autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. (16/24)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Disnake]
      14 ноября 2017 в 13:41 Гілками

Disnake 14.11.2017 11:43 пишет:

Mad Dog 14.11.2017 08:33 пишет:


Ты путаешь теплое с мягким. Я ж там не живу, просто навигатор тудой маршрут построил... Да и за жып особо не агитирую, сам же на пузотерке езжу. Но грех не потролить тех кто на словах проезжают всегда и везде на пузотерках.




+100 иногда очень смешно читать

я тоже могу написать что на своей мазде с клиренсом 14 и подвеской исключительно для идеально ровного европейского асфальта проезжаю всегда и везде (вон неделю назад супруга губу бампера таки оторвала )
но с клиренсом это делается намного проще и приятнее, с ПП было бы еще приятнее, но клиренс мне нужен каждый день, а ПП иногда


Цікавий нюанс: я задню губу на Хайлендері (при тому що в мого покоління геометрія як для кроса просто прекрасна) кілька разів відривав. А на пузотерках якось ні разу. Мабуть пузотерки кращі всюдиходи

п.с. Якщо без жартів, то додатковий кліренс звісно що дає певні дивіденди в своєму роді, котрі кожен вправі бачити як плюсами, так і мінусами (ну як, наприклад, додаткова потужність чи додаткові два колеса, що гребуть).
Просто з досвіду власних спостережень, найчастіше юзається цей потенціал в потенційно жлобських ситуаціях Ну от наприклад, чого далеко ходити - я на Хайлендері майже скрізь розвертаюсь в один прийом. Тобто з заїздом на бордюр, да. Ну окей окрім газонів - для мене це святе. Але ж багато хто не гребує і на газон свої протектори вдавити.
Або як хтось днями написав, що ждунів в правій смузі під зеленою стрілкою так само обходить через бордюр.
І от да, в цих конкретно прикладах "с клиренсом это делается намного проще и приятнее"


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9193
С нами с 31.07.2010

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Ganni]
      14 ноября 2017 в 13:43 Гілками

Ganni 14.11.2017 13:18 пишет:

Ну так ви ж запропонували брати вул. Юнацьку в Гатному як тест-майданчик перевірки спроможностей прохідності
От в одному дворі на гуглі видно навіть припаркований Сітроенчик хетч (якийсь з дрібних). Якось жеж виживає на тій триклятій вулиці

п.с. Я не плутаю тепле з м"яким - просто баталії в подібних темах про кліренс дуже наглядно демонструють серйозні баги нашого суспільства. Нам простіше купити жип з кліренсом і топити за цей вибір, аніж долучитись до виправлення тих недоліків, котрі усунуть чи зменшать необхідність такого вибору (за приклад з вулицею приватного сектору окреме дякую - це найакадемічніший приклад який я міг би лише придумати))
Да, і я жодним чином не намагаюсь виставити себе д"Артаньяном на фоні, якщо в когось закрались такі сумніви.




э не, пагадите

я налоги с топлива плачу? плачу. так какого я еще сам общественные дороги должен делать (не берем частный сектор с улицей в 100м) - куча примеров улиц длиной по 3-7км с частными домами по обе стороны - каждому домовладельцу скидываться на строительство дороги? допустим. а теперь практическая часть - скинется в лучшем случае 50%, потом по этой дороге поедут трактора, сельхозтехника, фуры и т.д. в зависимости от удобства расположения, расфигачат ее мама не горюй за 2-3 года, дальше что?

о вот еще пример, у супруги у директора участочек с дачкой/причальчиком - в 15км от ближайшей асфальтовой дороги - предлагаете сделать дорогу пусть все окружающие села ездят? да поступок хороший, но если денег лишних валом (или хотя бы просто есть лишние)

есть как варианты делать дорогу а потом за сделаный участок за проезд взымать денюшку (вообще в нашей стране это юридически возможно?), но не факт что какой-то вася не расфигачит ночью все будки/шлагбаумы/отбойники


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Disnake]
      14 ноября 2017 в 14:07 Гілками

Disnake 14.11.2017 13:43 пишет:

Ganni 14.11.2017 13:18 пишет:

Ну так ви ж запропонували брати вул. Юнацьку в Гатному як тест-майданчик перевірки спроможностей прохідності
От в одному дворі на гуглі видно навіть припаркований Сітроенчик хетч (якийсь з дрібних). Якось жеж виживає на тій триклятій вулиці

п.с. Я не плутаю тепле з м"яким - просто баталії в подібних темах про кліренс дуже наглядно демонструють серйозні баги нашого суспільства. Нам простіше купити жип з кліренсом і топити за цей вибір, аніж долучитись до виправлення тих недоліків, котрі усунуть чи зменшать необхідність такого вибору (за приклад з вулицею приватного сектору окреме дякую - це найакадемічніший приклад який я міг би лише придумати))
Да, і я жодним чином не намагаюсь виставити себе д"Артаньяном на фоні, якщо в когось закрались такі сумніви.




э не, пагадите

я налоги с топлива плачу? плачу. так какого я еще сам общественные дороги должен делать (не берем частный сектор с улицей в 100м) - куча примеров улиц длиной по 3-7км с частными домами по обе стороны - каждому домовладельцу скидываться на строительство дороги? допустим. а теперь практическая часть - скинется в лучшем случае 50%, потом по этой дороге поедут трактора, сельхозтехника, фуры и т.д. в зависимости от удобства расположения, расфигачат ее мама не горюй за 2-3 года, дальше что?

о вот еще пример, у супруги у директора участочек с дачкой/причальчиком - в 15км от ближайшей асфальтовой дороги - предлагаете сделать дорогу пусть все окружающие села ездят? да поступок хороший, но если денег лишних валом (или хотя бы просто есть лишние)

есть как варианты делать дорогу а потом за сделаный участок за проезд взымать денюшку (вообще в нашей стране это юридически возможно?), но не факт что какой-то вася не расфигачит ночью все будки/шлагбаумы/отбойники


Все правильно, але тут ще питання які дороги приватних секторів є на балансі держави І тому ще треба з"ясувати чи ота от Юнацька вулиця в Гатному підтримується в органах місцевого самоврядування чи це просто дорога-прохід між сусідніми ділянками і все
Висновки? Ну якщо таки за цю дорогу ніхто не відповідає, то рано чи пізно або кількість жипів на тій вулиці дійде до 100% дворів, або сусіди таки почнуть еволюціонувати в бік скидання на утримування прилеглих до їх парканів територій


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Disnake]
      14 ноября 2017 в 14:08 Гілками

Disnake 14.11.2017 13:43 пишет:



о вот еще пример, у супруги у директора участочек с дачкой/причальчиком - в 15км от ближайшей асфальтовой дороги - предлагаете сделать дорогу пусть все окружающие села ездят? да поступок хороший, но если денег лишних валом (или хотя бы просто есть лишние)

есть как варианты делать дорогу а потом за сделаный участок за проезд взымать денюшку (вообще в нашей стране это юридически возможно?), но не факт что какой-то вася не расфигачит ночью все будки/шлагбаумы/отбойники




Ну Ганні взяв масштабніше про баги з суспільством. І тут я погоджуюсь. Окремо взята людина - ніби більш-менш, а якшо кілька штук - то [*****].
Іншими словами - в нас ефект синергії 1+1=3 не діє.
В загниваючих Німеччинах/Франціях дач з причальчиками точно не менше, а от БЧЖ чомусь не більше.

Змінено vvvolf (14:10 14/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Ganni]
      14 ноября 2017 в 14:11 Гілками

Ganni 14.11.2017 14:07 пишет:


Висновки? Ну якщо таки за цю дорогу ніхто не відповідає, то рано чи пізно або кількість жипів на тій вулиці дійде до 100% дворів, або сусіди таки почнуть еволюціонувати в бік скидання на утримування прилеглих до їх парканів територій




Особливий кайф заїжджати на вимощене і вилизане подвір'я заліпленими болотом колесами мабуть. Ну але не був, не знаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Ganni]
      14 ноября 2017 в 14:12 Гілками

Ganni 14.11.2017 13:21 пишет:

Sergu44o 14.11.2017 12:35 пишет:

Paulskit 14.11.2017 12:30 пишет:


В ответ на:

...




Собственно мы до конца и не доехали. Там Витара (ехавшая 40 км\ч, наверное) застряла, пришлось парковаться и идти пешочком.




а давно Вітара стала БЧЖ?


Я так розумію мова про Гранд Вітару. А Вітара, особливо сучасна, дійсно ні разу не БЧЖ



Угу, я и не знал, что есть Витара не Гранд Забавно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Paulskit]
      14 ноября 2017 в 14:15 Гілками

Paulskit 14.11.2017 14:12 пишет:

Ganni 14.11.2017 13:21 пишет:

Sergu44o 14.11.2017 12:35 пишет:


В ответ на:

...





а давно Вітара стала БЧЖ?


Я так розумію мова про Гранд Вітару. А Вітара, особливо сучасна, дійсно ні разу не БЧЖ



Угу, я и не знал, что есть Витара не Гранд Забавно.



Ну почекаєм Сергуччо. Може він і мав на увазі Гранд
В основному вони сріблясті. Такшо формально він правий. Ніфіга не БЧЖ.


Змінено vvvolf (14:17 14/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Spielberg *
46 лет, Киев
Сообщения: 79985
С нами с 08.10.2011

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: vvvolf]
      14 ноября 2017 в 14:16 Гілками

vvvolf 14.11.2017 14:15 пишет:

Paulskit 14.11.2017 14:12 пишет:

Ganni 14.11.2017 13:21 пишет:


В ответ на:

...



Я так розумію мова про Гранд Вітару. А Вітара, особливо сучасна, дійсно ні разу не БЧЖ



Угу, я и не знал, что есть Витара не Гранд Забавно.



Ну почекаєм Сергуччо. Може він і мав на увазі Гранд




а яка різниця?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Sergu44o]
      14 ноября 2017 в 14:17 Гілками

Sergu44o 14.11.2017 14:16 пишет:

vvvolf 14.11.2017 14:15 пишет:

Paulskit 14.11.2017 14:12 пишет:


В ответ на:

...




Угу, я и не знал, что есть Витара не Гранд Забавно.



Ну почекаєм Сергуччо. Може він і мав на увазі Гранд




а яка різниця?



Ну а я шо казав...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: vvvolf]
      14 ноября 2017 в 14:22 Гілками

vvvolf 14.11.2017 14:15 пишет:

Paulskit 14.11.2017 14:12 пишет:

Ganni 14.11.2017 13:21 пишет:


В ответ на:

...



Я так розумію мова про Гранд Вітару. А Вітара, особливо сучасна, дійсно ні разу не БЧЖ



Угу, я и не знал, что есть Витара не Гранд Забавно.



Ну почекаєм Сергуччо. Може він і мав на увазі Гранд
В основному вони сріблясті. Такшо формально він правий. Ніфіга не БЧЖ.




Черненький такой, с колесом сзади и интегрированной рамой. Всё что про него знаю.

Но суть не меняется. Любой более-менее сложный участок даже на БЧЖ всё равно проезжается аккуратно, особенно незнакомый. Иначе вероятность искать трактор или другой БЧЖ с лебедкой возрастает на порядок.

Не спорю, что БЧЖ для грунтовки и бездорожья лучше пузотера в тысячу раз, однако смешно читать фразы вида "на пузотере даже с дороги сьехать страшно". Это типичный синдром БЧЖ.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Paulskit]
      14 ноября 2017 в 14:30 Гілками

Paulskit 14.11.2017 14:22 пишет:



Не спорю, что БЧЖ для грунтовки и бездорожья лучше пузотера в тысячу раз, однако смешно читать фразы вида "на пузотере даже с дороги сьехать страшно". Это типичный синдром БЧЖ.




Ну точно так-само можна написати, шо на БЧЖ на дорогу в нормальному значенні слова страшно виїжджати.
Фігня це все.
Їздимо по полях за комбайном - беремо БЧЖ.
Їздимо по твердих дорогах - достатньо легкової.
Для наших доріг звичайно шось середнє буде непоганим варіантм, но тоєсть кросовок.
Але не забуваємо, шо тоді і за комбайном не поїздимо і на дорогах сумно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: vvvolf]
      14 ноября 2017 в 14:44 Гілками

vvvolf 14.11.2017 14:30 пишет:

Для наших доріг звичайно шось середнє буде непоганим варіантм, но тоєсть кросовок.
Але не забуваємо, шо тоді і за комбайном не поїздимо і на дорогах сумно.



Что-то среднее как правило среднее во всем и значительно. И на нормальное бездорожье не выехать, и на нормальной дороге скучно и уныло.
Бывают, наверное, приятные исключения, но это скорее редкость. С собственного опыта, Туарег намного приятнее Прадо для обычного передвижения по асфальтированным (пускай и украинским) дорогам. И ехать на нём круизные 160-170 легко и приятно. Однако тормоза на нём отстой и поворачивать этот уазик не хочет совсем. По сравнению с пузотером, конечно.
С другой стороны, я уверен, что Туарег не проедет там где проезжал мой Прадик. И уже тем более за 360к пробега будет куда чаще выносить мозг.
Не бывает серебрянной пули для всех случаев. Как не крути, нужно отталкиваться от условий эксплуатации.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Paulskit]
      14 ноября 2017 в 14:57 Гілками

Paulskit 14.11.2017 14:44 пишет:


Не бывает серебрянной пули для всех случаев.



Ну олроуд першого покоління вроді був такою унікальною штукою.
Кліренс від 130 до 210 і навіть здається понижена якась там була.
Але, як то кажуть - "тепер таких не роблять".

п.с. Отака.



Змінено vvvolf (15:04 14/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: minus2ev]
      14 ноября 2017 в 15:27 Гілками

В ответ на:

Для наших доріг звичайно шось середнє буде непоганим варіантм, но тоєсть кросовок.
Але не забуваємо, шо тоді і за комбайном не поїздимо і на дорогах сумно.




Ну за комбайном не поїздимо, а на дорогах чому сумно? При 180 км/год почувався впевненіше, ніж на Фокусі (хоч так і не катаюся - лише для теста по бориспольці разок проїхався).


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
Украина, г. Киев
Сообщения: 7456
С нами с 23.10.2003

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Falwar]
      14 ноября 2017 в 15:36 Гілками

Falwar 14.11.2017 15:27 пишет:

В ответ на:

Для наших доріг звичайно шось середнє буде непоганим варіантм, но тоєсть кросовок.
Але не забуваємо, шо тоді і за комбайном не поїздимо і на дорогах сумно.




Ну за комбайном не поїздимо, а на дорогах чому сумно? При 180 км/год почувався впевненіше, ніж на Фокусі (хоч так і не катаюся - лише для теста по бориспольці разок проїхався).



Тому що на трасі низьке авто почувається значно краще за кросівок. Порівнюючи каптиву із крузом - круз однозначно на трасі впевненіше стоїть. Але більший салон та стан доріг примушує мандрувати каптивою.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Falwar]
      14 ноября 2017 в 15:39 Гілками

Falwar 14.11.2017 15:27 пишет:

В ответ на:

Для наших доріг звичайно шось середнє буде непоганим варіантм, но тоєсть кросовок.
Але не забуваємо, шо тоді і за комбайном не поїздимо і на дорогах сумно.




Ну за комбайном не поїздимо, а на дорогах чому сумно? При 180 км/год почувався впевненіше, ніж на Фокусі (хоч так і не катаюся - лише для теста по бориспольці разок проїхався).



Ну вже дискутували на цю тему. Фізику не надуриш.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: vvvolf]
      14 ноября 2017 в 15:50 Гілками

vvvolf 14.11.2017 15:39 пишет:

Falwar 14.11.2017 15:27 пишет:

В ответ на:

Для наших доріг звичайно шось середнє буде непоганим варіантм, но тоєсть кросовок.
Але не забуваємо, шо тоді і за комбайном не поїздимо і на дорогах сумно.




Ну за комбайном не поїздимо, а на дорогах чому сумно? При 180 км/год почувався впевненіше, ніж на Фокусі (хоч так і не катаюся - лише для теста по бориспольці разок проїхався).



Ну вже дискутували на цю тему. Фізику не надуриш.




А якщо при більшому кліренсі буде ширша колія та більша колісна база?

Змінено Falwar (15:52 14/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
XS1
Достоевский **
Сообщения: 7515
С нами с 10.10.2010

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Falwar]
      14 ноября 2017 в 16:02 Гілками

Falwar 14.11.2017 15:50 пишет:

vvvolf 14.11.2017 15:39 пишет:

Falwar 14.11.2017 15:27 пишет:


В ответ на:

...





Ну за комбайном не поїздимо, а на дорогах чому сумно? При 180 км/год почувався впевненіше, ніж на Фокусі (хоч так і не катаюся - лише для теста по бориспольці разок проїхався).



Ну вже дискутували на цю тему. Фізику не надуриш.




А якщо при більшому кліренсі буде ширша колія та більша колісна база?



Ну прикинь навіть просту пропорцію.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
mik
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3521
С нами с 03.09.2004

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Falwar]
      14 ноября 2017 в 16:07 Гілками

Falwar 14.11.2017 15:50 пишет:

А якщо при більшому кліренсі буде ширша колія та більша колісна база?



может TLC и будет на скорости лучше чем смарт, но надо ж "похожие" седан с кросовком брать... хотя бы кемри и хай, A6 и Q7...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: Нужен ли клиресн и полный привод? Кейсы. [Re: Falwar]
      14 ноября 2017 в 16:08 Гілками

Falwar 14.11.2017 15:50 пишет:

vvvolf 14.11.2017 15:39 пишет:

Falwar 14.11.2017 15:27 пишет:


В ответ на:

...





Ну за комбайном не поїздимо, а на дорогах чому сумно? При 180 км/год почувався впевненіше, ніж на Фокусі (хоч так і не катаюся - лише для теста по бориспольці разок проїхався).



Ну вже дискутували на цю тему. Фізику не надуриш.




А якщо при більшому кліренсі буде ширша колія та більша колісна база?



тоді при порівняння з аналогічним по базі і колії пузотером, паркетник буде менш комфортним, стійким, більше їсти і.т.д.
Ну як діти. Чесне слово. Закон збереження енергії. Якщо десь додаємо, то десь втрачаємо. По іншому не буває, якшо це не Шкода Октавія.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
3 користувачів і 20 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 20797

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія