autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Акційний Гольф спортваген по суті

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Акційний Гольф спортваген по суті
      12 сентября 2017 в 22:13 Гілками

Зміг потестити апарат (так само середній варіант SE).

1. Страхи щодо матеріалів не виправдались - так, центральна консоль в районі підлокітника здешевлена (немає шторок плюс олдскульний ручник), але загалом матеріали салону нічим не відрізняються від мого гольфа. Рідний джамбо-бокс спереду, підлокітник ззаду, повітроводи для пасажирів другого ряду. Єдине що не знаю яка там тканина буде в базі
2. Дзеркало водія таки ахтунг - треба міняти без варіантів Ну тобто можна й не міняти, але тоді класичної вагенівської оглядовості там не буде і доведеться крутити головою як я це роблю на ліфі і хайлендері
3. Теоретично може дошкуляти розмітка в милях. Мені взагалі по барабану, бо я на подібній (великі милі, дрібні кілометри) ось скоро як 10 років їжджу, але “новачкам” може трохи муляти попервах. З іншого боку на б/к можна вивести покази спідометра в електронному вигляді якщо що.
4. Зі слів працівників ніяких особливих скорочених умов щодо гарантії і куланцу немає - все як у всіх. Зокрема саме з огляду на цей факт автомобілі дуже ретельно перевіряються
5. Голова прошивається (на тестовому була вже прошита), тому з радіо вже проблем нема. Що там з навігацією не знаю, бо в базі її все рівно не буде, але не велика біда з огляду на присутність карплею в усіх комплектаціях (це реально жирнющий плюс)
6. Автомобіль таки трохи повільніший ніж я очікував Тобто навіть не так - я маю невеличкий досвід оренди 2-літровика на 150 коней в Європі кілька років тому і точно пам”ятаю, що той був прудкіший. Тому ставлю на те, що фолькси від гріха подалі залили в ці американські автомобілі супермегаагресивну еко-лівацько-більшовистську прошивку по спасінню арктичних тюленів Ну або ж це всі дизелі Євро-6 з сечовиною такі - треба буде потестити щось подібне (якийсь блуHDI тощо). Але на око там десь в районі секунди від паспорту відставання ІМХО
7. В порівнянні з незалежною підвіскою балочка на галімій дорозі - таки говнєцо незалежно від виробника, да. Можете навіть не захищати Тобто в цю ціну реально пофігу, але сам факт За винятком балки підвіска стандартно комфортна - я навіть потім ще раз спецом перевірив чи не перевзули тестове авто в товщий профіль

п.с. Пропоную продовжувати срачі винятково в курилочній темі, а тут відписуватись плюс-мінус лише по суті


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9181
С нами с 15.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 06:14 Гілками

У мене кілька питать по написаному.

1) Тобто у ФВ залили ліву прошивку, але забули змінити паспортні дані?
2) Як саме веде себе балка на поганій дорозі у цього Гольфа? У чому різниця з вашим?


Я жодного разу не читав жодного серйозного тесту авто, де б журналісти казали щоcь на кшталт такого:
Підвіска у Мегана гірша, так як там балка. Або Меган повертає на крутих поворотах не так впевнено, як Гольф, тому що там балка.

Ніхто в зарубіжних виданнях не пише балка чи не балка ззаду в авто, а пишуть про те, як авто фактично їде.
Я, наприклад, допускаю, що Гольф з балкою менш комфортний, ніж Гольф на бажатоважільній підвісці, але якщо його порівняти з умовним Меганом, то може виявитися, що в в Гольфе балка веде себе значно гірше і помітніше...

До того ж, ми ж не кажемо, що в усіх авто багатоважільна підвіска класна незалежно від моделі авто, платформи тощо.

Змінено Cypriot (09:31 13/09/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
42 года (23 года за рулем), Белая Церковь
Сообщения: 1351
С нами с 09.02.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 08:55 Гілками

За таки гроші краще притягнути щось типу ліфа чи вольта

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 18297
С нами с 10.09.2003

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 09:01 Гілками

а если убрать слово "акцiйний" суть меняется?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Cypriot]
      13 сентября 2017 в 09:43 Гілками

Cypriot 13.09.2017 06:14 пишет:

У мене кілька питать по написаному.

1) Тобто у ФВ залили ліву прошивку, але забули змінити паспортні дані?
2) Як саме веде себе балка на поганій дорозі у цього Гольфа? У чому різниця з вашим?


Я жодного разу не читав жодного серйозного тесту авто, де б журналісти казали щоcь на кшталт такого:
Підвіска у Мегана гірша, так як там балка. Або Меган повертає на крутих поворотах не так впевнено, як Гольф, тому що там балка.

Ніхто в зарубіжних виданнях не пише балка чи не балка ззаду в авто, а пишуть про те, як авто фактично їде.
Я, наприклад, допускаю, що Гольф з балкою менш комфортний, ніж Гольф на бажатоважільній підвісці, але якщо його порівняти з умовним Меганом, то може виявитися, що в в Гольфе балка веде себе значно гірше і помітніше...

До того ж, ми ж не кажемо, що в усіх авто багатоважільна підвіска класна незалежно від моделі авто, платформи тощо.




В конкретно взятом случае балку слышно при езде по паршивеньким дорогам. В чесности я "гонял" на порше-запад в Борярку. Иногда проскакивало гуп гуп сзади. НО! Аммо очень энергоемкие и места где еврогольф дал бы пробой - оно идет мягко и плавно. Такое - это семейный бюджетный сарайчик, он может относительно быстро ехать, в него можно залить 190ю прошивку заводскую и будет семейный быстрый сарайчик. Если бы брал себе скорее всего перешивал. До выезда из салона)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3099
С нами с 26.09.2007

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 10:42 Гілками

А підвіска в них з "пакетом поганих доріг"?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: vvvolf]
      13 сентября 2017 в 10:55 Гілками

vvvolf 13.09.2017 10:42 пишет:

А підвіска в них з "пакетом поганих доріг"?



А в Америке есть такие?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 10:58 Гілками
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 10:59 Гілками

Ganni 12.09.2017 22:13 пишет:

Зміг потестити апарат (так само середній варіант SE).

1. Страхи щодо матеріалів не виправдались - так, центральна консоль в районі підлокітника здешевлена (немає шторок плюс олдскульний ручник), але загалом матеріали салону нічим не відрізняються від мого гольфа. Рідний джамбо-бокс спереду, підлокітник ззаду, повітроводи для пасажирів другого ряду. Єдине що не знаю яка там тканина буде в базі
2. Дзеркало водія таки ахтунг - треба міняти без варіантів Ну тобто можна й не міняти, але тоді класичної вагенівської оглядовості там не буде і доведеться крутити головою як я це роблю на ліфі і хайлендері
3. Теоретично може дошкуляти розмітка в милях. Мені взагалі по барабану, бо я на подібній (великі милі, дрібні кілометри) ось скоро як 10 років їжджу, але “новачкам” може трохи муляти попервах. З іншого боку на б/к можна вивести покази спідометра в електронному вигляді якщо що.
4. Зі слів працівників ніяких особливих скорочених умов щодо гарантії і куланцу немає - все як у всіх. Зокрема саме з огляду на цей факт автомобілі дуже ретельно перевіряються
5. Голова прошивається (на тестовому була вже прошита), тому з радіо вже проблем нема. Що там з навігацією не знаю, бо в базі її все рівно не буде, але не велика біда з огляду на присутність карплею в усіх комплектаціях (це реально жирнющий плюс)
6. Автомобіль таки трохи повільніший ніж я очікував Тобто навіть не так - я маю невеличкий досвід оренди 2-літровика на 150 коней в Європі кілька років тому і точно пам”ятаю, що той був прудкіший. Тому ставлю на те, що фолькси від гріха подалі залили в ці американські автомобілі супермегаагресивну еко-лівацько-більшовистську прошивку по спасінню арктичних тюленів Ну або ж це всі дизелі Євро-6 з сечовиною такі - треба буде потестити щось подібне (якийсь блуHDI тощо). Але на око там десь в районі секунди від паспорту відставання ІМХО
7. В порівнянні з незалежною підвіскою балочка на галімій дорозі - таки говнєцо незалежно від виробника, да. Можете навіть не захищати Тобто в цю ціну реально пофігу, але сам факт За винятком балки підвіска стандартно комфортна - я навіть потім ще раз спецом перевірив чи не перевзули тестове авто в товщий профіль

п.с. Пропоную продовжувати срачі винятково в курилочній темі, а тут відписуватись плюс-мінус лише по суті



Курилочна тема


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Bellevue, WA
Сообщения: 9181
С нами с 15.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: zors]
      13 сентября 2017 в 11:13 Гілками

zors 13.09.2017 09:43 пишет:

Cypriot 13.09.2017 06:14 пишет:

У мене кілька питать по написаному.

1) Тобто у ФВ залили ліву прошивку, але забули змінити паспортні дані?
2) Як саме веде себе балка на поганій дорозі у цього Гольфа? У чому різниця з вашим?


Я жодного разу не читав жодного серйозного тесту авто, де б журналісти казали щоcь на кшталт такого:
Підвіска у Мегана гірша, так як там балка. Або Меган повертає на крутих поворотах не так впевнено, як Гольф, тому що там балка.

Ніхто в зарубіжних виданнях не пише балка чи не балка ззаду в авто, а пишуть про те, як авто фактично їде.
Я, наприклад, допускаю, що Гольф з балкою менш комфортний, ніж Гольф на бажатоважільній підвісці, але якщо його порівняти з умовним Меганом, то може виявитися, що в в Гольфе балка веде себе значно гірше і помітніше...

До того ж, ми ж не кажемо, що в усіх авто багатоважільна підвіска класна незалежно від моделі авто, платформи тощо.




В конкретно взятом случае балку слышно при езде по паршивеньким дорогам. В чесности я "гонял" на порше-запад в Борярку. Иногда проскакивало гуп гуп сзади. НО! Аммо очень энергоемкие и места где еврогольф дал бы пробой - оно идет мягко и плавно. Такое - это семейный бюджетный сарайчик, он может относительно быстро ехать, в него можно залить 190ю прошивку заводскую и будет семейный быстрый сарайчик. Если бы брал себе скорее всего перешивал. До выезда из салона)




Я в ХП тоже на плохих дорогах подвеску слышал, но не балку, а многорычажку.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Cypriot]
      13 сентября 2017 в 11:18 Гілками

Cypriot 13.09.2017 06:14 пишет:

У мене кілька питать по написаному.

1) Тобто у ФВ залили ліву прошивку, але забули змінити паспортні дані?
2) Як саме веде себе балка на поганій дорозі у цього Гольфа? У чому різниця з вашим?


Я жодного разу не читав жодного серйозного тесту авто, де б журналісти казали щоcь на кшталт такого:
Підвіска у Мегана гірша, так як там балка. Або Меган повертає на крутих поворотах не так впевнено, як Гольф, тому що там балка.

Ніхто в зарубіжних виданнях не пише балка чи не балка ззаду в авто, а пишуть про те, як авто фактично їде.
Я, наприклад, допускаю, що Гольф з балкою менш комфортний, ніж Гольф на бажатоважільній підвісці, але якщо його порівняти з умовним Меганом, то може виявитися, що в в Гольфе балка веде себе значно гірше і помітніше...

До того ж, ми ж не кажемо, що в усіх авто багатоважільна підвіска класна незалежно від моделі авто, платформи тощо.


Я вже кілька місяців їжджу на балці і склав своє враження про неї, при цьому мене на форумі всі переконували, що там від виробника залежить, а тезу "у корейців гауно, а от у вага конхфетка" навіть ви добре маєте пам"ятати, бо вона стверджувалась вашими опонентами
Так от я стверджую, що на поганих ділянках доріг вона досить відчутно і імхо неприємно (після такого ж автомобіля на норм підвісці) гупає, навіть якщо жорсткість ударів списати на низький профіль шин.

Я ніде не звинувачував конкретно французів/корейців - я заявив, що балка гауно незалежно від виробника. І що Пижо 308/Кіа Сід/Рено Меган/Опель Астра на незалежній були б ще кращими ніж зараз на балці (навіть якщо й зараз вони дуже комфортні). Моя логіка зрозуміла?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3745
С нами с 12.09.2004

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 12:21 Гілками

Мне интересно по сути когда можно будет его купить. Я так понял что первую партию уже распродали, когда начнут продавать вторую?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: S0L]
      13 сентября 2017 в 12:43 Гілками

S0L 13.09.2017 12:21 пишет:

Мне интересно по сути когда можно будет его купить. Я так понял что первую партию уже распродали, когда начнут продавать вторую?



Вроде на днях пришел список винкодов на следующую партию. По-идее, как раз сейчас должны дилеры распределять.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3745
С нами с 12.09.2004

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 13:16 Гілками

В какой салон лучше звонить?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 12936
С нами с 29.03.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: S0L]
      13 сентября 2017 в 13:29 Гілками

S0L 13.09.2017 13:16 пишет:

В какой салон лучше звонить?



лучше - во все, больше вероятность удачи.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Сообщения: 384
С нами с 19.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      13 сентября 2017 в 20:56 Гілками

от по поводу балки. Никогда не понимал данный момент, потому как сзади особо не ездил (ну иногда бывает но очень редко). Второе авто с балкой, но то то опель и ему ему простительно и там не те задачи.. и да гупает на неровностях.. Так вот в чем суть. Проехался я на ВАГе (модель упустим) с балкой. Проехался нормально и по тем дорогам, где обычно езжу на эфке. И вот разница есть. На неровностях (волна) опа уж очень сильно старается куда то уехать ну и т.д. Я вот не ожидал. Да, авто разные, эфка там своя специфика. Но тут просто такое ощущение, что корма сама по себе и едет как то без какого либо контроля просто за передней осью.
ИМХО все конечно. удачи на дорогах


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Орг. комитет ***
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 24385
С нами с 24.07.2002

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: mojo_man]
      13 сентября 2017 в 22:09 Гілками

mojo_man 13.09.2017 20:56 пишет:

от по поводу балки. Никогда не понимал данный момент, потому как сзади особо не ездил (ну иногда бывает но очень редко). Второе авто с балкой, но то то опель и ему ему простительно и там не те задачи.. и да гупает на неровностях.. Так вот в чем суть. Проехался я на ВАГе (модель упустим) с балкой. Проехался нормально и по тем дорогам, где обычно езжу на эфке. И вот разница есть. На неровностях (волна) опа уж очень сильно старается куда то уехать ну и т.д. Я вот не ожидал. Да, авто разные, эфка там своя специфика. Но тут просто такое ощущение, что корма сама по себе и едет как то без какого либо контроля просто за передней осью.
ИМХО все конечно. удачи на дорогах




так какая модель то? это важно)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Igorchyk]
      13 сентября 2017 в 22:48 Гілками
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Igorchyk]
      13 сентября 2017 в 23:51 Гілками

Наміряли 10.5сек до сотні (в принципі, десь мабуть так і є за моїми відчуттями)
У мене немає просто іншого пояснення окрім як агресивної еко-удавки Бо я знаю що таке гольф на 140 коней і я катав дизель на 150 в Європі.

Якщо у шарящих камрадів наближених до імпортеру/дилерів є пояснення, то буду радий послухати


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38727
С нами с 25.02.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      14 сентября 2017 в 07:01 Гілками

Ganni 13.09.2017 11:18 пишет:

. І що Пижо 308/Кіа Сід/Рено Меган/Опель Астра на незалежній були б ще кращими ніж зараз на балці (навіть якщо й зараз вони дуже комфортні). Моя логіка зрозуміла?




Мале уточнення. У Сіда, на відміну від французів і Опеля - багатоважільна підвіска.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 16 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 245254

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія