autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Акційний Гольф спортваген по суті (85/119)

опытный писатель **
45 лет (26 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1404
С нами с 15.01.2018

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Slevin Oneil]
      3 июля 2018 в 01:54 Гілками

Slevin Oneil писал:
В ответ на:

Думаю, формулировка была бы "має ознаки підробки"



Даже если в реалиях она "має ознаки підробки"
То формулировка с неточностями более мягкая и дает время решить вопрос
Вот если его не решить, она всегда может поменяться на "має ознаки підробки"
В то время как заявить про "ознаки підробки", а потом, когда порешают, соскакивать на "неточности" уже не так просто и комфортно )))

А вообще один человек, который с этой тематикой связан, сказал, что начался весь этот кипиш с СЦ в Переяславе
Пришел клиент машину зарегить, дал сертификат, тем не понравилось, что в вин-коде почти все символы "???????"
Прислали его копию в Киев руководству, здесь посмотрели и тоже не понравилось, и началось
Взяли в ДержавтотрансНДИпроект копию оригинального сертификата с таким номером, что они выдавали
Потом дали запрос в "Порше Украина" о предоставлении копии сертификата, который они выдают клиентам
И те выпали в осадок, так как зафуфлили на самом высоком уровне, на уровне импортёра, во что киевское руководство оформителей само до последнего поверить не могло


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Vodnik]
      3 июля 2018 в 09:05 Гілками

Vodnik 03.07.2018 01:54 пишет:


И те выпали в осадок, так как зафуфлили на самом высоком уровне, на уровне импортёра, во что киевское руководство оформителей само до последнего поверить не могло


Так на рівні імпортера чи на рівні держоргану що видав сертифікат з "???????" в полі він-коду (і написав в тому ж сертифікаті що підтверджує правильність даних)?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
19 лет за рулем,
Сообщения: 6824
С нами с 05.05.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Zipher_kiev]
      3 июля 2018 в 09:57 Гілками

повітряний фільтр і фільтр салону можна купити неоригінал і поміняти самому і буде суттево дешевше. там роботи на пару хвилин.
або купити самому і поміняти на СТО.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 11:32 Гілками

Хто про що, а я знов за своє

Знач, в КК України є такі дві статті:
- Ст.358 "Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів"
- Ст.366 "Службове підроблення"

Якщо коротко, то перша стосується приватних осіб про реальну підробку як воно є (ну там або повний дублікат "шоб виглядало як справжній документ", або ж правки на реально офіційному документі типу підтирання, замазування, зафарбовування, переправляння так щоб ніхто при поверхневому аналізі не побачив), а друга стаття - про внесення саме службовою особою неправильних даних в справжній документ (або з умислом, або через недбалість/необережність)

Я так вангую, зараз відбуваються кулуарні торгиобговорення яку з даних двох приатачити на цей кейс чи що


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ***
Київіздекепіталофюкрейн
Сообщения: 5945
С нами с 06.04.2009

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 13:30 Гілками

Из свеженького - https://www.autocentre.ua/ua/avtopravo/a...ine-594550.html

В ответ на:

Кроме того, импортер сообщил, что «вероятность отмены регистрации указанных автомобилей в Украине является низкой. Более того, мы видим хорошие шансы успешного решения ситуации».




Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2141
С нами с 22.11.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 13:58 Гілками

Ganni 03.07.2018 09:05 пишет:

Vodnik 03.07.2018 01:54 пишет:


И те выпали в осадок, так как зафуфлили на самом высоком уровне, на уровне импортёра, во что киевское руководство оформителей само до последнего поверить не могло


Так на рівні імпортера чи на рівні держоргану що видав сертифікат з "???????" в полі він-коду (і написав в тому ж сертифікаті що підтверджує правильність даних)?




Вы до сих пор не можете поверить в то что вам пишут?
Возможно истина в том, что ?????? - вообще не должны использоваться, должны перечисляться VIN-ы, но все импортеры договорились, что для партий будут использоваться ??? и в результате кроме фотошопа ПУ, вскрылась массовая "оптимизация" всеми, и теперь договариваются как выйти из ситуации


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: windowz]
      3 июля 2018 в 14:37 Гілками

windowz 03.07.2018 13:58 пишет:

Вы до сих пор не можете поверить в то что вам пишут?


В що саме конкретно я не можу повірити?
Глобально питання лиш в одному: чи це імпортер реально сфабрикував/сфальшував сертифікат і підпадає під статтю 358 Кримінального кодексу чи це уповноважений державний реєстратор видав офіційний документ з оцими "?????" і тепер підпадає під статтю 366 того ж кодексу.
Відповіді на це питання я не бачу ніде поки що, принаймні переконливих аргументів щодо вини винятково однієї сторони так точно



windowz 03.07.2018 13:58 пишет:

Возможно истина в том, что ?????? - вообще не должны использоваться, должны перечисляться VIN-ы, но все импортеры договорились, что для партий будут использоваться ??? и в результате кроме фотошопа ПУ, вскрылась массовая "оптимизация" всеми, и теперь договариваются как выйти из ситуации


Я десь про щось подібне ще хрін зна скільки сторінок тому писав - що подібного роду кейси повинні бути використані для оптимізації цих всіх бюрократичних процедур з прицілом на зменшення корупційних ризиків і полегшення роботи для бізнесу

п.с. Якраз що-що, а VIN-и були відомі зарання - тобто ще коли люди давали завдаток, їм давали підтвердження їх автомобіля вже з прописаним VIN-ом. В чому проблема вписати їх в сертифікат - я не розумію


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2141
С нами с 22.11.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 15:30 Гілками

Ganni 03.07.2018 14:37 пишет:

В що саме конкретно я не можу повірити?
Глобально питання лиш в одному: чи це імпортер реально сфабрикував/сфальшував сертифікат і підпадає під статтю 358 Кримінального кодексу чи це уповноважений державний реєстратор видав офіційний документ з оцими "?????" і тепер підпадає під статтю 366 того ж кодексу.
Відповіді на це питання я не бачу ніде поки що, принаймні переконливих аргументів щодо вини винятково однієї сторони так точно






Может это поможет вам разобратсья что к чему:



Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Сообщения: 777
С нами с 02.11.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: windowz]
      3 июля 2018 в 15:50 Гілками

Вин-коды сабжа начинаются на 3VWCA7AU
Соответственно, осталось выяснить - это деятельность сугубо ПУ, либо в этом учавствовало также ответственное лицо из института, которое за мзду малую перепечатало сертификат с новой маской винов


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: windowz]
      3 июля 2018 в 15:56 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

windowz 03.07.2018 15:30 пишет:

Ganni 03.07.2018 14:37 пишет:

В що саме конкретно я не можу повірити?
Глобально питання лиш в одному: чи це імпортер реально сфабрикував/сфальшував сертифікат і підпадає під статтю 358 Кримінального кодексу чи це уповноважений державний реєстратор видав офіційний документ з оцими "?????" і тепер підпадає під статтю 366 того ж кодексу.
Відповіді на це питання я не бачу ніде поки що, принаймні переконливих аргументів щодо вини винятково однієї сторони так точно






Может это поможет вам разобратсья что к чему:


А другу сторінку цього сертифікату чому ви не викладаєте? Що там написано? Чи в "проблемних" сертифікатах цього абзацу нема?

А другу сторінку цього сертифікату чому ви не викладаєте.  Що там написано

Змінено Ganni (15:57 03/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 16:50 Гілками

у мене на руках зараз копія Сертифікату Типу КТЗ на мій автомобіль, він вказаний наступним чином:
VSSZZZ5FZ????????
очевидно, видача сертифікатів на масковані віни - це нормальна практика, особливо, коли автомобілі завозяться гуртом.
Але в контексті цієї теми у мене виникають сумніви - чи не під загрозою реєстрація мого автомобіля?

Погано тільки те, що ця ситуація наробила стільки шмону, що навряд держава "попуститься" - бюрократія буде шукати той чи інший спосіб або таки "звинуватити" ПУ або "солити" їм по максимуму.

І що саме цікаве, по суті картельну змову ПУ і страхових компаній (коли я купляв авто, то не міг купити страховку КАСКО на новий автомобіль ніде, окрім салону продавця, таке в уніки було) наші регулятори ігнорують.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
11 лет за рулем, Киев
Сообщения: 815
С нами с 28.09.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      3 июля 2018 в 17:14 Гілками

Thumbs_Up_Guy 03.07.2018 16:50 пишет:


І що саме цікаве, по суті картельну змову ПУ і страхових компаній (коли я купляв авто, то не міг купити страховку КАСКО на новий автомобіль ніде, окрім салону продавця, таке в уніки було) наші регулятори ігнорують.



$%^$%&^$#@$ У мене теж таке було, коли купував SEAT, то не можна було ніде інде купити крім страхового агента в автосалоні(ізза домовленостей СХ з ПУ), тільки через два тижні зміг купити КАСКО зі знижками.
Одна справа, якщо проценти по кредиту сховані в підвищений процент по КАСКО, але коли виплачуєш всю вартіть і хочуть завищений процент.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      3 июля 2018 в 17:24 Гілками

Thumbs_Up_Guy 03.07.2018 16:50 пишет:

у мене на руках зараз копія Сертифікату Типу КТЗ на мій автомобіль, він вказаний наступним чином:
VSSZZZ5FZ????????
очевидно, видача сертифікатів на масковані віни - це нормальна практика, особливо, коли автомобілі завозяться гуртом.
Але в контексті цієї теми у мене виникають сумніви - чи не під загрозою реєстрація мого автомобіля?

Погано тільки те, що ця ситуація наробила стільки шмону, що навряд держава "попуститься" - бюрократія буде шукати той чи інший спосіб або таки "звинуватити" ПУ або "солити" їм по максимуму.


Якщо державний орган все ж реєструє з такими маскованими вінами, то це винятково її провтик ІМХО Бо виходить смішний прецедент - держава одним органом штампує фіктивні сертифікати, за достовірність яких сама ж і відповідає, а іншим органом їх сама ж пафосно скасовує разом з реєстрацією авта

Сумніваюсь, що підуть на якусь конфронтацію з власниками



Thumbs_Up_Guy 03.07.2018 16:50 пишет:

І що саме цікаве, по суті картельну змову ПУ і страхових компаній (коли я купляв авто, то не міг купити страховку КАСКО на новий автомобіль ніде, окрім салону продавця, таке в уніки було) наші регулятори ігнорують.


Щоб всі картельні змови були з такими смачними відсотками на КАСКО Скільки там 3,5% було в УСГ на Спортвагени? Чи 3,7% шось таке

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38797
С нами с 25.02.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: neex]
      3 июля 2018 в 17:28 Гілками

neex 03.07.2018 17:14 пишет:


$%^$%&^$#@$ У мене теж таке було, коли купував SEAT, то не можна було ніде інде купити крім страхового агента в автосалоні(ізза домовленостей СХ з ПУ), тільки через два тижні зміг купити КАСКО зі знижками.
Одна справа, якщо проценти по кредиту сховані в підвищений процент по КАСКО, але коли виплачуєш всю вартіть і хочуть завищений процент.




обьясни, как это работает, если ты машину за нал купил? О_о
как тебя могут заставить купить КАСКО в салоне? забрал машину, поехал в любую страховую страховаться.
Я никак не могу въехать, как оно работает.
В случае с кредитом - ясно как. А с налом, каким образом?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38797
С нами с 25.02.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 17:29 Гілками

Ganni 03.07.2018 17:24 пишет:

Щоб всі картельні змови були з такими смачними відсотками на КАСКО Скільки там 3,5% було в УСГ на Спортвагени? Чи 3,7% шось таке




ем, а що тут такого смачного?
я маю в Уніка 3.5% без всяких змов
ну вірніше мав в минулому році. зараз 3.9%


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sashok_Accent]
      3 июля 2018 в 17:32 Гілками

Sashok_Accent 03.07.2018 17:29 пишет:

Ganni 03.07.2018 17:24 пишет:

Щоб всі картельні змови були з такими смачними відсотками на КАСКО Скільки там 3,5% було в УСГ на Спортвагени? Чи 3,7% шось таке




ем, а що тут такого смачного?
я маю в Уніка 3.5% без всяких змов
ну вірніше мав в минулому році. зараз 3.9%


КАСКО? Ну в мене в УСГ не було таких низьких відсотків Я ще коли поїхав з другом забирати, то дуже був приємно вражений умовами - одразу його ж підбив без роздумів страхуватись. І по-моєму в Атлант-М його ніхто не змушував страхуватись (це було на Гавела)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
39 лет (20 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38797
С нами с 25.02.2005

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 17:35 Гілками

Ganni 03.07.2018 17:32 пишет:

КАСКО? Ну в мене в УСГ не було таких низьких відсотків Я ще коли поїхав з другом забирати, то дуже був приємно вражений умовами - одразу його ж підбив без роздумів страхуватись. І по-моєму в Атлант-М його ніхто не змушував страхуватись (це було на Гавела)




КАСКО, так. Та й давно в мене такий відсоток. Черату ще по 3.7 страхував. ХЗ, може то мені із Унікою так везе.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2141
С нами с 22.11.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Ganni]
      3 июля 2018 в 17:55 Гілками

Ganni 03.07.2018 15:56 пишет:

А другу сторінку цього сертифікату чому ви не викладаєте? Що там написано? Чи в "проблемних" сертифікатах цього абзацу нема?




Да те саме там написано, але в комплекті документів надається копія сертифікату а не сам сертифікат. І вам наочно показали орігінал, який зберігається в інституті і "копію" з набора документів на спортваген.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
11 лет за рулем,
Сообщения: 2141
С нами с 22.11.2012

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Thumbs_Up_Guy]
      3 июля 2018 в 17:59 Гілками

Thumbs_Up_Guy 03.07.2018 16:50 пишет:

у мене на руках зараз копія Сертифікату Типу КТЗ на мій автомобіль, він вказаний наступним чином:
VSSZZZ5FZ????????
очевидно, видача сертифікатів на масковані віни - це нормальна практика, особливо, коли автомобілі завозяться гуртом.
Але в контексті цієї теми у мене виникають сумніви - чи не під загрозою реєстрація мого автомобіля?

Погано тільки те, що ця ситуація наробила стільки шмону, що навряд держава "попуститься" - бюрократія буде шукати той чи інший спосіб або таки "звинуватити" ПУ або "солити" їм по максимуму.

І що саме цікаве, по суті картельну змову ПУ і страхових компаній (коли я купляв авто, то не міг купити страховку КАСКО на новий автомобіль ніде, окрім салону продавця, таке в уніки було) наші регулятори ігнорують.






А там сертифікат відповідності ніде не пробігав у вигляді: ???


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
40 лет (11 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1167
С нами с 19.12.2011

Re: Акційний Гольф спортваген по суті [Re: Sashok_Accent]
      3 июля 2018 в 18:01 Гілками

Sashok_Accent 03.07.2018 17:28 пишет:

neex 03.07.2018 17:14 пишет:


$%^$%&^$#@$ У мене теж таке було, коли купував SEAT, то не можна було ніде інде купити крім страхового агента в автосалоні(ізза домовленостей СХ з ПУ), тільки через два тижні зміг купити КАСКО зі знижками.
Одна справа, якщо проценти по кредиту сховані в підвищений процент по КАСКО, але коли виплачуєш всю вартіть і хочуть завищений процент.




обьясни, как это работает, если ты машину за нал купил? О_о
как тебя могут заставить купить КАСКО в салоне? забрал машину, поехал в любую страховую страховаться.
Я никак не могу въехать, как оно работает.
В случае с кредитом - ясно как. А с налом, каким образом?



Тобі СК не продає ніде поліс, тільки в салоні


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 207 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 245940

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія