autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Акційний Гольф спортваген по суті (82/119)

Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: BlackFoFi]
      23 июня 2018 в 14:46 Гілками

BlackFoFi 21.06.2018 23:47 пишет:

Ок, новые фольксы для америки не соответствуют нашим требованиям. А как же тогда американские битки которые завозят и сертифицируют у нас наверное даже не сотнями, а тысячами? Им тоже отменят регистрацию? Накажут ли тех людей которые выдавали эти липовые сертификаты в гос органах? Вопросы скорее риторические...




Кожен авто сертифікується. Як сертифікується - це питання окреме, але кожне авто має справжній сертифікат. А ці Гольфи не мають.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
27 лет за рулем, Киев
Сообщения: 5825
С нами с 19.02.2008

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sergu44o]
      23 июня 2018 в 16:27 Гілками

Sergu44o 23.06.2018 14:46 пишет:

BlackFoFi 21.06.2018 23:47 пишет:

Ок, новые фольксы для америки не соответствуют нашим требованиям. А как же тогда американские битки которые завозят и сертифицируют у нас наверное даже не сотнями, а тысячами? Им тоже отменят регистрацию? Накажут ли тех людей которые выдавали эти липовые сертификаты в гос органах? Вопросы скорее риторические...




Кожен авто сертифікується. Як сертифікується - це питання окреме, але кожне авто має справжній сертифікат. А ці Гольфи не мають.


100% не дам, бо саме із сертифікацією автівок не стикаюсь.
Але маю припущення, що сертифікується модифікація/комплектація виробу, але не кожний ВИН.
У 2013 стикнулися із повністю новою модифікацією Suberb - 1.6D Greenline. Дуже довго робили сертифікат, через те, що така модифікація відсутня у базі.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Allodin]
      23 июня 2018 в 19:37 Гілками

сертифікат видається на тип ТЗ, а не на кожне окреме авто.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
40 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9777
С нами с 08.08.2008

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      24 июня 2018 в 08:58 Гілками

Thumbs_Up_Guy 23.06.2018 19:37 пишет:

сертифікат видається на тип ТЗ, а не на кожне окреме авто.




у меня сертификат на конкретно мой автомобиль))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      24 июня 2018 в 12:39 Гілками

Thumbs_Up_Guy 23.06.2018 19:37 пишет:

сертифікат видається на тип ТЗ, а не на кожне окреме авто.




Писали ж. Може бути й так, і інакше, і на кожен окремо, і на партію, і на тип. А Порше трошки зекономив грошенят сертифікував наче першу партію, і під цей сертифікат завіз ще багато автівок, і тепер вони без сертифікату


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 528
С нами с 26.04.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      25 июня 2018 в 12:35 Гілками

И как его теперь в МРЕО переоформить?
Проблему с сертификатом решили?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: DimonDSV]
      25 июня 2018 в 16:44 Гілками

DimonDSV 24.06.2018 08:58 пишет:

Thumbs_Up_Guy 23.06.2018 19:37 пишет:

сертифікат видається на тип ТЗ, а не на кожне окреме авто.




у меня сертификат на конкретно мой автомобиль))



Я так розумію профільний фюжн імпортований з США? В такому випадку так - сертифікат на конкретне авто.
У мене був митний сертифікат, про сплату всіх митних зборів і комплект документів на групу він номерів і різні типи двигунів.
Наскільки я зрозумів, у нас навіть екологічні випробовування не проводились - в сертифікаті відповідності ктз присутні посилання на результати випробовувань і Іспанії.
З приводу дизельгейтних гольфів - якщо на рукає є техпаспорт і машина таки стала на реєстрацію - щось можуть зробити тільки через суд.
От для нової партії можна очікувати пригод.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      25 июня 2018 в 16:45 Гілками

Thumbs_Up_Guy 25.06.2018 16:44 пишет:

DimonDSV 24.06.2018 08:58 пишет:

Thumbs_Up_Guy 23.06.2018 19:37 пишет:

сертифікат видається на тип ТЗ, а не на кожне окреме авто.




у меня сертификат на конкретно мой автомобиль))



Я так розумію профільний фюжн імпортований з США? В такому випадку так - сертифікат на конкретне авто.
У мене був митний сертифікат, про сплату всіх митних зборів і комплект документів на групу він номерів і різні типи двигунів.
Наскільки я зрозумів, у нас навіть екологічні випробовування не проводились - в сертифікаті відповідності ктз присутні посилання на результати випробовувань і Іспанії.
З приводу дизельгейтних гольфів - якщо на рукає є техпаспорт і машина таки стала на реєстрацію - щось можуть зробити тільки через суд.
От для нової партії можна очікувати пригод.



Нової партії вже не буде - прикрили лавочку)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 528
С нами с 26.04.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Slevin Oneil]
      25 июня 2018 в 16:58 Гілками

Slevin Oneil 25.06.2018 16:45 пишет:

...
Нової партії вже не буде - прикрили лавочку) ...



Я спрашиваю за те, что уже на учете стоят с номерами - как их сейчас переоформляют в МРЭО?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Аскела]
      25 июня 2018 в 17:03 Гілками

Аскела 25.06.2018 16:58 пишет:

Slevin Oneil 25.06.2018 16:45 пишет:

...
Нової партії вже не буде - прикрили лавочку) ...



Я спрашиваю за те, что уже на учете стоят с номерами - как их сейчас переоформляют в МРЭО?



Еще никак. Ждем инфо.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 750
С нами с 25.09.2007

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      25 июня 2018 в 17:10 Гілками

Thumbs_Up_Guy 23.06.2018 19:37 пишет:

сертифікат видається на тип ТЗ, а не на кожне окреме авто.



Тогда возникает вопрос, что сертифицируют люди, которые загоняют сюда, к примеру меган 3 из европы ?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: serg_il]
      25 июня 2018 в 17:13 Гілками

serg_il 25.06.2018 17:10 пишет:

Thumbs_Up_Guy 23.06.2018 19:37 пишет:

сертифікат видається на тип ТЗ, а не на кожне окреме авто.



Тогда возникает вопрос, что сертифицируют люди, которые загоняют сюда, к примеру меган 3 из европы ?



конкретно свій автомобіль.
для партій нових авто, наскільки я розумію, індивідуальну сертифікацію ніхто не проводить.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
40 лет (23 года за рулем), Киев
Сообщения: 9777
С нами с 08.08.2008

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      25 июня 2018 в 17:25 Гілками

по вину видно (не)соответствие нашим требованиям. если все ок, то регистрируют.
если по вину есть не стыковки, то обратное можно доказать только через лабораторию.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Elementary3]
      25 июня 2018 в 21:39 Гілками

Elementary3 23.06.2018 11:18 пишет:

Ganni 23.06.2018 10:54 пишет:

Мене інше цікавить - а яка процедура цього відкату? Чи є вона взагалі прописаною?
Бо я прекрасно уявляю як можна зарубати ті авто, що ще стоять на розмитненні, але от тупо не доганяю як можна заборонити їздити людині, котра поставила авто на облік в МВС і отримала вже номерні знаки і техпаспорт?




А в чем проблема с законом? Фальшивый сертификат->Незаконная регистрация->Аннуляция регистрации. Дальше все полицейские будут тормозить гольфы спортвагоны и проверять по базе. Для них это будет лотерея с шансом выиграть 2000/2800 . Если регистрация аннулирована - машина уезжает на штрафплощадку.


Тобто незаконний?
Техпаспорт і номерні знаки видані? Видані. Хто видавав? Шарашкіна контора чи уповноважений виконавчий орган? У власника є всі документи.
Тому я й прошу чи може хтось кинути посилання на процесуальні документи, котрі б підтвердили, що ТП і держзнаки не є перепоною для поліції в даному питанні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      25 июня 2018 в 21:50 Гілками

Thumbs_Up_Guy 25.06.2018 16:44 пишет:


З приводу дизельгейтних гольфів - якщо на рукає є техпаспорт і машина таки стала на реєстрацію - щось можуть зробити тільки через суд.
От для нової партії можна очікувати пригод.


Я так вище й написав З тією партією, котра в процесі розмитнення все ясно, а от яка процедура про вже зареєстрованих авто на держномерах і з техпаспортом на руках у власника, я хз

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      26 июня 2018 в 00:17 Гілками

Ganni 25.06.2018 21:50 пишет:

.... а от яка процедура про вже зареєстрованих авто на держномерах і з техпаспортом на руках у власника, я хз




Признавайтесь - за что Вас в гугле забанили?
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1388-98-%D0%BF/page2
Пункт 40, третий абзац. Потратил минуты 2 максимум.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Elementary3]
      26 июня 2018 в 08:34 Гілками

Elementary3 26.06.2018 00:17 пишет:

Ganni 25.06.2018 21:50 пишет:

.... а от яка процедура про вже зареєстрованих авто на держномерах і з техпаспортом на руках у власника, я хз




Признавайтесь - за что Вас в гугле забанили?
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1388-98-%D0%BF/page2
Пункт 40, третий абзац. Потратил минуты 2 максимум.



То документи фіктивні чи підробні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Elementary3]
      26 июня 2018 в 11:25 Гілками

Elementary3 26.06.2018 00:17 пишет:

Ganni 25.06.2018 21:50 пишет:

.... а от яка процедура про вже зареєстрованих авто на держномерах і з техпаспортом на руках у власника, я хз




Признавайтесь - за что Вас в гугле забанили?
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1388-98-%D0%BF/page2
Пункт 40, третий абзац. Потратил минуты 2 максимум.





Що таке сертифікат відповідності (який спортвагенам скасовують)? Хто видає сертифікати відповідності? Хто їх робить і за якою процедурою? Хто несе відповідальність за неякісний сертифікат? Отримувач сертифіката чи уповноважений орган, що його видав? Яке тлумачення понять "фіктивні чи підроблені документи" в контексті уповноваженого органу, якщо халатність була саме з його боку?

Лише знаючи відповіді на ці запитання можна буде зрозуміти напевно чи застосовується до цієї ситуації положення третього абзацу пункту 40 вищезгаданої постанови

Ще раз: я не піддаю сумніву новину від сервісного центру МВС - я намагаюсь зрозуміти де тут чия вина (бо поки що я бачу скрізь суто косяки державних органів) і за якою процедурою буде розрулюватись ситуація в той чи інший бік.


п.с. Я чого так прискіпливо допитуюсь - бо сам мав досвід проходження сертифікації автомобіля білим способом без рішал та "помічників". Коли ти офіційно платиш гроші а тобі замість реального обстеження автомобіля просто просять почекати під кабінетом, витягують з якихось баз даних інфо про твій автомобіль на основі просто твого VINу, роздруковують на якомусь типу як офіційному бланку і видають на руки. Без жодних реальних перевірок автомобіля, ще раз наголошую. Так от якщо вже сертифікат є, і цей сертифікат виданий уповноваженим органом, то цей сертифікат легітимний. А якщо сертифікат має ліві дані, то це проблема уповноваженого органу і нехай саме його і дрюкають - до чого тут власник? (чи імпортер, не важливо)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38740
С нами с 25.02.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      26 июня 2018 в 12:02 Гілками

Ganni 26.06.2018 11:25 пишет:

А якщо сертифікат має ліві дані, то це проблема уповноваженого органу і нехай саме його і дрюкають - до чого тут власник? (чи імпортер, не важливо)




Ganni - у тому то й справа, якщо так копатися - доведеться оце шукати, хто ж це видав той сертифікат. Ще не дай боже покарати "бідну государеву людину". А власник ось він. Хай грається...
Це такий адський адок, що мені на голову не лізе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Харьков
Сообщения: 1399
С нами с 18.11.2016

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      26 июня 2018 в 14:38 Гілками

Ganni 26.06.2018 11:25 пишет:

Хто несе відповідальність за неякісний сертифікат? Отримувач сертифіката чи уповноважений орган, що його видав?...
...Ще раз: я не піддаю сумніву новину від сервісного центру МВС - я намагаюсь зрозуміти де тут чия вина ....
... А якщо сертифікат має ліві дані, то це проблема уповноваженого органу і нехай саме його і дрюкають - до чого тут власник? (чи імпортер, не важливо)



Вас интересует вопрос - "кто виноват", а КМК куда правильнее задуматься над вопросом "что делать".

Ganni 26.06.2018 11:25 пишет:

...Лише знаючи відповіді на ці запитання можна буде зрозуміти напевно чи застосовується до цієї ситуації положення третього абзацу пункту 40 вищезгаданої постанови...



Как Вы вообще занимаетесь бизнесом или чем-Вы-там-занимаетесь с таким пониманием законов?
В законе нет никаких упоминаний о виновности или невиновности владельца или вообще кого-либо. Формула простая - "документы сфальсифицированы"->"аннуляция регистрации". Чей косяк никого не волнует.
Вот неплохая тема, интересно было почитать: https://www.urist.in.ua/archive/index.php/t-202351.html
Кстати оттуда возможный лайфхак нарисовался:

В ответ на:

Vadim Yalta 16.09.2012, 08:52
Ну что господа, лёд тронулся, одна машина из четырёх в Ялте с отмененой регистрацией уже получила новые номера и техпаспорт, , иск удовлетворён в полном объёме, вторая- иск удовлетворён в полном объёме, у меня трабл, иск удовлетворён частично, действия ментов признаны не законными, а в бесплатной регистрации отказано, ждём четвёртую, но судебная практика в этом деле сложена уже аж до ВАСУ http://reyestr.court.gov.ua/Review/25235033 где чётко растолковано : "Підроблений документ про сплату митного збору, про який йдеться у службовій телеграмі Департаменту ДАІ МВС України від 07 серпня 2008 року на адресу начальників У(В)ДАІ головних управлінь МВС Укураїни в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, був використаний при первинній реєстрації цього транспортного засобу. Тому, саме ця реєстрація транспортного засобу підлягала скасуванню.
Скасувавши державну реєстрацію автомобіля марки Фольксваген Пасат, кузов НОМЕР_2, 1992 року випуску, свідоцтво НОМЕР_5, відповідач діяв у спосіб, який не передбачено Правил державної реєстрації та обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів та мотоколясок, а тому суди правильно визнали його дії неправомірними й такими, що порушують право власності позивача на автомобіль."




Т.е. если владельцы Спортвагонов по быстрому продадут свои авто или просто снимут с регистрации и зарегистрируют в соседнем МРЕО - то дальше могут смело посылать всех в лес. Аннуляции подлежит только ПЕРВАЯ регистрация которая производилась по "неправильным" документам. Все остальные регистрации будут совершенно законными...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
8 користувачів і 108 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 245390

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія