autoua
×
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка

фишинг или тупо спамм?

Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

фишинг или тупо спамм?
      23 ноября 2017 в 14:16 Гілками

Пол часа назад вижу на почте сообщение от ROBOKASSA,
В системе ROBOKASSA только что был создан личный кабинет клиента для "получения вашeй выплaты 42783 руб, пeрейдитe по сcылкe http://global-zone.com и cледуйте инcтрукции!" и в качестве адреса электронной почты был указан этот адрес электронной почты
И дальше данные для доступа в ЛК. Это письмо я нашел в спаме. А вот следующее письмо от них же, не в спаме, там все ссылки на доступ к их сапорту. Я ничего не регистрировал, да и если бы регистрировал от какой балды сразу бы скидовали почти 700 баксов. Понимаю что гдето кидалово. То ли в процессе нужно будет вводить личные данные, то ли будет запущен бекдор.
По письму в гмейл было примечание
безопасность: Домен roboxchange.com не зашифровал это сообщение
Видать кидалы пользуются просто их названием домена. Какие будут соображения у камрадов?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
52 года, Киев
Сообщения: 7509
С нами с 27.12.2007

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: kvadjagan]
      23 ноября 2017 в 14:29 Гілками

kvadjagan 23.11.2017 14:16 пишет:

Какие будут соображения у камрадов?



Отправить тему в корзину
ТС-а забанить!
Каждый день десятки писем спама приходят. Зачем его еще и сюда тянуть? Или что-бы "робокасса" индексировалась в поисковиках?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: eugene_za]
      23 ноября 2017 в 14:37 Гілками

я хотел предупредить камрадов о возможном фишинге. Одно письмо не попало в спам, чтобы народ опрометчиво не попал на фишинг или бекдоров.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: kvadjagan]
      23 ноября 2017 в 16:50 Гілками

теж підтримую, що такі теми треба випилювати. Можу надати списки з 1000 варіантів фішингу чи спаму, але в чому смисл? Спам чи фішинг не треба навіть розбиратися, все на видалення, що не стосується явно відомих чи очікуваних імейлів, тим більше, якщо річ кудись перейти за посиланням, чи отримати якісь гроші. Це як помити руки, знищувати все навіть не вчитуючись, без різниці куди воно попало, в залежності від поштового сервера і у Вхідні може багато бруду попадати
п.с. от які теми потрібні, це толкові , прості і короткі поради щодо інтернет-гігієни, з приводу куди клікати, а куди ні.

Змінено Egor87 (16:52 23/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: Egor87]
      23 ноября 2017 в 19:32 Гілками

Egor87 23.11.2017 16:50 пишет:

теж підтримую, що такі теми треба випилювати. Можу надати списки з 1000 варіантів фішингу чи спаму, але в чому смисл? Спам чи фішинг не треба навіть розбиратися, все на видалення, що не стосується явно відомих чи очікуваних імейлів, тим більше, якщо річ кудись перейти за посиланням, чи отримати якісь гроші.


Можно тему и в корзину снести, а можно и оставить, вы же не думаете что это рекламная тема? В гугле она явно отобразится с печальными ключевыми словами, и не каким боком не будут повышать рейтинг или посещаемость вышеуказанного процессинга. Народ если увидит схожие письма во входящих смогут нагуглить этот топик и отправить в спам письмо.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
ExГазировщик **
61 год (22 года за рулем), Киев
Сообщения: 26164
С нами с 14.07.2003

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: kvadjagan]
      23 ноября 2017 в 19:43 Гілками Прикріплені файли (0 завантажити)

kvadjagan 23.11.2017 14:37 пишет:

я хотел предупредить камрадов о возможном фишинге. Одно письмо не попало в спам, чтобы народ опрометчиво не попал на фишинг или бекдоров.



Дарю, пользуйся, вукродрг не фишинг

Дарю, пользуйся, вукродрг не фишинг


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: kvadjagan]
      23 ноября 2017 в 20:04 Гілками

понял, тему зафлудят. Админы, снесите пожалуйста в корзину.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: Amateur]
      23 ноября 2017 в 20:19 Гілками

Зімбабвійський принц якось скаржився мені на політичні репресії і просив зробити послугу йому, дати свій банківський рахунок, щоб він перерахував на нього пару мільярдів доларів по причині глибокій повазі до мене. Ех, де ти мій принц на білій зебрі.
Чого відразу флуд, я теж попереджаю, якщо раптом вам напише хтось з королівської сім'ї Зімбабве, то 1. Знайте, це фішинг. 2. Передайте принцу, що я чекаю на свої мільярди.

Змінено Egor87 (20:20 23/11/2017)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский *
19 лет за рулем, Vorlon Planet
Сообщения: 6727
С нами с 14.08.2011

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: Egor87]
      23 ноября 2017 в 21:06 Гілками

Egor87 23.11.2017 20:19 пишет:

Зімбабвійський принц якось скаржився мені на політичні репресії і просив зробити послугу йому, дати свій банківський рахунок, щоб він перерахував на нього пару мільярдів доларів по причині глибокій повазі до мене. Ех, де ти мій принц на білій зебрі.
Чого відразу флуд, я теж попереджаю, якщо раптом вам напише хтось з королівської сім'ї Зімбабве, то 1. Знайте, це фішинг. 2. Передайте принцу, що я чекаю на свої мільярди.



справа в тому що такі варіанті кидалова про принців, спадок и все таке інше, вже заїзжені і старі як світ. Я просто хотів попередити що в моєму випадку більш технологічний кидок. Та і сумма в не повних 700 баксів меньше туманить розум. Дають також логін з паролем для доступу на сайт, мабуть там треба ще в профілі десь ввести дані банківскої картки, і особисті дані для фішингу.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский ***
52 года, Киев
Сообщения: 7509
С нами с 27.12.2007

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: kvadjagan]
      23 ноября 2017 в 21:14 Гілками

Как можно выиграть в лотерее, или выиграть приз, нигде не участвовав?
Как можно подтверждать регистрацию того, где не регился?
Ну и т.п. Если человек лох, то ему ничего не поможет.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
старожил ***
36 лет (13 лет за рулем), Киев
Сообщения: 672
С нами с 30.09.2017

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: kvadjagan]
      24 ноября 2017 в 00:33 Гілками

Пане kvadjagan, головне що ваші наміри чисті! Це гарна риса, коли ви попереджаєте інших, як там малювали, піонер не переступить чи обійде, а прибере деревяку з дороги. Але особисто я зіштовхнувся з даним видом фішингу ще задовго до зімбвабвійського принцу, років десь з 20 тому. Бо в принца з зімбабве навіть важче повірити, ніж в повідомлення що щось десь виграно і треба перейти на сайт у роки, коли мало хто знав що таке інтернет, принаймні у нас. Та і зараз не дуже досвідчені користувачі/діти/літні люди на таке цілком можуть клюнути..

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 1
С нами с 25.11.2017

Re: фишинг или тупо спамм? [Re: Egor87]
      25 ноября 2017 в 08:49 Гілками

А мне вот Ваш топик помог. Тоже пришло такое на мыло, но для меня подарки и пожертвования от анонимов - не в новинку. Сначала подумала, что это очередной подарок от мужчины или партнеры так выводят деньги в поддержку проектов, которые я веду. Но пройдя по ссылке, засомневалась, пошла гуглить - тут вы - вторые в выдаче. Благодарю!
Не поленилась, зарегалась, ответила! хоть из Китая и через впн это тот еще гемор))


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнформатика та побутова електроніка
Додаткова інформація
4 користувачів і 14 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, Yorc, moderator 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 1310

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія