autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Запрошення для іноземця в Україну

V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Запрошення для іноземця в Україну
      23 августа 2017 в 17:33 Гілками

Не знаю ще #зрада чи #перемога.
Як виявилося наш "безвіз" має зворотні наслідки. Україна змінила правила отримання своїх віз. Раніше сестра робила мені запрошення, щоб я міг отримати шенгеньску візу. Відтепер я маю робити запрошення, щоб сестра приїхала до мене. Початок гугління цього питання налякав. Ще більше налякало кілька дзвінків. Колл-центр ДП "Документ-Сервіс" відправив в ДМС. На сайті ДМС інформація про це зникла, але знайшлася купа фірм, що надають послуги вартістю від 1500 до 6000 гривен на створення такого запрошення + реєстрація його до 20 робочих днів.

Але знайшов таки нову Постановку Кабміну, яка значно спростила створення цих запрошень.
В ответ на:

7. Для оформлення короткострокової візи, крім зазначених у пункті 5 цих Правил, подається один з таких документів:

1) запрошення зареєстрованої в Україні юридичної особи, оформлене на офіційному бланку, яке повинне містити номер в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, реєстраційний номер, дату та підпис, прізвище, ім’я, по батькові запрошеної особи, відомості про її дату та місце народження, громадянство, реквізити паспортного документа, місце проживання, мету поїздки, період запланованого відвідання України, кількість в’їздів та місце проживання в Україні, зобов’язання юридичної особи взяти на себе можливі витрати, пов’язані з перебуванням та виїздом з України запрошеної особи;

2) нотаріально посвідчене запрошення фізичної особи - громадянина України, іноземця або особи без громадянства, які на законних підставах тимчасово або постійно проживають на території України. Запрошення повинне містити прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи, реквізити її паспортного документа та посвідки на постійне чи тимчасове проживання (для іноземців та осіб без громадянства), адресу проживання, а також прізвище, ім’я, по батькові запрошеної особи, відомості про її дату та місце народження, громадянство, реквізити паспортного документа, місце проживання, мету поїздки, період запланованого відвідання України, кількість в’їздів та місце проживання в Україні, зобов’язання фізичної особи взяти на себе можливі витрати, пов’язані з перебуванням та виїздом з України запрошеної особи. До запрошення додаються копії паспортного документа та посвідки на постійне чи тимчасове проживання (для іноземців та осіб без громадянства) в Україні приймаючої сторони - фізичної особи;




Тепер сиджу думаю, заплатити гроші нотаріусу, чи запросити сестру звичайним папірцем від себе як від ФОП-а. Не бачу жодної перешкоди для втілення другого варіанту.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10651
С нами с 30.01.2006

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Daugava]
      23 августа 2017 в 20:57 Гілками

сорри, но я не понял. если сестра делала приглашение для шенгенской визы, то значит она в живет в стране из числа шенгенских. а они к нам вроде как без виз и приглашений приезжают.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Alex2064]
      23 августа 2017 в 21:42 Гілками

Є мешканці шенгенської зони, що подорожують/працюють в ЄС без проблем, але мають робити в Україну візи. Наприклад, латвійські негри (негромадяне).
Сестра сказала, що таки зробить латвійське громадянство, це простіше, ніж мати проблеми з нашими бюрократами але з півроку часу відбере


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
59 лет (39 лет за рулем), Киев
Сообщения: 10651
С нами с 30.01.2006

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Daugava]
      24 августа 2017 в 08:35 Гілками

блин, даже не подозревал, что возможна такая засада. думал, что негражданам в выборах нельзя участвовать, а оказывается, ограничения таки шире. просто у меня все родственники там граждане, хоть некоторые и бухтят про русский язык и пр.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
may
V.I.P **
38 лет за рулем, Львов
Сообщения: 10379
С нами с 10.01.2009

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Alex2064]
      24 августа 2017 в 08:48 Гілками

Alex2064 24.08.2017 08:35 пишет:

блин, даже не подозревал, что возможна такая засада.



Есть такое, стыкался...
Кроме Латвии ещё Эстония имеет цветовую дифференциацию штанов паспортов.

Змінено may (08:50 24/08/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
56 лет (38 лет за рулем), Горловка - Одесса
Сообщения: 15744
С нами с 29.08.2006

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Daugava]
      24 августа 2017 в 08:55 Гілками

Daugava 23.08.2017 17:33 пишет:



Тепер сиджу думаю, заплатити гроші нотаріусу, чи запросити сестру звичайним папірцем від себе як від ФОП-а. Не бачу жодної перешкоди для втілення другого варіанту.




Если через нотариуса "разумная сумма" думаю лучше через него, если нет, сделай от ФОП, только она должна будет объяснить, зачем едет.
Я так понимаю нужен будет ей оригинал? Если что еду в Вильнюс из Одессы скорее всего завтра.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Alex2064]
      24 августа 2017 в 09:32 Гілками

Завдяки друзям-латишам з НКВС мого прадіда, що знищили всі документи в 30ті роки, він з родиною зберіг життя, але довести латвійське коріння тепер неможливо.
Єдина проблема, що сестра має через статус негра - українська віза, яку вона всі ці роки легко вирішувала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Daugava]
      25 августа 2017 в 15:25 Гілками

Зробив нотаріальне завірене запрошення, 400 гривен засвідчення підпису.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Daugava]
      28 августа 2017 в 09:08 Гілками

Погано вичитав за нотаріусом, довелося переробляти. Витратили досить багато часу, щоб пояснити нотаріусу відмінність між статусами "громадянин", "негромадянин", "не громадянин" та особливо що це за документ такий "паспорт негромадянина". Нотаріуса думаю так і не переконав, але вона вирішила що їй дешевше погодитися зі мною, та написати паспорт сестри як "паспорт негромадянина", а не як "паспорт іноземця", як їй радив перекладач.

Стандартна такса водіїв автобусів Ecolines на передання документів - 10 євро/300 гривен. Ecolines відтепер стартує в Києві з Вмдубічей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4392
С нами с 07.02.2008

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Daugava]
      28 августа 2017 в 09:25 Гілками

а я правильно понял, что гражданам РФ не нужно получать приглашение и оформлять украинскую визу, а могут пересекать границу по загранпаспорту?
Просто Соглашение о безвизовых поездках граждан Украины и Российской Федерации от 10.03.1997 г. всё еще действует, только отменили возможность пересечения границы по внутренним паспортам и свидетельствам о рождении.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Костюммейкер ***
Киев
Сообщения: 39173
С нами с 01.06.2006

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Aziz]
      28 августа 2017 в 10:25 Гілками

Aziz 28.08.2017 09:25 пишет:

а я правильно понял, что гражданам РФ не нужно получать приглашение и оформлять украинскую визу, а могут пересекать границу по загранпаспорту?
Просто Соглашение о безвизовых поездках граждан Украины и Российской Федерации от 10.03.1997 г. всё еще действует, только отменили возможность пересечения границы по внутренним паспортам и свидетельствам о рождении.


Да. Пока так .Только въездную анкету нужно заполнять на украинском или английском.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Джин]
      28 августа 2017 в 11:19 Гілками

Росіянам не треба, але багато хто оформлює. "Моя" нотаріус досить багато засвідчувала запрошень саме для них.
Основна проблема, через яку сестра не робить латвійське громадянство - вона півроку буде без паспорту, отже до біса чого не зможе в Латвії, ну і головне не зможе приїхати в Україну.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
29 лет за рулем, Донецк
Сообщения: 6303
С нами с 25.12.2008

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: may]
      28 августа 2017 в 12:02 Гілками

may 24.08.2017 08:48 пишет:

Alex2064 24.08.2017 08:35 пишет:

блин, даже не подозревал, что возможна такая засада.



Есть такое, стыкался...
Кроме Латвии ещё Эстония имеет цветовую дифференциацию штанов паспортов.



Я делал такое негражданину Дании, афганцу по национальности. Делал через знакомого туроператора. По минимуму документы в районе 50 долларов на двухнедельную первую поездку, брони всякие отелей, страховки, гарантии. Со второй поездки за те же деньги делают полугодовую с возможностью работы уже.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
-0 лет за рулем, Житомир
Сообщения: 9325
С нами с 23.04.2004

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Daugava]
      28 августа 2017 в 12:23 Гілками

Daugava 28.08.2017 09:08 пишет:

але вона вирішила що їй дешевше погодитися зі мною


у подруги жены шведский паспорт алиена. Приглашения от ФОПа вполне хватило.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
46 лет (25 лет за рулем), Вишневое
Сообщения: 2212
С нами с 27.01.2009

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Jonny]
      4 сентября 2017 в 17:25 Гілками

Всем спасибо за полезную инфу

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: Запрошення для іноземця в Україну [Re: Daugava]
      26 июня 2018 в 12:54 Гілками

Підніму своє питання. Чи існують українські багаторічні візи? Чи є сенс робити "запрошення" на кілька років?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
2 користувачів і 20 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3302

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія