autoua
×
Autoua.netФорумМото

Подниму за мотошколу (3/3)

V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Подниму за мотошколу [Re: blurb]
      21 октября 2017 в 13:18 Гілками

Як вже писав, завжди вважав, що гальмування двигуном то не просто відпустити газ, а ще й "понижатись"

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
Сообщения: 1029
С нами с 23.11.2011

Re: Подниму за мотошколу [Re: San40S]
      21 октября 2017 в 15:58 Гілками

blurb 20.10.2017 21:52 пишет:


Я вчора пробував по дорозі додому "просто відпускати ручку газу" з 60 на другій і десь з 40 на першій. Це просто щоб ви не думали, що я, бува, збирався їхати 60 на п'ятій, відпустити газ і розповідати вам, що двигун не гальмує.




San40S 21.10.2017 13:18 пишет:

Як вже писав, завжди вважав, що гальмування двигуном то не просто відпустити газ, а ще й "понижатись"




Куди? І з 60 на першій теж уже пробував, особливої різниці не побачив.

Змінено blurb (15:59 21/10/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
22 года за рулем, Киев
Сообщения: 280
С нами с 08.02.2014

Re: Подниму за мотошколу [Re: Grey]
      21 октября 2017 в 19:49 Гілками

В ответ на:


Вклад заднего тормоза зависит от типа байка. Заднее колесо турера или круизера нагружено сильно, особенно при езде с пассажиром. Но даже на самом низком и длинном турере вклад заднего колеса не превышает 30%. Поэтому не надо тормозить только задом, это опасно. Задний тормоз среднего спортбайка привносит в общую копилку примерно 10%. На экстремальных спортбайках, вроде GSX-R или R1 этот вклад даже меньше.
Во время торможения с 60 миль в час на спортбайке задний тормоз работает только первые 10–15 футов, потом заднее колесо отрывается от земли. Если не давать заднему колесу отрываться, то тормозной путь немного возрастет. Однако это не значит, что торможение с отрывом колеса наиболее эффективно. Как только колесо отрывается, байк становится нестабильным и им практически невозможно управлять. Гонщики не отрывают колесо при торможении, потому что преимущество от позднего торможения меньше, чем проигрыш от нестабильности байка в повороте. На улицах не стоит отрывать колесо, потому что неуправляемый байк очень опасен для всех.




В ответ на:


Помните — все, что выводит подвеску из равновесия, ухудшает сцепление с дорогой. Поэтому нужно тормозить обоими тормозами одновременно и как можно плавнее.
Торможение обоими тормозами стабилизирует байк и предотвращает слишком резкую загрузку переднего колеса. Для каждого байка, как для каждого водителя, существует свое собственно распределение усилий на тормозах. Просто попробуйте разные соотношения в одинаковых условиях, и вы поймете, что вам нужно.




В ответ на:


Главная ошибка, которую совершают и новички и мастера — слишком быстрое торможение. Заднее колесо при этом блокируется, а передняя вилка сживается до упора, делая байк крайне нестабильным. Критерий правильного торможения — минимальные ходы подвески.




Полный контроль
Все уже давно разложено по полочкам до нас, остаётся только практика


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Київ
Сообщения: 10267
С нами с 15.08.2012

Re: Подниму за мотошколу [Re: blurb]
      21 октября 2017 в 23:56 Гілками

blurb 21.10.2017 15:58 пишет:

blurb 20.10.2017 21:52 пишет:


Я вчора пробував по дорозі додому "просто відпускати ручку газу" з 60 на другій і десь з 40 на першій. Це просто щоб ви не думали, що я, бува, збирався їхати 60 на п'ятій, відпустити газ і розповідати вам, що двигун не гальмує.




San40S 21.10.2017 13:18 пишет:

Як вже писав, завжди вважав, що гальмування двигуном то не просто відпустити газ, а ще й "понижатись"




Куди? І з 60 на першій теж уже пробував, особливої різниці не побачив.



Что в лоб, что по лбу (с) Я пас

Таке враження, що про існування 3-6 передач Ви не знаєте і 60км/год, то вже третя космічна.

Змінено San40S (23:59 21/10/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх ****
Сообщения: 1029
С нами с 23.11.2011

Re: Подниму за мотошколу [Re: San40S]
      22 октября 2017 в 01:47 Гілками

San40S 21.10.2017 23:56 пишет:


Что в лоб, что по лбу (с) Я пас

Таке враження, що про існування 3-6 передач Ви не знаєте і 60км/год, то вже третя космічна.




Ви сказали дослівно ось це:
San40S 19.10.2017 14:51 пишет:


А те що задні гальма ефективніші за гальмування двигуном/кпп... хз-хз



Крім того, ви не були певні моєї, кхм, майстерності при перемиканні передач. Я зголосився перевірити що ефективніше гальмує на моєму мотоциклі - двигун, чи задні гальма. Для того, щоб виключити фактор, якого ви були не певні, перемикання я завершив до початку гальмування. Цілком очевидно, що таким чином гальмування двигуном ставало більше ефективним. Як виявилось, навіть цього не достатньо, задні гальма сповільнюють мотоцикл сильніше ніж двигун.

Крім того, я знайшов результати експерименту, де вплив двигуна на гальмування було досліджено для всіх трьох випадків - витиснути зчеплення, не витиснути зчеплення, перемикатись вниз. Перемикання вниз призвело на найменш ефективного гальмування.

Швидкість 60 я обрав як абсолютно безпечну. Крім того, я неодноразово наголосив вам що ні, цей невеличкий експеримент - не є прикладом того, як я вважаю за потрібне гальмувати. Він є виключно і тільки спробою перевірити вашу цитату, що бачите вгорі. Ви сказали "А те що задні гальма ефективніші за гальмування двигуном/кпп... хз-хз", я спробував гальмувати задніми гальмами і двигуном окремо від усіх інших факторів.

У нас була цілком доброзичлива дискусія. Я не давав вам приводу до дрібного хамства. Звісно я знаю про існування інших передач. Звісно 60 км/год не висока швидкість, якщо вас так цікавлять результати тестів на вищих швидкостях - у посиланні , яке ви ігноруєте, тестували зі 100. Звісно (вкотре повторюю) гальмування тільки двигуном, або тільки задніми гальмами - не оптимальне, ні я так не гальмую, ні я не намагався тут когось переконати так гальмувати, я перевіряв ваше припущення.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ***
Киев
Сообщения: 1946
С нами с 14.10.2008

Re: Подниму за мотошколу [Re: Grey]
      23 июня 2018 в 16:57 Гілками

Grey 07.07.2017 12:58 пишет:

Куда лучше?
Старых тем в поиске не нашел, хотя помню что были
и помнится там был небольшой разброд и шатание по этому вопросу

мота своего пока что нет, есть планы просто получить категорию
кто что насоветует?



Топикстартер, приветствую!
Отходили уже в мотошколу? Есть свежие рекомендации?
В Инете нарыла мотошколу в парке Дружбы народов (http://www.XXXXXXXX.com.ua/).
Кто-то был там? Как они? Можно ли им доверить свою тушку и тушку мужа, чтобы всем премудростям и безопасностям научили?
А то мы мото купили на днях, но у нас на двоих ни категории, ни практики...

Змінено KEV (18:44 23/06/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумМото
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  Bivaliy, KEV, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 28276

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія