autoua
×
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів

Очередной спешун (7/10)

старожил **
Сообщения: 644
С нами с 25.04.2016

Re: Очередной спешун [Re: AL®]
      6 октября 2017 в 12:58 Гілками

Каждый развлекается как может.
VIOxу гонщег должен спасибо говорить. Что же ты за гонщег, если перед тобой все расступаются. Так и любая блонда сможет ехать. А вот в таких ситуациях нужно проявить "все под контролем", просчитать действия VIOxа запару минут до обгона и сделать его. Красота же. Есть в чем себя проявить, а не ехать как баран на болиде.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33042
С нами с 15.11.2003

Re: Очередной спешун [Re: Цуг]
      6 октября 2017 в 12:58 Гілками

Цуг 06.10.2017 12:55 пишет:

VIOx 06.10.2017 12:10 пишет:

Цуг 06.10.2017 11:17 пишет:


В ответ на:

...





А він зобов'язаний ліворуч об'їжджати?



А я зобов'язаний його пропускати в свій ряд?




Питанням на питання? ок, я так і думав



А ты не задавай глупых вопросов, если глупый ответ не хочешь получить!...гг
Сложно??
Я так и думал!(с)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33042
С нами с 15.11.2003

Re: Очередной спешун [Re: 7895]
      6 октября 2017 в 13:00 Гілками

7895 06.10.2017 12:58 пишет:

Каждый развлекается как может.
VIOxу гонщег должен спасибо говорить. Что же ты за гонщег, если перед тобой все расступаются. Так и любая блонда сможет ехать. А вот в таких ситуациях нужно проявить "все под контролем", просчитать действия VIOxа запару минут до обгона и сделать его. Красота же. Есть в чем себя проявить, а не ехать как баран на болиде.



ТЗЖ!

P.S. Не узнаю Вас в гриме!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Очередной спешун [Re: VIOx]
      6 октября 2017 в 13:02 Гілками

VIOx 06.10.2017 12:58 пишет:


А ты не задавай глупых вопросов, если глупый ответ не хочешь получить!...гг
Сложно??
Я так и думал!(с)




Абажжи, ти спершу висловив безгузду пред'яву про випередження праворуч. Тепер з'їжджаєш і мене ще звинувачуєш. Ніхарашо


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33042
С нами с 15.11.2003

Re: Очередной спешун [Re: Цуг]
      6 октября 2017 в 13:06 Гілками

Цуг 06.10.2017 13:02 пишет:

VIOx 06.10.2017 12:58 пишет:


А ты не задавай глупых вопросов, если глупый ответ не хочешь получить!...гг
Сложно??
Я так и думал!(с)




Абажжи, ти спершу висловив безгузду пред'яву про випередження праворуч. Тепер з'їжджаєш і мене ще звинувачуєш. Ніхарашо



Мы ащета именно этот момент и обсуждаем в этой теме, причем с выездом "под нос" в левый/средний ряд.
Не??

В чем пред ява?
Прывыділось можє щозь??


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Очередной спешун [Re: DenweR]
      6 октября 2017 в 13:08 Гілками

DenweR 06.10.2017 12:34 пишет:

От мені цікаво... Ти завжди хизуєшся що їздиш по місту швидко, різко, але нікому не заважаєш та аварійних ситуацій ніц ніколи не створюєш.
Але читаючи ці тему бачу що тебе явно, як то кажуть "бомбіт", від того що багато хто не вважає за потрібне створювати умови своїми діями для безпечною гри у шашки на дорозі окремих швидких та різких індивідуумів.

Що ж таке? Старість? Рефлекси вже не ті? Очі не бачать? Дайте дорогу бодай




Чи ви не розумієте рідну мову, чи я якось незрозуміло пишу.
Мої тези в цій темі:
1. Камрі проїхала норм.
2. Тс злякався, бо не дивився в дзеркала.
3. Я би на місці тс трошечки уповільнився.
4. Вас ніхто не просить і не заставляє цього робити.
5. Я хотів уточнити, навіщо люди навмисне наражають себе на небезпеку і провокують дтп, намагаючись закрити дірку. Відповідь я почув - "можу зробити іншому гадость - то й роблю".

Що вам не так?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12646
С нами с 17.02.2009

Re: Очередной спешун [Re: Grossmeister]
      6 октября 2017 в 13:10 Гілками

Grossmeister 06.10.2017 12:05 пишет:

GreenMile 06.10.2017 10:14 пишет:

Вообще-то, неадеквата лучше иметь как раз перед собой, а не сзади Когда он впереди, ты можешь контролировать его действия и принять меры во избежание стремных ситуаций если что, если он сзади, то ты уже сильно ограничен в принятии мер во избежание.



Взагалі-то, від неадеквата потрібно триматись подалі.
Але.
Якщо вже він поруч, то у такому випадку краще мати його ззаду, бо у випадку чого, за бенкет платить саме задній. І що важливо - він цю істину теж знає, що значно зменшує зовнішні прояви його неадекватності. Дуже гарне заспокійливе, насправді.



Омг. Ок, в твоей ситуации неадекват разобьет тебе авто и будет за это платить, в моем случае я его отпущу далеко вперед и пусть он платит за банкет кому-то другому, например тебе, а я останусь с целым авто и нервами Так понятнее моя точка зрения?

Змінено GreenMile (13:11 06/10/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33042
С нами с 15.11.2003

Re: Очередной спешун [Re: Sergu44o]
      6 октября 2017 в 13:11 Гілками

Sergu44o 06.10.2017 13:08 пишет:


Що вам не так?



т.е., то шо злякавшысь и дернув левее ТС мог вломить в соседней полосе невинную жертву в бочину и выкинуть ее на встречку- тебе не обходить?

Ой....вєй!


Дурно пахнет!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Очередной спешун [Re: GreenMile]
      6 октября 2017 в 13:13 Гілками

GreenMile 06.10.2017 13:10 пишет:

Grossmeister 06.10.2017 12:05 пишет:

GreenMile 06.10.2017 10:14 пишет:

Вообще-то, неадеквата лучше иметь как раз перед собой, а не сзади Когда он впереди, ты можешь контролировать его действия и принять меры во избежание стремных ситуаций если что, если он сзади, то ты уже сильно ограничен в принятии мер во избежание.



Взагалі-то, від неадеквата потрібно триматись подалі.
Але.
Якщо вже він поруч, то у такому випадку краще мати його ззаду, бо у випадку чого, за бенкет платить саме задній. І що важливо - він цю істину теж знає, що значно зменшує зовнішні прояви його неадекватності. Дуже гарне заспокійливе, насправді.



Омг. Ок, в твоей ситуации неадекват разобьет тебе авто и будет за это платить, в моем случае я его отпущу далеко вперед и пусть он платит за банкет кому-то другому, например тебе, а я останусь с целым авто и нервами Так понятнее моя точка зрения?




Це люди із серії "мені важливо бути правим, а не цілим".


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Очередной спешун [Re: VIOx]
      6 октября 2017 в 13:14 Гілками

VIOx 06.10.2017 13:11 пишет:

Sergu44o 06.10.2017 13:08 пишет:


Що вам не так?



т.е., то шо злякавшысь и дернув левее ТС мог вломить в соседней полосе невинную жертву в бочину и выкинуть ее на встречку- тебе не обходить?

Ой....вєй!


Дурно пахнет!




Не нюхай
Читай пункт 2 про дзеркала.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
Kyiv
Сообщения: 1466
С нами с 01.04.2008

Re: Очередной спешун [Re: Sergu44o]
      6 октября 2017 в 13:25 Гілками

Sergu44o 06.10.2017 13:08 пишет:


5. Я хотів уточнити, навіщо люди навмисне наражають себе на небезпеку і провокують дтп, намагаючись ...



...інтенсивно маневруючи швидко їхати на випередження потоку, як що вони не в змозі контролювати дорожнью обстановку при цьому, і постійно сподіваються що у сусідній смізі "лох", або добродій, їм поступиться, пригальмує, "відчинить калітку" ?

В ответ на:

Що вам не так?



Саме ось це мені не так.
Напутіна ти виїздиш на дорогу (не маю саме ВАС на увазі) і поводишся там як "крутий перець", як що постійно сподіваєшся що за тебе, за твою безпеку, тут має думати хтось інший ?!
Сиди вдома, грай у "гоночки". Там завжди можна почати рівень спочатку після вильоту з трасси чи аварії.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12646
С нами с 17.02.2009

Re: Очередной спешун [Re: Escaper]
      6 октября 2017 в 13:27 Гілками

Escaper 06.10.2017 10:51 пишет:

Sergu44o 06.10.2017 09:32 пишет:

Escaper:


Но и изменять скорость (отпускать газ) ради того, чтобы диарейщик точно проехал, тоже как то не "по понятиям", диарейщики ж никому не мешают и у них все пад кантролем...
По победы в правом 60 ехать категорически невозможно, обязательно найдется "спешун" опережающий по полосе ОТ, и вырезающий все ряды в районе метро Житомирская, из-за маршруток...




У вас якісь жлобські комплекси, ви весь час думаєте, як би не зробити зайвого руху ДЛЯ КОГОСЬ. перестаньте так думати, думайте ПРО СЕБЕ, про СВОЮ безпеку.



Странно такое слышать от человека, который на форуме условно пропагандирует, что важно/нужно ехать не по правилам, а так, чтобы не мешать другим участикам движения.
Т.е. я еду ровно 60, и своим равномерным движением мешаю диарейщику диареить.
И чтобы я диарейщику не мешал, я ДОЛЖЕН ДЛЯ УДОБСТВА ДИАРЕЙЩИКА притормаживать ускоряться, подвгаться и т.д.

Не находишь, что логика странная? Особенно в контектсте, дак этот на тойоте не помешал ТСу, ему ТСу всего лишь нужно было ... и далее по тексту


Тут разговор не о том, что ты прямолинейным движением кому-то мешаешь, а о том, что ты едешь свои 60, видишь диарейщика и пытаешься ему "закрыть окно" специально.
Никто никому ничего не обязан, все обязаны соблюдать ПДД, остальное определяется здравым смыслом.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
Бандерштат
Сообщения: 36073
С нами с 13.03.2008

Re: Очередной спешун [Re: VIOx]
      6 октября 2017 в 13:28 Гілками

VIOx 06.10.2017 13:11 пишет:

Sergu44o 06.10.2017 13:08 пишет:


Що вам не так?



т.е., то шо злякавшысь и дернув левее ТС мог вломить в соседней полосе невинную жертву в бочину и выкинуть ее на встречку- тебе не обходить?

Ой....вєй!


Дурно пахнет!




Ну зашибісь логіка! А якщо ТС злякається горобця на дротах за 100 метрів від дороги і переїде групу пенсіонерок на тротуарі? Хто буде винен - горобець чи ТС?

В ПДР є десь пункт, котрий передбачає оце "злякався"? Нема. Але там описано найпримітивніший спосіб виходу із небезпечних ситуацій- гальмувати не змінюючи напрямку руху. Не виляти вбік наосліп, не газувати, а саме гальмувати у разі виникнення небезпеки. Власне для тих, хто не стежить за рухом у дзеркалах. Найбезпечніше і думати не тре.

А ти про якесь "злякався" і "я б газував"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
Киев
Сообщения: 772
С нами с 17.08.2012

Re: Очередной спешун [Re: GreenMile]
      6 октября 2017 в 13:40 Гілками

GreenMile 06.10.2017 13:27 пишет:

Escaper 06.10.2017 10:51 пишет:

Sergu44o 06.10.2017 09:32 пишет:


В ответ на:

...





У вас якісь жлобські комплекси, ви весь час думаєте, як би не зробити зайвого руху ДЛЯ КОГОСЬ. перестаньте так думати, думайте ПРО СЕБЕ, про СВОЮ безпеку.



Странно такое слышать от человека, который на форуме условно пропагандирует, что важно/нужно ехать не по правилам, а так, чтобы не мешать другим участикам движения.
Т.е. я еду ровно 60, и своим равномерным движением мешаю диарейщику диареить.
И чтобы я диарейщику не мешал, я ДОЛЖЕН ДЛЯ УДОБСТВА ДИАРЕЙЩИКА притормаживать ускоряться, подвгаться и т.д.

Не находишь, что логика странная? Особенно в контектсте, дак этот на тойоте не помешал ТСу, ему ТСу всего лишь нужно было ... и далее по тексту


Тут разговор не о том, что ты прямолинейным движением кому-то мешаешь, а о том, что ты едешь свои 60, видишь диарейщика и пытаешься ему "закрыть окно" специально.
Никто никому ничего не обязан, все обязаны соблюдать ПДД, остальное определяется здравым смыслом.


в процитированном тобой тексте, речь именно о том, что мое равномерное движение "мешает" диарейщику, и мне предлагают притормозить, чтобы не закрывать окно для его маневров...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Очередной спешун [Re: DenweR]
      6 октября 2017 в 13:40 Гілками

DenweR 06.10.2017 13:25 пишет:

Sergu44o 06.10.2017 13:08 пишет:


5. Я хотів уточнити, навіщо люди навмисне наражають себе на небезпеку і провокують дтп, намагаючись ...



...інтенсивно маневруючи швидко їхати на випередження потоку, як що вони не в змозі контролювати дорожнью обстановку при цьому, і постійно сподіваються що у сусідній смізі "лох", або добродій, їм поступиться, пригальмує, "відчинить калітку" ?

В ответ на:

Що вам не так?



Саме ось це мені не так.
Напутіна ти виїздиш на дорогу (не маю саме ВАС на увазі) і поводишся там як "крутий перець", як що постійно сподіваєшся що за тебе, за твою безпеку, тут має думати хтось інший ?!
Сиди вдома, грай у "гоночки". Там завжди можна почати рівень спочатку після вильоту з трасси чи аварії.




Напишу великими літерами: НЕ ТРЕБА ПОСТУПАТИСЯ, НЕ ТРЕБА ВІДЧИНЯТИ, може так дійдуть мої слова. Але й НЕ ТРЕБА___навмисне___ зачиняти вікно і наражати себе на небезпеку.

НЕ ТРЕБА думати за ЧИЮСЬ небезпеку, думайте за СВОЮ.

Так зрозуміліше чи ще якось пояснювати?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33042
С нами с 15.11.2003

Re: Очередной спешун [Re: Цуг]
      6 октября 2017 в 13:41 Гілками

Цуг 06.10.2017 13:28 пишет:

.а саме гальмувати у разі виникнення небезпеки. .



Ага...осоливо по п.12.9.г

В даному конкретному випадку саме щоб запобігти.

І шож до цтого привело? Не підкажеш??


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Очередной спешун [Re: Escaper]
      6 октября 2017 в 13:43 Гілками

Escaper 06.10.2017 13:40 пишет:

GreenMile 06.10.2017 13:27 пишет:

Escaper 06.10.2017 10:51 пишет:


В ответ на:

...




Странно такое слышать от человека, который на форуме условно пропагандирует, что важно/нужно ехать не по правилам, а так, чтобы не мешать другим участикам движения.
Т.е. я еду ровно 60, и своим равномерным движением мешаю диарейщику диареить.
И чтобы я диарейщику не мешал, я ДОЛЖЕН ДЛЯ УДОБСТВА ДИАРЕЙЩИКА притормаживать ускоряться, подвгаться и т.д.

Не находишь, что логика странная? Особенно в контектсте, дак этот на тойоте не помешал ТСу, ему ТСу всего лишь нужно было ... и далее по тексту


Тут разговор не о том, что ты прямолинейным движением кому-то мешаешь, а о том, что ты едешь свои 60, видишь диарейщика и пытаешься ему "закрыть окно" специально.
Никто никому ничего не обязан, все обязаны соблюдать ПДД, остальное определяется здравым смыслом.


в процитированном тобой тексте, речь именно о том, что мое равномерное движение "мешает" диарейщику, и мне предлагают притормозить, чтобы не закрывать окно для его маневров...




Ох йо. Може ви точно не розумієте рідної мови.

Твій ріаномірний рух нікому не заважає. МОЖЕ ЗАВАДИТИ І ПРИВЕСТИ ДО ДТП твоє бажання навмисне закрити дірку.

І де ТОБІ пропонували гальмувати?????


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33042
С нами с 15.11.2003

Re: Очередной спешун [Re: Sergu44o]
      6 октября 2017 в 13:48 Гілками

Sergu44o 06.10.2017 13:14 пишет:


Не нюхай




Як?
Ліфт дуже маленький, а смердить сильно!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Киев
Сообщения: 6244
С нами с 18.08.2009

Re: Очередной спешун [Re: GreenMile]
      6 октября 2017 в 13:53 Гілками

GreenMile 06.10.2017 13:10 пишет:

Ок, в твоей ситуации неадекват разобьет тебе авто и будет за это платить, в моем случае я его отпущу далеко вперед и пусть он платит за банкет кому-то другому, например тебе, а я останусь с целым авто и нервами Так понятнее моя точка зрения?



Трохи не так.
В моїй ситуації він об'їде мене ззаду і полетить далі підписувати контракт на $1 000 000.
А тебе він чиркане по борту і ... полетить далі підписувати контракт на $1 000 000.
Або, обігнавши тебе, тут же перед носом у тебе, у другій смузі і припаркується - ну, ти зрозумів, бо конракт на $1 000 000 горить, а церемонія підписання проходить у ларьку праворуч.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Вампіііір **
58 лет (34 года за рулем), Киев
Сообщения: 33042
С нами с 15.11.2003

Re: Очередной спешун [Re: Grossmeister]
      6 октября 2017 в 13:55 Гілками

Камрад, ми їх незрозуміємо з однієї банальної причини- бо ми так не їздим.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВідео наших відеореєстраторів
Додаткова інформація
1 користувачів і 8 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  LordAmid, AlMat, BorisB, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8190

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія