autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) (34/34)

приверженец **
Киев
Сообщения: 483
С нами с 05.10.2008

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Ganni]
      14 июля 2017 в 17:33 Гілками

Ganni 14.07.2017 13:32 пишет:

Страхова компанія за винагороду несе повні зобов"язання за певні (прописані договором) ризики страхувальника. Тобто саме явище страхування з психологічної точки зору це перекладання відповідальності/ризиків на третю сторону (страхову компанію).

А це апріорі спокійніші нерви от і все І сперечатись з цим безглуздо



Насчет спокойне вопрос спорный, я как представлю звонить 100 раз в страховую, писать заявление, ждать, ещё и платить за это деньги...
Мне проще и спокойнее поехать и починиться за свои, чем иметь гемор с каской.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Vovchikk]
      14 июля 2017 в 19:05 Гілками

Vovchikk 13.07.2017 15:32 пишет:

Falwar 13.07.2017 14:17 пишет:

Зайшов на Уніку - калькулятор видав 35к з 0% франшизою. Трошки зелена тваринка буде лапками обіймати за шию.



У той же уники брал когда-то КАСКО с 5% франшизой за 1.55%. Чисто ради покрытия тотала/угона. Если ничего в тарифах не менялось, то на сабжевую машину это будет около 12000грн.




это единственный вариант страхования ИМХО
платить за КАСКО, чтобы потом все равно докладывать кучу своих денег
после нескольких случаев по КАСКО для меня такой вид страхования в Украине это развод на лоха (кроме вышеописаного варианта)
опять же все ИМХО


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
47 лет (27 лет за рулем), Киев
Сообщения: 9162
С нами с 31.07.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Paulskit]
      14 июля 2017 в 19:08 Гілками

Paulskit 13.07.2017 21:41 пишет:

Ganni 13.07.2017 21:17 пишет:

Але особисто мені приємно коли в мене автомобіль чистий і цнотливий Тому якщо каско дозволяє мені кожну подряпину зафарбовувати, то я це робитиму з задоволенням

А хтось триматиме ці подряпини як є бо шоб потім перекуп не причепився... ну даний підхід теж має право на життя, мабуть



Никто не покрасит лучше, чем завод. И это очень бросается в глаза.
Поэтому +1 к тому, чтобы обходиться менее радикальными методами и не красить каждую царапину.




особенно если учесть что там где покрашено годика через 3-4 можно ловить ржавчину, а царапины на тех же япах (ниссан в особенности) могут еще лет 8 без ржавчины кататься


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Freelancer]
      14 июля 2017 в 21:27 Гілками

Freelancer 14.07.2017 17:33 пишет:

Насчет спокойне вопрос спорный, я как представлю звонить 100 раз в страховую, писать заявление, ждать, ещё и платить за это деньги...
Мне проще и спокойнее поехать и починиться за свои, чем иметь гемор с каской.


А що це за страхові такі? Озвучте, будь ласка, пару штук - я хоч знатиму від чого відраджувати друзів


Повідомив про випадок, поїхав написав заяву, поїхав на сервіс для оцінки, отримав смс з перерахуванням на сто, поїхав здав авто. Все
Ну да, якщо за свої, то нікому дзвонити не треба і їхати писати заяву не треба - це факт


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Disnake]
      14 июля 2017 в 21:28 Гілками

Disnake 14.07.2017 19:08 пишет:

особенно если учесть что там где покрашено годика через 3-4 можно ловить ржавчину, а царапины на тех же япах (ниссан в особенности) могут еще лет 8 без ржавчины кататься


Та шо ви таке кажете За всіх япів розписуватись будем?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
40 лет (23 года за рулем),
Сообщения: 12574
С нами с 17.02.2009

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Ganni]
      15 июля 2017 в 12:52 Гілками

Ganni 14.07.2017 15:53 пишет:

Знову ми про методику робіт Та не знаю я як і що роблять майстри по ремонту. Може якісь деталі замінюють, може якісь витягують, може якісь локально фарбують, може якісь просто полірують... Не знаю і навіть цікавитись не збираюсь. Мене цікавить лиш точний час коли я зможу забрати готову машину і кінцевий результат, котрий я оцінюю власним найточнішим в моєму світі девайсом - моїм окоміром


Да ок, ок, только зачем тогда рассказывать, что тебя волнует качество работы, если ты в принципе не знаешь и не не хочешь знать как тебе сделали машину? Собственно, про что я и писал выше - главное чтобы внешне для глаза выглядело красиво

Paulskit 14.07.2017 15:51 пишет:


Справедливости ради, никто тебя не заставляет ехать к официалам даже с каско. Я царапку на бампере по каско не делал, потому что заморачиваться ради нее не хотелось абсолютно.


Не заставляет, естественно, но все равно ремонтироваться за свои, когда куплена каска? Меня бы жаба давила.

Змінено GreenMile (12:52 15/07/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: GreenMile]
      15 июля 2017 в 14:25 Гілками

GreenMile 15.07.2017 12:52 пишет:

Ganni 14.07.2017 15:53 пишет:

Знову ми про методику робіт Та не знаю я як і що роблять майстри по ремонту. Може якісь деталі замінюють, може якісь витягують, може якісь локально фарбують, може якісь просто полірують... Не знаю і навіть цікавитись не збираюсь. Мене цікавить лиш точний час коли я зможу забрати готову машину і кінцевий результат, котрий я оцінюю власним найточнішим в моєму світі девайсом - моїм окоміром


Да ок, ок, только зачем тогда рассказывать, что тебя волнует качество работы, если ты в принципе не знаешь и не не хочешь знать как тебе сделали машину? Собственно, про что я и писал выше - главное чтобы внешне для глаза выглядело красиво


А що таке якість в контексті звичайного фарбування деталі як не оцінка на око власника зовнішнього візуального виконання робіт? Думати наскільки там якісно зашпаклювали-загрунтували? Пффф камон, це ж не капіталка двигуна якась

п.с. Ну і я якби бачив що таке неякісне фарбування - там вже за деякий час починає візуально вилазити


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: GreenMile]
      15 июля 2017 в 15:02 Гілками

GreenMile 15.07.2017 12:52 пишет:

Не заставляет, естественно, но все равно ремонтироваться за свои, когда куплена каска? Меня бы жаба давила.


Мова про те, що можна домовлятись про прямий перерахунок грошей тобі а ти вже сам вибирай де фарбуватись. Але ніколи цим не займався тому не знаю всіх нюансів якщо шо

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 24164
С нами с 31.10.2014

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Ganni]
      15 июля 2017 в 16:10 Гілками

Ganni 15.07.2017 15:02 пишет:

GreenMile 15.07.2017 12:52 пишет:

Не заставляет, естественно, но все равно ремонтироваться за свои, когда куплена каска? Меня бы жаба давила.


Мова про те, що можна домовлятись про прямий перерахунок грошей тобі а ти вже сам вибирай де фарбуватись. Але ніколи цим не займався тому не знаю всіх нюансів якщо шо




Нюанс є один, але величезний: згідно із інструктивним листом подактової від вже не памятаю якого року, але чинного і досі, пряме перерахування страхового відшкодування фізичній особі кваліфікується як доход і оподатковується податком на доходи фізичних осіб - 20% (не в курсі про АТОшні 1.5% - плюсують зараз, чи ні). При цьому сама страхова має вионувати функції податкового агента - тобто стягувати ці кошти і перераховувати до бюджету.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3971
С нами с 11.11.2005

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: Falwar]
      6 ноября 2017 в 13:37 Гілками

Не сочтите за некрофила...
Кто вкурсе - поскольку в дизельной СХ5 нет вебасто, там хоть электроподогрев есть в воздуходуйках?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Днепро...довск
Сообщения: 3971
С нами с 11.11.2005

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: мелкий-2]
      8 ноября 2017 в 14:47 Гілками

Сам спросил, сам ответитил.
Воздуходуйки с феном.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 5
С нами с 02.12.2018

Re: Mazda CX-5 vs Kia Sportage vs... (до 28к) [Re: мелкий-2]
      25 декабря 2018 в 11:00 Гілками

Доплатив 2 куска можно еще посмотреть на семейный Subaru Forester 2019 или молодежный MINI Countryman?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
7 користувачів і 107 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 53457

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія