autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Акційний Гольф спортваген по суті (53/119)

igg 1
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 13067
С нами с 29.03.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: alexa11]
      1 марта 2018 в 12:33 Гілками

alexa11 01.03.2018 09:52 пишет:

учора додому з роботи 23 км, пробок не дуже багато - 6л. , сьогодні на роботу , пробки конкретні, середня швидкість 16км, 8л.



це - на чому? на сабжі, чи на профільному сеаті?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4562
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      1 марта 2018 в 20:32 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

У меня сегодня вышел вот такой расход.

У меня сегодня вышел вот такой расход.

Змінено Ekspert83 (20:34 01/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4562
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ekspert83]
      1 марта 2018 в 20:44 Гілками

Еще на дороге как сегодня, укатаный снег, лед и не понятно что в движении, особенно в центре на подьемах из брусчатки можно отключать ASC и тогда электроника не душит двигатель и дает идти на полном газу. Но машину тогда телепает и ее надо ловить.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      1 марта 2018 в 21:41 Гілками

Угу, в некоторых ситуациях антибукс не помогает, а мешает. Хотя начинающим лучше ездить с ним.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Falwar]
      1 марта 2018 в 22:01 Гілками

Falwar 01.03.2018 21:41 пишет:

Угу, в некоторых ситуациях антибукс не помогает, а мешает. Хотя начинающим лучше ездить с ним.


На Ліфі антибукс в таку погоду це жуткий мрак і ахтунг Через аццький момент з нуля обертів воно в разі спроби буксувати тупо моментально перекриває струм і ми просто нікуди не їдемо Я коли вперше відчув, то спочатку подумав "ну от і накрилась в мене батарея раптово!"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
приверженец *
34 года, Донецк
Сообщения: 419
С нами с 06.02.2018

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      1 марта 2018 в 22:47 Гілками

Сегодня тоже несколько раз отключал, так как не мог выехать с парковки

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      1 марта 2018 в 23:14 Гілками

На Фокусе не нравилось, что для отключения антибукса нужно было лезть в меню б/к. И то через некоторое время антибукс сам врубался обратно.
Сейчас эта функция на кнопке - супер!

Змінено Falwar (23:25 01/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12656
С нами с 17.02.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      2 марта 2018 в 00:42 Гілками

Ganni 01.03.2018 22:01 пишет:

Falwar 01.03.2018 21:41 пишет:

Угу, в некоторых ситуациях антибукс не помогает, а мешает. Хотя начинающим лучше ездить с ним.


На Ліфі антибукс в таку погоду це жуткий мрак і ахтунг Через аццький момент з нуля обертів воно в разі спроби буксувати тупо моментально перекриває струм і ми просто нікуди не їдемо Я коли вперше відчув, то спочатку подумав "ну от і накрилась в мене батарея раптово!"


Это надо в рамку и постить в начале тем с полноприводосрачем Человек с хайлендером в снегопд ездит... на лифе

По теме обсуждения, антибукс в такую погоду таки зло

Змінено GreenMile (00:43 02/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: GreenMile]
      2 марта 2018 в 01:19 Гілками

GreenMile 02.03.2018 00:42 пишет:

Ganni 01.03.2018 22:01 пишет:

Falwar 01.03.2018 21:41 пишет:

Угу, в некоторых ситуациях антибукс не помогает, а мешает. Хотя начинающим лучше ездить с ним.


На Ліфі антибукс в таку погоду це жуткий мрак і ахтунг Через аццький момент з нуля обертів воно в разі спроби буксувати тупо моментально перекриває струм і ми просто нікуди не їдемо Я коли вперше відчув, то спочатку подумав "ну от і накрилась в мене батарея раптово!"


Это надо в рамку и постить в начале тем с полноприводосрачем Человек с хайлендером в снегопд ездит... на лифе


Так я ж не один їжджу Хай взагалі зараз десь за сотні кілометрів від столиці штурмує дрімучі провінції неньки - і ось там повний привід ще в більшому пріоритеті

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6774
С нами с 05.05.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      2 марта 2018 в 09:30 Гілками

ніколи антибукс не вимикав. при тому живу у передмісці, де дороги взагалі не посипані, укатаних сніг або лід і гірки. трогаюсь на холостих і далі іду на низьких обертах без різкого розгону. правда у мене шиповка гарна Гудіер. і дизель таки допомогае, на низких обертах можна іхати без газу. якщо тапку надавити сильно то лампочка антибуксу помигуе, але авто при цьому розгояеться. і робота електронного блокування диференціалу відчуваеться, пригальмовуе колесо що сильніше буксуе надаючи більший момент на інше.

Змінено alexa11 (09:37 02/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      2 марта 2018 в 09:43 Гілками

Що, навіть цікавість не брала верх, щоб дізнатися як авто поводить себе з антибуксом і як без нього?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6774
С нами с 05.05.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Falwar]
      2 марта 2018 в 09:48 Гілками

мене влаштовуе поведінка із антибуксом. я завжди можу стартонути і розігнатися як мені потрібно. я не ганяю по слизьким дорогам. бо розігнатися то ти зможеш швидко наприклад а зупинитися навряд чи. і ніщо не допоможе.
учора по дорозі додому на відстані 10 км за містом три аварії, одна з них - авто к кюветі в стовб. вже спробував хтось як воно ганяти на таких дорогах. позавчора приблизно у тому ж місці знову аварія.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      2 марта 2018 в 09:54 Гілками

У нас під офісом коротка, але досить крута гірка. Вчора по словам охоронців пхали більше 5 авто. Якось переді мною ту гірку ледь подолав новий Пасат, якого штовхали 4 людини. Думаю, якби він вимкнув антибукс і перед гіркою мав кращу інерцію, то міг би виїхати і сам.

Змінено Falwar (09:55 02/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6774
С нами с 05.05.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Falwar]
      2 марта 2018 в 10:11 Гілками

не факт, що виіхав би. багато від гуми ще залежить.
у мене на круту гірку слизьку при мигаючому антибуксі хоч по трошки але іде, не стоїть. але це на шиповці.
ан відео буксують деякі і виіхати не можуть.
https://www.facebook.com/groups/AvtoKiev/permalink/910450872466484/

https://www.youtube.com/watch?v=-yuC23RKlPY

https://www.youtube.com/watch?v=PtvfgiFjzmE




Змінено alexa11 (10:25 02/03/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      2 марта 2018 в 10:26 Гілками

Ну так, якщо бездумно давити тапок в підлогу, то краще з увімкненим атибуксом. Бо без нього треба самому дозувати правильно газ, відчувати, коли з"являється кращий зацеп.

А на рахунок гарної гуми повністю згоден. Відео дуже показове, де передньоприводний Тіг безрезультатно шліфував, в той час як інші передньоприводники його об"їжджали.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4562
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: alexa11]
      2 марта 2018 в 10:37 Гілками

alexa11 02.03.2018 09:48 пишет:

мене влаштовуе поведінка із антибуксом. я завжди можу стартонути і розігнатися як мені потрібно. я не ганяю по слизьким дорогам. бо розігнатися то ти зможеш швидко наприклад а зупинитися навряд чи. і ніщо не допоможе.
учора по дорозі додому на відстані 10 км за містом три аварії, одна з них - авто к кюветі в стовб. вже спробував хтось як воно ганяти на таких дорогах. позавчора приблизно у тому ж місці знову аварія.




Так ни кто про гонять без антибукса не говорит, мы о том что б перед горкой его отключать, но не опытным водителям даже этого делать нельзя, так как авто начинает гонять из стороны в сторону.
Я вчера как раз в том месте где видео, которого вы скинули, ехал в 8 утра. И на видео наглядные примеры:
- с Лехусом все ясно, задний привод;
- Фиат Добро пример отсутствия или от отключенного антибукса. идет вверх и морду носит
- и супер яркий пример работы антибукса на Фольце, так как под обоими колесами лед система тормозит каждое по очереди и не дает раскручивать обороты двигателя и стартонуть авто.
Вчера как раз ехал по тому же пути Фольца, сразу внизу отключил систему и медленно но уверено выехал, а даже остановился и тронулся.
После того как глушишь двигатель антибукс активируется обратно, так вечером не смог даже из сугроба выехать, на первой плавно не получается, чуток добавил и колеса провернулись и ты стал, газ добавляешь, а обороты больше 1800 не растут. Отключил и выехал.

Еще на Субарике поехал в +/- в похожую погоду вверх по Лютеранской, была таже ботва антибукс душит двигатель, момент летает по всем 4-м колесам и не едем. Но очень хорошо что была кнопка отключения, и в миг начинается движение, но ловить надо было ой как быстро, там 55 % крутящего подавалось постоянно на зад.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Falwar]
      2 марта 2018 в 10:41 Гілками

Ekspert83, налил - толково все написал.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6774
С нами с 05.05.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Falwar]
      2 марта 2018 в 10:48 Гілками

в сімі е ще одне авто Фабіа 1.4 без антибукса. теж на шиповці. так на ній трогатися і розганятися на слизькому значно гірше. чуть що, зразу в букс і стоїть або не розганяеться. оберти скидую, починае іхати.
з антибуксом жодних проблем, потихеньку на холостих і поіхав. в любий сугроб заізжаю на холостих. передом і задом. при розгоні педальку в полик і не боішся перегазувати, лампочка антибукса мигае, авто розганяеться , при тому рівненько по курсу.
знову таки - я на шиповці і дизель. може на бензинці і липучці усе по іншому.
учора у місті під гірку на асфальі під сніжною кашею. навколо авто буксуть, я на холостих собі спокійно іду на першій або другій передачі. антибукс не спрацьовуе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4562
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Falwar]
      2 марта 2018 в 10:49 Гілками

Falwar 02.03.2018 10:41 пишет:

Ekspert83, налил - толково все написал.




Еще добавлю, лучше переводить коробку в ручной режим, т.к. в режиме D коробка может начать переключать передачи в самый не подходящий момент и крутящий момент пропадет в самый не подходящий момент. А еще хуже когда автомат начинает метаться между передачами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4562
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: alexa11]
      2 марта 2018 в 10:52 Гілками

alexa11 02.03.2018 10:48 пишет:

в сімі е ще одне авто Фабіа 1.4 без антибукса. теж на шиповці. так на ній трогатися і розганятися на слизькому значно гірше. чуть що, зразу в букс і стоїть або не розганяеться. оберти скидую, починае іхати.
з антибуксом жодних проблем, потихеньку на холостих і поіхав. в любий сугроб заізжаю на холостих. передом і задом. при розгоні педальку в полик і не боішся перегазувати, лампочка антибукса мигае, авто розганяеться , при тому рівненько по курсу.
знову таки - я на шиповці і дизель. може на бензинці і липучці усе по іншому.
учора у місті під гірку на асфальі під сніжною кашею. навколо авто буксуть, я на холостих собі спокійно іду на першій або другій передачі. антибукс не спрацьовуе.




У вас же механика тут принцип другой, вы можете включить 2 и плавно отпустить сцепление и поедите даже по льду, а дизель этому поможет. И вы сами играете сцепление.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
19 користувачів і 149 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 245696

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія