autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт (2/5)

IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Cool Wind]
      14 сентября 2017 в 09:29 Гілками

Cool Wind 14.09.2017 09:19 пишет:

adam 13.09.2017 20:56 пишет:

А если ехать с Киева махнуть через Берегово потом Румыния дальше Венгрия, чтобы не стоять на границе. Тоже планирую в Будапешт съездить посмотреть, что-то Сербии, Албании, Македонии, Болгарии не хватило в этом году, да и биометрика все таки рулит.



Сербия = совок. Нечего там смотреть.




какое смелое утверждение
когда были-ссс?
что смотрели? Нови Сад? Белград? что еще?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
igg
V.I.P **
38 лет за рулем, Kyiv
Сообщения: 12955
С нами с 29.03.2005

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Dosa]
      14 сентября 2017 в 10:04 Гілками

Dosa 14.09.2017 09:02 пишет:

neex 14.09.2017 08:27 пишет:

Всю економію з'їcть платна дорога, хоча якщо бак великий, то треба рахувати :-), а ще два кордони.




Там до Вільнюса можна добратися по безкоштовних дорогах: на Брест, потім на Ліду по районних центрах Пружани і Слонім.




Таки можна, я їздив по безкоштовних, все ок проїзжається.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 2728
С нами с 25.06.2012

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: igg]
      14 сентября 2017 в 10:31 Гілками

ну і Вільнюс таки не Будапешт по кількості цікавих міст і погода восени думаю краще будет в Угорщині-)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: adam]
      14 сентября 2017 в 10:57 Гілками

adam 13.09.2017 20:56 пишет:

А если ехать с Киева махнуть через Берегово потом Румыния дальше Венгрия, чтобы не стоять на границе. Тоже планирую в Будапешт съездить посмотреть, что-то Сербии, Албании, Македонии, Болгарии не хватило в этом году, да и биометрика все таки рулит.




В Албании кроме моря ничего интересного. Зато дороги - . Не столько состояние, сколько горные серпантины - на авто будет мука.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Сообщения: 215
С нами с 20.07.2014

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: harald67]
      14 сентября 2017 в 11:01 Гілками

harald67 14.09.2017 10:57 пишет:

adam 13.09.2017 20:56 пишет:

А если ехать с Киева махнуть через Берегово потом Румыния дальше Венгрия, чтобы не стоять на границе. Тоже планирую в Будапешт съездить посмотреть, что-то Сербии, Албании, Македонии, Болгарии не хватило в этом году, да и биометрика все таки рулит.




В Албании кроме моря ничего интересного. Зато дороги - . Не столько состояние, сколько горные серпантины - на авто будет мука.




по дорогах 100%


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10430
С нами с 04.04.2008

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: magisterk]
      14 сентября 2017 в 11:07 Гілками

magisterk 14.09.2017 11:01 пишет:

harald67 14.09.2017 10:57 пишет:

adam 13.09.2017 20:56 пишет:

А если ехать с Киева махнуть через Берегово потом Румыния дальше Венгрия, чтобы не стоять на границе. Тоже планирую в Будапешт съездить посмотреть, что-то Сербии, Албании, Македонии, Болгарии не хватило в этом году, да и биометрика все таки рулит.




В Албании кроме моря ничего интересного. Зато дороги - . Не столько состояние, сколько горные серпантины - на авто будет мука.




по дорогах 100%





Я от не розумію. ТС з Тернополя. Яка Прибалтика. Він всю Украіну та Білорусь проїхати мусить. Добавляємо грінку з + Білоруссю, їх маразми з заповненням карт і тд.
Тернопіль-Стрий-Мукачево-Косонь-Будапешт. Це самий швидкий та дешевий варіант. Хіба що Румуни будуть трошки дешевше


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
Lucca, Italia
Сообщения: 5994
С нами с 16.06.2008

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: SRT sport]
      14 сентября 2017 в 12:04 Гілками

SRT sport 14.09.2017 10:31 пишет:

ну і Вільнюс таки не Будапешт по кількості цікавих міст і погода восени думаю краще будет в Угорщині-)



с погодой как повезет, может и в Будапеште идти весь день противный дождь,
а в Вильнюсе в то же самое время легкая изморозь и солнце


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10430
С нами с 04.04.2008

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: valkrav]
      14 сентября 2017 в 12:30 Гілками

valkrav 14.09.2017 12:04 пишет:

SRT sport 14.09.2017 10:31 пишет:

ну і Вільнюс таки не Будапешт по кількості цікавих міст і погода восени думаю краще будет в Угорщині-)



с погодой как повезет, может и в Будапеште идти весь день противный дождь,
а в Вильнюсе в то же самое время легкая изморозь и солнце




В Сечени спрячется


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
Львов
Сообщения: 1531
С нами с 08.01.2009

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Dosa]
      14 сентября 2017 в 13:07 Гілками

Вставлю свои 5 копеек.
Осенью лучше в Будапешт. С погодой будет однозначно лучше. Несколько лет летал в отпуск во второй половине сентября из Кракова. Часто в Кракове попадал на уже прохладную погоду и дождики.
Прибалтика заслуживает отдельной поездки, так, чтобы и Таллинн захватить, плюс в Хельсинки на пароме прокатиться (без машины). Но осенью опять же там может быть некомфортно.
Кошице мне понравился. Попал на солнечный пятничный вечер, с гуляющей публикой и играющей музыкой. Было очень позитивненько. Но это разве что, проездом. Специяально ехать туда наверное не стоит.
Вена и Братислава далеко.

А вот Эгер вполне заслуживает внимания. 3 года назад ездил на 5 дней в Эгер, Эгерсалок, Силвашварад (заповедник, пещеры, водопады, узкоколейка).
Эгер сам сам по себе городок приятный, погулять есть где, термокупальни приличные, винные подвалы, 2-я по величине базилика в Венгрии, крепость. Скучно не будет точно.
Ехать близко и можно по бесплатным дорогам.

Ну а если хочется чего то более монументального, то таки Будапешт.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: sashkaa]
      14 сентября 2017 в 13:28 Гілками

sashkaa 14.09.2017 11:07 пишет:


Я от не розумію. ТС з Тернополя. Яка Прибалтика. Він всю Украіну та Білорусь проїхати мусить. Добавляємо грінку з + Білоруссю, їх маразми з заповненням карт і тд.



Сюрпрайз, стандартна європейська грінка покриває Білорусь (щонайменше з 2005-го року, але думаю і раніше). Навіть Росія нею покривається вже майже 10 років як. Просто якщо треба тільки Білорусь-Росія можна взяти окрему дешевшу грінку тільки для них.
Україною відстань на Вільнюс як раз не така вже велика - 300 км проти 200 на Краків та 350 на Будапешт. Інша справа, що подорожувати Польщею набагато приємніше ніж Білоруссю. А якщо згадати про те, що на її території Мордор без проблем хапає хлопців.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10430
С нами с 04.04.2008

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Daugava]
      14 сентября 2017 в 13:41 Гілками

Daugava 14.09.2017 13:28 пишет:

sashkaa 14.09.2017 11:07 пишет:


Я от не розумію. ТС з Тернополя. Яка Прибалтика. Він всю Украіну та Білорусь проїхати мусить. Добавляємо грінку з + Білоруссю, їх маразми з заповненням карт і тд.



Сюрпрайз, стандартна європейська грінка покриває Білорусь (щонайменше з 2005-го року, але думаю і раніше). Навіть Росія нею покривається вже майже 10 років як. Просто якщо треба тільки Білорусь-Росія можна взяти окрему дешевшу грінку тільки для них.
Україною відстань на Вільнюс як раз не така вже велика - 300 км проти 200 на Краків та 350 на Будапешт. Інша справа, що подорожувати Польщею набагато приємніше ніж Білоруссю. А якщо згадати про те, що на її території Мордор без проблем хапає хлопців.




Ну от давай не міряти. є умова:
Тернопіль-Будапешт та Тернопіль-Вільнюс. Що вийде більш цікаве й менш напружене. Я вже не кажу по кількість кордонів в випадку Прибалтики через Білорусь.

Будапешт
Вільнюс
Краків

По відстані звісно попереду Краків. Але при умові Будапешту по дорозі вже маємо Егер, Токай й навіть в Ніредхазі є що глянути.
Да й на посиланні в Вільнюс там маршрут по платній ділянці. Взагалі якщо вибрати дні то я б в Краків махнув.

А Прибалтика - то треба всі три країни охоплювати

Змінено sashkaa (13:45 14/09/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Daugava]
      14 сентября 2017 в 14:39 Гілками

А я не агітував за Вільнюс, просто вказав на неточності/гіперболи в аргументації проти нього . Я сам часто густо повертаюся з Риги до Києва через Польщу, хоче це значно довше/дорожче і дорога гірша ніж через Білорусь, та й 2 білоруські кордони долаються швидше за один польський.
По дорозі на Краків можна оглянути Ряшів (Жешув) або якщо він замалий а хочеться чогось трохи ближче ніж Краків - то Люблін. Як би жив ближче до кордону і там не було таких черг, мотався би мабуть кожні вихідні.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
49 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 910
С нами с 19.10.2013

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: sashkaa]
      14 сентября 2017 в 14:58 Гілками

еще можно хорошо встрять на переходе Каменный Лог из Вильнюса в РБ-я как то 6 часов простоял, там соцсоревнование было между таможнями

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
42 года, Тернополь
Сообщения: 296
С нами с 19.06.2008

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Daugava]
      14 сентября 2017 в 15:03 Гілками

Ще раз всім дякую за відгуки, дуже круто почитати Ваші поради, дякую . Я так розумію, що Будапешт буде помпезніше і величніше місто за Краків, тому Краків після нього буде виглядати менш вражаюче? Тоді треба по наростаючій :victory спочатку Краків, потім Будапешт?

На три країни Прибалтики, напевно, окремо треба виділяти тур. І ще дуже люблю подорожувати в оксамитовий сезон (вересень-жовтень). Комфортна погода для прогулянок в містах. В Україні, в принципі, все об’їздив та подивився, хочеться відкрити для себе "залізну завісу" . Австрія і Німеччина, та і вся капіталістична Європа, безумовно також цікава, але там оверпрайс по цінах. Треба починати з країн колишнього соцтабору


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10430
С нами с 04.04.2008

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Dosa]
      14 сентября 2017 в 15:22 Гілками

Dosa 14.09.2017 15:03 пишет:

Ще раз всім дякую за відгуки, дуже круто почитати Ваші поради, дякую . Я так розумію, що Будапешт буде помпезніше і величніше місто за Краків, тому Краків після нього буде виглядати менш вражаюче? Тоді треба по наростаючій ++: спочатку Краків, потім Будапешт?

На три країни Прибалтики, напевно, окремо треба виділяти тур. І ще дуже люблю подорожувати в оксамитовий сезон (вересень-жовтень). Комфортна погода для прогулянок в містах. В Україні, в принципі, все об’їздив та подивився, хочеться відкрити для себе "залізну завісу" . Австрія і Німеччина, та і вся капіталістична Європа, безумовно також цікава, але там оверпрайс по цінах. Треба починати з країн колишнього соцтабору




Вірно. З Кракова можеш в Закопане заскочити природу побачити. Може там на веліках яких поїздити й тд.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год (13 лет за рулем),
Сообщения: 13464
С нами с 14.11.2012

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Dosa]
      14 сентября 2017 в 15:31 Гілками

Dosa 14.09.2017 15:03 пишет:

Ще раз всім дякую за відгуки, дуже круто почитати Ваші поради, дякую . Я так розумію, що Будапешт буде помпезніше і величніше місто за Краків, тому Краків після нього буде виглядати менш вражаюче? Тоді треба по наростаючій ++: спочатку Краків, потім Будапешт?

На три країни Прибалтики, напевно, окремо треба виділяти тур. І ще дуже люблю подорожувати в оксамитовий сезон (вересень-жовтень). Комфортна погода для прогулянок в містах. В Україні, в принципі, все об’їздив та подивився, хочеться відкрити для себе "залізну завісу" . Австрія і Німеччина, та і вся капіталістична Європа, безумовно також цікава, але там оверпрайс по цінах. Треба починати з країн колишнього соцтабору




Особисто для мене, Краків був схожий на Львів. А Будапешт - на Відень, Прагу.

Тим більше, якщо це тур на вихідні - то Кракова+соляні копальні (Величка) достатньо.

Змінено Chmln (15:50 14/09/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24159
С нами с 31.10.2014

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Nickoss]
      14 сентября 2017 в 16:11 Гілками

Nickoss 14.09.2017 13:07 пишет:


Прибалтика заслуживает отдельной поездки, так, чтобы и Таллинн захватить, плюс в Хельсинки на пароме прокатиться (без машины). Но осенью опять же там может быть некомфортно.





Довольно дорогой и малоинтересный тур получится. Что такого кошерного в Таллинне? Провинциальный городишко со средневековым центром, который проходится неспешно за 10 минут, и кучей микрорайонов с реконструированными хрущевками. Паром до Хельсинки - то же недешев (порядка 40 евро, если акцию не словить). Из интересного на том пароме - кравчучки, продающиеся в дьюти-фри да фины, тянущие по две кравчучки пива и водки каждый.
Сами Хельсинки - особо ничего интересного (зато цены впечатляют - билет на трамвай 3.25 евро, такси до аэропорта - 80 евро).
Погода там скверненькая - моросит почти постоянно. Но в прошлом году в конце сентября и в Таллине и в Хельсинки было чуть теплее, чем в Киеве и отопление в отелях работало.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Dosa]
      14 сентября 2017 в 16:14 Гілками

Країни Балтії (їм не подобається назва Прибалтика) зараз - суцільна лотерея. Можна потрапити на теплу суху погоду, а можна цілий тиждень суцільного дощу.
Кидайте цю думку "після чогось, це буде не цікавим ..", так можна порівняти катання на лижах в Альпах та на Протасовій горі в Києві, але для подорожей містами/країнами це абсолютно хибний підхід. Краків та Будапешт різні, просто Будапешт більший і на нього потрібне більше часу. Я був в Кракові після Будапешту і пробув там більше ніж розраховував і абсолютно не жалкую, зараз якщо їдемо повз нього, то намагаємося заїхати, бодай кави випити .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 267
С нами с 08.05.2013

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Dosa]
      14 сентября 2017 в 22:57 Гілками

Как по мне, намного приятнее провести время и увидеть много интересного - однозначно Будапешт. Был там несколько раз и каждый раз получаешь огромное удовольствие от прогулок по этому городу.
На Краков хватит 4 часа времени, это мое субъективное мнение. Погуляли по старой части, покушали и все.
Вильнюс тоже не заслуживает отдельного посещения, только в комплексе/транзитом с другими городами/странами. В Вильнюсе интересен только старый город, который опять же можно обойти вдоль и поперек за 4-5 часов. Да и кухня в Вильнюсе совершенно не понравилась.

В общем моя рекомендация - однозначно Будапешт. Проходите границу в Берегово/Косонь, и через 2,5 часа по автобану в Будапеште.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36045
С нами с 13.03.2008

Re: Куди поїхати на вихідні: Краків vs Будапешт [Re: Sashok_Accent]
      14 сентября 2017 в 23:08 Гілками

Sashok_Accent 13.09.2017 20:11 пишет:

Польская граница, там можно убить половину времени отведенного на поездку
Венгрия тоже не подарок, но там больше 4 часов редко.




+

Про поляків до Різдва краще забути.

Мої суб'єктивні враження:
Краків - покращена версія Львова. Є що подивитися, цікаво, гарно
Будапешт - кардинально інше місто. Дуже не схоже на довколишні європейські міста. Я там можу залипати біля кожного під'їзду чи споруди. Дуже все незвичне, порівняно з Польщею.

Вони обоє класні, але різні капєц.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 31 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 13392

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія