autoua
×
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах

[РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД (22/28)

старый писатель *
25 лет за рулем,
Сообщения: 944
С нами с 28.07.2005

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: nepodarok]
      10 ноября 2017 в 08:29 Гілками

На календаре 10 ноября, а они там все копошатся, мост снизу чем-то серым мажут, развороты перекрыты, часть полос закрыты, спасибо, что хоть прямой проезд по Победы действует, тротуары там тоже готовы, но как-то не совсем, вроде мелких, но недоделок - много, а времени до 1 декабря уже мало.
Не пора-ли заканчивать и вводить этот путепровод в полноценную эксплуатацию, а то этот постоянный ремонт уже подзадолбал....


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: An73]
      10 ноября 2017 в 09:07 Гілками

там би ще той гадючник з ларьків знести, один на одному...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
Киев
Сообщения: 7854
С нами с 23.07.2001

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: An73]
      10 ноября 2017 в 10:26 Гілками

An73 10.11.2017 08:29 пишет:

мост снизу чем-то серым мажут



На одесской площади аналогичніе работі по покраске серой краской ведутся.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил **
село под Киевом
Сообщения: 690
С нами с 26.05.2006

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: An73]
      10 ноября 2017 в 10:43 Гілками

Плюс еще отсутствует разметка непосредственно перед путепроводом с обеих сторон. А это самые "интересные" места, где происходит слияние/разделение потоков и изменения числа полос.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
27 лет за рулем, Киевская обл.
Сообщения: 31
С нами с 01.11.2017

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: An73]
      10 ноября 2017 в 17:13 Гілками

An73 10.11.2017 08:29 пишет:

На календаре 10 ноября, а они там все копошатся, мост снизу чем-то серым мажут, развороты перекрыты, часть полос закрыты, спасибо, что хоть прямой проезд по Победы действует, тротуары там тоже готовы, но как-то не совсем, вроде мелких, но недоделок - много, а времени до 1 декабря уже мало.
Не пора-ли заканчивать и вводить этот путепровод в полноценную эксплуатацию, а то этот постоянный ремонт уже подзадолбал....




Привіт зрадофілам - біля шляхопроводу нивки - вже все гуд - повідкривали розвороти і наступив комунізм загальний одобрямс


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 1257
С нами с 16.01.2013

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: 111111119090]
      10 ноября 2017 в 19:01 Гілками

ну как бэ легче стало в сторону центра , но разворот в центр ток закрыли и по щербакова не ахти .

со страхом смотрю на основные два разворота. они там еще не делали и как они там будут мазать ... может кто помнит , как на Святошино они мазюкали пролеты ? вроде бы не перекрывали же так жестко ...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: Negative]
      10 ноября 2017 в 19:33 Гілками

Negative 10.11.2017 10:43 пишет:

Плюс еще отсутствует разметка непосредственно перед путепроводом с обеих сторон. А это самые "интересные" места, где происходит слияние/разделение потоков и изменения числа полос.



И что поменяется? в консерватории уже всё подправили, что ли? отсутствие или наличие разметки не влияет на дорожную ситуацию в этой стране. Те, кто соблюдали правила, будут и дальше соблюдать, так или иначе, а те, кто не соблюдали, – не будут. Разруха – она в головах.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
27 лет за рулем, Киевская обл.
Сообщения: 31
С нами с 01.11.2017

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: Endorphinity]
      10 ноября 2017 в 22:07 Гілками

Endorphinity 02.11.2017 13:59 пишет:


Пока за 16.4 штрафовать не начали, – этим людям хоть кол на голове теши, не имеет значения, какой светофор. Они будут тупо ехать для поворота на Щербаковского в крайнем левом от самого заезда сбоку от эстакады, и ты не втиснешься для разворота в сторону Святошино за разумное время. Ежевечерне перекрёсток забивается, и это будет продолжаться, пока не уберут светофоры с кольца. Они там не нужны.




Якщо тобі світлофори не потрібні - це не значить що вони не потрібні нікому - весь громадський транспорт пустили по низу, біля естакади. Яким чином вони повинні проїжджати через дуже обдарований потік з Щербаковського? Світлофори там не приберуть - не ті нині транпортні потоки, та і не круг там вже в класичному вигляді.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: 111111119090]
      11 ноября 2017 в 11:08 Гілками

111111119090 10.11.2017 22:07 пишет:



Якщо тобі світлофори не потрібні - це не значить що вони не потрібні нікому - весь громадський транспорт пустили по низу, біля естакади. Яким чином вони повинні проїжджати через дуже обдарований потік з Щербаковського? Світлофори там не приберуть - не ті нині транпортні потоки, та і не круг там вже в класичному вигляді.




Вибач, я не знаю, де ти живеш і скільки разів на день там їдеш (якщо взагалі), бо я і живу, й працюю поряд. І спостерігаю щоденно, протягом дня, що стало гірше, ніж було, для всіх напрямків. Щодо ж громадського транспорту то ти, певне, ним у цій частині Києва не користуєшся, інакше б знав, що по низу тепер став їхати тільки 7-й тролейбус, та й то — лише в напрямку Святошина. Усе інше й до того рухалось низовою частиною проспекту.
Ще раз повторюю, — я бачив, як було до того, як основна частина кола (яке, до речі, ніколи не було ідеальним колом) отримала пріоритет. З нинішньою схемою організації руху, ми отримали той же стан щоденного колапсу, який там був десь 10-11 років тому.
Думаю ті, хто вранці тепер стоять у черзі до світлофору, починаючи з Естонської, тобі скажуть навіть більше.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
Киев
Сообщения: 11125
С нами с 10.03.2005

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: Endorphinity]
      11 ноября 2017 в 11:56 Гілками

Endorphinity 11.11.2017 11:08 пишет:

З нинішньою схемою організації руху, ми отримали той же стан щоденного колапсу, який там був десь 10-11 років тому.
Думаю ті, хто вранці тепер стоять у черзі до світлофору, починаючи з Естонської, тобі скажуть навіть більше.



Так і є. Треба або прибирати світлофори, або налаштовувати їх іншим чином, щоб проміжок часу для проїзду з Щербаківського був більше. Інакше так і буде опа від Естонської. Зараз тролейбуси у години пік фактично висаджують пасажирів саме там і люди йдуть пішки до метро, бо це швидше, ніж сидіти в тролейбусі і чекати, поки він доповзе до кінцевої зупинки біля метро.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
27 лет за рулем, Киевская обл.
Сообщения: 31
С нами с 01.11.2017

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: Endorphinity]
      12 ноября 2017 в 05:21 Гілками

Endorphinity 11.11.2017 11:08 пишет:



Вибач, я не знаю, де ти живеш і скільки разів на день там їдеш (якщо взагалі), бо я і живу, й працюю поряд. І спостерігаю щоденно, протягом дня, що стало гірше, ніж було, для всіх напрямків. Щодо ж громадського транспорту то ти, певне, ним у цій частині Києва не користуєшся, інакше б знав, що по низу тепер став їхати тільки 7-й тролейбус, та й то — лише в напрямку Святошина. Усе інше й до того рухалось низовою частиною проспекту.
Ще раз повторюю, — я бачив, як було до того, як основна частина кола (яке, до речі, ніколи не було ідеальним колом) отримала пріоритет. З нинішньою схемою організації руху, ми отримали той же стан щоденного колапсу, який там був десь 10-11 років тому.
Думаю ті, хто вранці тепер стоять у черзі до світлофору, починаючи з Естонської, тобі скажуть навіть більше.





Від Естонської стоять кажеш... Друже, я пам"ятаю часи, коли то все починалось від інтерплощі, і доводилось об"їжджати Щербакова або по Саратовській, або по Туполєва, причому щоденно (я 4 роки відпрацював на інтерплощі)

Про громадський транспорт у вигляді виключно сімки - це відверта брехня, там їде повно маршруток - як всьому тому транспорту безпечно проїхати низом без світлофору? Я вважаю, що світлофор треба прийняти як невідворотний факт - кількість транспорту росте, а з менталітетом наших водіїв, які тупо забивають перехрестя - без нагайки світлофора ніяк.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5539
С нами с 26.02.2016

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: nepodarok]
      12 ноября 2017 в 07:21 Гілками

Ну маршрутки там всегда по низу ехали, что в одну что в другую сторону.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: 111111119090]
      12 ноября 2017 в 09:05 Гілками

111111119090 12.11.2017 05:21 пишет:

Endorphinity 11.11.2017 11:08 пишет:



Вибач, я не знаю, де ти живеш і скільки разів на день там їдеш (якщо взагалі), бо я і живу, й працюю поряд. І спостерігаю щоденно, протягом дня, що стало гірше, ніж було, для всіх напрямків. Щодо ж громадського транспорту то ти, певне, ним у цій частині Києва не користуєшся, інакше б знав, що по низу тепер став їхати тільки 7-й тролейбус, та й то — лише в напрямку Святошина. Усе інше й до того рухалось низовою частиною проспекту.
Ще раз повторюю, — я бачив, як було до того, як основна частина кола (яке, до речі, ніколи не було ідеальним колом) отримала пріоритет. З нинішньою схемою організації руху, ми отримали той же стан щоденного колапсу, який там був десь 10-11 років тому.
Думаю ті, хто вранці тепер стоять у черзі до світлофору, починаючи з Естонської, тобі скажуть навіть більше.





Від Естонської стоять кажеш... Друже, я пам"ятаю часи, коли то все починалось від інтерплощі, і доводилось об"їжджати Щербакова або по Саратовській, або по Туполєва, причому щоденно (я 4 роки відпрацював на інтерплощі)

Про громадський транспорт у вигляді виключно сімки - це відверта брехня, там їде повно маршруток - як всьому тому транспорту безпечно проїхати низом без світлофору?




Ти – чотири роки працював, а я – жив на Інтерплощі ще у 2001-му, і на Щербакова жив, і багато что бачив також. І так склалося, що якраз біля Нивок живу й працюю вже багато років, тому, думаю, бачу все під дещо іншим кутом ніж той, хто тут вряди-годи проїжджає, від сили, десять разів на тиждень. Ти кажеш, що бачив гірші часи, але тепер для тебе ця проблема щезла, тож тобі байдуже, що для інших ці часи повернулись. Інший висновок з твоїх слів зробити важко.

Щодо брехні, – стеж за мовою, будь ласка. Окрім сьомого тролейбуса, ніякий інший вид ГТ на естакаду ніколи не їхав і раніше, бо всім іншим завжди потрібно було висадити/взяти пасажирів унизу.

111111119090 12.11.2017 05:21 пишет:


Я вважаю, що світлофор треба прийняти як невідворотний факт - кількість транспорту росте, а з менталітетом наших водіїв, які тупо забивають перехрестя - без нагайки світлофора ніяк.



Змиритися, особливо з тим, що тобі особисто не заважає, – так, це дуже "правильна" позиція. Але, щодо нагайки за 16.4, – взагалі, а не стосовно цієї розв'язки, – я згоден.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст **
Киев
Сообщения: 366
С нами с 14.05.2011

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: 111111119090]
      12 ноября 2017 в 10:11 Гілками

111111119090 12.11.2017 05:21 пишет:

Endorphinity 11.11.2017 11:08 пишет:



Вибач, я не знаю, де ти живеш і скільки разів на день там їдеш (якщо взагалі), бо я і живу, й працюю поряд. І спостерігаю щоденно, протягом дня, що стало гірше, ніж було, для всіх напрямків. Щодо ж громадського транспорту то ти, певне, ним у цій частині Києва не користуєшся, інакше б знав, що по низу тепер став їхати тільки 7-й тролейбус, та й то — лише в напрямку Святошина. Усе інше й до того рухалось низовою частиною проспекту.
Ще раз повторюю, — я бачив, як було до того, як основна частина кола (яке, до речі, ніколи не було ідеальним колом) отримала пріоритет. З нинішньою схемою організації руху, ми отримали той же стан щоденного колапсу, який там був десь 10-11 років тому.
Думаю ті, хто вранці тепер стоять у черзі до світлофору, починаючи з Естонської, тобі скажуть навіть більше.





Від Естонської стоять кажеш... Друже, я пам"ятаю часи, коли то все починалось від інтерплощі, і доводилось об"їжджати Щербакова або по Саратовській, або по Туполєва, причому щоденно (я 4 роки відпрацював на інтерплощі)

Про громадський транспорт у вигляді виключно сімки - це відверта брехня, там їде повно маршруток - як всьому тому транспорту безпечно проїхати низом без світлофору? Я вважаю, що світлофор треба прийняти як невідворотний факт - кількість транспорту росте, а з менталітетом наших водіїв, які тупо забивають перехрестя - без нагайки світлофора ніяк.



Я как житель Нивок говорю, светофор там не нужен, он там был нужен на время ремонта путепровода. А тот кто додумался его там оставить нужно яйца отрезать из за него теперь по вечерам Туполева стоит от Салютной.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
34 года за рулем, Киев
Сообщения: 4861
С нами с 04.02.2005

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: Reibert]
      13 ноября 2017 в 12:35 Гілками

Як людина, яка щодня їде через Нивки в центр, скажу, що останніми днями (тижень-два), знову стало гірше,
до чого там світлофор...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ssb
Достоевский **
35 лет (16 лет за рулем), Киев
Сообщения: 6722
С нами с 25.01.2008

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: Endorphinity]
      13 ноября 2017 в 16:45 Гілками

Endorphinity 12.11.2017 09:05 пишет:

Окрім сьомого тролейбуса, ніякий інший вид ГТ на естакаду ніколи не їхав і раніше, бо всім іншим завжди потрібно було висадити/взяти пасажирів унизу.


Маршрутки там ездили регулярно, если у метро никто не выходил

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: ssb]
      13 ноября 2017 в 17:06 Гілками

ssb 13.11.2017 16:45 пишет:

Маршрутки там ездили регулярно, если у метро никто не выходил




Допустим, даже если и случалось такое, – не в час пик, прошу заметить, – что может помешать им и теперь так же делать? Ведь ездят же они вне полосы ОТ, когда очень хочется. Товарищ с номерным ником продвигает идею того, что без светофора теперь они внизу проехать никак не смогут.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил *
29 лет за рулем, Киев
Сообщения: 528
С нами с 26.04.2010

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: nepodarok]
      19 ноября 2017 в 20:33 Гілками

Светофоры явно хотят оставить...
Но хотя бы со стороны центра светофоры убрали и вернули бы знаки взад.
И "семерка" проезжала бы прямо, и затык частично рассосался бы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
53 года, Киев
Сообщения: 3102
С нами с 02.04.2014

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: Аскела]
      19 ноября 2017 в 22:26 Гілками

Аскела 19.11.2017 20:33 пишет:

Светофоры явно хотят оставить...
Но хотя бы со стороны центра светофоры убрали и вернули бы знаки взад.
И "семерка" проезжала бы прямо, и затык частично рассосался бы.



Анэнцефалы проект делали, увы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
47 лет, Киев
Сообщения: 4292
С нами с 01.04.2005

Re: [РЕМОНТ] Путепровод НИВКИ закроют на ГОД [Re: Rever]
      23 ноября 2017 в 13:52 Гілками

И все таки до меня не доходит, почему на Нивках сейчас получается такая жеппа.

Ну ладно, возможно утром в сторону центра из-за закрытого кольца на Колибрисе. Возможно.

Но что происходит вечером в строну выезда из города??? Я ни раза, ни ОДНОГО раза с момента открытия моста не проехал по нему вечером с 18 до 19 в сторону выезда. Там сейчас тянучка с 18 до 19 ежедневная и обязательная минимум от Шулявки и до Святошино. И это все при том, что на Нивках сейчас имеется ТРИ полосы И Колибрис тут ни при чем, т.к. в сторону Окружной он не закрыт.
То есть теперь я вообще вечером перестал ездить домой по Победы, т.к. маршрут через линию скоростного выходит раза в два быстрее, чем по Победы. В крайнем случае через Жуляны-Окружную, и то может быть быстрее чем по Победы.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумПроблеми на дорогах
Додаткова інформація
0 користувачів і 22 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, LordAmid, Yorc, moderator, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 74594

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія