autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов (8/19)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Elementary3]
      2 сентября 2017 в 00:48 Гілками

Elementary3 02.09.2017 00:15 пишет:

Ganni 02.09.2017 00:00 пишет:


Та який гонор, мене просто нереально вставляє коли з практиками починають сперечатись журнальні теоретики




Уважаемый, это интернет. Здесь любой школьник может завести себе профиль, вписать десяток авто, и рассказывать про то, как он проехал 3000 ккм на майбахе мотаясь между Кобеляками и Монако. Пока Вы не подтверждаете свои слова объективными источниками, они остаются просто словами. И чего обижаться, если их так и воспринимают?


Еее, а що таке об"єктивний істочнік в контексті даної дискусії? Викласти в інтернет дані паспорту і техпаспорту?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Elementary3]
      2 сентября 2017 в 00:50 Гілками

Elementary3 02.09.2017 00:27 пишет:


Может у Вас там фиксики какие завелись? Неужели прям все гольфы такие дубовые?


Що таке фіксіки? І чого ж дубова? В порівнянні з попередньою октавою так дуже навіть м"яка

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
23 года за рулем, Краков - Киев
Сообщения: 3914
С нами с 18.12.2007

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Elementary3]
      2 сентября 2017 в 08:16 Гілками

Elementary3 02.09.2017 00:15 пишет:

Ganni 02.09.2017 00:00 пишет:


Та який гонор, мене просто нереально вставляє коли з практиками починають сперечатись журнальні теоретики




Уважаемый, это интернет. Здесь любой школьник может завести себе профиль, вписать десяток авто, и рассказывать про то, как он проехал 3000 ккм на майбахе мотаясь между Кобеляками и Монако. Пока Вы не подтверждаете свои слова объективными источниками, они остаются просто словами. И чего обижаться, если их так и воспринимают?


для этого люди заводят бортовики на драйве2 с фоточками залипших клапанов и видео заездов) правда не все фанаты объективности, многим только бы попиз..

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Ganni]
      2 сентября 2017 в 09:04 Гілками

Ganni 02.09.2017 00:43 пишет:

Elementary3 02.09.2017 00:00 пишет:


Все так, вот только я не вижу ни одной темы, где сходу советуют БМВ или Мерс.


Ми поки що не Німеччина за середніми доходами населення щоб масово радити преміум, не знаходите?
Ну а взагалі мене про преміум не потрібно запитувати - я ніде не приховую, що скептично ставлюсь до цієї категорії




А масово радити ВАГ можна? Думаю, що доходи населення України дають змогу масово радити лише щось на кшталт Рено Логана.
А у нас 5 чи 10 верхніх тем - це вибір між Тігуаном та Гольфом (новим чи дизельгейтнутим). Ще десь Октава зникла після рестайлу, а так би була третім авто на вибір серед будь чого.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: skov]
      2 сентября 2017 в 09:13 Гілками

skov 02.09.2017 00:34 пишет:

Конечно, вижу. Из "мне не верится" следует что "вы врете".



Счегобы? Первое - описание субъективных ощущений, второе - претензия на объективную оценку. Я уж не знаю, чего Вы так болезненно воспринимаете.

skov 02.09.2017 00:34 пишет:

А какая она может быть - собранная по "спецзаказу" что ли?



Среднестатистическая - подразумевает наличие статистики. А статистика начинается с 2000 единиц.

skov 02.09.2017 00:34 пишет:

Я уже поделился. Проехал 130 тыс, поломок не было, только плановые ТО.




Есть такая наука - теория надежности. Так вот согласно этой теории. Если средняя наработка (наезд) на отказ у автомобиля марки А равна 200 ккм, то это не значит, что все автомобили этой марки будут ломаться на пробеге 200001 км. Это значит, что первый сломается сразу, а последний проедет 400 ккм без проблем. Если считать распределение равномерным. А оно стремится к равномерному по мере усложнения технической системы.
Собственно к чему я клоню - с точки зрения официальной науки выборка из 2 или даже 10 счастливчиков не значит ровным счетом ничего...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Ganni]
      2 сентября 2017 в 09:22 Гілками

Ganni 02.09.2017 00:41 пишет:

Ну якщо ви зажали на це гроші, то ні звісно А так да - і кондиціонер перетвориться в клімат. І подушок там стане не дві, а шість. А може й не шість - а цілих дев"ять (включно з задніми боковими і колінною).
От про це ж дехто вище й писав



В том то и дело, что не зажал. В итоге я заплатил даже больше. Я просто не мог понять логики. Если я мог купить за свои деньги нормально напакованные Focus, Ceed SW, Fluence, 308SW и т.д. Но почему-то должен был докинуть и взять полупустую октавию. Ради чего? Чтобы ВАГ мог "победить" Тойоту? Серьезно?

Elementary3 01.09.2017 23:49 пишет:

Пардон, а що, це я вам рекомендував пусту октаву на 2 подушки? Давайте якщо у вас є до мене питання, то приписуйте мені лише мої слова, ок? А не екстраполюйте по типу "єслі в кранє нєт води"



Не обижайтесь, но это уже мания величия. Я нигде не писал, что советовали именно Вы. Я писал про ВАГ-оводов вообще.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Ganni]
      2 сентября 2017 в 09:26 Гілками

Ganni 02.09.2017 00:43 пишет:

Ми поки що не Німеччина за середніми доходами населення щоб масово радити преміум, не знаходите?




Тобто Ви вважаєте що "за середніми доходами" в Україні варто масово радити ВАГ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Ganni]
      2 сентября 2017 в 09:28 Гілками

Ganni 02.09.2017 00:50 пишет:

Що таке фіксіки?


Забейте. У Вас нет маленьких детей в семье.
Ganni 02.09.2017 00:50 пишет:

І чого ж дубова? В порівнянні з попередньою октавою так дуже навіть м"яка



Подразумевалось крепкая.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Elementary3]
      2 сентября 2017 в 09:37 Гілками

Elementary3 02.09.2017 09:26 пишет:

Ganni 02.09.2017 00:43 пишет:

Ми поки що не Німеччина за середніми доходами населення щоб масово радити преміум, не знаходите?




Тобто Ви вважаєте що "за середніми доходами" в Україні варто масово радити ВАГ?




Я про це якраз вище запитав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Cypriot]
      2 сентября 2017 в 10:20 Гілками

Cypriot 02.09.2017 09:04 пишет:

Ganni 02.09.2017 00:43 пишет:

Elementary3 02.09.2017 00:00 пишет:


Все так, вот только я не вижу ни одной темы, где сходу советуют БМВ или Мерс.


Ми поки що не Німеччина за середніми доходами населення щоб масово радити преміум, не знаходите?
Ну а взагалі мене про преміум не потрібно запитувати - я ніде не приховую, що скептично ставлюсь до цієї категорії




А масово радити ВАГ можна? Думаю, що доходи населення України дають змогу масово радити лише щось на кшталт Рено Логана.
А у нас 5 чи 10 верхніх тем - це вибір між Тігуаном та Гольфом (новим чи дизельгейтнутим). Ще десь Октава зникла після рестайлу, а так би була третім авто на вибір серед будь чого.


По-перше, в українців є дуже "прекрасна" національна риса - ми дуже любимо прибіднятись, ага Особливо той середній клас, котрий вже може собі дозволити авто за 20к+.

Окрім того фтуа це ж взагалі розсадник буржуазних націоналістів, ніби ви не знали

Тому нічого нелогічного в своїх словах не бачу - радити масово преміум ми ще не доросли, а от ВАГ, котрий за винятком кількох топових брендів цілком і повністю грає на стандартний середній клас, то не бачу нічого крамольного

А чому так масово радять ВАГ, то я вище пояснював.
От шукає людина середньостатистичний за розмірами паркетник. Що може запропонувати йому Пежо? Лише передньопривідний 3008. А що може запропонувати йому ВАГ? О, ВАГ йому може запропонувати широкий вибір навіть в межах одного класу - від компактної Атеки до 7-місного переростка Кодіака (я зараз загалом про теорію, тому не треба тицяти в той факт, що до 18го року Кодіак недоступний ).
При цьому ще й пропонує широку комбінацію опцій-двигунів-коробок-приводу. При цьому ще й має на озброєнні їдучі двигуни потужністю під 200 коней і вище (як в Тігуана і скоро в решти).
А ще концерн не боїться пропонувати різні кузови - пламєнний прівєт універсалу 508, котрий просто афігезний, і універсалу Меган, котрий теж дуже кльовий Які дилери їх в нас пропонують, підкажіть, а? Я безкоштовно їх пропіарю
В той же час у мене друзі взяли Леон універсал, знайомий взяв в контору кілька октав комбі, а кілька друзів вже встали в чергу на Спортваген. Але ж хештег #обожеякжеможнаскрізьрадитиВАГ ага

Я вище писав, частота згадок ВАГа пов"язана в першу чергу з можливістю під кожен індивідуальний запит знайти розв"язок, а аж ніяк не з "сектою", "ваг головного мозку" чи ще якісь образливі терміни, котрі придумують вагоненависники.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Elementary3]
      2 сентября 2017 в 10:21 Гілками

Elementary3 02.09.2017 09:13 пишет:


Среднестатистическая - подразумевает наличие статистики. А статистика начинается с 2000 единиц.


Та що ви кажете!?!?! Я в кожному срачі про "ваг гауно", "ломучу дсг/тсі" прошу і слізно благаю надати мені таку статистику, але за всі сім років, що я активно дописую на форумі, я її так і не отримав

Чому? Бо її ні в кого немає.
Якщо вона й є, то це внутрішня інформація виробника, котрою він не те що не ділиться - я думаю, там в посвічених людей сувора підписка про нерозголошення з потужними санкціями в разі чого


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Elementary3]
      2 сентября 2017 в 10:29 Гілками

Elementary3 02.09.2017 09:13 пишет:


Есть такая наука - теория надежности. Так вот согласно этой теории. Если средняя наработка (наезд) на отказ у автомобиля марки А равна 200 ккм, то это не значит, что все автомобили этой марки будут ломаться на пробеге 200001 км. Это значит, что первый сломается сразу, а последний проедет 400 ккм без проблем. Если считать распределение равномерным. А оно стремится к равномерному по мере усложнения технической системы.
Собственно к чему я клоню - с точки зрения официальной науки выборка из 2 или даже 10 счастливчиков не значит ровным счетом ничего...


Сімьон-Сімьонич Я топлю за цю логіку вже бозна-скільки, саме такою логікою і послуговуюсь. Бо перш за все вірю в карму. Я щиро вірю, що "попасти" на невдалий екземпляр не залежить від марки абсолютно - тут на форумі є камрад, котрий незадоволений надійністю тойоти, були два камради, котрі серйозно попали на ремонт корейців (котрі б"ють зараз всі рейтинги надійності) і є, наприклад, я, котрий більш ніж задоволений надійністю свого "ломучого дсг-тсі"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Elementary3]
      2 сентября 2017 в 10:37 Гілками

Elementary3 02.09.2017 09:26 пишет:


Тобто Ви вважаєте що "за середніми доходами" в Україні варто масово радити ВАГ?


В тому й прикол, що цілком. Це не значить, що треба радити винятково Туарег чи напакований Артеон Але я дійсно вважаю, що український середній клас (котрий дуже любить прибіднятись) не такий малочисельний як про це ниють політики-популісти про "голі-босі"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Elementary3]
      2 сентября 2017 в 10:43 Гілками

Elementary3 02.09.2017 09:28 пишет:

Ganni 02.09.2017 00:50 пишет:

Що таке фіксіки?


Забейте. У Вас нет маленьких детей в семье



Є, просто я їх не годую російським продуктом (це я погуглив про фіксиків)

Elementary3 02.09.2017 09:28 пишет:

Подразумевалось крепкая.


В тому то й суть, що я можу гарантовано лише про своє авто писати. Що я й роблю.
Хоча особисто я вважаю, що якраз підвіску можна оцінювати й по одному екземпляру - там немає такої дискреції в надійності як в коробці-двигуні - тобто вона або міцна, або сипеться А так щоб я її вбиваю і вона тримається, а в сусіднього гольфа при бережливій експлуатації сипиться вже на смішних пробігах... ну не можу в таке повірити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Ganni]
      2 сентября 2017 в 10:44 Гілками

Ganni 02.09.2017 00:19 пишет:

Elementary3 01.09.2017 21:27 пишет:


Про какие проблемы он рассказывал? Что на 170К сцепление полетело и его поменяли во имя Святого Куланца? А до этого он менял почти ничего? Да уж, поделился так поделился. Вы реально верите, что среднестатистический гольф, на котором даже не объезжают ямы, проедет 170К без реальных проблем?


О, ну нарешті! Нарешті мене хтось звинуватив в брехні Я так ждал так ждал Попервах мене Сергуччо намагався звинуватити в заниженні цифр апетиту нового на той час 1.4тсі (але потім з розповсюдженням цих двигунів він змінив риторику і ніби як погодився, що вони таки навчились економити майже як дизель).





ні. я все ще не вірю в ті цифри


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Ganni]
      2 сентября 2017 в 10:54 Гілками

Незаважаючи на широкі можливості задоволення індивідуальних запитів під час комплектування авто,
у Європі за червень
Тігуанів продали 20007, а 3008 - 18085. Причому Тігуан почав продаватися дещо раніше і зараз досяг піку продажів.

Цікаво, яка кількість покупців вибрала Тігуан на ПП або з найпотужнішим двигуном. Відсотки 2-3?

Крім того, більшість українців не конфігурують авто під себе (як це так гнучко дає зробити ВАГ), а беруть те, що є в наявності, тобто беруть те, що за них зконфігурував імпортер))
Тому ця перевага конфігурування є дуже сумнівною в наших реаліях.

Змінено Cypriot (11:08 02/09/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Ganni]
      2 сентября 2017 в 11:10 Гілками

Ganni 02.09.2017 10:37 пишет:

В тому й прикол, що цілком. Це не значить, що треба радити винятково Туарег чи напакований Артеон Але я дійсно вважаю, що український середній клас (котрий дуже любить прибіднятись) не такий малочисельний як про це ниють політики-популісти про "голі-босі"




Володя? Гройсман? Ты?

ЗЫ: если серьезно - то . Попробуйте выехать из центра Киева и посмотреть по сторонам. А лучше заехать в средний райцентр...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Ganni]
      2 сентября 2017 в 11:17 Гілками

Ganni 02.09.2017 10:21 пишет:

Та що ви кажете!?!?! Я в кожному срачі про "ваг гауно", "ломучу дсг/тсі" прошу і слізно благаю надати мені таку статистику, але за всі сім років, що я активно дописую на форумі, я її так і не отримав

Чому? Бо її ні в кого немає.
Якщо вона й є, то це внутрішня інформація виробника, котрою він не те що не ділиться - я думаю, там в посвічених людей сувора підписка про нерозголошення з потужними санкціями в разі чого




Именно. Поэтому и Ваши утверждения про надежность ВАГ-а и утверждения Ваших оппонентов абсолютно равноценно имеют право на жизнь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 849
С нами с 28.11.2013

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Cypriot]
      2 сентября 2017 в 11:24 Гілками

Cypriot 02.09.2017 10:54 пишет:

Незаважаючи на широкі можливості задоволення індивідуальних запитів під час комплектування авто,
у Європі за червень
Тігуанів продали 20007, а 3008 - 18085. Причому Тігуан почав продаватися дещо раніше і зараз досяг піку продажів.

Цікаво, яка кількість покупців вибрала Тігуан на ПП або з найпотужнішим двигуном. Відсотки 2-3?

Крім того, більшість українців не конфігурують авто під себе (як це так гнучко дає зробити ВАГ), а беруть те, що є в наявності, тобто беруть те, що за них зконфігурував імпортер))
Тому ця перевага конфігурування є дуже сумнівною в наших реаліях.




покупать кроссовер без ПП это утопия... теряется весь смысл кроссовера


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9183
С нами с 15.12.2011

Re: Новый кроссовер 4х4 до 40к долларов [Re: Patriot~ua~]
      2 сентября 2017 в 11:30 Гілками

Это для кого? Для вас лично? Не покупайте.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 65 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13950

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія