Это непонятный глюк, который преследует и меня ))) Но его не могут отловить
Для самооуспокоения можно попробовать поиграться кодами, набираемыми в строке поиска: ##@coord - показывает ваши текущие координаты rawgps - показывает ваше реальное положение без привязки к дороге
И... Очень рекомендую, после проявления вышеописанного бага отправлять лог разработчикам. Введите заранее 2##2 в строке поиска. Кроме появления дополнительной кнопки, у вас появится (как по мне) бонус. При поиске объекта, в строке результатов будут синим подсвечиваться результаты именно Вейза, которые более точны, чем гуглевские
Сапожник 17.10.2017 11:56 пишет: Введите заранее 2##2 в строке поиска. Кроме появления дополнительной кнопки, у вас появится (как по мне) бонус. При поиске объекта, в строке результатов будут синим подсвечиваться результаты именно Вейза, которые более точны, чем гуглевские
Сапожник 17.10.2017 11:56 пишет: Введите заранее 2##2 в строке поиска. Кроме появления дополнительной кнопки, у вас появится (как по мне) бонус. При поиске объекта, в строке результатов будут синим подсвечиваться результаты именно Вейза, которые более точны, чем гуглевские
Можна детальніше шо то за команда/кнопка/бонус?
Включение режима отладки В строке поиска вводим 2##2 и нажимаем ввод В результатах поиска Вейзовские данные отображаются синим. На примере видно. Разница между точками финиша Гугля и Вейза около 300 метров. У Вейза обычно точнее и можно корректировать. Ну и появляется кнопка для отправки лога ошибок. Просто полезность
Хотів би застерегти користувачів Вейза від маршруту до Шарівського палацу (Харківська область). Перший такий серйозний підвох від вейза =)
Вейз повів до палацу грунтовою дорогою, при наявності коротшого асфальтного маршруту (хай і поганої якості, але асфальтного). Їхали в дощовий день, і коли після 100 метрів відносно сухої вкатаної доріжки почався глиняний спуск - стало трішки лячно=) На кросовері проїхали, з горем-навпіл, але наступного разу я б оминав таку дорогу =)
Чи можна якось змінити рекомендований маршрут у вейзі? Спробував через веб-інтерфейс, там зміг додати лише мітку
Анатолий Сливка 24.10.2017 12:43 пишет: Хотів би застерегти користувачів Вейза від маршруту до Шарівського палацу (Харківська область). Перший такий серйозний підвох від вейза =)
Вейз повів до палацу грунтовою дорогою, при наявності коротшого асфальтного маршруту (хай і поганої якості, але асфальтного). Їхали в дощовий день, і коли після 100 метрів відносно сухої вкатаної доріжки почався глиняний спуск - стало трішки лячно=) На кросовері проїхали, з горем-навпіл, але наступного разу я б оминав таку дорогу =)
Чи можна якось змінити рекомендований маршрут у вейзі? Спробував через веб-інтерфейс, там зміг додати лише мітку
Підкажіть, будь ласка, як діяти в подібних ситуаціях - просто з пк вдома вже робити помітки в мап едіторі на waze.come чи можна таку ж позначку про не вірний(не коректний) маршрут задати прямо з додатку Waze на телефоні?
Анатолий Сливка 26.10.2017 11:23 пишет: Дякую, від імені майбітніх авто туристів =)))
Підкажіть, будь ласка, як діяти в подібних ситуаціях - просто з пк вдома вже робити помітки в мап едіторі на waze.come чи можна таку ж позначку про не вірний(не коректний) маршрут задати прямо з додатку Waze на телефоні?
Якщо є час та натхнення, то правити самому. Нє, то ставити репорт в додатку
Сапожник 17.11.2017 09:59 пишет: А кто может подсказать по ситуации здесь? На Фифлиемской восстановили одностороннее? Ремонт участка вдоль Соборности закончился?
Їхав там в неділю, там не ремонт Соборності, а будують заїзд на проспект. Так що думаю, що поки не добудують, змін чекати не варто.
Мене, наприклад, на днях "квадратами" повів. Повертався з Черкас до Києва і Вейз з Дахнівської запропонував повернути спочатку на Мендєлєєва, потім на Грузиненка, а звідти на Соснівську. А з ней вже знову на Дахнівську. Для чого?!!! Я просто прямо по Дахнівській проїхав ці декілька сот метрів по ПУСТІЙ дорозі.
І ще один прикол. "Найшвидший" маршрут з Черкас Вейз проклав ... через міст. Який на ремонті. Так, через нього інколи авто пускають і людям, яким через Дніпро в Чапаєвку і тп, нічого іншого не лишається, як ставати в чергу. Ні, не так - в чччеееееееерррррррррргггггггуууууу. Бо вона сягає декількох КІЛОМЕТРІВ і не в одне ато. Її хвіст я бачив ще на Можайського. І Вейз мені пропонував цей "швидкий" маршрут??? Так що "приколи" у Вейза ще ті бувають.