autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (306/436)

Достоевский *
Киевские мы
Сообщения: 9908
С нами с 13.02.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: kim-l]
      24 мая 2018 в 16:56 Гілками

kim-l 24.05.2018 16:10 пишет:


А, можно как-то объяснить , под "бляхерами" Вы кого имеет ввиду? Всех , кто ездит на авто с регистрацией в странах балтии и Польши? Или тех кто продает такие авто? В любом случае , думаю не правильно все под одну гребенку ... не?




Типичное "бляхерное" буквоедство, так сложно понять, что речь шла о "бляхерах" в вышепреведенной статье, на которую "бляховод" написал -Дурня!

Змінено Vaschek (16:59 24/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Thumbs_Up_Guy]
      24 мая 2018 в 17:15 Гілками

Thumbs_Up_Guy 24.05.2018 16:55 пишет:

kim-l 24.05.2018 15:54 пишет:

Traveler 24.05.2018 10:11 пишет:


В ответ на:

...





Тільки вони якось обходять стороною хто саме, його розмитнив, за якими нормами.

І чого для чистоти експерименту не попросили поляка придбати і на себе зареєструвати у Польщі



А, що Ви мали на увазі під "нормами" ?
Ви вважаєте що його придбав і зареєстрував не поляк? Молдаван, німець, українець, але не поляк? Думаєте є різниця хто це робив?



Той запор поставили на облік як колекційну машину, здається, без дозволу самостійного пересування загальними дорогами - тільки на евакуаторі.
В ЄС неможливо розмитнити авто з-за меж ЄС не євро.



О, знов це твердження. Хочу спитати, це ви знаєте, чи думаєте? Я не глузую, хочу з'ясувати. Оскільки бачив розповіді тих, хто туди переїжджав, і реєстрував свої авто, куплені в Україні (Білорусі...)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: kim-l]
      24 мая 2018 в 17:19 Гілками

kim-l 24.05.2018 15:54 пишет:


А, що Ви мали на увазі під "нормами" ?
Ви вважаєте що його придбав і зареєстрував не поляк? Молдаван, німець, українець, але не поляк? Думаєте є різниця хто це робив?




Якщо бути ідейним бляхером, ні над чим не задумуватись, свято вірити бляхобаригам - різниці немає

Контраргументом такій маніпуляції може бути інформація, що поляк може без проблем розмитнити в Україні на себе авто Євро 4


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
54 года (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 3441
С нами с 17.08.2005

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Thumbs_Up_Guy]
      24 мая 2018 в 17:19 Гілками

Thumbs_Up_Guy 24.05.2018 16:55 пишет:

kim-l 24.05.2018 15:54 пишет:

Traveler 24.05.2018 10:11 пишет:


В ответ на:

...





Тільки вони якось обходять стороною хто саме, його розмитнив, за якими нормами.

І чого для чистоти експерименту не попросили поляка придбати і на себе зареєструвати у Польщі



А, що Ви мали на увазі під "нормами" ?
Ви вважаєте що його придбав і зареєстрував не поляк? Молдаван, німець, українець, але не поляк? Думаєте є різниця хто це робив?



Той запор поставили на облік як колекційну машину, здається, без дозволу самостійного пересування загальними дорогами - тільки на евакуаторі.
В ЄС неможливо розмитнити авто з-за меж ЄС не євро.



Можно, как и у нас. Если на ПМЖ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      24 мая 2018 в 17:26 Гілками

Traveler 24.05.2018 17:19 пишет:

kim-l 24.05.2018 15:54 пишет:


А, що Ви мали на увазі під "нормами" ?
Ви вважаєте що його придбав і зареєстрував не поляк? Молдаван, німець, українець, але не поляк? Думаєте є різниця хто це робив?




Якщо бути ідейним бляхером, ні над чим не задумуватись, свято вірити бляхобаригам - різниці немає

Контраргументом такій маніпуляції може бути інформація, що поляк може без проблем розмитнити в Україні на себе авто Євро 4




Вибачте, ну ніфіга не зрозуміло... А нашо громодянину Польщі розмитнювати в Україні авто класу екології євро-4? Може, у вас десь помилка?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      24 мая 2018 в 17:28 Гілками

В ответ на:

Я не глузую, хочу з'ясувати. Оскільки бачив розповіді тих, хто туди переїжджав, і реєстрував свої авто, куплені в Україні (Білорусі...)




Схоже на те що глузуєте . Ви знаєте поляка, який має громадянство Польщі та зміг поставити на облік авто куплене не в Єврозоні ? Навіщо нам ті хто переїзжають - в нас так само ті хто іде до нас на ПМЖ чи як воно там зветься - має змогу привезти та поставити автомобіль на облік. Нас цікавить Поляк який живе у Польщі .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Palex]
      24 мая 2018 в 17:30 Гілками

Palex 24.05.2018 17:19 пишет:

Thumbs_Up_Guy 24.05.2018 16:55 пишет:

kim-l 24.05.2018 15:54 пишет:


В ответ на:

...




А, що Ви мали на увазі під "нормами" ?
Ви вважаєте що його придбав і зареєстрував не поляк? Молдаван, німець, українець, але не поляк? Думаєте є різниця хто це робив?



Той запор поставили на облік як колекційну машину, здається, без дозволу самостійного пересування загальними дорогами - тільки на евакуаторі.
В ЄС неможливо розмитнити авто з-за меж ЄС не євро.



Можно, как и у нас. Если на ПМЖ.




О, вже знайшли одну шпаринку у німецькому законодавстві?)))
Добре. Також бачив/читав розповідь про проблеми при розмитненні у франціі чи німеччині автівки з сша. Так от - вердикт був - якщо зможете виправити 'світло' та довести відповідність по екології - то можна. А це вже не ситуація з переїздом на пмж...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
Киев
Сообщения: 3964
С нами с 19.02.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      24 мая 2018 в 17:31 Гілками

В ответ на:

А нашо громодянину Польщі розмитнювати в Україні авто класу екології євро-4? Може, у вас десь помилка




Вы просто в упор не хотите видеть вопроса чтоли ? Речь о том что поляк не поставит на учет автомобиль в польше купленный не в еврозоне. Те кто едут туда на ПМЖ - это другая каста. И они помоему могут с собой привезти один автомобиль. Точно также как и у нас.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      24 мая 2018 в 17:36 Гілками

Drinkens 24.05.2018 17:28 пишет:

В ответ на:

Я не глузую, хочу з'ясувати. Оскільки бачив розповіді тих, хто туди переїжджав, і реєстрував свої авто, куплені в Україні (Білорусі...)




Схоже на те що глузуєте . Ви знаєте поляка, який має громадянство Польщі та зміг поставити на облік авто куплене не в Єврозоні ? Навіщо нам ті хто переїзжають - в нас так само ті хто іде до нас на ПМЖ чи як воно там зветься - має змогу привезти та поставити автомобіль на облік. Нас цікавить Поляк який живе у Польщі .




Ні, такого поляка в мене нема. Тут треба, наприклад, шукати інфу по придбанню якогось 'мустанга' на європейських форумах. Я бачив питання, бачив відповіді, але - там нема підтвердження, що людина привезла автівку з США.

Тепер щодо того ЗАЗ968, відомого як Микола Запорожець)) про нього є сторінка у нашій вікіпедії, де сказано, що його розмитнили у Польщі як звичайний автомобіль (і акцентували увагу, що не ретро-авто, а звичайний). Кожен може зайти до вікі і почитати.

Змінено Panasonic (17:47 24/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      24 мая 2018 в 17:39 Гілками

Drinkens 24.05.2018 17:31 пишет:

В ответ на:

А нашо громодянину Польщі розмитнювати в Україні авто класу екології євро-4? Може, у вас десь помилка




Вы просто в упор не хотите видеть вопроса чтоли ? Речь о том что поляк не поставит на учет автомобиль в польше купленный не в еврозоне. Те кто едут туда на ПМЖ - это другая каста. И они помоему могут с собой привезти один автомобиль. Точно также как и у нас.




А ви цитату Тревелера уважно дивились? Я і спитав - точно там помилки нема? Нашо поляку розмитнювати в Україні? Може у Польщі все ж?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      24 мая 2018 в 17:46 Гілками

Panasonic 24.05.2018 17:15 пишет:


О, знов це твердження. Хочу спитати, це ви знаєте, чи думаєте? Я не глузую, хочу з'ясувати. Оскільки бачив розповіді тих, хто туди переїжджав, і реєстрував свої авто, куплені в Україні (Білорусі...)



звісно, не резидент може поставити на тимчасовий облік свій автомобіль, придбаний за межами ЄС.
чисто теоретично, Євро5(6) авто куплене у нас поляком цілком може бути розмитнене ним у Польщі, але митні платежі, пдв будуть надто високі, щоб в цьому був сенс.
Я знаю людей, котрі забирали свої авто в польщу і навіть продовжували їздити на українських номерах, але вони не резиденти польщі! Так само і у нас поляк може спокійно їздити на авто на польскій реєстрації.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Thumbs_Up_Guy]
      24 мая 2018 в 17:51 Гілками

Thumbs_Up_Guy 24.05.2018 17:46 пишет:

Panasonic 24.05.2018 17:15 пишет:


О, знов це твердження. Хочу спитати, це ви знаєте, чи думаєте? Я не глузую, хочу з'ясувати. Оскільки бачив розповіді тих, хто туди переїжджав, і реєстрував свої авто, куплені в Україні (Білорусі...)



звісно, не резидент може поставити на тимчасовий облік свій автомобіль, придбаний за межами ЄС.
чисто теоретично, Євро5(6) авто куплене у нас поляком цілком може бути розмитнене ним у Польщі, але митні платежі, пдв будуть надто високі, щоб в цьому був сенс.
Я знаю людей, котрі забирали свої авто в польщу і навіть продовжували їздити на українських номерах, але вони не резиденти польщі! Так само і у нас поляк може спокійно їздити на авто на польскій реєстрації.




Та це я вже читав))) от що дійсно цікаво - може тут хто розповість з форумчан - чи можна якусь американську автівку розмитнити у німеччині, франції?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50663
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      24 мая 2018 в 18:07 Гілками

Panasonic 24.05.2018 17:26 пишет:


Вибачте, ну ніфіга не зрозуміло... А нашо громодянину Польщі розмитнювати в Україні авто класу екології євро-4? Може, у вас десь помилка?




Якщо він захоче на ПМЖ в Україну. Точно так же до багатьох країн ЄС обмежений імпорт авто не з країн Євросоюзу.

Але ж бляхерам це не цікаво. Ім цікава дута і без повних деталей описана історія Запорожця...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киевские мы
Сообщения: 9908
С нами с 13.02.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      24 мая 2018 в 18:11 Гілками

Panasonic 24.05.2018 17:51 пишет:


Та це я вже читав))) от що дійсно цікаво - може тут хто розповість з форумчан - чи можна якусь американську автівку розмитнити у німеччині, франції?




По поводу американской не знаю, но английскую ни какую и никогда по крайней мере в Польше - для использования (по поводу коллекций и недвижимости не знаю)

Змінено Vaschek (18:12 24/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      24 мая 2018 в 18:14 Гілками

Traveler 24.05.2018 18:07 пишет:

Panasonic 24.05.2018 17:26 пишет:


Вибачте, ну ніфіга не зрозуміло... А нашо громодянину Польщі розмитнювати в Україні авто класу екології євро-4? Може, у вас десь помилка?




Якщо він захоче на ПМЖ в Україну. Точно так же до багатьох країн ЄС обмежений імпорт авто не з країн Євросоюзу.

Але ж бляхерам це не цікаво. Ім цікава дута і без повних деталей описана історія Запорожця...




Чекаємо на Вашу версію про той 968-й. Поділитесь інформацією?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
16 лет за рулем, Киев, Голосеево
Сообщения: 3227
С нами с 18.09.2007

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      24 мая 2018 в 18:38 Гілками

Panasonic 24.05.2018 18:14 пишет:

Traveler 24.05.2018 18:07 пишет:

Panasonic 24.05.2018 17:26 пишет:


Вибачте, ну ніфіга не зрозуміло... А нашо громодянину Польщі розмитнювати в Україні авто класу екології євро-4? Може, у вас десь помилка?




Якщо він захоче на ПМЖ в Україну. Точно так же до багатьох країн ЄС обмежений імпорт авто не з країн Євросоюзу.

Але ж бляхерам це не цікаво. Ім цікава дута і без повних деталей описана історія Запорожця...




Чекаємо на Вашу версію про той 968-й. Поділитесь інформацією?




Считаешь, каждому бляховоду нужно лично расписывать в этой теме, что уже не раз было написано? Не много ли чести?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vovchikk]
      24 мая 2018 в 18:44 Гілками

Vovchikk 24.05.2018 18:38 пишет:

Panasonic 24.05.2018 18:14 пишет:

Traveler 24.05.2018 18:07 пишет:


В ответ на:

...





Якщо він захоче на ПМЖ в Україну. Точно так же до багатьох країн ЄС обмежений імпорт авто не з країн Євросоюзу.

Але ж бляхерам це не цікаво. Ім цікава дута і без повних деталей описана історія Запорожця...




Чекаємо на Вашу версію про той 968-й. Поділитесь інформацією?




Считаешь, каждому бляховоду нужно лично расписывать в этой теме, что уже не раз было написано? Не много ли чести?




Коли мене просили навести деякі приклади справ - я наводив. Тому вважаю, що і опоненти можуть докладно відповідати.

Ну хоч тезами, що там було такого, що не відображене у статті вікіпедії?))) бо дивитися те кіно часу нема.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Львов
Сообщения: 2028
С нами с 18.05.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      24 мая 2018 в 18:47 Гілками

Traveler 24.05.2018 17:19 пишет:

kim-l 24.05.2018 15:54 пишет:


А, що Ви мали на увазі під "нормами" ?
Ви вважаєте що його придбав і зареєстрував не поляк? Молдаван, німець, українець, але не поляк? Думаєте є різниця хто це робив?




Якщо бути ідейним бляхером, ні над чим не задумуватись, свято вірити бляхобаригам - різниці немає

Контраргументом такій маніпуляції може бути інформація, що поляк може без проблем розмитнити в Україні на себе авто Євро 4



Якщо Ви щось пишете під моїм повідомленням, то я вірно зрозумів. Ви на нього відповідаєте?
Я, чого перепитую, бо можливо я якось не зрозуміло написав, можливо я зі своїм низьким IQ не можу осягнути всієї глибини Вашої відповіді.
Спробую ще раз .

В ответ на:

Тільки вони якось обходять стороною хто саме, його розмитнив, за якими нормами.




Існують якісь норми розмитнення авто в Польщі?
І я так розумію, має вплив хто саме його розмитнив, якщо хтось обходить стороною ?
Сподіваюсь в цей раз я достатньо зрозуміло написав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Киев
Сообщения: 6
С нами с 20.01.2006

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Lacett]
      24 мая 2018 в 19:26 Гілками

Свіжа інфо. З боку ЄС на в'їзд в Україну наші митники стали гальмувати хитро@опих бляхунців. Підстава - відсутність оригіналу договору про найм з литовською/польскою конторою, відсутність дозволу на роботу в Литві і т.д. вже черга неслабенька така.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Львов
Сообщения: 2028
С нами с 18.05.2009

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Vaschek]
      24 мая 2018 в 19:36 Гілками

Vaschek 24.05.2018 16:56 пишет:

kim-l 24.05.2018 16:10 пишет:


А, можно как-то объяснить , под "бляхерами" Вы кого имеет ввиду? Всех , кто ездит на авто с регистрацией в странах балтии и Польши? Или тех кто продает такие авто? В любом случае , думаю не правильно все под одну гребенку ... не?




Типичное "бляхерное" буквоедство, так сложно понять, что речь шла о "бляхерах" в вышепреведенной статье, на которую "бляховод" написал -Дурня!



Да, ну какое буквоедство? Просто я еще не совсем в теме так сказать.
Стыдно признаться, но не знаю чем "бляхер" отличается от "бляховода"
Вот Вы мне приписали "бляхерное буквоедство" этим вроде как записали меня в "бляхеры" и в тоже время "бляхерами" называете людей которые пытались продать авто сепарам
Но, я ничего общего с этими людьми не имею.
Машинами не торгую, с саперами не сотрудничаю.
Поэтому и уточнил у Вас.
Хотя не понимаю, как вообще эта статья относится к этой теме.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 106 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 310999

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія