autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (263/436)

Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Glass]
      18 апреля 2018 в 19:03 Гілками

Glass 18.04.2018 17:08 пишет:

Ваша "ефективна система" щоб бути дійсно ефективною має працювати не в ідеальному середовищі з купою законослухняних і практично безкорисних виконавців, а в нашій країні, з нашим "гуманним" законодавством і з нашими людьми, які в першу чергу будуть думати як обійти цю систему, як "парєшать вапроси".



У багатьох нині успішних (розвинених) країнах більшість людей ще років 200-500 тому тільки й думали про те, як обійти систему, бо система не відповідала вимогам часу.
І зараз багато хто про це думає, але системи налаштовані таким чином, що у 90% випадків вигідніше жити у її рамках, аніж намагатись обходити.
Тому я й пропоную систему, де мотивація заробляти бабло направлятиме людей у рамки законності, а не штовхатиме їх обходити систему.

* Люди всюди народжуються приблизно однаковими, а от системи відрізняються кардинально і виховують/фільтрують по-різному.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Grossmeister]
      19 апреля 2018 в 10:59 Гілками

Grossmeister 18.04.2018 12:40 пишет:

Але, наприклад, про вирізаний каталізатор вже не розкажеш що він сам вирізався.
По-друге, а що може зламатись у Жигулях (або у древній блясі)? Євро-6 там не буде ніяк, тому й ламатись там нема чому. Їзди собі зі своїм Євро-0, просто не забувай платити більше бабла за це задоволення.




Але ж не йдеться про додаткові збори за неекологічне авто, та й ні про які збори не йдеться. Бо ми вже платимо такі збори: їх включено у ціну пального, і робити щось додаткове - це не благо, це знову обдирання простих людей, бо у пересічного українського роботяги машинка старенька.

Та не в тім річ. Той же каталізатор: Проходив ТО - він, мовляв, був. Може потім вирізав? І не докажеш, бо й власник авто, як що, то підтвердить, шо був. Навіщо йому зізнаватись у подлозі?

Друге: а хіба у нас заборонені авто нижче Євро-6 чи Євро-5? Заборонено ввозити. Але, слава Богу, кровне у людей поки не відбирають. При чому тут норми Євро до ТО? ТО визначає, чи справне авто, чи ні. І от тут просто безмежне поле дя зістригання бабла на рівному місці та ні за що. Є сумніві, що будуть стригти? У мене - нема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Panasonic]
      19 апреля 2018 в 13:25 Гілками

Panasonic 17.04.2018 17:12 пишет:


Мова йшла, що на дорозі мені зустрілось 4 "УА авто" и 1 "PL автівка", які своїми діями привернули увагу (мали шанс запаркуватися у мене по лівому та правому бортах). Тобто якщо якісь розрахунки проводити, то лише рахувати відсоток неадекватів за кермом автомобілів різних країни реєстрації, які потрапились по маршруту Київ-Тернопіль-Київ. Жодних висновків щодо кількості "блях" та "уа" на квадратний кілометр робити помилково)))



ну так тогда не надо пытаться "аргументировать", нет?
А то сначала влазим с "потребностью в статистике", а когда приводят цифры, то сразу "я тут не при чем".
Прям такой "дослідник калу", что аж тошно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Glass]
      19 апреля 2018 в 13:46 Гілками

Glass 18.04.2018 17:08 пишет:


З якого дива хтось чесно буде проходити ТО, якщо він вирішує самостійно де закон на нього діє, а де не діє.




даже и добавить нечего
советы как организовать ЧЕСТНЫЙ ТО даются в этой теме -


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: kaktusovich]
      19 апреля 2018 в 14:50 Гілками

kaktusovich 19.04.2018 13:25 пишет:

Panasonic 17.04.2018 17:12 пишет:


Мова йшла, що на дорозі мені зустрілось 4 "УА авто" и 1 "PL автівка", які своїми діями привернули увагу (мали шанс запаркуватися у мене по лівому та правому бортах). Тобто якщо якісь розрахунки проводити, то лише рахувати відсоток неадекватів за кермом автомобілів різних країни реєстрації, які потрапились по маршруту Київ-Тернопіль-Київ. Жодних висновків щодо кількості "блях" та "уа" на квадратний кілометр робити помилково)))



ну так тогда не надо пытаться "аргументировать", нет?
А то сначала влазим с "потребностью в статистике", а когда приводят цифры, то сразу "я тут не при чем".
Прям такой "дослідник калу", что аж тошно.





Якщо нудить - то Вам до лікаря треба.
Щодо моїх слів - що не влаштовує? Які цифри Вам потрібні? Кількість блях в Україні? Так там мова йде лише про якись діапазон. Від і до. Можна спиратися на страхові компанії - але вони оперують лише кількістю оформлених полісів, а не кількістю автівок. Тому треба дивитися в дані митниці. У вас є доступ до них?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: kaktusovich]
      19 апреля 2018 в 15:09 Гілками

kaktusovich 19.04.2018 13:25 пишет:

Panasonic 17.04.2018 17:12 пишет:


Мова йшла, що на дорозі мені зустрілось 4 "УА авто" и 1 "PL автівка", які своїми діями привернули увагу (мали шанс запаркуватися у мене по лівому та правому бортах). Тобто якщо якісь розрахунки проводити, то лише рахувати відсоток неадекватів за кермом автомобілів різних країни реєстрації, які потрапились по маршруту Київ-Тернопіль-Київ. Жодних висновків щодо кількості "блях" та "уа" на квадратний кілометр робити помилково)))



ну так тогда не надо пытаться "аргументировать", нет?
А то сначала влазим с "потребностью в статистике", а когда приводят цифры, то сразу "я тут не при чем".
Прям такой "дослідник калу", что аж тошно.




І ще - перед тим, як робити гучні заяви, можна було б почитати, до чого була моя фраза про " 4уа до 1пл". Але ви, здається, спочатку пишите, а потім вже думаєте. На всяк випадок привожу ту цитату пана Тревелера, з якої почався цей діалог,



В ответ на:

Просто на 100 водіїв на бляхах та 100 водіїв на укр. номерах відсоток водіїв, які ведуть себе, як бидло, буде вищим серед бляхерів




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: kaktusovich]
      19 апреля 2018 в 15:18 Гілками

kaktusovich 19.04.2018 13:25 пишет:

Panasonic 17.04.2018 17:12 пишет:


Мова йшла, що на дорозі мені зустрілось 4 "УА авто" и 1 "PL автівка", які своїми діями привернули увагу (мали шанс запаркуватися у мене по лівому та правому бортах). Тобто якщо якісь розрахунки проводити, то лише рахувати відсоток неадекватів за кермом автомобілів різних країни реєстрації, які потрапились по маршруту Київ-Тернопіль-Київ. Жодних висновків щодо кількості "блях" та "уа" на квадратний кілометр робити помилково)))



ну так тогда не надо пытаться "аргументировать", нет?
А то сначала влазим с "потребностью в статистике", а когда приводят цифры, то сразу "я тут не при чем".
Прям такой "дослідник калу", что аж тошно.




Згадується анекдот про білявку та вірогідність зустріти на вулиці динозавра у 50%


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Panasonic]
      19 апреля 2018 в 15:52 Гілками

Panasonic 19.04.2018 14:50 пишет:


Якщо нудить - то Вам до лікаря треба.



промолчу, а то горчичник влепят или забанят

И для переобувающихся в прыжке напомню:
Traveler 17.04.2018 13:21 пишет:


Просто на 100 водіїв на бляхах та 100 водіїв на укр. номерах відсоток водіїв, які ведуть себе, як бидло, буде вищим серед бляхерів



Panasonic 17.04.2018 13:21 пишет:


Маєте статистику? ))) В мене за останні 900 км співвідношення десь 4 УА до 1 PL.




eglantier 17.04.2018 13:21 пишет:


А давайте считать. Не особо напрягаясь, через гугл можно найти, что официально (зарегистрированных) в Украине на 1000 человек населения приходится 200 автомобилей, что для 40-миллионной страны будет около 8 млн.
Общее количество блях - по официальным данным до 300 тысяч, по неофициальным (АвтоЕвроСила) - порядка 500 тысяч. Возьмем среднее 400.
Итого вам попалось 4 из 8 миллионов укрономеров и 1 из 400 тысяч блях. То есть из пропорции (1/400)/(4/8000) получаем, что: По вашему же опыту за 900 км, процент на бляхах больше, чем процент на укрономерах в 5 раз.



Panasonic 17.04.2018 13:21 пишет:


Ви хочете рахувати? Я - ні))) Бо це лише мої спостереження за 900 км, про що і попередив.




и потом уже пошло "как обычно":
Panasonic 17.04.2018 13:21 пишет:


Бррр, геть невірний висновок! ))))
Мова йшла, що на дорозі мені зустрілось 4 "УА авто" и 1 "PL автівка", які своїми діями привернули увагу (мали шанс запаркуватися у мене по лівому та правому бортах). Тобто якщо якісь розрахунки проводити, то лише рахувати відсоток неадекватів за кермом автомобілів різних країни реєстрації, які потрапились по маршруту Київ-Тернопіль-Київ.




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: kaktusovich]
      19 апреля 2018 в 16:50 Гілками

kaktusovich 19.04.2018 15:52 пишет:

Panasonic 19.04.2018 14:50 пишет:


Якщо нудить - то Вам до лікаря треба.



промолчу, а то горчичник влепят или забанят

И для переобувающихся в прыжке напомню:
Traveler 17.04.2018 13:21 пишет:


Просто на 100 водіїв на бляхах та 100 водіїв на укр. номерах відсоток водіїв, які ведуть себе, як бидло, буде вищим серед бляхерів




В ответ на:

...




Panasonic 17.04.2018 13:21 пишет:


Ви хочете рахувати? Я - ні))) Бо це лише мої спостереження за 900 км, про що і попередив.




и потом уже пошло "как обычно":
Panasonic 17.04.2018 13:21 пишет:


Бррр, геть невірний висновок! ))))
Мова йшла, що на дорозі мені зустрілось 4 "УА авто" и 1 "PL автівка", які своїми діями привернули увагу (мали шанс запаркуватися у мене по лівому та правому бортах). Тобто якщо якісь розрахунки проводити, то лише рахувати відсоток неадекватів за кермом автомобілів різних країни реєстрації, які потрапились по маршруту Київ-Тернопіль-Київ.







А вам не здаеться дивним, що з паном Тревелором ми почали обговорювати кількість поганих водіїв у сеті 100:100 (як він далі сказав - абсолютна кількість, без ніяких %), а далі інші форумчани (без жодних пояснень) почали мою статистику з подорожі "київ-тернопіль-київ" натягувати на якісь статистичні дані. ))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Panasonic]
      19 апреля 2018 в 17:50 Гілками

Panasonic 19.04.2018 16:50 пишет:


А вам не здаеться дивним, що з паном Тревелором ми почали обговорювати кількість поганих водіїв у сеті 100:100 (як він далі сказав - абсолютна кількість, без ніяких %), а далі інші форумчани (без жодних пояснень) почали мою статистику з подорожі "київ-тернопіль-київ" натягувати на якісь статистичні дані. ))))



Меня удивляет, что Вы пытаетесь фантазии о разговорах с выдуманными друзьями выдать за правду:
Traveler 17.04.2018 16:47 пишет:


Я привів пану Panasonic'у пост про %, а він мені про абсолютні цифри



а из приведенных в теме ответов можно сложить хоть % отношение, хоть абсолютное и оно будет НЕ В ПОЛЬЗУ БЛЯХ.
Но мы, конечно же, можем по 28 кругу поговорить о "керував не передавав"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
37 лет (14 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1709
С нами с 19.11.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: eglantier]
      19 апреля 2018 в 17:54 Гілками

eglantier 19.04.2018 10:59 пишет:

Grossmeister 18.04.2018 12:40 пишет:

Але, наприклад, про вирізаний каталізатор вже не розкажеш що він сам вирізався.
По-друге, а що може зламатись у Жигулях (або у древній блясі)? Євро-6 там не буде ніяк, тому й ламатись там нема чому. Їзди собі зі своїм Євро-0, просто не забувай платити більше бабла за це задоволення.




Але ж не йдеться про додаткові збори за неекологічне авто, та й ні про які збори не йдеться. Бо ми вже платимо такі збори: їх включено у ціну пального, і робити щось додаткове - це не благо, це знову обдирання простих людей, бо у пересічного українського роботяги машинка старенька.

Та не в тім річ. Той же каталізатор: Проходив ТО - він, мовляв, був. Може потім вирізав? І не докажеш, бо й власник авто, як що, то підтвердить, шо був. Навіщо йому зізнаватись у подлозі?

Друге: а хіба у нас заборонені авто нижче Євро-6 чи Євро-5? Заборонено ввозити. Але, слава Богу, кровне у людей поки не відбирають. При чому тут норми Євро до ТО? ТО визначає, чи справне авто, чи ні. І от тут просто безмежне поле дя зістригання бабла на рівному місці та ні за що. Є сумніві, що будуть стригти? У мене - нема.



Автомобиль очевидно неисправный, если у него вырезан катализатор.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: kaktusovich]
      19 апреля 2018 в 19:09 Гілками

kaktusovich 19.04.2018 17:50 пишет:

Panasonic 19.04.2018 16:50 пишет:


А вам не здаеться дивним, що з паном Тревелором ми почали обговорювати кількість поганих водіїв у сеті 100:100 (як він далі сказав - абсолютна кількість, без ніяких %), а далі інші форумчани (без жодних пояснень) почали мою статистику з подорожі "київ-тернопіль-київ" натягувати на якісь статистичні дані. ))))



Меня удивляет, что Вы пытаетесь фантазии о разговорах с выдуманными друзьями выдать за правду:
Traveler 17.04.2018 16:47 пишет:


Я привів пану Panasonic'у пост про %, а він мені про абсолютні цифри



а из приведенных в теме ответов можно сложить хоть % отношение, хоть абсолютное и оно будет НЕ В ПОЛЬЗУ БЛЯХ.
Но мы, конечно же, можем по 28 кругу поговорить о "керував не передавав"




Це ви зараз про пана Тревелора кажете, як про вигадану особу????

А стосовно "керував не передавав" взагалі не розумію, до чого це ви написали. Можете пояснити? )))) Чи це спроба нагадати мені про те, що є судді, які розділяють поняття "керування" та "користування"? Так я в курсі, більше того, є рішення, за яким навіть користувача-резидента виправдали))) хочете - могу показати. Але боюсь, вас порве від цього, бо вже якісь дивні повідомлення пишите.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: eglantier]
      19 апреля 2018 в 23:16 Гілками

eglantier 19.04.2018 10:59 пишет:

Але ж не йдеться про додаткові збори за неекологічне авто, та й ні про які збори не йдеться.



Де не йдеться? У моїй пропозиції йдеться. І це "обдирання простих людей" спрямоване на досягнення головної мети бляхерів - омолодження автопарку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50635
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Panasonic]
      20 апреля 2018 в 09:15 Гілками

Panasonic 19.04.2018 16:50 пишет:


А вам не здаеться дивним, що з паном Тревелором ми почали обговорювати кількість поганих водіїв у сеті 100:100 (як він далі сказав - абсолютна кількість, без ніяких %), а далі інші форумчани (без жодних пояснень) почали мою статистику з подорожі "київ-тернопіль-київ" натягувати на якісь статистичні дані. ))))




Мені здається дивним, що ти не розумієш, що кількість неадекватів на 100 водіїв означає не абсолютну кількість, а відносну

P.S Хоча реально вже давно не дивуюсь


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Traveler]
      20 апреля 2018 в 09:36 Гілками

Traveler 20.04.2018 09:15 пишет:

Panasonic 19.04.2018 16:50 пишет:


А вам не здаеться дивним, що з паном Тревелором ми почали обговорювати кількість поганих водіїв у сеті 100:100 (як він далі сказав - абсолютна кількість, без ніяких %), а далі інші форумчани (без жодних пояснень) почали мою статистику з подорожі "київ-тернопіль-київ" натягувати на якісь статистичні дані. ))))




Мені здається дивним, що ти не розумієш, що кількість неадекватів на 100 водіїв означає не абсолютну кількість, а відносну

P.S Хоча реально вже давно не дивуюсь




Я розумію, що кажучи про % - треба їх якось обгрунтовувати цифрами ))) Але, навіть, отримавши доступ до митних даних, рахувати кількість "блях" - треба багато часу.

Так само, кажучи про порушення законів - треба наводити підтвердження (і тут більш підходить навіть не власне трактування, а трактування суддів. А там, як вже наводились рішення, повний безлад, хтось має одну думку, хтось - іншу).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
19 лет за рулем, Киев
Сообщения: 523
С нами с 01.08.2012

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Panasonic]
      20 апреля 2018 в 09:47 Гілками

Panasonic 19.04.2018 19:09 пишет:


Це ви зараз про пана Тревелора кажете, як про вигадану особу????



там пан Тревелор Вам "натякнув відповіддю", посмотрите чуть выше.
Я вот думаю, может у Вас не все сообщения отображаются? Тогда это многое бы объяснило ))
Panasonic 19.04.2018 19:09 пишет:


А стосовно "керував не передавав" взагалі не розумію, до чого це ви написали. Можете пояснити? ))))



да это я использую уже как намек на то, что Вы и эту тему заведете сейчас в "глухий кут". Притча во языцех, если хотите.
Panasonic 19.04.2018 19:09 пишет:

Чи це спроба нагадати мені про те, що є судді, які розділяють поняття "керування" та "користування"? Так я в курсі, більше того, є рішення, за яким навіть користувача-резидента виправдали))) хочете - могу показати.



есть, есть. Мы уже все видели и читали, спасибо Что это меняет - не будем заводить снова эту "скрипучую шарманку".
Panasonic 19.04.2018 19:09 пишет:


Але боюсь, вас порве від цього, бо вже якісь дивні повідомлення пишите.



Когда просто читаешь Ваши посты, то прям "звенящая" у Вас и так бесит это , а когда диалог, то понимаешь, что "повинні ми любити всіх злодіїв..."


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Grossmeister]
      20 апреля 2018 в 09:58 Гілками

Grossmeister 19.04.2018 23:16 пишет:

eglantier 19.04.2018 10:59 пишет:

Але ж не йдеться про додаткові збори за неекологічне авто, та й ні про які збори не йдеться.



Де не йдеться? У моїй пропозиції йдеться. І це "обдирання простих людей" спрямоване на досягнення головної мети бляхерів - омолодження автопарку.




Це форма мазохізму така? Типу здеріть з мене ще, бо мало дерете? От тільки не треба про німців з їх рентген-апаратом У них доходи трішки інші. Платити, як у Європі, а заробляти як в Україні я проти. Хто за - для тих є така річ, як добровільні пожертування.


Panasonic 20.04.2018 09:36 пишет:

Але, навіть, отримавши доступ до митних даних, рахувати кількість "блях" - треба багато часу.




А що? Як хтось потратить багато часу та точно скаже, що блях не 400 тисяч, а, скажімо, 413.5 або 390? Це сильно змінить розрахунки?

Змінено eglantier (10:08 20/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: eglantier]
      20 апреля 2018 в 10:27 Гілками

eglantier 20.04.2018 09:58 пишет:

Це форма мазохізму така? Типу здеріть з мене ще, бо мало дерете? От тільки не треба про німців з їх рентген-апаратом У них доходи трішки інші. Платити, як у Європі, а заробляти як в Україні я проти. Хто за - для тих є така річ, як добровільні пожертування.



Ні, це форма регуляції.
А про доходи, у вас логіка невірна.
Товар коштує стільки, скільки дає ринок, і ваші доходи такі, які дає ринок. І дешева бляха вас не врятує - доходи ваші від її покупки не виростуть.

Але якщо ви так переймаєтесь дешевизною замість збільшення доходів, то можу запропонувати інший рецепт: зменшити еко-податок на всі авто, і в результаті доплачувати покупцям електромобілів.

За будь-якого РОЗМІРУ податків схема незмінна: користувачі шроту мають платити більший податок, ніж покупці "чистіших" авто.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: kaktusovich]
      20 апреля 2018 в 10:35 Гілками

Обговорювання було б цікавіше, якби "бляхофоби" підтверджували своє "Я так думаю!". А то йде мова про % оленів серед 100 "УА номерів" та серед 100 "євро номерів" - і висновок вражаючий: "бляхооленів" буде більше. Я і спитав - статистика буде? Жодної.

Так само і про середній вік авто. І про "керування" з "користуванням". І про "Євро5", до речі.)))

В ответ на:

а когда диалог, то понимаешь, что "повинні ми любити всіх злодіїв..."



Саме так, у християнстві, "полюби ближнього свого". )))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 954
С нами с 27.05.2013

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на х [Re: Grossmeister]
      20 апреля 2018 в 13:06 Гілками

Grossmeister 20.04.2018 10:27 пишет:

А про доходи, у вас логіка невірна.
Товар коштує стільки, скільки дає ринок, і ваші доходи такі, які дає ринок.




Хіба регуляторні платежі, про які ми говоримо, мають відношення до ринкової ціни? Регуляторні платежі - це те, що встановлює держава. Так от, поки ринкові доходи не дозволяють регулювати геть усе за рахунок підвіщення зборів, це шлях у нікуди. Не можна здерти з людини більше, ніж у неї є. Тому у нас батон коштує 10 грн, а у Норвегії 70 грн на наші гроші.

Grossmeister 20.04.2018 10:27 пишет:

І дешева бляха вас не врятує - доходи ваші від її покупки не виростуть.




Машина в моєму профілі - не бляха і вона 2017 року випуску. А доходи не зростуть, але фінансовий результат - ще й як. Бо все, щот ти заощадив - ти заробив.

Grossmeister 20.04.2018 10:27 пишет:

За будь-якого РОЗМІРУ податків схема незмінна: користувачі шроту мають платити більший податок, ніж покупці "чистіших" авто.




Я підтримаю, якщо ви запропонуєте спосіб зменшити податки тим, хто користується "чистими" авто, і таким чином забезпечити цю (справедливу) диференціацію. А ви пропонуєте зробити це просто ввівши додаткові платежі до тих, що вже сплачуються. І вони чималенькі, тому "ринкова" ціна автівок у нас набагато більша, ніж будь-де.

Змінено eglantier (14:09 20/04/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 146 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 310797

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія