autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини

читатель
Сообщения: 11
С нами с 17.10.2012

Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини
      22 сентября 2017 в 16:54 Гілками

Доброго дня!

Живемо з дружиною в Німеччині, Берлін.

Зважились придбати авто, але є кілька факторів, а самі не розбираємось в автомобілях і не можемо прийняти рішення, тому буду неймовірно вдячний за допомогу, оскільки не маємо тут знайомих, котрі могли б допомогти.

Наш бюджет на покупку - максимум 10к євро, в ідеалі до 8к. Також розраховуємо 2к на витрати після покупки.

Автомобілем будемо користуватися з дружиною разом, скоріш за все, що вона частіше - бо мій офіс знаходиться в самому центрі, де парковка коштує дуже дорого, тоді як її офіс - в доступній частині міста. Думаю, в середньому ми б проїжджали 8-10к км в рік, максимум - 15к.

Сильної потреби у власному авто тут, насправді, немає, бо громадський транспорт досить добре працює.

Це скоріше предмет розкоші: зими тут стали останнім часом досить неприємні - дощові, вітряні і тривають по 4-5 місяців. А також власне авто - це додаткова можливість кудись виїхати недалеко за місто на вихідних (до 300км в одну сторону, максимум).

Надійність, автоматична коробка і безпека - для нас на першому місці. Невеликі розміри, керованість за містом та "сучасний" зовнішній та внутрішній вигляд - другорядні, але бажані фактори, котрими можна пожертвувати. Шкіряні салони, спортивні якості чи щось подібне - поза питанням в такому бюджеті, та й нас на таке на тягне

З тих небагатьох пліток, які до мене тут дійшли - німецькі авто середнього класу останніми роками сильно втратили в якості і їх виробники заробляють не в останню чергу на ремонті. Тому я почав дивитися на японські та корейські авто, хоча знову ж таки повторюсь - я мало в цьому розбираюсь. Французи останніх років також виглядають непогано, але нічого не знаю про їх надійність.

Кумедно, що сусід їздить на Dacia Duster, вже 130к км, взагалі без проблем, лише відвідує планове обслуговування. Механіки на сервісі, де він обслуговується, кажуть, що з Duster в них взагалі найменше проблем. Але з іншого боку, це трохи "задешева" машина. Я читав, що вона погано керована, в дорозі гуде і трясеться, сидіння незручні і тд.

Дуже старі (10+ років) BMW чи Mercedes бізнес класу тут хоча й дешеві для покупки (порівняно з їх початковою ціною), можуть бути дуже дорогими в утриманні через високі податки на викиди CO2, страхівку та недешевий бензин.

Найпривабливішим варіантом зараз виглядає Honda Jazz, але ми ще не мали змоги в ній поїздити, та й їх вибір, на жаль, не такий вже й великий, як наприклад VW Golf.
Ззовні Jazz також далеко не найпривабливіший автомобіль на наш смак, хоча як я вже писав вище - це компроміс, на який можна піти заради надійності.


В будь якому випадку, буду вдячний за рекомандації!
Я відкритий до додаткових, уточнюючих запитань.

P.S. будь ласка, якщо будете щось рекомендувати, наводьте приклади з http://mobile.de

P.P.S віддячити за поради можу лише хіба відповідями на запитання по програмуванню чи життю в Німеччині Пишіть в ПП

Змінено shkarik (17:09 22/09/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
UK-Ukraine
Сообщения: 3489
С нами с 14.05.2006

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: shkarik]
      22 сентября 2017 в 18:33 Гілками

1. Обрати внимание что на автомате выбор в 10 раз меньше чем на ручке.

2. При прочих равных - менее способный водитель имеет большее право голоса. Условно если вам нравиться А8 Ауди в старом кузове, а жена плохо водит и хочет VW up!, то лучще брать второй вариант, ибо потом она на этой Ауди въедет в столб/еще куда то и будут вам лишние нервы и приключения, которых в новой стране не надо.

3. Выбирайте авто из наличия ОКОЛО вас, условно если в Гамбурге, то смторите только в Гамбурге +10 км, а не весь mobile.de, иначе это выборорка абстрактная, вы в Берлин не поедите смотреть авто.


В общем и целом смотрел на что то типо VW Polo или аналоги, вот например ( ПОЛО )


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: УрфинДжюс]
      22 сентября 2017 в 18:37 Гілками

УрфинДжюс 22.09.2017 18:33 пишет:

1. Обрати внимание что на автомате выбор в 10 раз меньше чем на ручке.

...

В общем и целом смотрел на что то типо VW Polo или аналоги, вот например ( ПОЛО )



+1
Ідею з корейським чи японськими автомобілями в Німеччині я б відкинув.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ***
21 год за рулем, Прага
Сообщения: 1100
С нами с 28.02.2006

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: vvvolf]
      23 сентября 2017 в 19:31 Гілками

vvvolf 22.09.2017 18:37 пишет:


+1
Ідею з корейським чи японськими автомобілями в Німеччині я б відкинув.




Знаю в Чехии как минимум два завода, которые делают японские или корейские авто. И куда же они интересно их продают? Глобализация ...
Я не то чтобы против немецких машин, но смысл себя так ограничивать?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3073
С нами с 24.07.2013

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: shkarik]
      23 сентября 2017 в 20:34 Гілками

Корейцы уже давно дышут в "потылыцю" японцам и немцам...

Змінено Pepko (20:39 23/09/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3073
С нами с 24.07.2013

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: Pepko]
      23 сентября 2017 в 20:37 Гілками

Просто ради спортивного интереса, а возможно с Литвы (битки, сваренные с двух и более, угнанные с перебитыми номерами и прочую галиматью...)или Польши на евробляхах авто эксплуатировать в Германии? А то в нас законники хреновы завезли их кучу туеву и теперь майку на груди рвут и машут перед носом всем международными конвенциями? Интересен взляд на такие вещи с цитадели демократии???
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=10978690&Main=10958498#Post10978690
P.S.
А по теме не нужно боятся корейского авто, предложение на авторынках по параметрам цена/качество у них одно из лучших...

Змінено Pepko (20:52 23/09/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
Киев
Сообщения: 744
С нами с 22.06.2006

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: shkarik]
      23 сентября 2017 в 20:54 Гілками

Ездить 300 км в одну сторону на джазе будет мучение.
За 8к полно машин C-класса 3-5 летних с пробегом скажем до 60 тыс и мощностью от 100ps:

hyundai i30
peugeot 308
astra
focus


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Львов
Сообщения: 2028
С нами с 18.05.2009

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: Pepko]
      24 сентября 2017 в 00:28 Гілками

Pepko 23.09.2017 20:37 пишет:

Просто ради спортивного интереса, а возможно с Литвы (битки, сваренные с двух и более, угнанные с перебитыми номерами и прочую галиматью...)или Польши на евробляхах авто эксплуатировать в Германии? А то в нас законники хреновы завезли их кучу туеву и теперь майку на груди рвут и машут перед носом всем международными конвенциями? Интересен взляд на такие вещи с цитадели демократии???
http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=10978690&Main=10958498#Post10978690
P.S.
А по теме не нужно боятся корейского авто, предложение на авторынках по параметрам цена/качество у них одно из лучших...



Ох , как допекли Вас прям эти бляхи. ужас просто.
Даже не знаю, писать или нет. Боюсь Вас сна лишить.
Но, вроде, как и ездить не зачем на бляхах. Заплатил до 300евро и авто на немецких номерах . И! блин боюсь Вас это прибьет окончательно.... но обратите внимание о какой модели идет речь и ни одна зараза даже не заикнулась о евро5 какой кошмар им прям наплевательствами на экологию.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Сообщения: 3073
С нами с 24.07.2013

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: kim-l]
      24 сентября 2017 в 06:59 Гілками

А Вы тут при чем пане вуйку?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
Львов
Сообщения: 2028
С нами с 18.05.2009

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: Pepko]
      24 сентября 2017 в 15:28 Гілками

Pepko 24.09.2017 06:59 пишет:

А Вы тут при чем пане вуйку?



По теме сказать нечего и господин Пепко скатился к вуйкам
Я тут не при чем. Но теперь Вы уважаемый знаете , как с бляхами обстоят дела в Германии. Нет , что б спасибо сказать. Эххх


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6071
С нами с 12.03.2007

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: Pepko]
      24 сентября 2017 в 15:34 Гілками

Я бы ограничил для коротких поездок по городу бензин и автомат. При таких же вводных только для Вроцлава я взял Honda FRV 1,8 бензин на автомате с пробегом 82 kkm 2007 года. Брал в Дортмунде, машина в идеальном состоянии обошлась 6000 евро с дорогой и желтыми номерами.
Советую глянуть еще Toyota Verso тоже бензин и на автомате. Чуть дороже, чуть скучнее и чуть надежнее...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
40 лет (21 год за рулем), Frankfurt
Сообщения: 986
С нами с 26.04.2014

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: shkarik]
      24 сентября 2017 в 23:33 Гілками

С маленькими пробегами и использованием от случая к случаю я бы смотрел в сторону лизинга. За смешные деньги у вас будет новая машина на гарантии и никаких хлопот с обслуживанием, ремонтами и пр.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 10301
С нами с 04.03.2004

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: Ingenieur]
      25 сентября 2017 в 11:42 Гілками

Ingenieur 24.09.2017 23:33 пишет:

С маленькими пробегами и использованием от случая к случаю я бы смотрел в сторону лизинга. За смешные деньги у вас будет новая машина на гарантии и никаких хлопот с обслуживанием, ремонтами и пр.



На месте автора топика я бы смотрел не на коробку, мотор и т.п., а на то по-чем ему обойдется страховка этой машины. Судя по-всему страхового стажа у него нет, поэтому страховка на что-то размером с Гольф на него и жену будет стоить в первый год как половина этой машины.
Это первое. А теперь второе. Т.к. автор топика его создал и пропал, то можно сделать вывод, что это какой-то вброс. Непонятно только какая цель этого вброса.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
54 года (36 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6071
С нами с 12.03.2007

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: N-TP]
      25 сентября 2017 в 13:24 Гілками

N-TP 25.09.2017 11:42 пишет:

На месте автора топика я бы смотрел не на коробку, мотор и т.п., а на то по-чем ему обойдется страховка этой машины. Судя по-всему страхового стажа у него нет, поэтому страховка на что-то размером с Гольф на него и жену будет стоить в первый год как половина этой машины.
Это первое. А теперь второе. Т.к. автор топика его создал и пропал, то можно сделать вывод, что это какой-то вброс. Непонятно только какая цель этого вброса.


Мне PZU сделало скидку на основе моего безаварийного стажа на Украине и агент сказал, что скидка теперь распространяется на всю Европу
Если вброс - то в сторону блях - какие в еУропах машины дешевые


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
46 лет (25 лет за рулем), Germany, Nuernberg
Сообщения: 1212
С нами с 27.06.2009

Re: Допоможіть вибрати б/у автомобіль для Німеччини [Re: shkarik]
      25 сентября 2017 в 15:50 Гілками

shkarik 22.09.2017 16:54 пишет:

Доброго дня!

Живемо з дружиною в Німеччині, Берлін.

Зважились придбати авто, але є кілька факторів, а самі не розбираємось в автомобілях і не можемо прийняти рішення, тому буду неймовірно вдячний за допомогу, оскільки не маємо тут знайомих, котрі могли б допомогти.

Наш бюджет на покупку - максимум 10к євро, в ідеалі до 8к. Також розраховуємо 2к на витрати після покупки.






Зарегистрируйся на germany.ru, там в разделе "Автомобили и мотоциклы" тебе быстрее помогут, исходя из немецких реалий. Для тебя ОСНОВНОЙ вопрос будет - страховка


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
12 користувачів і 49 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2760

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія