autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? (314/436)

Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50762
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Drinkens]
      31 мая 2018 в 13:34 Гілками

Drinkens 31.05.2018 12:38 пишет:



Вот еще Ваш знакомый наверное - ждет растаможку в соседнем дворе с эвандой - судя по содержимому внутри - после того как владелец затянул разбитое стекло мусорным пакетом - в машину начали высыпать мусор




Зато не ланос

В ответ на:

Вобщем ситуация полностью бляхерская с другой стороны. И как всегда бляхер хочет чтоб все вокруг поступали четко по закону и ничего не нарушали - а сами действуют в обход их




Стандартна поведінка дрібних злодюжок. Коли при спробі пограбувати, отримують по морді, біжать калякати заяви, що вони просто о першій ночі попросили закурити, а їх підступно побили...

Змінено Traveler (13:41 31/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: oleksa]
      31 мая 2018 в 14:03 Гілками

oleksa 31.05.2018 13:32 пишет:

ну цитату свою ти не привів де "певно б" чомусь. Гадаю, що психіатра в комісії зацікавить така твоє застосування зброї, навіть з "певно б"




Тобто чіпляючись за букви моїх слів вважаєш, що покидьки, котрі вчинили вандалізм по відношенню до чужого майна, нехай це навіть "бляха" є нормальними людьми?
На мою думку, психіатр тут потрібен тому, хто вважає подібні акти вандалізму нормальними вчинками.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7160
С нами с 29.08.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      31 мая 2018 в 14:31 Гілками

orys 31.05.2018 14:03 пишет:

oleksa 31.05.2018 13:32 пишет:

ну цитату свою ти не привів де "певно б" чомусь. Гадаю, що психіатра в комісії зацікавить така твоє застосування зброї, навіть з "певно б"




Тобто чіпляючись за букви моїх слів вважаєш,



я тебе за язика не тягнув і не розумію, чому ти вважаєш, що чіпляюсь.


orys 31.05.2018 14:03 пишет:

що покидьки, котрі вчинили вандалізм по відношенню до чужого майна, нехай це навіть "бляха" є нормальними людьми?




я вважаю, що валити з рушниці в тих, хто фарбує авто (на бляхах чи ні) - це занадто. Так само, між іншім, вважає Конституція, яка ставить життя і здоров'я людини вище заплямованого авто, якщо ти не знав.
І я впевнений, що після озвучення твоїх фантазій на цю тему при проходженні комісії дозволу на зброю ти б не отримав. Ну це якщо допустити б, що вона в тебе є в принципі.


orys 31.05.2018 14:03 пишет:

На мою думку, психіатр тут потрібен тому, хто вважає подібні акти вандалізму нормальними вчинками.



дивно, а мені здавалось - що він є в складі комісії на видачу медичної довідки. Але впевненість ця все менше, читаючи твої повідомлення


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      31 мая 2018 в 14:41 Гілками

Traveler 31.05.2018 13:34 пишет:

Drinkens 31.05.2018 12:38 пишет:



Вот еще Ваш знакомый наверное - ждет растаможку в соседнем дворе с эвандой - судя по содержимому внутри - после того как владелец затянул разбитое стекло мусорным пакетом - в машину начали высыпать мусор




Зато не ланос

В ответ на:

Вобщем ситуация полностью бляхерская с другой стороны. И как всегда бляхер хочет чтоб все вокруг поступали четко по закону и ничего не нарушали - а сами действуют в обход их




Стандартна поведінка дрібних злодюжок. Коли при спробі пограбувати, отримують по морді, біжать калякати заяви, що вони просто о першій ночі попросили закурити, а їх підступно побили...




Ви сьогодні зранку розмістили інфу про зарплатню лікаря, з приміткою про однозадачність)))
Я дещо запитав по вашому повідомленню, але щось відповіді не бачу. То як, вкинули і сховалися від незручних питань, як завжди?))))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: oleksa]
      31 мая 2018 в 15:57 Гілками

oleksa 31.05.2018 14:31 пишет:


я вважаю, що валити з рушниці в тих, хто фарбує авто (на бляхах чи ні) - це занадто. Так само, між іншім, вважає Конституція, яка ставить життя і здоров'я людини вище заплямованого авто, якщо ти не знав.
І я впевнений, що після озвучення твоїх фантазій на цю тему при проходженні комісії дозволу на зброю ти б не отримав. Ну це якщо допустити б, що вона в тебе є в принципі.




Думка зрозуміла, нехай трощать "бляхи", розмальовують та викидають на них сміття. А хто виступає проти цього має пройти психіатра . І не приплітай іншим власні здогади/фантазії про валити з рушниці тих, хто фарбує авто, я цієї процедури не описував.
До відома, у 2013 році діставши рушницю і вибігши на вулицю (без пострілів) упередив підпал буса сусіда на франківській реєстрації та інших, котрі були поряд, відповідно запальну суміш злодії покидали і втекли не підпаливши. Подібні дії і мав на увазі, у той момент якось про Конституцію не подумав.

Змінено orys (16:00 31/05/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50762
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      31 мая 2018 в 17:24 Гілками

Panasonic 31.05.2018 14:41 пишет:



Ви сьогодні зранку розмістили інфу про зарплатню лікаря, з приміткою про однозадачність)))
Я дещо запитав по вашому повідомленню, але щось відповіді не бачу. То як, вкинули і сховалися від незручних питань, як завжди?))))




Я ж писав про однозадачність.

Репетиторська діяльність та курси з економіки коштують грошей.

Напишу, але ж все одно не зрозумієте. Наприклад для сплати зп одному лікарю треба податки з 8-10 людей, які працюють на мінімалці, а тепер уяви, що 4 з цих людей не платять податків. Якою буде зп лікаря?

Точно так же з пенсіями


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      31 мая 2018 в 17:32 Гілками

Traveler 31.05.2018 17:24 пишет:

Panasonic 31.05.2018 14:41 пишет:



Ви сьогодні зранку розмістили інфу про зарплатню лікаря, з приміткою про однозадачність)))
Я дещо запитав по вашому повідомленню, але щось відповіді не бачу. То як, вкинули і сховалися від незручних питань, як завжди?))))




Я ж писав про однозадачність.

Репетиторська діяльність та курси з економіки коштують грошей.

Напишу, але ж все одно не зрозумієте. Наприклад для сплати зп одному лікарю треба податки з 8-10 людей, які працюють на мінімалці, а тепер уяви, що 4 з цих людей не платять податків. Якою буде зп лікаря?

Точно так же з пенсіями




Ппць...))) я задав конкретне питання, щодо вашої інформації - низькі з/п лікарів через навалу блях? Чи ні? Важко відповісти?)))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50762
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      31 мая 2018 в 17:40 Гілками

Panasonic 31.05.2018 17:32 пишет:


Ппць...))) я задав конкретне питання, щодо вашої інформації - низькі з/п лікарів через навалу блях? Чи ні? Важко відповісти?)))




А ти як думаєш?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      31 мая 2018 в 17:58 Гілками

Traveler 31.05.2018 17:40 пишет:

Panasonic 31.05.2018 17:32 пишет:


Ппць...))) я задав конкретне питання, щодо вашої інформації - низькі з/п лікарів через навалу блях? Чи ні? Важко відповісти?)))




А ти як думаєш?



Ні. Оті керманичі авто на іноземних номерах до низьких з/п лікарів відношення не мають.
Ще питання - до якого рівня ви хочете підняти з/п лікарів, прям зараз? 25 000 грн на місяць буде досить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      31 мая 2018 в 18:09 Гілками

Traveler 31.05.2018 17:24 пишет:

Напишу, але ж все одно не зрозумієте. Наприклад для сплати зп одному лікарю треба податки з 8-10 людей, які працюють на мінімалці, а тепер уяви, що 4 з цих людей не платять податків. Якою буде зп лікаря?

Точно так же з пенсіями




Але ж, ось платіжка передімною за квітень, наприклад, податки 4 961.54 і мати в мене в лікарні працює в свої 65 на 3 400 грн., а лікарі є і по 5 тис. отримують, є по 12 тис. грн. в залежності від категорії, кваліфікації. То в нераціональному розподілі сплачених податків і нарахованих зарплат лікарям - винні бляхи?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3922
С нами с 30.07.2003

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: orys]
      31 мая 2018 в 18:15 Гілками

orys 31.05.2018 15:57 пишет:

oleksa 31.05.2018 14:31 пишет:


я вважаю, що валити з рушниці в тих, хто фарбує авто (на бляхах чи ні) - це занадто. Так само, між іншім, вважає Конституція, яка ставить життя і здоров'я людини вище заплямованого авто, якщо ти не знав.
І я впевнений, що після озвучення твоїх фантазій на цю тему при проходженні комісії дозволу на зброю ти б не отримав. Ну це якщо допустити б, що вона в тебе є в принципі.




Думка зрозуміла, нехай трощать "бляхи", розмальовують та викидають на них сміття. А хто виступає проти цього має пройти психіатра . І не приплітай іншим власні здогади/фантазії про валити з рушниці тих, хто фарбує авто, я цієї процедури не описував.
До відома, у 2013 році діставши рушницю і вибігши на вулицю (без пострілів) упередив підпал буса сусіда на франківській реєстрації та інших, котрі були поряд, відповідно запальну суміш злодії покидали і втекли не підпаливши. Подібні дії і мав на увазі, у той момент якось про Конституцію не подумав.



і дарма що не подумав,бо є багато власниківкористувачів зброї які побачивши людину яка наближується до них з рушницею робить постріл першими,і вирок суду буде теж 50 на 50 так само як з бляхами
п.с. як прізвище вашого дільничого?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
51 год (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 8302
С нами с 05.07.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      31 мая 2018 в 19:51 Гілками

Traveler 31.05.2018 17:40 пишет:

Panasonic 31.05.2018 17:32 пишет:


Ппць...))) я задав конкретне питання, щодо вашої інформації - низькі з/п лікарів через навалу блях? Чи ні? Важко відповісти?)))




А ти як думаєш?




Пане, а куди ви зникли? ))) Не можете розвинути власну думку щодо причин низьких зарплат у сфері медицини? )))) Я вам навіть трохи підкажу - такі низькі з/п в лікарів були навіть ще до першої хвилі блях у 90-х.

Чи ви знов, ляпнули щось таке розумне-важливе (на свій розсуд) - а захистити свою позицію не можете через брак знань? То нашо тоді ляпати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1404
С нами с 15.01.2018

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Asasad®]
      1 июня 2018 в 01:42 Гілками

Asasad® писал:
В ответ на:

Т.е., изгадили нормально припаркованную машину только потому, что она редко ездит?



Ну я ручаться на 100 процентов не могу, ибо те, кто ее разрисовывал, мне о точных причинах своих поступков не докладывали
Предполагаю, что в этом причина, точнее даже что сам факт блях и безнаказанности многих уже основательно достал и кто-то решил клин клином вышибать, т.е. незаконное незаконным
А может он с бляхаркой своей поругался и она ему решила жизнь разными новыми тонами раскрасить в прямом смысле
Но реакция была молниеносной и сегодня вечером этого корча уже там не было
Что касается порчи имущества - согласен, портить имущество нельзя
Бляхарям-то все равно, им ущерба никакого, они же машинами этими не владеют, и даже утверждают, что не пользуются ими ни в коем случае, а только управляют, как я понял из этой темы
Но ведь может приехать в Киев директор польской фирмы, напишет заявление в райотдел, что инвесторов в Украине гнобят, приложит справку о доходах своего работника-бляхаря, чтобы показать размер потерь, и инвестиционный климат ухудшится в стране
Может даже международный скандал быть

orys писал:
В ответ на:

Я щоб подібне побачив з вікна, певно б дістав з сейфу зброю, потім би нехай ржали



Ну это грозно и решительно, конечно
Но тут есть разные варианты, при этом большей частью один другого не радужнее
От банального сожаления о не спиленной загодя мушке до продажи квартиры, чтобы на свободу выйти

Змінено Vodnik (02:19 01/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Вишневое
Сообщения: 10203
С нами с 11.08.2004

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Hunter]
      1 июня 2018 в 09:39 Гілками

Hunter 31.05.2018 18:15 пишет:


і дарма що не подумав,бо є багато власниківкористувачів зброї які побачивши людину яка наближується до них з рушницею робить постріл першими,і вирок суду буде теж 50 на 50 так само як з бляхами
п.с. як прізвище вашого дільничого?




Є життя і воно диктує свої умови. А коли особи які, віддали 25+ років служби в міліції та і діючі підтримують, як "перефразую висловлювача вище" конституційне право громадян розмальовувати чуже майно (по конкретному випадку "бляха"), а в моєму випадку підпалювати чужий автомобіль, замість діяти згідно наданих їм повноважень, ставить під сумнів компетентності таких службовців та відповідності займаним посадам, доречі, у тому числі згаданого дільничого у 2013 році.

А в цілому по темі, проаналізувавши сусідню гілку, де людина "попала" при купівлі авто під пільгове розмитнення відверто показала поки що на половину "лажу" всього цього процесу. Тобто жертва він, а всі митники, брокери, стимулятори, прискорювачі катають його лише на бабло. Так от склалось враження, що "антибляхери" то і є автоперекупи, брокери, прискорювачі, тощо та кришуючі їх . То, відповідно, люди не будуть йти на таке пільгове розмитнення, кому ж це потрібно , будуть брати "бляхи". Відповідно "антибляхери" без заробітку, то... Словами, котрими тут розповсюджувались представники ІТ сфери, можу лише їх повторити щодо згаданих мною вище категорій. Не вчіть людей жити і не вказуйте на чому їм їздити, а самі, коли проблема з доходами стала переучуйтесь та вчіться заробляти по новому
Систему пільгового розмитнення авто самі на сьогодні перетворили на корупційний кландайк, тому чув від одного, другого..., а ось в сусідній гілці показала людина що це , чув і позитив, але в даному випадку для успішності справи позитив має бути 100%


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
38 лет (20 лет за рулем), Харьков
Сообщения: 3233
С нами с 08.08.2010

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Lacett]
      1 июня 2018 в 10:27 Гілками

Южанина предложила новые ставки растаможки автомобилей на еврономерах.
https://biz.nv.ua/economics/juzhanina-pr...kh-2473329.html
“Ставки будут снижены. Сейчас на новый автомобиль с объемом двигателя в 1,6 тыс. куб. см акциз составляет € 427, возрастом до пяти лет — € 2 629, свыше пяти лет — € 3 906. По моей шкале, за новый автомобиль с таким объемом двигателя нужно будет заплатить € 150, до пяти лет (Евро-5) — € 300, 2005–2009 годы выпуска (Евро-4) — € 750, 2000–2004 годы (Евро-3) — € 1 500”, - объяснила Южанина.



Змінено Andrey1986 (10:28 01/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киевские мы
Сообщения: 9908
С нами с 13.02.2011

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Andrey1986]
      1 июня 2018 в 10:31 Гілками

Andrey1986 01.06.2018 10:27 пишет:

Южанина предложила новые ставки растаможки автомобилей на еврономерах.
https://biz.nv.ua/economics/juzhanina-pr...kh-2473329.html
“Ставки будут снижены. Сейчас на новый автомобиль с объемом двигателя в 1,6 тыс. куб. см акциз составляет € 427, возрастом до пяти лет — € 2 629, свыше пяти лет — € 3 906. По моей шкале, за новый автомобиль с таким объемом двигателя нужно будет заплатить € 150, до пяти лет (Евро-5) — € 300, 2005–2009 годы выпуска (Евро-4) — € 750, 2000–2004 годы (Евро-3) — € 1 500”, - объяснила Южанина.






Та тож опять не то, срочно АЕС на блокировку не дай Бог примут


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40612
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Andrey1986]
      1 июня 2018 в 10:39 Гілками

Andrey1986 01.06.2018 10:27 пишет:

Южанина предложила новые ставки растаможки автомобилей на еврономерах.
https://biz.nv.ua/economics/juzhanina-pr...kh-2473329.html
“Ставки будут снижены. Сейчас на новый автомобиль с объемом двигателя в 1,6 тыс. куб. см акциз составляет € 427, возрастом до пяти лет — € 2 629, свыше пяти лет — € 3 906. По моей шкале, за новый автомобиль с таким объемом двигателя нужно будет заплатить € 150, до пяти лет (Евро-5) — € 300, 2005–2009 годы выпуска (Евро-4) — € 750, 2000–2004 годы (Евро-3) — € 1 500”, - объяснила Южанина.







+ ндс


в принципе , большинство машин это 2000–2004 годы (Евро-3) — 1 500 евро + ндс и прочие поборы....даже и не знаю,ждем митингов , ибо если "там" машина 2 тыс евро , то 1500+ НДС это около 600-700 = 2500 евро растаможка ( на вскидку)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7160
С нами с 29.08.2001

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Абрвалг]
      1 июня 2018 в 10:50 Гілками

Абрвалг 01.06.2018 10:39 пишет:

даже и не знаю,ждем митингов




мітінги будуть все одно, бо "держава має забезпечити дешеві якісні авто" як дописують сюди знавці "прав і свобод"

чудова пропозиція від Южаніної - зрозумілі і прозорі ставки, що блокують ввезення старого мотлоху і стимулють купівлю свіжих авто.
Хоча для авто старше 8и років можна їх зробити було б більшими, щоб везти сюди їх було економічно невигідно в порівнянні з новими. Але якщо знайдуться справжні поціновувачі - то ласкаво просимо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Дядя Сь **
41 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 50762
С нами с 10.11.2002

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Panasonic]
      1 июня 2018 в 11:09 Гілками

Panasonic 31.05.2018 19:51 пишет:


Пане, а куди ви зникли? ))) Не можете розвинути власну думку щодо причин низьких зарплат у сфері медицини? )))) Я вам навіть трохи підкажу - такі низькі з/п в лікарів були навіть ще до першої хвилі блях у 90-х.

Чи ви знов, ляпнули щось таке розумне-важливе (на свій розсуд) - а захистити свою позицію не можете через брак знань? То нашо тоді ляпати?




Який жах, як я осмілився відлучитись з форуму, бо якийсь віртуал хоче відповіді

Так що ж сперечатись з тим, хто немає жодного уявлення про формування бюджету, яким чином виплачуються пенсії, зп бюджетникам...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
49 лет (25 лет за рулем), Киев
Сообщения: 40612
С нами с 14.01.2008

Re: Реформа тимчасового ввозу авто на номерах ЄС. Компроміс? [Re: Traveler]
      1 июня 2018 в 11:18 Гілками

Traveler 01.06.2018 11:09 пишет:

Panasonic 31.05.2018 19:51 пишет:


Пане, а куди ви зникли? ))) Не можете розвинути власну думку щодо причин низьких зарплат у сфері медицини? )))) Я вам навіть трохи підкажу - такі низькі з/п в лікарів були навіть ще до першої хвилі блях у 90-х.

Чи ви знов, ляпнули щось таке розумне-важливе (на свій розсуд) - а захистити свою позицію не можете через брак знань? То нашо тоді ляпати?




Який жах, як я осмілився відлучитись з форуму, бо якийсь віртуал хоче відповіді

Так що ж сперечатись з тим, хто немає жодного уявлення про формування бюджету, яким чином виплачуються пенсії, зп бюджетникам...




так расскажи, открой не далеким глаза на мир, как же формируется бюджет?

почему когда блях не было, то ЗП врачей так же была мизерная:))?

как бы увеличилась ЗП врачей, если бы тот, кто вогнал 15-20ти летнюю бэху, покупает бенз ( соляру), заплатил может еще и штраф 8500 грн, просто ездил не тралике?

ну и заодно, я у тебя как то спрашивал, но видать ответа нету : "ты бывал за границей? у тебя спрашивали таможенники мэту? или все же пограничники спрашивали???"

Змінено Абрвалг (11:18 01/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 30 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: **
Переглядів теми: 311433

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія