autoua
×
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни

ОККО (не коммерческая ветка с 19.07.2018) (393/437)

Полтава
Сообщения: 176
С нами с 12.01.2016

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      17 октября 2017 в 15:37 Гілками

Претензіцй до Окко особливих не мав ніколи.

Але, цікава ситуація відбулась пару тижнів тому. Вирішив описати, можливо кому стане в пригоді.

Підїхав до заправки Окко в Мелітополі, 23/09/2017 16:20:12 . Думаю, спробую вперше Окко Пей. Сиджу під колонкою в авто, поповнюю карту Пб, що привязана до апп Фішки, "никого не трогаю, починяюю примус".
Через пару хвилин виходжу, пробую сканувати QR код на колонці, а ФІшка пише - "Виникла помилка, витягніть та вставте пістолет". Кажу заправнику зробити це - у відповідь він каже, так заправка ж почалась. Я дивлячись у смартфон і шукаючи деталі помилки, просто не звертаю на це уваги. Два рази витягували пістолет, тільки потім моя заправка почалась. Розраховував(викатував спеціально) заправити під горло 50 літрів дизеля та отримати додаткову знижку. По закінченні бачу, що помістилось лише 42 літри. Здивувався, але що поробиш, перегнав авто на парковку АЗС і розмовляв по телефону пару хвилин там. Тут, через якийсь час підходить заправник, і просить підійти на касу - якісь питання по моїй заправці.

Підходжу - касир говорить: вам помилково заправили 3 літри дизелю, чи не могли би ви оплатити їх? Я з очима по 5 коп хвилин 5 намагався второпати, про що мова =) Виявилось, що в той час коли я "сидів в авто"(ще не виходячи з нього навіть) під колонкою, інший клієнт АЗС (теж дизеліст) невірно вказав номер колонки і заправка почалась до того як її ініціював я через окко пей =) Отакий от бонус, бляхамуха.

Отож, якби я не намагався оплатити через окко пей, була ймовірність що мені ввілють літрів 20, помилково. Співпадіння, цікавіше не придумаєш. В підсумку, заплатив з-дуру готівкою за ці 3 літри(дівчата касири: "ну ви ж бачили, що заправка була", "ви можете не платити, тоді платити будемо ми з власного карману і тд"), тільки потім задумався, що не варто було =)

Хто-зна, чи можна якось захиститись від таких тупок клієнтів/касирів...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11571
С нами с 09.04.2010

Re: $ ОККО [Re: Анатолий Сливка]
      17 октября 2017 в 15:59 Гілками

Анатолий Сливка 17.10.2017 15:37 пишет:

Претензіцй до Окко особливих не мав ніколи.

Але, цікава ситуація відбулась пару тижнів тому. Вирішив описати, можливо кому стане в пригоді.

....



50 всего
42 залил
3 в уме
а где еще 5 литров?.....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Полтава
Сообщения: 176
С нами с 12.01.2016

Re: $ ОККО [Re: kym]
      17 октября 2017 в 17:00 Гілками

Ключове слово "Розраховував" =)) Заправник то міг би доточити пару літрів зверху, думаю

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: $ ОККО [Re: Анатолий Сливка]
      17 октября 2017 в 22:05 Гілками

Анатолий Сливка 17.10.2017 15:37 пишет:

Хто-зна, чи можна якось захиститись від таких тупок клієнтів/касирів...


Касиру назвали номер колонки і дизель, на екрані в нех висвітилось, що на тій колонці вставлений дизельний пістолет. Все чесно
Тупанув той клієнт і заправщик.

Мене взагалі почали бісити заправщики... під'їжаю, він біжить, здалека кажу - оккопей я сам. Всерівно біжить, забирає пістолет потім стоїтт поруч зі мною і дивиться на мене
А я то хочу під'їхати, заправитись за 2 хвилини і


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
50 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 633
С нами с 22.03.2007

Re: $ ОККО [Re: Анатолий Сливка]
      19 октября 2017 в 20:36 Гілками

А хіба зараз є додаткова знижка за 50 л?..

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      23 октября 2017 в 17:58 Гілками

На початку акції з OKKO Pay питав чи можна прив'язати одну картку до двох телефонів. Представник відповів - ніззя. Але нещодавно я втопив основний телефон, після сушки камера не працює, взяв резервний, встановив на нього "Фішку" - все гаразд. Як і треба було очікувати навіть картку прив'язувати не треба.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: $ ОККО [Re: Георгий]
      23 октября 2017 в 18:09 Гілками

Георгий 19.10.2017 20:36 пишет:

А хіба зараз є додаткова знижка за 50 л?..



є, але вона персональна. У мене йде від 40л. Вчора заправляв +40л через ОККО пей отримав 3 гривні за літр.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
yak
старожил **
Днепр
Сообщения: 530
С нами с 26.08.2009

Re: $ ОККО [Re: Daugava]
      30 октября 2017 в 17:39 Гілками

Читать всем обязательно+окко-дайте комментарий
https://dp.informator.ua/2017/10/30/avto...zapravkah-okko/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: $ ОККО [Re: yak]
      30 октября 2017 в 18:08 Гілками

Не думаю, щоб там був якійсь "розвод". На 99% банальна проблема з обладнанням чи зі зв'язком. Процесінг блокування встановив, а до терміналу інформація про успішність операції не добралася. В таких випадках якщо "нічого" не робити гроші "повернуться" за 40 діб (залежить від банку власника картки). Думаю, що звернення до колл-центру ОККО мало б значно більше сенсу, ніж виклик наряду поліції, до якої треба було б звертатися після реального списання грошей (а не їх блокування процесінгом).

У мене за 20+ років щоденного використання карток в різних країнах подібний випадок був рівно одного разу - у "Великий Кишені". Звернувся з чеком до свого банку, гроші повернули на наступний день.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11571
С нами с 09.04.2010

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      30 октября 2017 в 20:44 Гілками

кх-гм..
дайош карту, заказываешь литры
я обычно беру "до полного"
заправляется
потом идет расчет
предположим сбой и вышеописанная ситуация
налички нет, только карта
назад не отсосут
ваши действия?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
43 года (20 лет за рулем), Киев
Сообщения: 7144
С нами с 12.11.2013

Re: $ ОККО [Re: kym]
      31 октября 2017 в 08:24 Гілками

kym 30.10.2017 20:44 пишет:

кх-гм..
дайош карту, заказываешь литры
я обычно беру "до полного"
заправляется
потом идет расчет
предположим сбой и вышеописанная ситуация
налички нет, только карта
назад не отсосут
ваши действия?



Не факт что сбой, денюжку то списало. Когда-то так платил провайдеру, оплатил - счёт не пополнился; оплатил еще раз.
Начал разбиратся, банк говорит что перечислили, провайдер говорит что ничего не было.
В итоге плюнул на те 200грн, крайнего не найти.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
kym 1
V.I.P *
64 года (46 лет за рулем), Киев
Сообщения: 11571
С нами с 09.04.2010

Re: $ ОККО [Re: Cirax]
      31 октября 2017 в 09:06 Гілками

Cirax 31.10.2017 08:24 пишет:

....
Не факт что сбой, денюжку то списало.....



вот...
пусть ждут, когда им упадет


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: $ ОККО [Re: kym]
      31 октября 2017 в 11:49 Гілками

kym 30.10.2017 20:44 пишет:

налички нет, только карта
назад не отсосут
ваши действия?



Завезу наступного разу. Не влаштовує - відсасуйте


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Полтава
Сообщения: 176
С нами с 12.01.2016

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      1 ноября 2017 в 11:01 Гілками

Панове Трактористи, хто заправлявся останніми днями - яке ДП зараз на Окко? Чи є вже перехідний дизель на заправках?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель ***
43 года (16 лет за рулем), Київ
Сообщения: 872
С нами с 22.07.2014

Re: $ ОККО [Re: Анатолий Сливка]
      1 ноября 2017 в 11:57 Гілками

заливав в суботу на новокостянтинівській пульс - був літній

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель **
50 лет (32 года за рулем), Киев
Сообщения: 910
С нами с 19.10.2013

Re: $ ОККО [Re: Анатолий Сливка]
      1 ноября 2017 в 12:00 Гілками

30.10.17 заправлялся на Новоконстантиновской- летний ДТ Новополоцкий НПЗ РБ

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ****
Сообщения: 1366
С нами с 14.02.2011

Re: $ ОККО [Re: yak]
      1 ноября 2017 в 16:15 Гілками

yak 30.10.2017 17:39 пишет:

Читать всем обязательно+окко-дайте комментарий
https://dp.informator.ua/2017/10/30/avto...zapravkah-okko/




Ми вже надавали публічну відповідь по цій ситуації. дублюємо її ще сюди: Під час розрахунку банківською картою у процесі беруть участь не лише клієнт та компанія, котра має отримати кошти, а і банківські установи, між якими відбувається переведення коштів.
Зі свого боку мережа ОККО має доступ тільки до інформації банку, який обслуговує платіжні операції на АЗК ОККО – «Райфайзен банк Аваль». Судячи зі «скріну» клієнта, картка, якою він пробував здійснити розрахунок, видана банком «Приват».

Варто враховувати, що в процесі обробки електронних платіжних операцій можливі помилки та збої, як при взаємодії терміналу з банком, так і при обміні даними між банками (в нашому випадку «Аваль» та «Приват»). Тож кошти, котрі можливо були зняті з рахунку клієнта, з певних причин не надійшли на термінал, який встановлено на АЗК. В такому видатку касовий апарат видає відповідний чек, що оплата не відбувалася. Що і сталося в описаній ситуації.
Тобто мережа ОККО не отримала кошти за надалі послуги – заправку пальним.
Маємо фото чеку про відмову по операції додається.

Керівник АЗК в даному випадку додатково вирішив пересвідчитися та зателефонував на гарячу лінію банку «Аваль», котра підтвердила, що вказана операція неуспішна. Тобто оплата за послуги не відбулася.

Керівник АЗК діяв згідно закону та встановлених інструкцій. Тож звинувачення компанії ОККО в шахрайстві вважаємо абсолютно безпідставними, адже по факту оплата за надані послуги не відбулася, чому є документальне підтвердження.

Стосовно питання списання коштів та можливості їхнього повернення, радимо клієнтові звернутися до свого банку для уточнення деталей транзакції та причин списання коштів з його рахунку по операції, яка не відбулась.

P.S. згідно наявної в нас інформації, 30 жовтня у період з 8:30 ранку приблизно до 11:00 спостерігалася масова проблема з оплатою банківськими картками в різних рітейл-структурах (не лише в нашій мережі). Саме на цей проміжок часу і припав випадок, описаний в матеріалі.

Дякуємо за розуміння.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
37 лет за рулем, Киев
Сообщения: 646
С нами с 11.12.2013

Re: $ ОККО [Re: ОККО]
      1 ноября 2017 в 16:32 Гілками

Вот все классно расписано " от зубов отскакивает", но остается единственный вопрос на который никогда на АЗС "ОККО" нет ответа, - " А что делать водителю?" - бензин уже в баке, с его карточки деньги списались, до ОККО не дошли, оставаться заложником? И так у них всегда, еду в командировку, заезжаю на заправку ОККО в Чабанах, нет газа в терминале, заправка топливной картой "Он-лайн", налички нет, спрашиваю что мне делать, оставаться у вас жить пока газ привезут? Ответ - "мы не знаем". Заехал заправиться по топливной карте "он-лайн", нет связи с терминалом, что мне делать, жить на заправке пока появиться связь? - Они незнают.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14658
С нами с 24.07.2005

Re: $ ОККО [Re: Сергей 58]
      1 ноября 2017 в 16:48 Гілками

Власне ОККО підтвердило мою гіпотезу. На жаль для водія нічого іншого йому запропонувати не могли, відпустивши паливо на свій страх та ризик - керівник АЗС сплачував би нестачу в касі, бо гроші до компанії би не надійшли. Протокол платіжних систем просто не передбачає такого. Тому на мій погляд зараз впроваджена найкраще системи вирішення цієї проблеми - OKKOPay.
Вся проблема в тому, що технології розраховані на кредитні картки, а не на дебетові. В разі кредитної картки, у вас би просто зменшився би ліміт (який зазвичай береться з великим запасом), сума все одно б не списалась би, і платити за використання ліміту було б не треба.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
42 года,
Сообщения: 5
С нами с 05.11.2017

Re: $ ОККО [Re: Daugava]
      5 ноября 2017 в 22:40 Гілками

Daugava 01.11.2017 16:48 пишет:


Вся проблема в тому, що технології розраховані на кредитні картки, а не на дебетові. В разі кредитної картки, у вас би просто зменшився би ліміт (який зазвичай береться з великим запасом), сума все одно б не списалась би, і платити за використання ліміту було б не треба.




Можливо і справді в цьому проблема. Я користуюся кредитною приватовською карточкою.Сьогодні заправлявся на ОККО і ніяких непоняток в мене не виникло.
Кредиткою швидше розраховуватися, ніж таскати з собою купу номіналу і чути весь час, що нема дрібних на здачу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПаливо, ПММ та двигуни
Додаткова інформація
2 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  annex, Amateur, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: ***
Переглядів теми: 1314508

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія