autoua
×
Autoua.netФорумВело

Электровелосипед хочу купить (4/4)

старожил *
Хмельницкий
Сообщения: 545
С нами с 01.03.2015

Re: Электровелосипед хочу купить [Re: Cyclist]
      27 октября 2017 в 23:58 Гілками

Cyclist 27.10.2017 18:31 пишет:


З.Ы. Сам думаю про электровелосипед с кареточным двигателем .




Це біля педалей ? Як в тих що з ЄС везуть?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
57 лет,
Сообщения: 280
С нами с 06.02.2012

Re: Электровелосипед хочу купить [Re: анонім]
      29 октября 2017 в 14:48 Гілками

Ну и я , немножко по теме . Купил маме почти честного итальянца с ключами , бу 3 года назад ,ее эксплуатация -село, по необходимости(за хлебом , на базар , к подруге иногда) марку не подскажу , рама -сварной люмень , багажник , фара , габарит .24 в, 10 ам.ч. пивод задний, все заводское.400 ойро ,зарядка сгорела из-за скачка напруги (село).Когда покупал протестил-Житний рынок -Винигродарь на полной зарядке(там чуть горочка есть) - сдох на обратном пути возле пивзавода (фрунзе) мой вес 110 ,(ну в смысле разрядился) зарядил и поехал.В Италиях если баз мускульной тяги , так это электроскутер (права).Металлогидгид , новый аккум около 250 ойро (собираюсь покупать)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Хмельницкий
Сообщения: 545
С нами с 01.03.2015

Re: Электровелосипед хочу купить [Re: ньома]
      29 октября 2017 в 14:58 Гілками

ньома 29.10.2017 14:48 пишет:

Ну и я , немножко по теме . Купил маме почти честного итальянца с ключами , бу 3 года назад ,ее эксплуатация -село, по необходимости(за хлебом , на базар , к подруге иногда) марку не подскажу , рама -сварной люмень , багажник , фара , габарит .24 в, 10 ам.ч. пивод задний, все заводское.400 ойро ,зарядка сгорела из-за скачка напруги (село).Когда покупал протестил-Житний рынок -Винигродарь на полной зарядке(там чуть горочка есть) - сдох на обратном пути возле пивзавода (фрунзе) мой вес 110 ,(ну в смысле разрядился) зарядил и поехал.В Италиях если баз мускульной тяги , так это электроскутер (права).Металлогидгид , новый аккум около 250 ойро (собираюсь покупать)




Це скільки км він витягує виходить? Я так розумію що мова йде за вело з мотором на 250 ват?І по суті там система допомоги педалюванню а не повноцінна електротяга? вірно?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
57 лет,
Сообщения: 280
С нами с 06.02.2012

Re: Электровелосипед хочу купить [Re: Manson]
      29 октября 2017 в 18:25 Гілками

Ну вщобщето я не замерял , но если речь идет о симбиозе удобство плюс экономия , то злектровелик - это ниочем , сплошные минусы -(экономия , удобство , мобильность.)Это как про нисан лиф , только еще эксклюзивней ...В Европах -это максимальное сочетание -удобность , безопасность , беспроблемность , для передвижения пенсионеров , на специально оборудованных велодорожках . А приспосабливать всякие крутые маунтины под это ....Ну и так , в Киеве есть места , где продают электробайк мерседес за 599 ойро , причем не один , где ? ,не скажу....

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Хмельницкий
Сообщения: 545
С нами с 01.03.2015

Re: Электровелосипед хочу купить [Re: ньома]
      29 октября 2017 в 23:06 Гілками

ньома 29.10.2017 18:25 пишет:

Ну вщобщето я не замерял , но если речь идет о симбиозе удобство плюс экономия , то злектровелик - это ниочем , сплошные минусы -(экономия , удобство , мобильность.)Это как про нисан лиф , только еще эксклюзивней ...В Европах -это максимальное сочетание -удобность , безопасность , беспроблемность , для передвижения пенсионеров , на специально оборудованных велодорожках . А приспосабливать всякие крутые маунтины под это ....Ну и так , в Киеве есть места , где продают электробайк мерседес за 599 ойро , причем не один , где ? ,не скажу....




Ви все трохи ускладнюєте помоєму,я звичайно навіть близько не експерт в електровело ,каталася 1 раз щоб спробувати що це на моделі з ЄС 350 ват "японці" заводському.Однак певні враження є,як для моєї ваги то цього моторчика вистачало з головою.Більше того по рівному потужності як на мої навики їзди було забагато.Під гірку якщо пришвидшити перед нею а не під час підйому то спокійно "вискакувала" без педалювання.Відстань яку накатала майже без педалювання це приблизно коло 30-35 км .Думаю якби економила підключаючи електро лише на підйомах то взагалі їхати без напрягів можна дуже довго .І імхо суть електровеліка повинна всетаки бути в т .ч в русі і певному навантаженні а не "як мопед" Для себе бачу в разі покупки використання по рівному педалі а на підйомах моторчик.І задоволення від їзди і певна зарядка для ніг.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старый писатель *
Киев
Сообщения: 721
С нами с 25.07.2008

Re: Электровелосипед хочу купить [Re: анонім]
      30 октября 2017 в 16:12 Гілками

анонім 27.10.2017 23:58 пишет:

Cyclist 27.10.2017 18:31 пишет:


З.Ы. Сам думаю про электровелосипед с кареточным двигателем .




Це біля педалей ? Як в тих що з ЄС везуть?



Да, под кареточным узлом, привод на колесо - через цепь с сохранением заднего переключателя.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
Хмельницкий
Сообщения: 545
С нами с 01.03.2015

Re: Электровелосипед хочу купить [Re: Cyclist]
      31 октября 2017 в 22:57 Гілками

Cyclist 30.10.2017 16:12 пишет:

анонім 27.10.2017 23:58 пишет:

Cyclist 27.10.2017 18:31 пишет:


З.Ы. Сам думаю про электровелосипед с кареточным двигателем .




Це біля педалей ? Як в тих що з ЄС везуть?



Да, под кареточным узлом, привод на колесо - через цепь с сохранением заднего переключателя.



Теж такий вирішила брати + мотор мінімум 350 ват


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВело
Додаткова інформація
0 користувачів і 0 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 25512

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія