autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Акційний Гольф спортваген по суті (83/119)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Elementary3]
      26 июня 2018 в 15:51 Гілками

Elementary3 26.06.2018 14:38 пишет:


Вас интересует вопрос - "кто виноват", а КМК куда правильнее задуматься над вопросом "что делать"


Просто це фундаментальне питання від якого залежить весь подальший хід справи




Elementary3 26.06.2018 14:38 пишет:

Как Вы вообще занимаетесь бизнесом или чем-Вы-там-занимаетесь с таким пониманием законов?
В законе нет никаких упоминаний о виновности или невиновности владельца или вообще кого-либо. Формула простая - "документы сфальсифицированы"->"аннуляция регистрации". Чей косяк никого не волнует


А отак і займаюсь бізнесом, бо знаю на власній практиці, що в якихось інших законах чи підзаконних актах можуть бути приховані зачіпки, котрі можуть докорінно змінити ситуацію - тому й шукаю відповіді на всі ці питання, намагаюсь з"ясувати всю процедуру від А до Я, бо цілком може виявитись, що третій абзац 40 статті взагалі вертиться на одному місці. (ну а може й ні звісно, тому й допитуюсь)

Я особисто колись мав судовий прецедент, коли судився з держорганом і справа йшла до завершення не в мою сторону, аж випадково натрапляю на рішення апеляційного суду за якийсь рік (чи роз"яснення я от не пригадаю вже, бо це було років 10 тому), котре прямо захищає мене. І місцевий суддя взявши паузу на ознайомлення виніс рішення на мою користь, при тому що на попередньому засідання мене особисто інформував, що справа заходить для мене в глухий кут


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sashok_Accent]
      26 июня 2018 в 15:52 Гілками

Sashok_Accent 26.06.2018 12:02 пишет:

Ganni 26.06.2018 11:25 пишет:

А якщо сертифікат має ліві дані, то це проблема уповноваженого органу і нехай саме його і дрюкають - до чого тут власник? (чи імпортер, не важливо)




Ganni - у тому то й справа, якщо так копатися - доведеться оце шукати, хто ж це видав той сертифікат. Ще не дай боже покарати "бідну государеву людину". А власник ось він. Хай грається...
Це такий адський адок, що мені на голову не лізе.


Зазвичай вони просто заминають справу якщо таки з"ясовується, що вина якраз на них Впринципі власників мабуть це влаштувало б

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Elementary3]
      26 июня 2018 в 16:33 Гілками

у який спосіб визначається те, що документи не дійсні?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4570
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sashok_Accent]
      26 июня 2018 в 16:46 Гілками

Sashok_Accent 26.06.2018 12:02 пишет:

Ganni 26.06.2018 11:25 пишет:

А якщо сертифікат має ліві дані, то це проблема уповноваженого органу і нехай саме його і дрюкають - до чого тут власник? (чи імпортер, не важливо)




Ganni - у тому то й справа, якщо так копатися - доведеться оце шукати, хто ж це видав той сертифікат. Ще не дай боже покарати "бідну государеву людину". А власник ось він. Хай грається...
Це такий адський адок, що мені на голову не лізе.




Тут только Порше косят, "бідна государева людина" все сделала правильно.

Не могу найти сканы или фото своего сертификата, возможно и забыл их сделать, что печально.

Сертификат В данной статье есть сертификат который выдан Институтом уполноможенным на данный вид работ, он выдан на утверждение типа завершенного КТЗ. В нем ВИН не прописан, а только та его часть которая повторяется во всех типах КТЗ. Это сертификат на производство, подтверждает что все ТЗ сходящие с конвеера отвечают нашим требованиям. Вот для этого и завозились те первые 7 машин СЕ комплеткации, которые были полностью приведены к нащим требования и которые предьявлялись в Институт.

Далее Порше на основании сертификата института выписывал свои сертификаты (те которые давали нам на руки на обычных листах А4). Выписывал их или на каждую машину с прописанием ВИНа, или на партию машин у которых первые 8 цифр ВИНа одинаковые, а в дополнении прописывал все ВИНы.
Это законно и есть европейским подходом, что импортер сам под свою ответственность гарантирует, что вводимый им в оборот товар отвечает требованиям Украинского законодательства. А вот тут видимо и есть загвоздка, что не все в наших машинах приведено в нормы. А вот что, это вопрос?

Насколько я понимаю, это что-то не двигатель, а передние фары которые остались американскими.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ekspert83]
      26 июня 2018 в 17:01 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

Я може щось не так розумію, але ось тут прямим текстом сказано, що "особа, що підписала сертифікат" (а також там окрім підписа ще стоїть печатка органу сертифікації) підтверджує точність даних.
А внизу в додатках до сертифікату пунктом 2 значиться "Результати випробувань".

Тобто документ підтверджує, що проводились результати випробувань замірялись вихлопи, перевірялась оптика, пучок світла, шкали спідометра і отета всьо (ми-то знаємо як це все "проводилось")

п.с. СЕ ж теж мексиканської збірки

Я може щось не так розумію, але ось тут прямим текстом сказано, що "особа, що підписала сертифікат" (а також там окрім підписа ще стоїть печатка органу сертифікації) підтверджує точність даних. А внизу в додатках до сертифікату пунктом 2 значиться "Результати випробувань"

Змінено Ganni (17:06 26/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4570
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      26 июня 2018 в 17:09 Гілками

Ganni 26.06.2018 17:01 пишет:

Я може щось не так розумію, але ось тут прямим текстом сказано, що "особа, що підписала сертифікат" (а також там окрім підписа ще стоїть печатка органу сертифікації) підтверджує точність даних.
А внизу в додатках до сертифікату пунктом 2 значиться "Результати випробувань".

Тобто документ підтверджує, що проводились результати випробувань замірялись вихлопи, перевірялась оптика, пучок світла, шкали спідометра і отета всьо (ми-то знаємо як це все "проводилось")

п.с. СЕ ж теж мексиканської збірки




Вы не внимательно прочитали мое сообщение

Вот те первые 7 Гольфов СЕ которые завозились самыми первыми и подготовились к сертификатии для получения данного сертификата. Их адаптировали, все что нужно заменили и показали в орган сертификации.
А потом все как у нас.

Змінено Ekspert83 (17:10 26/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ekspert83]
      26 июня 2018 в 17:12 Гілками

Ekspert83 26.06.2018 17:09 пишет:

Ganni 26.06.2018 17:01 пишет:

Я може щось не так розумію, але ось тут прямим текстом сказано, що "особа, що підписала сертифікат" (а також там окрім підписа ще стоїть печатка органу сертифікації) підтверджує точність даних.
А внизу в додатках до сертифікату пунктом 2 значиться "Результати випробувань".

Тобто документ підтверджує, що проводились результати випробувань замірялись вихлопи, перевірялась оптика, пучок світла, шкали спідометра і отета всьо (ми-то знаємо як це все "проводилось")

п.с. СЕ ж теж мексиканської збірки




Вы не внимательно прочитали мое сообщение

Вот те первые 7 Гольфов СЕ которые завозились самыми первыми и подготовились к сертификатии для получения данного сертификата. Их адоприровали, все что нужно заменили и показали в орган сертификации.
А потом все как у нас.


Так вони ж теж мексиканської збірки Як там може фігурувати Вольфсбург?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43978
С нами с 14.10.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      26 июня 2018 в 17:13 Гілками

Ganni 26.06.2018 17:12 пишет:

Ekspert83 26.06.2018 17:09 пишет:

Ganni 26.06.2018 17:01 пишет:

Я може щось не так розумію, але ось тут прямим текстом сказано, що "особа, що підписала сертифікат" (а також там окрім підписа ще стоїть печатка органу сертифікації) підтверджує точність даних.
А внизу в додатках до сертифікату пунктом 2 значиться "Результати випробувань".

Тобто документ підтверджує, що проводились результати випробувань замірялись вихлопи, перевірялась оптика, пучок світла, шкали спідометра і отета всьо (ми-то знаємо як це все "проводилось")

п.с. СЕ ж теж мексиканської збірки




Вы не внимательно прочитали мое сообщение

Вот те первые 7 Гольфов СЕ которые завозились самыми первыми и подготовились к сертификатии для получения данного сертификата. Их адоприровали, все что нужно заменили и показали в орган сертификации.
А потом все как у нас.


Так вони ж теж мексиканської збірки Як там може фігурувати Вольфсбург?



тут намекают, что были какие-то технические замены, типа там фары задние, или еще че


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Mookker]
      26 июня 2018 в 17:27 Гілками

Mookker 26.06.2018 17:13 пишет:

Ganni 26.06.2018 17:12 пишет:

Ekspert83 26.06.2018 17:09 пишет:


В ответ на:

...





Вы не внимательно прочитали мое сообщение

Вот те первые 7 Гольфов СЕ которые завозились самыми первыми и подготовились к сертификатии для получения данного сертификата. Их адоприровали, все что нужно заменили и показали в орган сертификации.
А потом все как у нас.


Так вони ж теж мексиканської збірки Як там може фігурувати Вольфсбург?



тут намекают, что были какие-то технические замены, типа там фары задние, или еще че



Технически - все (не только первые 7) автомобили адаптированы к сертификации.
Вопрос скорее всего как раз в месте производства, которое должно быть мексиканским, а не Вольфсбург.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4570
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      26 июня 2018 в 17:29 Гілками

Ganni 26.06.2018 17:12 пишет:

Ekspert83 26.06.2018 17:09 пишет:

Ganni 26.06.2018 17:01 пишет:

Я може щось не так розумію, але ось тут прямим текстом сказано, що "особа, що підписала сертифікат" (а також там окрім підписа ще стоїть печатка органу сертифікації) підтверджує точність даних.
А внизу в додатках до сертифікату пунктом 2 значиться "Результати випробувань".

Тобто документ підтверджує, що проводились результати випробувань замірялись вихлопи, перевірялась оптика, пучок світла, шкали спідометра і отета всьо (ми-то знаємо як це все "проводилось")

п.с. СЕ ж теж мексиканської збірки




Вы не внимательно прочитали мое сообщение

Вот те первые 7 Гольфов СЕ которые завозились самыми первыми и подготовились к сертификатии для получения данного сертификата. Их адоприровали, все что нужно заменили и показали в орган сертификации.
А потом все как у нас.


Так вони ж теж мексиканської збірки Як там може фігурувати Вольфсбург?




В данной графе вбито именно найменование собственника, тоесть главенствующей компании которой принадлежат все Заводы. А вот следующий пункт говорит непосредственно о Заводах, и Мексики в нем нет. Но мне очень не нравится этот сертификат в том что видимо это не наш, в найменовании стоит Golf и Golf Sportsvan. И как бы это не наши Гольфы. Да и дата что то очень ранняя май 2017 года. Возможно ошибаюсь.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ekspert83]
      26 июня 2018 в 21:25 Гілками

То я вже щось заплутався - той сертифікат з вашої статті, котрий я заскрінив, він який? Правильний чи неправильний?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар *
40 лет (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 4570
С нами с 23.08.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      27 июня 2018 в 15:20 Гілками

Ganni 26.06.2018 21:25 пишет:

То я вже щось заплутався - той сертифікат з вашої статті, котрий я заскрінив, він який? Правильний чи неправильний?




Поискал, что выдает по фото Гугл, вроде в статье наш сертификат.

То что сразу в нем вижу неправильного это то, что в него не внесено сборочное предприятие из Мексики. Формальный признак присутствует, это только рассматривая сам сертификат.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      28 июня 2018 в 17:51 Гілками

Ви не повірите, але я вчора мав зустріч зі старим знайомим, котрий по своїй сфері дільності постійно має справу з сертифікацією імпортованого обладнання (хоч і не з автомобільної сфери) і ми в процесі посиденьок якось торкнулись сабжової теми. Так от він мені розказав, що сам розпитував своїх знайомих серед компетентних держорганів по цих фольксах і йому натякнули звідти, що має місце банальна змова невдоволених конкурентів, котрим ці поставки почали ламати всі річні плани продажів в Україні і котрі кинули всі свої зусилля щоб знайти можливість якось припинити цю “вакханалію ВАГа”.
Тому що, сюрприз-сюрприз, але спортвагени це була лише стартова перша ластівка і лише верхівка айсберга - Порше Україна мало вже практично готове позитивне рішення по багатьох дизельних моделях (це до питання, яке тут впродовж року неодноразово звучало, чому такий обмежений вибір)

Прошу зважати, що це інсайд, котрий я не можу ніяк перевірити і підтвердити (та й навряд хтось зможе) і вірити цим словам чи ні це вже діло кожного. Але я все рівно вирішив поділитись тут на форумі. Схоже на те, що проти ПУ впряглось занадто багато гравців ринку

п.с. Не можу сказати, що здивований таким ходом подій (такі демарші не новина навіть на Заході), але на жаль, я вважаю, що в програші лишився саме кінцевий український споживач. Якого позбавили вибору.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      28 июня 2018 в 17:55 Гілками

Если не было нарушений со стороны Порше, тогда бы конкуренты ничего не сделали. А так просто воспользовались возможностью

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64803
С нами с 10.10.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      28 июня 2018 в 18:52 Гілками

А типа это был секрет. ПУ не член Ваида. Дальше сами

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7550
С нами с 10.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      28 июня 2018 в 21:43 Гілками

Ganni 28.06.2018 17:51 пишет:

на жаль, я вважаю, що в програші лишився саме кінцевий український споживач.


Повністю підтримую даний висновок.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Михаил_N]
      28 июня 2018 в 22:54 Гілками

Михаил_N 28.06.2018 17:55 пишет:

Если не было нарушений со стороны Порше, тогда бы конкуренты ничего не сделали. А так просто воспользовались возможностью


Так от в мене до сих пір є питання "а бил лі мальчік" І поки що прямої вичерпної відповіді у відкритих джерелах ніде нема

п.с. Бо в мене складається враження, що тупо намагаються висмоктати з пальця і роздути хоч якесь порушення - і тут швидше не махінації імпортера грають на руку, як сам процес сертифікації, котрий робиться непрозоро (це я з власного досвіду кажу) і допускає такі демарші, і який звісно що відомий всім конкурентам

Змінено Ganni (22:58 28/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Mangust]
      28 июня 2018 в 23:05 Гілками

Mangust 28.06.2018 18:52 пишет:

А типа это был секрет. ПУ не член Ваида. Дальше сами


Ухти, не знав, цікаво...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      29 июня 2018 в 10:08 Гілками

Ganni 28.06.2018 22:54 пишет:

Михаил_N 28.06.2018 17:55 пишет:

Если не было нарушений со стороны Порше, тогда бы конкуренты ничего не сделали. А так просто воспользовались возможностью


Так от в мене до сих пір є питання "а бил лі мальчік" І поки що прямої вичерпної відповіді у відкритих джерелах ніде нема





імхо якби мальчіка не було, то ПУ послав би всіх подали і ще привіз би декілька тисяч автівок, нє?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43978
С нами с 14.10.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sergu44o]
      29 июня 2018 в 10:18 Гілками

Sergu44o 29.06.2018 10:08 пишет:

Ganni 28.06.2018 22:54 пишет:

Михаил_N 28.06.2018 17:55 пишет:

Если не было нарушений со стороны Порше, тогда бы конкуренты ничего не сделали. А так просто воспользовались возможностью


Так от в мене до сих пір є питання "а бил лі мальчік" І поки що прямої вичерпної відповіді у відкритих джерелах ніде нема





імхо якби мальчіка не було, то ПУ послав би всіх подали і ще привіз би декілька тисяч автівок, нє?



ты ж понимаешь, что всегда можно найти к чему придраться, особенно, если есть большое желание


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
1 користувачів і 340 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 245940

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія