Все, що треба наче є але працює воно неправильно (див. наступні пункти)
2 Влаштовує
3 Тел книгою користуюсь часто (порядка 170 абонентів більшість з яких мають декілька телефонів/мейлів/...). Імена абонентів у мене записані українською мовою. Так от знайти когось дуже важко. Поперше пошук тільки по першій літері а далі всерівно тицяти вниз. Наприклад нажимаючи кнопку "3" я перескакую по тел.книзі в такому порядку: Д-І-Е-І-Ж-З-D-E-F-A. Скажіть мені де там взялась українська І та англійська A? На інших клавішах те ж саме. Пошук набором повного імені взагалі брєд. Т9 немає а є якесь збочення яке зразу ж було відключене мною. Не пропонуйте мені вносити імена абонентів англійськими чи російськими літерами бо телефон СЕРТИФІКОВАНО В УКРАЇНІ і він має працювати з українськими літерами не гірше ніж з латиницею!
4 Це взагалі окрема історія. Міняв телефон в основному із-за відсутності БТ. Хочу використовувати в автомобілі БТ-гарнітуру. Також маю КПК. Хочу щоб в автомобілі я міг набирати номер, піднімати/класти трубку, при цьому розмовляючи по БТ-гарнітурі а мобілку не виймати з кишені. Але моторола (будь-яка) цього не дозволяє бо одночасно до неї може мати тільки ОДНЕ БТ-з'єднання! Ну добре, стандартними засобами WM5 так не прокатило. Сьогодні знайшов спеціальну прогу для цього (Running Voice GSM). І тут невдачка. Цитую з форуму "Motorola L7 не поддерживается программой. due to a missing AT-command in this device.". При цьому навіть більш старі мобілки інших брендів спокійно працюють в цьому режимі і не мають обмежень в кількості одночасних БТ-з'єднань. Нагадаю, що в телефоні встановлено модуль БТ версії 1.2 який дозволяє багато одночасних БТ-з'єднань.

Це покищо все, що згадав. Якщо ще згадаю якісь пакості, то допишу. Можеш/те спростовувати мої твердженні

Блін, навіть автоблокування клавіш в телефоні за 200 зелених немає... Це нормально?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
945 лет (927 лет за рулем), Киев
Сообщения: 5047
С нами с 16.03.2005

Re: Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+) [Re: ChAO]
      19 июля 2006 в 17:28 Гілками

Спорить не буду, есть свои +и-, поиск только по первой букве в записной книге - единственное что меня напрягает в этом телефоне

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Киев
Сообщения: 3211
С нами с 05.03.2005

Re: Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+) [Re: Tigor]
      19 июля 2006 в 20:47 Гілками

тюююю
да есть эти телефоны

если чё - звони: 044-3320259
Спроси Женю (меня )

сделаем хорошую цену
многие аутоуашники подтвердят


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ****
24 года за рулем, Киев
Сообщения: 10225
С нами с 04.11.2003

Re: Поможите купить мабилу Моторолу L7 (+) [Re: Bablugan]
      19 июля 2006 в 22:07 Гілками

Я старався для тих, хто ще не визначився або й визначився. Може комусь буде корисно знати такі мінуси.
Доречі як і обіцяв - доповню мінуси. Даний телефон не підтримує БТ-стерео-гарнітури. Це на випадок того якщо хтось захоче купити цей телефон як мп3-плеєр. Доведеться користуватись тільки провідною гарнітурою (моно чи стерео).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
1 користувачів і 14 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2687

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія