autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Акційний Гольф спортваген по суті (6/119)

опытный писатель ****
41 год (23 года за рулем), Ирпень
Сообщения: 1556
С нами с 28.11.2008

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sergu44o]
      19 сентября 2017 в 11:01 Гілками

Sergu44o 19.09.2017 10:59 пишет:

Ganni 19.09.2017 09:44 пишет:

Sergu44o 19.09.2017 09:30 пишет:

І ще питання по комплектаціях, чи варта відмінність в комплектації різниці в ціні 4+ тис.дол?


Боянили в темі котру знесли в курилку Особисто я вважаю що не варта. Бо по суті з потрібних мені опцій переплата лиш за підігрів сидінь і клімат. Наві не потрібна бо є апп-конект, панорама цяцька, 18ті диски на С-класі для України за гранню добра і зла, шкірсалон ну хіба що якщо повна родина шерстяних улюбленців




ось і я так думаю, що не варта.

з плюсів ще музика, датчик дощу, поворотні протитуманки, спортивні сидіння (чи це не плюс?).

з непотрібних плюсів - електросидіння водія.

ну і навігація в Україні не працює



Я раніше кидав посилання з драйва там одеська кантора перешиває все на євростандарт, і наві також


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: mishapetrovich]
      19 сентября 2017 в 11:01 Гілками

mishapetrovich 19.09.2017 11:01 пишет:

Sergu44o 19.09.2017 10:59 пишет:

Ganni 19.09.2017 09:44 пишет:


В ответ на:

...



Боянили в темі котру знесли в курилку Особисто я вважаю що не варта. Бо по суті з потрібних мені опцій переплата лиш за підігрів сидінь і клімат. Наві не потрібна бо є апп-конект, панорама цяцька, 18ті диски на С-класі для України за гранню добра і зла, шкірсалон ну хіба що якщо повна родина шерстяних улюбленців




ось і я так думаю, що не варта.

з плюсів ще музика, датчик дощу, поворотні протитуманки, спортивні сидіння (чи це не плюс?).

з непотрібних плюсів - електросидіння водія.

ну і навігація в Україні не працює



Я раніше кидав посилання з драйва там одеська кантора перешиває все на євростандарт, і наві також




все - це що?
і за які гроші?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум *
Киев
Сообщения: 25109
С нами с 22.10.2007

Re: Акційний Гольф спортваген по сути [Re: ovc1313]
      19 сентября 2017 в 11:03 Гілками

ovc1313 19.09.2017 10:58 пишет:


Читал спецификация есть, но кроме вина, модели и цвета в ней ничего нет. Но это ведь не значит, что нет не только ковриков, а и всего остального.


Логично потребовать у дилера предоставить нормальную спецификацию. Без нее покупать автомобиль как-то несерьезно.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      19 сентября 2017 в 11:09 Гілками

Ganni 18.09.2017 23:41 пишет:

Igorchyk 18.09.2017 23:03 пишет:

Ganni 18.09.2017 22:38 пишет:


В ответ на:

...



Так я ж написав - в нас вільна країна, кожен може вірити в будь-що і я нікого не засуджую
Але особисто я ту писанину вважаю цирком, бо а). час від часу їжджу пасажиром в себе позаду (особливо коли доводиться бухати десь))) і б). я спецом після свого тест-драйву попросився на наступному проїхатись ззаду пасажиром в спортвагені щоб напевно переконатись у власних відчуттях.
І я робив дуже ретельну поправку на 17ті тестові колеса, тому звертав увагу на різницю проходження ям передньою і задньою підвіскою



Ганні, я ж не піддіаю сумніву ваші відчуття) Вони ваші і мають право на існування)
Так само я не піддію сумніву відчуття того камрада (в нього і на драйвсру є профайл https://www.drive2.ru/r/volkswagen/1445377/ ), і цирком би відчуття реального камрада не називав...) Так, напевне він порівнював лише водійські відчуття (а не пасажирські задньосидінні), зате чітко 17-і до 17-их.
Тут напевне що кому, фломастери різні)


А можна пояснити оцю фразу: "Многорычажка делает выпадл колеса, а тут все в связке"?



Зайдіть на гольф-клуб (я посилання давав) і похоліварте з тим камрадом якщо так цікаво. Я за нього відповідати не буду, бо то не мої відчуття. На чому я ще раз хочу наголосити так це на тому, що у різних людей можуть бути різні відчуття/сприйняття багатоважільки і балки. Хіба ні?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по сути [Re: Vindsor]
      19 сентября 2017 в 11:13 Гілками

Vindsor 19.09.2017 11:03 пишет:

ovc1313 19.09.2017 10:58 пишет:


Читал спецификация есть, но кроме вина, модели и цвета в ней ничего нет. Но это ведь не значит, что нет не только ковриков, а и всего остального.


Логично потребовать у дилера предоставить нормальную спецификацию. Без нее покупать автомобиль как-то несерьезно.



Я и требую, все что должны, а некоторые говорят, что скажите спасибо за скидку в 1000$ все остальное за свой счет
ПС Когда покупал Альтею, даже Вин не хотели говорить, в договоре указан комиссионый номер и все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
41 год (23 года за рулем), Ирпень
Сообщения: 1556
С нами с 28.11.2008

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sergu44o]
      19 сентября 2017 в 11:24 Гілками

Sergu44o 19.09.2017 11:01 пишет:

mishapetrovich 19.09.2017 11:01 пишет:

Sergu44o 19.09.2017 10:59 пишет:


В ответ на:

...





ось і я так думаю, що не варта.

з плюсів ще музика, датчик дощу, поворотні протитуманки, спортивні сидіння (чи це не плюс?).

з непотрібних плюсів - електросидіння водія.

ну і навігація в Україні не працює



Я раніше кидав посилання з драйва там одеська кантора перешиває все на євростандарт, і наві також




все - це що?
і за які гроші?



За посиланням є перелік, а про ціну самі вже якось дізнавайтесь
https://www.drive2.ru/o/b/480829080283906403/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Igorchyk]
      19 сентября 2017 в 16:12 Гілками

Igorchyk 19.09.2017 11:09 пишет:

На чому я ще раз хочу наголосити так це на тому, що у різних людей можуть бути різні відчуття/сприйняття багатоважільки і балки. Хіба ні?


Ну у нас у частини людей можуть бути різні діаметрально протилежні відчуття/сприйняття хто встає з калєн а хто загниває, але це не значить що я маю дослухатись і брати це до уваги
Я ще раз наголошу що не бачу сенсу продовжувати цю дискусію - для себе я це питання закрив раз і назавжди, але якщо комусь балка комфортніша, то ВАГ і тут показує всім приклад наявністю такого вибору взяти гольф на балці чи без


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      19 сентября 2017 в 16:37 Гілками

Ganni 19.09.2017 16:12 пишет:

Igorchyk 19.09.2017 11:09 пишет:

На чому я ще раз хочу наголосити так це на тому, що у різних людей можуть бути різні відчуття/сприйняття багатоважільки і балки. Хіба ні?


Ну у нас у частини людей можуть бути різні діаметрально протилежні відчуття/сприйняття хто встає з калєн а хто загниває, але це не значить що я маю дослухатись і брати це до уваги
Я ще раз наголошу що не бачу сенсу продовжувати цю дискусію - для себе я це питання закрив раз і назавжди, але якщо комусь балка комфортніша, то ВАГ і тут показує всім приклад наявністю такого вибору взяти гольф на балці чи без



Так і я от про це!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
27 лет за рулем, Ukraine
Сообщения: 8081
С нами с 30.07.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ekspert83]
      19 сентября 2017 в 19:31 Гілками

Ekspert83 19.09.2017 09:53 пишет:



О, как раз с этого сайта и качал, но почему-то экран постоянно моргает в разные режимы, или скачал не правильную версию или у меня коротит разъем.

По свету что то пока не докопался в меню, оно ж на не нашем языке



Если экран моргает, то провод надо поменять. Желательно потолще, из тех что типа под usb 3.0


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      19 сентября 2017 в 20:32 Гілками

Забрал сегодня Sportwagen S. В целом отличный вариант за эти деньги. В SEL смысла скорее всего нет, особенно с учетом 18 дисков, которые сразу нужно снять и купить 16.
Двигатель очень тихий, по сравнению 1.6tdi практически не слышно, на счет динамических характеристик ничего не скажу, давил на газ очень аккуратно. Расход с кондиционером за первых 15 км составил 8 литров. В процессе эксплуатации скорее всего будет 6-7 литров,
Салон серо-бежевый в S с серой отделкой панели смотрится гармонично, с уходом со временем возникнут сложности. На удивление удобные сиденья, возможно в американской версии более комфортные чем в европейских.
Водительское зеркало заднего вида специфическое, как увеличительное стекло, требует привыкания. Шкала спидометра в милях тоже требует превыкания.
DSG выше всяких похвал, переключения четкие и в верх и в низ.
Подвеска сбитая вмеру жесткая, балку сзади не слышно.
Из неприятного - достаточно много дефектов ЛКП, сколов и потертостей, следов клея от защитной пленки, которая въедается в лак. Некоторые дефекты не устраняются.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      19 сентября 2017 в 20:42 Гілками

Спасибо за честный отзыв. А разве ОД не должен все перекрасить и отдать машину в идеальном состоянии перед продажей? Ну или скидку сопоставимую предоставить?
И 7л для дизеля как-то много. Думаю, после обкатки будет поменьше. Ибо у меня пока за первые 4к расход средний 7,4 по чекам на атмобензине.

Змінено Falwar (20:52 19/09/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: ovc1313]
      19 сентября 2017 в 20:51 Гілками

О, ще один пішов! Бажаю щоб лише радувала

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Falwar]
      19 сентября 2017 в 20:53 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Falwar 19.09.2017 20:42 пишет:

Спасибо за честный отзыв. А разве ОД не должен все перекрасить и отдать машину в идеальном состоянии перед продажей? Ну или скидку сопоставимую предоставить?



Импортер считает, что поставляет машины как есть, возможные дефекты в цене авто. Если не устраивает можно отказаться в очереди под полсотни человек, у каждого менеджера. К чести салона в устранении сколов не отказали, но делал это лично менеджер , у сервиса все никак не было времени. А у меня времени ждать тоже не было. В одном месте нужно было отводить бампер от крыла.

Импортер считает, что поставляет машины как есть, возможные дефекты в цене авто.  Если не устраивает можно отказаться   в очереди под полсотни человек, у каждого менеджера


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: ovc1313]
      19 сентября 2017 в 21:14 Гілками

ovc1313 19.09.2017 20:53 пишет:

Falwar 19.09.2017 20:42 пишет:

Спасибо за честный отзыв. А разве ОД не должен все перекрасить и отдать машину в идеальном состоянии перед продажей? Ну или скидку сопоставимую предоставить?



Импортер считает, что поставляет машины как есть, возможные дефекты в цене авто. Если не устраивает можно отказаться в очереди под полсотни человек, у каждого менеджера. К чести салона в устранении сколов не отказали, но делал это лично менеджер , у сервиса все никак не было времени. А у меня времени ждать тоже не было. В одном месте нужно было отводить бампер от крыла.




І як усували сколи?

Я правильно розумію, що в обох комплектаціях є камери заднього виду?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sergu44o]
      19 сентября 2017 в 21:20 Гілками

Sergu44o 19.09.2017 21:14 пишет:

ovc1313 19.09.2017 20:53 пишет:

Falwar 19.09.2017 20:42 пишет:

Спасибо за честный отзыв. А разве ОД не должен все перекрасить и отдать машину в идеальном состоянии перед продажей? Ну или скидку сопоставимую предоставить?



Импортер считает, что поставляет машины как есть, возможные дефекты в цене авто. Если не устраивает можно отказаться в очереди под полсотни человек, у каждого менеджера. К чести салона в устранении сколов не отказали, но делал это лично менеджер , у сервиса все никак не было времени. А у меня времени ждать тоже не было. В одном месте нужно было отводить бампер от крыла.




І як усували сколи?

Я правильно розумію, що в обох комплектаціях є камери заднього виду?



Подкрасили локально, краской по номеру, если не знать, практически ничего не видно. Камеры есть во всех комплектациях, камера в значке задней двери.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: ovc1313]
      19 сентября 2017 в 21:24 Гілками

ovc1313 19.09.2017 20:32 пишет:

Забрал сегодня Sportwagen S. В целом отличный вариант за эти деньги. В SEL смысла скорее всего нет, особенно с учетом 18 дисков, которые сразу нужно снять и купить 16.
Двигатель очень тихий, по сравнению 1.6tdi практически не слышно, на счет динамических характеристик ничего не скажу, давил на газ очень аккуратно. Расход с кондиционером за первых 15 км составил 8 литров. В процессе эксплуатации скорее всего будет 6-7 литров,
Салон серо-бежевый в S с серой отделкой панели смотрится гармонично, с уходом со временем возникнут сложности. На удивление удобные сиденья, возможно в американской версии более комфортные чем в европейских.
Водительское зеркало заднего вида специфическое, как увеличительное стекло, требует привыкания. Шкала спидометра в милях тоже требует превыкания.
DSG выше всяких похвал, переключения четкие и в верх и в низ.
Подвеска сбитая вмеру жесткая, балку сзади не слышно.
Из неприятного - достаточно много дефектов ЛКП, сколов и потертостей, следов клея от защитной пленки, которая въедается в лак. Некоторые дефекты не устраняются.



Вітання!
Витрата точно впаде.
Салон гарний! Вживу класно виглядає. До практичності є питання, але той же центральний підлокітник і підлокітники в дверцятах шкірзамові (на відміну від темного салону), що є гут для цих частин салону.
Сидіння точно такіж як на європейських комфортлайнах.
Зеркало я б замінив.
Підвіска ок! До балки питань особливих немає (це не гоночний болід).
DSG - це річ! Хто пробував - знає)
З приводу усунення деяких неполадок, то тут напевне від ОД залежить... Але глобально таки да: за таку ціну можна маленькі дефекти і вибачити, хоча неприємно...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Igorchyk]
      19 сентября 2017 в 21:38 Гілками

Igorchyk 19.09.2017 21:24 пишет:


Сидіння точно такіж як на європейських комфортлайнах.



В отличии от европы наклон спинки регулируется электрически. У меня обычно на Ваговских сиденьях болит спина, а здесь никакого дискомфорта + поясничная поддержка.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Київ
Сообщения: 5917
С нами с 18.06.2013

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: ovc1313]
      19 сентября 2017 в 21:49 Гілками

ovc1313 19.09.2017 21:38 пишет:

Igorchyk 19.09.2017 21:24 пишет:


Сидіння точно такіж як на європейських комфортлайнах.



В отличии от европы наклон спинки регулируется электрически. У меня обычно на Ваговских сиденьях болит спина, а здесь никакого дискомфорта + поясничная поддержка.



Точно! Пояснична ще є!)
Як робота кондиціонера? З кліматом можете порівняти, якщо юзали вагівський?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
31 год за рулем, Запорожье
Сообщения: 1729
С нами с 11.07.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Igorchyk]
      19 сентября 2017 в 22:02 Гілками

Igorchyk 19.09.2017 21:49 пишет:

ovc1313 19.09.2017 21:38 пишет:

Igorchyk 19.09.2017 21:24 пишет:


Сидіння точно такіж як на європейських комфортлайнах.



В отличии от европы наклон спинки регулируется электрически. У меня обычно на Ваговских сиденьях болит спина, а здесь никакого дискомфорта + поясничная поддержка.



Точно! Пояснична ще є!)
Як робота кондиціонера? З кліматом можете порівняти, якщо юзали вагівський?



Если сравнивать с климатроником на Альтее,' то шума меньше, и особого дискомфорта пока нет, хотя для меня отстутствие климатконтроля было самым большим минусом в Sке. Возможно VW больше внимания уделил аккустическому комфорту, а в Seat эконом вариант климатроника. Шумоизоляция в Golf вполне достойная, а в Altea ее просто нет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: ovc1313]
      19 сентября 2017 в 22:05 Гілками

А де в Києві можна затестдрайвити цей Гольф? Бо в салоні відморозились.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
7 користувачів і 34 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 245365

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія