autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (370/436)

важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 00:19 Гілками

Panasonic 23.06.2018 00:11 пишет:

Зараз бачимо протилежне. І ще нагадую - купивши нову "уа автівку", окрім обов"язкових платежів за техосблуговування, маємо щорічне здешевлення. На прикладі свого х-трейлу казав, що за рік втрачав більше 2500 баксів.



А в Европе новые авто не дешевеют?
Пусть так популярные у нас на бляхах Мерсы/БМВ/Ауди новыми стоили 40к, через 15 лет продаются за 2к. В год на те же 2.5к дешевеют.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 00:21 Гілками

Panasonic 23.06.2018 00:01 пишет:


Вже казав, я дихаю київським повітрям вже 45 років. І хоча 17 років тому перебрався за місто - все одно мушу їздити до Києва щодня. Так що драматичні фрази - залиште для когось іншого. І знов таки питаю - що таке Кіотський протокол, чого він з"явився, і чому Україна торгує квотами. Ну і на додачу - зменшення споживання палива (бензин/дизель) у тоннах за 2014-2017 роки наведете?



Дядьку, я теж вже 17 років не живу в Києві. Я живу в Нюрнберзі. Щільність машин на людино-рило тут більше ніж в Києві. Але тут можна дихати. Не смердить! Правда бувають іноді проколи - якщо на світлофорі перед тобою польский/румнський дизельний Пассат/Шаран опинився, то потрібно негайно ввімкнути внутрішню рециркуляцію. Провтикав - біда. Це винятки. А в Києві, стосовно "блях", це правило. Те, що не можна продати навіть в Польщі - продають в Україну. Я буваю в Києві 1 - 2 рази на рік і чим далі тим, на жаль, більше цю загазованість відчуваю.
А Кіотський протокол це просто статистика як середня температура по лікарні. Невже Ви цього не розумієте?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 00:27 Гілками

Panasonic 23.06.2018 00:15 пишет:

Timur_nes 23.06.2018 00:10 пишет:

Panasonic 23.06.2018 00:01 пишет:


В ответ на:

...




Вже казав, я дихаю київським повітрям вже 45 років. І хоча 17 років тому перебрався за місто - все одно мушу їздити до Києва щодня. Так що драматичні фрази - залиште для когось іншого. І знов таки питаю - що таке Кіотський протокол, чого він з"явився, і чому Україна торгує квотами. Ну і на додачу - зменшення споживання палива (бензин/дизель) у тоннах за 2014-2017 роки наведете?



Так вы не спрашивайте, если лучше знаете (а я так понял, что знаете очень хорошо), то рассказывайте сами, просвещайте дремучих.
Заодно расскажите про целебный киевский воздух. Может вся Европа скоро к нам будет в киевские здравницы приезжать. Отдыхать, так сказать, от загазованного мюнхенского или барселонского воздуха



От були в "мене" люди з Лондону, Кейптауну, околиць Амстердаму, Каліфорнії (фінал ЛЧ) - всі в захваті від Києва, обіцяли повернутись (2 таки вже приїхали знов). Мабуть, все ж таки повітря не таке вже й погане, у порівнянні з їх містами )))



Я тоже был в восторге от большинства забугорных городов, в которые приезжал как турист или по делам на пару дней. А в некоторые даже еще раз приезжал, и, очень надеюсь, приеду еще.

А к нам и из переполненных экологичными Теслами окресностей Сан-Франциско гости приезжали и тоже были в восторге от всего. То, что они еще приедут - я даже не сомневаюсь. Но вот вряд-ли они тут жить захотят.

Змінено Timur_nes (00:33 23/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      23 июня 2018 в 00:31 Гілками

Timur_nes 23.06.2018 00:10 пишет:

Panasonic 23.06.2018 00:01 пишет:

В ответ на:


Да, да, в центре Киева заводы дымят и торфяники горят. И зимой, и летом.
Фото этих торфяников и заводов на колесах неоднократно в этой теме были.

А еще контейнеровозы (корабли которые) загрязняют воздух похлеще маршруток с камазами со всего Киева. Но корабли далеко, заводы тоже далеко, а вот воздух в Киеве все равно не очень, что летом, что зимой



Вже казав, я дихаю київським повітрям вже 45 років. І хоча 17 років тому перебрався за місто - все одно мушу їздити до Києва щодня. Так що драматичні фрази - залиште для когось іншого. І знов таки питаю - що таке Кіотський протокол, чого він з"явився, і чому Україна торгує квотами. Ну і на додачу - зменшення споживання палива (бензин/дизель) у тоннах за 2014-2017 роки наведете?



Так вы не спрашивайте, если лучше знаете (а я так понял, что знаете очень хорошо), то рассказывайте сами, просвещайте дремучих.
Заодно расскажите про целебный киевский воздух. Может вся Европа скоро к нам будет в киевские здравницы приезжать. Отдыхать, так сказать, от загазованного мюнхенского или барселонского воздуха




На відміну від пана Travelor'а, за консультації грощі не візьму.
Так от - за даним МінСтату, за 3 року рівень продажів з АЗС по бензину впав на 1 118 800 тонн. По дизелю - на 935 000 тонн. Споживання пропану зросло на 283 000 "умовних бензинових тонн". Тобто, маємо бензин - падіння на 835 000 тонн, дизелю - на 935 000 тонн. Якщо умовне авто споживає 3 тонни пального на рік, то це падіння складає біля 600 000 "авто" (якщо кожне має по 10 літрів витрати пального на день). А тим часом "блях" додалось 565 000+ штук.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      23 июня 2018 в 00:35 Гілками

N-TP 23.06.2018 00:21 пишет:

Panasonic 23.06.2018 00:01 пишет:


Вже казав, я дихаю київським повітрям вже 45 років. І хоча 17 років тому перебрався за місто - все одно мушу їздити до Києва щодня. Так що драматичні фрази - залиште для когось іншого. І знов таки питаю - що таке Кіотський протокол, чого він з"явився, і чому Україна торгує квотами. Ну і на додачу - зменшення споживання палива (бензин/дизель) у тоннах за 2014-2017 роки наведете?



Дядьку, я теж вже 17 років не живу в Києві. Я живу в Нюрнберзі. Щільність машин на людино-рило тут більше ніж в Києві. Але тут можна дихати. Не смердить! Правда бувають іноді проколи - якщо на світлофорі перед тобою польский/румнський дизельний Пассат/Шаран опинився, то потрібно негайно ввімкнути внутрішню рециркуляцію. Провтикав - біда. Це винятки. А в Києві, стосовно "блях", це правило. Те, що не можна продати навіть в Польщі - продають в Україну. Я буваю в Києві 1 - 2 рази на рік і чим далі тим, на жаль, більше цю загазованість відчуваю.
А Кіотський протокол це просто статистика як середня температура по лікарні. Невже Ви цього не розумієте?



Мені смердить лише в одному місці - на ділянці від м.Харківської до Бориспільського КП. Ну і трохи в інших містах, коли палає торф під Києвом. Так само, мої знайомі не відчували дискомфорту, ну, а по дорозі повз сміттєвого/станції аерації - ставились з розумінням.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      23 июня 2018 в 00:37 Гілками

Timur_nes 23.06.2018 00:27 пишет:

Panasonic 23.06.2018 00:15 пишет:

Timur_nes 23.06.2018 00:10 пишет:


В ответ на:

...




Так вы не спрашивайте, если лучше знаете (а я так понял, что знаете очень хорошо), то рассказывайте сами, просвещайте дремучих.
Заодно расскажите про целебный киевский воздух. Может вся Европа скоро к нам будет в киевские здравницы приезжать. Отдыхать, так сказать, от загазованного мюнхенского или барселонского воздуха



От були в "мене" люди з Лондону, Кейптауну, околиць Амстердаму, Каліфорнії (фінал ЛЧ) - всі в захваті від Києва, обіцяли повернутись (2 таки вже приїхали знов). Мабуть, все ж таки повітря не таке вже й погане, у порівнянні з їх містами )))



Я тоже был в восторге от большинства забугорных городов, в которые приезжал как турист или по делам на пару дней. А в некоторые даже еще раз приезжал, и, очень надеюсь, приеду еще.

А к нам и из переполненных экологичными Теслами окресностей Сан-Франциско гости приезжали и тоже были в восторге от всего. То, что они еще приедут - я даже не сомневаюсь. Но вот вряд-ли они тут жить захотят.



можу познайомити з каліфорнійцем, живе вже майже місяць, все йому тут подобається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      23 июня 2018 в 00:42 Гілками

В ответ на:


Дядьку, я теж вже 17 років не живу в Києві. Я живу в Нюрнберзі. Щільність машин на людино-рило тут більше ніж в Києві. Але тут можна дихати. Не смердить! Правда бувають іноді проколи - якщо на світлофорі перед тобою польский/румнський дизельний Пассат/Шаран опинився, то потрібно негайно ввімкнути внутрішню рециркуляцію. Провтикав - біда. Це винятки. А в Києві, стосовно "блях", це правило. Те, що не можна продати навіть в Польщі - продають в Україну. Я буваю в Києві 1 - 2 рази на рік і чим далі тим, на жаль, більше цю загазованість відчуваю.
А Кіотський протокол це просто статистика як середня температура по лікарні. Невже Ви цього не розумієте?




Це ж треба, а я тут через день накручую 100 км Києвом. От вчора таки побачив збитий рено, ввечері - збитий ВАЗ ))) А до цього - лише раз якесь "уа авто" диміло. І все. А, ще тут фото розміщали, в інтернеті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 00:43 Гілками

Panasonic 23.06.2018 00:11 пишет:

В ответ на:


Коли машина починає ставти корчем - це питання філософське. З першого дня після реєстрації чи через рік. Спробувати розібратися тут складно. Це зайняття виснажливе і безперспективне на кшталт анонізму. Але одне можна сказати точно. Машина з Польщі 2002 року, що купили на німецькому шроті з доплатою це точно не корч. Це набагато гірше.




А якщо автівка 2005-2010 р.в.?

В ответ на:


Маленьке уточнення - ціни на авто 2005 та 2010 року в Німеччнині для Німеччини чи для експорту за межі ЄУ? Це дуже суттєве зауваження. Ціни можуть відрізнятися в рази.




Та ладно, купляв з Німеччини 2 автівки у 2000-х, що було вказано на мобіле.де - те й заплатили, навіть трохи менше, бо торг ніхто не відміняв. Потім - шлях сюди, розмитнення, постановка на облік.

В ответ на:

...




Та ладно, купляв з Німеччини 2 автівки у 2000-х, що було вказано на мобіле.де - те й заплатили, навіть трохи менше, бо торг ніхто не відміняв. Потім - шлях сюди, розмитнення, постановка на облік.
В ответ на:


Одного дня ці ворота зачиняться і сильно вдарять по сємєнним органам. Воно того варте?




Зараз бачимо протилежне. І ще нагадую - купивши нову "уа автівку", окрім обов"язкових платежів за техосблуговування, маємо щорічне здешевлення. На прикладі свого х-трейлу казав, що за рік втрачав більше 2500 баксів.


В ответ на:


Тут наче б то нічого заперечити. Але. Євро-5 все-таки чистіше за Євро-4. І якщо машину з Євро-5 обслуговували згідно регламенту і т.п., то вона все одно буде більш "чиста" ніж навіть новенький аналог з двигуном Євро-4. Хто перевірить? Отож! Потрібно повернути техогляд. Фото як це виглядає "у них" я приводив на пару сторінок вище. ТЮФ моєї машини коштував 100 Євро. Звичайно я зацікавлений його пройти з першого разу, шоб не платити далі. Тому моя машина справна. І я роблю всі необхідні сервіси і інспекціони згідно регламенту.



Так я не заперечую )))



Можна я тут не буду розмітки ставити?
Так. "автівка 2005-2010 р.в.?" А що, не може бути шротом? Є проста річ. Скручувати пробіг в ЄУ це кримінал. Але. Якщо машина продаєтся за межі ЄУ, то нікому воно не цікаво. Я пояснив?
Напредмет "що було вказаноне на мобіле.де". На якій мові був інтерфейс? Від цього сильно залежать ціни. Це перше. Друге. Років 12 тому, коли я шукав собі чергове авто не нове і знаходив за дуже приємною ціною. І коли я казав, що машина для Німеччини мені її відмовились продати. Розумієте чому?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 00:44 Гілками

Panasonic 23.06.2018 00:31 пишет:

Timur_nes 23.06.2018 00:10 пишет:

Panasonic 23.06.2018 00:01 пишет:


В ответ на:

...




Вже казав, я дихаю київським повітрям вже 45 років. І хоча 17 років тому перебрався за місто - все одно мушу їздити до Києва щодня. Так що драматичні фрази - залиште для когось іншого. І знов таки питаю - що таке Кіотський протокол, чого він з"явився, і чому Україна торгує квотами. Ну і на додачу - зменшення споживання палива (бензин/дизель) у тоннах за 2014-2017 роки наведете?



Так вы не спрашивайте, если лучше знаете (а я так понял, что знаете очень хорошо), то рассказывайте сами, просвещайте дремучих.
Заодно расскажите про целебный киевский воздух. Может вся Европа скоро к нам будет в киевские здравницы приезжать. Отдыхать, так сказать, от загазованного мюнхенского или барселонского воздуха




На відміну від пана Travelor'а, за консультації грощі не візьму.
Так от - за даним МінСтату, за 3 року рівень продажів з АЗС по бензину впав на 1 118 800 тонн. По дизелю - на 935 000 тонн. Споживання пропану зросло на 283 000 "умовних бензинових тонн". Тобто, маємо бензин - падіння на 835 000 тонн, дизелю - на 935 000 тонн. Якщо умовне авто споживає 3 тонни пального на рік, то це падіння складає біля 600 000 "авто" (якщо кожне має по 10 літрів витрати пального на день). А тим часом "блях" додалось 565 000+ штук.



Дякую за статистику

Але це не відміняє того факту, що особисто для мене київське повітря є значно гіршим за повітря його околиць. І димляче гівно загалом та бляхи зокрема не додають віку мешканцям Києва.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      23 июня 2018 в 00:47 Гілками

N-TP 23.06.2018 00:43 пишет:

Panasonic 23.06.2018 00:11 пишет:

В ответ на:


Коли машина починає ставти корчем - це питання філософське. З першого дня після реєстрації чи через рік. Спробувати розібратися тут складно. Це зайняття виснажливе і безперспективне на кшталт анонізму. Але одне можна сказати точно. Машина з Польщі 2002 року, що купили на німецькому шроті з доплатою це точно не корч. Це набагато гірше.




А якщо автівка 2005-2010 р.в.?


В ответ на:

...




Зараз бачимо протилежне. І ще нагадую - купивши нову "уа автівку", окрім обов"язкових платежів за техосблуговування, маємо щорічне здешевлення. На прикладі свого х-трейлу казав, що за рік втрачав більше 2500 баксів.


В ответ на:


Тут наче б то нічого заперечити. Але. Євро-5 все-таки чистіше за Євро-4. І якщо машину з Євро-5 обслуговували згідно регламенту і т.п., то вона все одно буде більш "чиста" ніж навіть новенький аналог з двигуном Євро-4. Хто перевірить? Отож! Потрібно повернути техогляд. Фото як це виглядає "у них" я приводив на пару сторінок вище. ТЮФ моєї машини коштував 100 Євро. Звичайно я зацікавлений його пройти з першого разу, шоб не платити далі. Тому моя машина справна. І я роблю всі необхідні сервіси і інспекціони згідно регламенту.



Так я не заперечую )))



Можна я тут не буду розмітки ставити?
Так. "автівка 2005-2010 р.в.?" А що, не може бути шротом? Є проста річ. Скручувати пробіг в ЄУ це кримінал. Але. Якщо машина продаєтся за межі ЄУ, то нікому воно не цікаво. Я пояснив?
Напредмет "що було вказаноне на мобіле.де". На якій мові був інтерфейс? Від цього сильно залежать ціни. Це перше. Друге. Років 12 тому, коли я шукав собі чергове авто не нове і знаходив за дуже приємною ціною. І коли я казав, що машина для Німеччини мені її відмовились продати. Розумієте чому?




ні, не знаю. Мова - англійська була. Тягнули з регіону Берлин+200 км. Що першу, що другу машину.От що було на сайті - те й сплатили, мінус якись торг. Якщо цікаво, можу підняти інфу по розмитненню. І більше купляти вживані в Україні не маю бажання, бо пробіг 150 000 там, і 150 000 тут - це дууууже різні 150 000 )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 00:47 Гілками

Panasonic 23.06.2018 00:37 пишет:

Timur_nes 23.06.2018 00:27 пишет:

Panasonic 23.06.2018 00:15 пишет:


В ответ на:

...




От були в "мене" люди з Лондону, Кейптауну, околиць Амстердаму, Каліфорнії (фінал ЛЧ) - всі в захваті від Києва, обіцяли повернутись (2 таки вже приїхали знов). Мабуть, все ж таки повітря не таке вже й погане, у порівнянні з їх містами )))



Я тоже был в восторге от большинства забугорных городов, в которые приезжал как турист или по делам на пару дней. А в некоторые даже еще раз приезжал, и, очень надеюсь, приеду еще.

А к нам и из переполненных экологичными Теслами окресностей Сан-Франциско гости приезжали и тоже были в восторге от всего. То, что они еще приедут - я даже не сомневаюсь. Но вот вряд-ли они тут жить захотят.



можу познайомити з каліфорнійцем, живе вже майже місяць, все йому тут подобається.



Він багато що може ще розповісти, а через деякий час повернеться у свою Каліфорнію. А Україна буде для нього буже лише місцем для бізнесу або екзотичного відпочинку


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 00:56 Гілками

Panasonic 22.06.2018 22:11 пишет:

Timur_nes 22.06.2018 21:57 пишет:

Panasonic 22.06.2018 21:53 пишет:

А ще є дешеві євро3/4 за кордоном, той же фьюжн 2008 року стане в 4500$ замість 7000$ українських.



И что? Нет денег на легальное приобретение - нет машины. Тем более, что 2500$ условный машинист с зарплатой 17к при желании соберет месяцев за 6-8. А то и меньше, если верить некоторым форумчанам, которым 8к хватит и машину заправить, и поесть, и погулять, и отложить еще останется




Все ж таки зібрати 4500$ і ще на поїзду до Європи баксів 500 легше, ніж 7000$ для купівлі в Україні.



А еще можно угнать у соседа, навесить бляхи левые и ездить, че. Вільним лядям все можно жеж)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      23 июня 2018 в 01:00 Гілками

Timur_nes 23.06.2018 00:44 пишет:

Panasonic 23.06.2018 00:31 пишет:

Timur_nes 23.06.2018 00:10 пишет:


В ответ на:

...




Так вы не спрашивайте, если лучше знаете (а я так понял, что знаете очень хорошо), то рассказывайте сами, просвещайте дремучих.
Заодно расскажите про целебный киевский воздух. Может вся Европа скоро к нам будет в киевские здравницы приезжать. Отдыхать, так сказать, от загазованного мюнхенского или барселонского воздуха




На відміну від пана Travelor'а, за консультації грощі не візьму.


Так от - за даним МінСтату, за 3 року рівень продажів з АЗС по бензину впав на 1 118 800 тонн. По дизелю - на 935 000 тонн. Споживання пропану зросло на 283 000 "умовних бензинових тонн". Тобто, маємо бензин - падіння на 835 000 тонн, дизелю - на 935 000 тонн. Якщо умовне авто споживає 3 тонни пального на рік, то це падіння складає біля 600 000 "авто" (якщо кожне має по 10 літрів витрати пального на день). А тим часом "блях" додалось 565 000+ штук.



Дякую за статистику

Але це не відміняє того факту, що особисто для мене київське повітря є значно гіршим за повітря його околиць. І димляче гівно загалом та бляхи зокрема не додають віку мешканцям Києва.




от тому я і перебрався за місто багато років тому )))

Тепер щодо статистики - там деякі обсяги пішли на тіньовий ринок, банально, АЗС (та його власники) занижують показники продажів ))) (це практика не лише у паливному ринку, а й у інших, наприклад, тому ж сільському господарстві).
Так от, все одно - зниження споживання за 3 роки склало майже по 40% на бензину/дизелю. Якщо з цих обсягів не сплачуються податки до бюджету (за які так палить один пан Traveler) - проблема "блях" то "мєлочі". Тому стає зрозуміло, чому знайшли "цапа відбувайла", тобто "бляхи". А на більш цікаву проблемку не звертають увагу.
І нагадую - перевезення вантажів автотранспортом - збільшується не один рік. Тобто і споживання дизелю має зростати. Фури,бляхи - дизельні. А фактично - падає )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: zors]
      23 июня 2018 в 01:00 Гілками

zors 23.06.2018 00:56 пишет:

Panasonic 22.06.2018 22:11 пишет:

Timur_nes 22.06.2018 21:57 пишет:


В ответ на:

...




И что? Нет денег на легальное приобретение - нет машины. Тем более, что 2500$ условный машинист с зарплатой 17к при желании соберет месяцев за 6-8. А то и меньше, если верить некоторым форумчанам, которым 8к хватит и машину заправить, и поесть, и погулять, и отложить еще останется




Все ж таки зібрати 4500$ і ще на поїзду до Європи баксів 500 легше, ніж 7000$ для купівлі в Україні.



А еще можно угнать у соседа, навесить бляхи левые и ездить, че. Вільним лядям все можно жеж)



Це з власного досвіду? )))

Змінено Panasonic (01:01 23/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: N-TP]
      23 июня 2018 в 08:13 Гілками

Доброго ранку)))
Я там у лічку відповів, а зараз маю незвичне прохання:
був тут момент, нерозкритий, стосовно керування "уа" автівкой за кордоном нерезидентом України. Схожа тема є у розділі "наши за границей", але тут пару раз звучало "а ти спробуй покатайся з кордоном автомобілем з українськими номерами не як турист".

Гуглив питання, отримав різні відповіді, від 3 місяців у Німеччині до 1 року в Італії. Тож може ви зможете поставити крапку - на який максимальний строк може "німець" заїхати "уа автівкою" до умовного Мюнхєну і кататися ним, чи взагалі не може (заборонено німецькими законами)?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 08:32 Гілками

Що я чув від колег з Польщі, коли задав питання про реєстрацію там української автівки.
1) в Польщі бажано через пів року замінити права на місцевого зразка - хоч по факту полякам на це пофігу, але якщо поїхати, наприклад, в Німеччину - там можуть бути проблеми.
2) страховка - зелена карта українська на рік виходить дешевша, ніж місцева страховка
3) це все з регулярним перетином кордону, наскільки я зрозумів
Загалом це повний аналог ‚блях‘ у нас за виключенням того, що за кермом власник нерезидент і авто регулярно перетинає кордон.
По Німеччині інформація така, що на ‘бляхах‘ можна до року їздити, потім або ставити на облік, або перетинати кордон - це з відкритих джерел в інтернеті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Timur_nes]
      23 июня 2018 в 08:46 Гілками

Timur_nes 23.06.2018 00:44 пишет:

Але це не відміняє того факту, що особисто для мене київське повітря є значно гіршим за повітря його околиць. І димляче гівно загалом та бляхи зокрема не додають віку мешканцям Києва.




Да ладно, это только сейчас заметили?
Жители Печерска и рафинированных кварталов бывших совслужащих, а ныне "успешных" предпринимателей и "новых" госслужащих с удивлением обнаружили, что вокруг них существует еще какая-то жизнь, которая плохо одета, с кариесом в зубах, этого правда не видно с балкона, заметными стали их чадящие корчи на бляхах. По советской привычке, "чтобы не мешали жить" (тм) решили запретить
Провозгласили банальные тезисы о вреде курения, блях, выхлопов, борьбе за здоровье нации, здоровье детей (в первую очередь своих естественно, но как-бы думая о всех детях галактики, Кривого Рога и Мариуполя, там бляхи снег в красный цвет зимой окрашивают) и гоу - отнимать и запрещать, ибо ничего другого как контролировать и проверять других не умеют на генетическом уровне.
Целая категория участников форума "внезапно (тм)" оказалась борцами за налоги (сама налоговая такого рвения не испытывает), экологию, соблюдение ПДД, требуя запретить, ограничить и т.п. Сами при этом конечно ездят на старых машинах с евро-3/4, но это "по закону", сами оптимизируют налоги через ЧП, но это "по закону" , сами исповедуют такую-же тему как и бляхеры - "я не могу себе позволить, но требую обеспечить...." (нужное обеспечить - каждая категория добавляет от себя, кому бляху, кому "чистый воздух"...), абсолютно не понимая, что все тезисы типа даже "правильные" высказаные ими против блях могут быть также применены к большинству из них (типа - а чего мы вообще разрешаем в Киеве - дизельные машины и бензинки ниже Евро-6 ????, давайте им запретим вообще вьезд в город как в Штутгарте и до пары - разрешим эксплуатацию по четным дням - авто с номерами на четную цифру, по нечетным - соответственно). Вот такие меры сразу и безоговорочно приведут к улучшению экологии г. Киева, снимут проблему парковок и пробок, дорожное покрытие меньше в 2 раза будет изнашиваться и т.п. - одни плюсы !!! Лично я готов к такому нововведению в любой момент - а вы?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 09:04 Гілками

Panasonic 22.06.2018 22:53 пишет:

А от звичайне Євро4, з пробігом 150 000+, на ходу - не можна. Купуйте "українське".




Ну он нову ладу в автосалони укравто завезли, треба шоб її брали, а не на "бляхи" дивилися . Ну і ще, доки ментально будуть купувати лади, газелі, ниви, уази гордитися збереженням 407 москвича та 21 волги, або ганяти понти бо він "король" і купив фольксвагеня нового, так в суспільстві і буде. Але в кожного голова на плечах і кожен знає, що робить. Наразі звісно, щоб мав прибуток той що до 2018 року, певно б брав або мінівен або б "зло антибляхерів" ауді А6. А при зарплаті "машиніста" буду їздити далі фордом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье
Киев
Сообщения: 71
С нами с 19.02.2018

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      23 июня 2018 в 09:15 Гілками

Panasonic 23.06.2018 00:42 пишет:

В ответ на:


Дядьку, я теж вже 17 років не живу в Києві. Я живу в Нюрнберзі. Щільність машин на людино-рило тут більше ніж в Києві. Але тут можна дихати. Не смердить! Правда бувають іноді проколи - якщо на світлофорі перед тобою польский/румнський дизельний Пассат/Шаран опинився, то потрібно негайно ввімкнути внутрішню рециркуляцію. Провтикав - біда. Це винятки. А в Києві, стосовно "блях", це правило. Те, що не можна продати навіть в Польщі - продають в Україну. Я буваю в Києві 1 - 2 рази на рік і чим далі тим, на жаль, більше цю загазованість відчуваю.
А Кіотський протокол це просто статистика як середня температура по лікарні. Невже Ви цього не розумієте?




Це ж треба, а я тут через день накручую 100 км Києвом. От вчора таки побачив збитий рено, ввечері - збитий ВАЗ ))) А до цього - лише раз якесь "уа авто" диміло. І все. А, ще тут фото розміщали, в інтернеті.




Ну манипулируете же, какое количество авто на укр. номерах дымит по соотношению к общему? И сравните с бляхами, дымит каждая вторая. Причем относительно свежие.

К примеру ехал на днях, решил даже снять на видео этот уставший мерс, когда он жал на газ - просто облако вылетало дыма.

http://youtu.be/aOWi3kVUjnU


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Винница
Сообщения: 326
С нами с 24.07.2014

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Lacett]
      23 июня 2018 в 10:11 Гілками

Точно. Весту и ИксРей продают.
А как же "Россия-агрессор"?
И эти люди мне запрещают ковыряться в носу?!
И эти люди мне запрещают купить бляху?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 14 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 310473

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія