autoua
×
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем

Пришло уведомление от ДФС о задолженности

важничающий писатель *
Киев
Сообщения: 1888
С нами с 08.05.2010

Пришло уведомление от ДФС о задолженности
      9 декабря 2017 в 19:29 Гілками

Подскажите пожалуйста кто знает.

Был куплен участок земли весной 2016го. В сель раде мне сказали летом надо прийти взять платёжку на налог и проплатить. Я взял её осенью и проплатил в ноябре 2016го, там около 30ти грн.
В ноябре 2017го приходит уведомление от ДФС что я должник по земельному налогу, нужно уплатить 250 грн в теч. 60ти дней иначе торба... ну я от греха подальше сразу ж и оплатил..

Как теперь быть? там автоматически увидят что я закрыл эту задолженность или надо куда то сообщать? просто написано что если в теч. 60ти дней не оплачу, арестуют активы.. боюсь как бы не профукали что оплачено, потому что первый раз наверное ж профукали.. стоит ли куда то обращаться уведомлять о 1й и 2й проплате и куда, или 2я полюбому уже пройдёт?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
44 года (8 лет за рулем), Буча <-> Київ
Сообщения: 5539
С нами с 26.02.2016

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: viladrusis]
      9 декабря 2017 в 19:46 Гілками

Имхо проще лично сходить в ДФС с квитанцией и там уже все уточнить.
Долги по расчетам с бюджетом видны на сайте дфс, если есть эл. ключи. У меня сотрудник, фоп, со своими ключами заходит на сайт дфс проверить не повисло ли долгов по единому налогу, так у него виден и земельный налог тоже.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель ****
54 года (37 лет за рулем), Черкассы
Сообщения: 2212
С нами с 27.05.2004

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: viladrusis]
      9 декабря 2017 в 20:38 Гілками

Не парься. Это ежегодный оброк. В 16м заплатил за пол года. В 17м уже выставили по полной. Кстати дёшево, у меня в 10 раз больше... ЗА 12 лет у меня не один платёж не потерялся...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: viladrusis]
      9 декабря 2017 в 21:20 Гілками

4 роки як закінчив оформлення спадщини від батька дачу та дві земельні ділянки по 5 соток (з кадастром). Жодних щорічних податків за них не платив. Від податкової жодних питань. Погугляв, наче платити треба, але скільки саме має встановлювати місцевий орган самоврядування (в моєму випадку глеваська сільрада), звідси висновок, або Глеваха вважає, що гроші не потрібні, або податок платиться централізовано з внесків до садового товариства, або я погано читав податковий кодекс.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
v7v
энтузиаст ***
23 года за рулем, Чернигов
Сообщения: 259
С нами с 25.03.2008

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: viladrusis]
      9 декабря 2017 в 21:50 Гілками

https://cabinet.sfs.gov.ua/

И никуда ходить не нужно.
Ключ можно в приват24 сделать.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
don't play for respect **
Сообщения: 36124
С нами с 18.05.2009

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: Daugava]
      9 декабря 2017 в 22:27 Гілками

У мене ділянка в садовому товаристві. Там оформлено так, що платить спільно товариство ("землі спільного садівництва", якось так, точно можу плутати). Кожному роздали квитанцію щось на 16 грн. чи коло того.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
гроза таксистов *
36 лет за рулем, Киев
Сообщения: 71924
С нами с 25.06.2002

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: Yea]
      9 декабря 2017 в 22:32 Гілками

Yea 09.12.2017 22:27 пишет:

У мене ділянка в садовому товаристві. Там оформлено так, що платить спільно товариство ("землі спільного садівництва", якось так, точно можу плутати). Кожному роздали квитанцію щось на 16 грн. чи коло того.


а от цікаво, коли хтось не оплатить то санкції за несплату виникнуть у того хто не сплатив, чи у самого товариства?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: Daugava]
      8 октября 2019 в 18:14 Гілками

Daugava 09.12.2017 21:20 пишет:

4 роки як закінчив оформлення спадщини від батька дачу та дві земельні ділянки по 5 соток (з кадастром). Жодних щорічних податків за них не платив. Від податкової жодних питань.




Підніму старе питання, до того ж дізнався, що я набрехав, бо податок як виявилося платив. Плату брало садове товариство разом зі своєю щорічною рентою. В цьому році вони зробили сюрпрайз - запропонували самому їхати у Васильків до податкової, дізнаватися реквізити та платити. Дізнався я про це вже після 1-го жовтня, тобто строки прострочив, з другого боку податкове повідомлення мені не надходило, з якого біса я винен?

Отримав сьогодні ключик у податкової та пішов до кабінету платника податків (він зараз змінює через чергову "реформу" свою адресу https://cabinet.tax.gov.ua). В кабінеті, є мої ФОП відомості за останні 3 роки, старіших нема. Чи я не там шукаю?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44491
С нами с 11.04.2006

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: Daugava]
      8 октября 2019 в 18:48 Гілками

Там. У мене там світиться сума податку на землю, хоч фопа це не стосується. І там же є реквізити куди платити. Так що якби за тобою була заборгованість, ти б її там побачив.

Минулого року я забув сплатити податок, то подзвонив в таращу і вони мені сказали суму пені.

Змінено nickka (18:50 08/10/2019)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: nickka]
      8 октября 2019 в 22:22 Гілками

nickka 08.10.2019 18:48 пишет:


Минулого року я забув сплатити податок, то подзвонив в таращу і вони мені сказали суму пені.



Дзвонив до сільради чи в податкову?
Я сподівався побачити в кабінеті повно суму з пенею, але нема аж нічого. Допускаю, що у сільради в якомусь Excel-і земля досі у батька, і хтось всі ці роки податок просто "крав", бо пенсіонери за віком звільнені від нього. Перевірив кадастр, він вже 6 років на мені.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум **
Киев
Сообщения: 21094
С нами с 18.09.2007

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: Daugava]
      8 октября 2019 в 22:26 Гілками

Daugava 08.10.2019 22:22 пишет:


Дзвонив до сільради чи в податкову?
Я сподівався побачити в кабінеті повно суму з пенею, але нема аж нічого. Допускаю, що у сільради в якомусь Excel-і земля досі у батька, і хтось всі ці роки податок просто "крав", бо пенсіонери за віком звільнені від нього. Перевірив кадастр, він вже 6 років на мені.


В реестр имущественных прав на недвиж внесли? Это делает либо гос. регистратор или нотариус.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Продавец овощей **
Киев
Сообщения: 44491
С нами с 11.04.2006

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: Daugava]
      8 октября 2019 в 22:53 Гілками

Daugava 08.10.2019 22:22 пишет:


Дзвонив до сільради чи в податкову?
Я сподівався побачити в кабінеті повно суму з пенею, але нема аж нічого. Допускаю, що у сільради в якомусь Excel-і земля досі у батька, і хтось всі ці роки податок просто "крав", бо пенсіонери за віком звільнені від нього. Перевірив кадастр, він вже 6 років на мені.




Дзвонив в податкову. Там назвав ДРФО і мені вивалили всю інформацію. Пені було аж 1 грн, мені платіжка вийшла дорожче. Але я точно знав, що винен податок і просто забув його перерахувати. Я не знаю чи треба тим перейматися, якщо податок на тобі, то він повинен бути в кабінеті, який доступний не лише для фопів, а для будь-якого громадянина з електронним підписом. Якщо його в кабінеті немає, то тебе ніхто не розшукує за несплату.

В сільраду я теж можу подзвонити, цього року вони мені в вайбер надіслали пропозицію сплатити податок на землю, проте цього року я вже все бачу в кабінеті.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
41 год, Вишневое
Сообщения: 14683
С нами с 06.04.2009

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: viladrusis]
      8 октября 2019 в 22:53 Гілками

у меня есть
2 га с\х
10 сот с\х дача
12 сот ж\строение
ничего не платил. ни разу...
куда бежать, скоко платить?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14654
С нами с 24.07.2005

Re: Пришло уведомление от ДФС о задолженности [Re: Outdriver]
      8 октября 2019 в 23:06 Гілками

Outdriver 08.10.2019 22:26 пишет:

В реестр имущественных прав на недвиж внесли? Это делает либо гос. регистратор или нотариус.



Нотаріус вносила, в кадастрі її запис. Але земля це не "недвига", яку нотаріус теж робила, але щось в реєстрі майнових зараз революція, зареєструватися не вийшло. Але до податку на землю від відношення немає. Хоча податок за квартиру та дачу я теж не плачу, бо сумарно вони менше 200 метрів. Окремо за квартиру би платив, дурні у нас закони.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВирішення побутових проблем
Додаткова інформація
1 користувачів і 47 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, doctor_b, moderator, Outdriver 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 2976

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія