autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? (24/24)

V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      15 июня 2020 в 16:38 Гілками

Маю сказати, що Redmi Note 5 мене зараз розчаровує. З жодним попереднім телефоном таких метаморфоз не було. Зараз телефон перетворився на однозадачний калькулятор.

Користуватися більше ніж однією задачею одразу не виходить, доводиться вручну вимикати "зайві". Спочатку я думав, що винуваті гео-цяцьки (Інгрес, Гарі Поттер) та купа месенджерів, що постійно "онлайн". Але поспілкувався з колегами з таким самим телефоном, що не мають жодних цяцьок та всього 2-3 месенжера але проблеми у них ті самі.
Явно щось не те з його софтом, але роблю для себе висновок, що для чогось більш менш придатного на найближчі пару-тройку років треба брати з ОЗУ від 6Гб.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4523
С нами с 29.05.2008

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      15 июня 2020 в 16:39 Гілками

VP_Son 15.06.2020 16:12 пишет:

Через 10 хвилин на зарядці телефон таки включився.
Одразу скинув в заводські налаштування.
Що цікаво - за недовго перед тим як вирубився заряд показував 70%.
Після 10-15 хвилин на зарядці на голій системі показує 58%.
Зародилася думка - може батарея здихає? А показник заряду не коректно показує?

upd
Знову виключився - прямо в руках.



так ещё по первым сиптомам было понятно что батарея дохнет. Но нормальных заменителей я в продаже незнаю. Потому если хочешь надежности менять апарат.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      15 июня 2020 в 16:40 Гілками

VP_Son 15.06.2020 16:12 пишет:


Знову виключився - прямо в руках.



Скоріше за все проблема з батарейкою, її поміняти можна і самому, у мене так себе поводив Redmi Note 2.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: Daugava]
      15 июня 2020 в 16:43 Гілками

Daugava 15.06.2020 16:38 пишет:

Маю сказати, що Redmi Note 5 мене зараз розчаровує. З жодним попереднім телефоном таких метаморфоз не було. Зараз телефон перетворився на однозадачний калькулятор.

Користуватися більше ніж однією задачею одразу не виходить, доводиться вручну вимикати "зайві". Спочатку я думав, що винуваті гео-цяцьки (Інгрес, Гарі Поттер) та купа месенджерів, що постійно "онлайн". Але поспілкувався з колегами з таким самим телефоном, що не мають жодних цяцьок та всього 2-3 месенжера але проблеми у них ті самі.
Явно щось не те з його софтом, але роблю для себе висновок, що для чогось більш менш придатного на найближчі пару-тройку років треба брати з ОЗУ від 6Гб.


А в чому саме проблеми?
Бо в мене не багато - лише телеграм, вайбер і вотсап. Ну Хром с фтуа у фоні.
Та Вейз періодично. Ніяких гальм не помічав.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4523
С нами с 29.05.2008

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      15 июня 2020 в 16:45 Гілками

VP_Son 15.06.2020 16:43 пишет:

Daugava 15.06.2020 16:38 пишет:

Маю сказати, що Redmi Note 5 мене зараз розчаровує. З жодним попереднім телефоном таких метаморфоз не було. Зараз телефон перетворився на однозадачний калькулятор.

Користуватися більше ніж однією задачею одразу не виходить, доводиться вручну вимикати "зайві". Спочатку я думав, що винуваті гео-цяцьки (Інгрес, Гарі Поттер) та купа месенджерів, що постійно "онлайн". Але поспілкувався з колегами з таким самим телефоном, що не мають жодних цяцьок та всього 2-3 месенжера але проблеми у них ті самі.
Явно щось не те з його софтом, але роблю для себе висновок, що для чогось більш менш придатного на найближчі пару-тройку років треба брати з ОЗУ від 6Гб.


А в чому саме проблеми?
Бо в мене не багато - лише телеграм, вайбер і вотсап. Ну Хром с фтуа у фоні.
Та Вейз періодично. Ніяких гальм не помічав.



Мне честно говоря вот это нравится в свете подорожания сяоми. https://hotline.ua/mobile-mobilnye-telefony-i-smartfony/samsung-galaxy-m21-464gb-green-sm-m215fzgu/

Змінено WarFox (16:46 15/06/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: Daugava]
      15 июня 2020 в 16:46 Гілками

Daugava 15.06.2020 16:40 пишет:

VP_Son 15.06.2020 16:12 пишет:


Знову виключився - прямо в руках.



Скоріше за все проблема з батарейкою, її поміняти можна і самому, у мене так себе поводив Redmi Note 2.


Також та ж думка зародилася.
Як раз перед виключеннях подивився на батарею в налаштуваннях - писало вже 46% і на 7 годин роботи.
Мене здивувало, що дуже швидко впало з 58 до 46 відсотків.
А через хвилину вимкнувся взагалі.
Хіба в ньому батарея не вбудована? Чи там просто контакти підпаяти?
Зараз погуглю.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар ****
Киев
Сообщения: 4523
С нами с 29.05.2008

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      15 июня 2020 в 16:48 Гілками

VP_Son 15.06.2020 16:46 пишет:

Daugava 15.06.2020 16:40 пишет:

VP_Son 15.06.2020 16:12 пишет:


Знову виключився - прямо в руках.



Скоріше за все проблема з батарейкою, її поміняти можна і самому, у мене так себе поводив Redmi Note 2.


Також та ж думка зародилася.
Як раз перед виключеннях подивився на батарею в налаштуваннях - писало вже 46% і на 7 годин роботи.
Мене здивувало, що дуже швидко впало з 58 до 46 відсотків.
А через хвилину вимкнувся взагалі.
Хіба в ньому батарея не вбудована? Чи там просто контакти підпаяти?
Зараз погуглю.



открыть корпус вытянуть 2 двухсторонних скотча и просто заменить. Проблема в том что оригинальную качественную батарею сейчас не найти. Более менее брендовые полгода работают, или может мне так везло.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P *
Киев
Сообщения: 13373
С нами с 07.05.2005

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: WarFox]
      15 июня 2020 в 16:54 Гілками

WarFox 15.06.2020 16:48 пишет:

VP_Son 15.06.2020 16:46 пишет:

Daugava 15.06.2020 16:40 пишет:


В ответ на:

...




Скоріше за все проблема з батарейкою, її поміняти можна і самому, у мене так себе поводив Redmi Note 2.


Також та ж думка зародилася.
Як раз перед виключеннях подивився на батарею в налаштуваннях - писало вже 46% і на 7 годин роботи.
Мене здивувало, що дуже швидко впало з 58 до 46 відсотків.
А через хвилину вимкнувся взагалі.
Хіба в ньому батарея не вбудована? Чи там просто контакти підпаяти?
Зараз погуглю.



открыть корпус вытянуть 2 двухсторонних скотча и просто заменить. Проблема в том что оригинальную качественную батарею сейчас не найти. Более менее брендовые полгода работают, или может мне так везло.


Так просто?
На першому ж посиланні про батарею AKS продає за 333 гривні і РІК гарантія. По ідеї - не менше року повинна працювати.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
Киев
Сообщения: 8314
С нами с 08.06.2013

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      15 июня 2020 в 16:57 Гілками

VP_Son 15.06.2020 16:54 пишет:


На першому ж посиланні про батарею AKS продає за 333 гривні і РІК гарантія. По ідеї - не менше року повинна працювати.


Час держать заряд - тоже работа.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14659
С нами с 24.07.2005

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      15 июня 2020 в 17:33 Гілками

Я міняв батареї в декількох "нерозбірних" апаратах різних виробників. Як правило все просто, але краще подивитися перед цим youtube конкретно по вашій моделі, можуть бути нюанси.
В AKS я брав "оригінал" батарейку для Lenovo S60, вона пропрацювала рік, потім на щастя телефон вкрали в метро і мені вдалося його замінити (тримала батарейка не дуже добре хоч і краще тої яку вона замінила).
В Redmi 4A при заміні батарейки я зіпсував динамік (на щастя у мене під рукою була аналогічна тушка з якої взяв робочий). Батарейку брав "оригінал" в Mi.UA , вона рік ледь-ледь протрималася, власниця постійно ходила з банкою "наперевес".

В RN2 батарейки мінялися простіше, взятий тут "оригінал" в магазині, що до ALLO прикидався "офіціалом", протримався пару тижнів, але думаю я його вбив морозом в -30 в Альпах. Після того брав на Ali батарейку від Nohon, вона недешева, але враження саме нової батарейки я отримав.

В RN5 ще не міняв, почекаю на вихід MIUI12, якщо телефоном після нього ще можна буде користуватися, замовлю Nohon.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Сообщения: 13472
С нами с 07.02.2012

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      6 июля 2020 в 23:45 Гілками

VP_Son 15.06.2020 16:12 пишет:

Через 10 хвилин на зарядці телефон таки включився.
Одразу скинув в заводські налаштування.
Що цікаво - за недовго перед тим як вирубився заряд показував 70%.
Після 10-15 хвилин на зарядці на голій системі показує 58%.
Зародилася думка - може батарея здихає? А показник заряду не коректно показує?

upd
Знову виключився - прямо в руках.



Шо-то я провтыкал этот пост.

У меня ровно через год +2 недели после покупки RN5 начались похожие приколы. Дважды носил в сервис, разобрали, собирали, неделю работает и на круг. Денег правда брали только один раз и то за диагностику. А потом зашел в залипшем состоянии в какой-то ларек "ремонт смартфонов", говорю - давайте разберем, уплотним контакт батареи с материнкой (бумажкой простой), заплатил 100 грн за сборку-разборку и как рукой сняло.

Правда сегодня оный RN5 под нагрузкой не выдержал и без объявления войны издох, в рекавери не ходит, в фастбуте не шьется, через тестпоинт тоже не шьется, тврп можно запустить из фастбута, но дальше загрузки не идет.

Судя по всему - померла emmc

Посмотрел чего предлагают из нового и шо-то не понял. Это типа тенденции поменялись и после RN5 относительная слимовость стала прерогативой топовых телефонов за 20К+? На что не глянешь из бюджетного - кирпич, и по габаритам и по весу

Змінено DKTigra (23:48 06/07/2020)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: Daugava]
      14 июля 2020 в 00:03 Гілками

Може, хтось підкаже про Ксяомі?
Ще кілька місяців тому я собі завантажували великі (кілька мегабайт) аудіофайли з гугл-пошти на телефон.
Зараз не хоче вантажити. Пропонує відкрити в веб-переглядачі (екран весь чорний і іде звук, керувати неможливо, файл, як я розумію, на телефон не зберігається). Інших опцій фактично немає. Що робити? Я так розумію, там система постійно самооновлюється і щось змінилося.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
20 лет за рулем,
Сообщения: 345
С нами с 05.05.2008

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: VP_Son]
      14 июля 2020 в 09:37 Гілками

Що краще взяти зараз для 80 річної бабусі до 4000грн. - XIAOMI REDMI 9 3/32 чи XIAOMI REDMI NOTE 8 3/32?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ***
26 лет за рулем, Киев
Сообщения: 3046
С нами с 31.10.2008

Re: Вибір - Xiaomi Redmi 4X 3/32GB чи щось інше? [Re: Yea]
      16 июля 2020 в 09:23 Гілками

Yea 14.07.2020 00:03 пишет:

Може, хтось підкаже про Ксяомі?
Ще кілька місяців тому я собі завантажували великі (кілька мегабайт) аудіофайли з гугл-пошти на телефон.
Зараз не хоче вантажити. Пропонує відкрити в веб-переглядачі (екран весь чорний і іде звук, керувати неможливо, файл, як я розумію, на телефон не зберігається). Інших опцій фактично немає. Що робити? Я так розумію, там система постійно самооновлюється і щось змінилося.



Я бы гуглил проблему со стороны Гмейла. Операционке должно быть по барабану, что там Гмейл открывает или сохраняет. Если почта открыта в браузере - смотрел бы настройки браузера или открыл бы в другом


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
0 користувачів і 5 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 45000

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія