e_zaz 02.05.2018 16:22 пишет: В этом году собрался в Саранду. Сейчас планирую обратный маршрут. Хочу поехать через Боснию-Герцеговину. Смотрю что от Саранды до Мостара всего 600 с хвостиком км., а Гугл пишет 10+ часов. Может кто ездил в тех местах? Подскажите стоит ли?
Гугл, однако, оптимист. По горам для равнинного автомобилиста средняя скорость будет примерно 40 км/час плюс остановки и границы. В день можно не вложиться.
Вот єнтот кусок, https://goo.gl/maps/T8PKgqQUeiC2 несмотря на то, что малюет Гугль нам обошелся 11 с лишним часов (в это время входит до пол часа граница+пол часа заправка (карточку не брали, только кеш)+ остановка на перевале Ллогара)
e_zaz 02.05.2018 16:22 пишет: В этом году собрался в Саранду. Сейчас планирую обратный маршрут. Хочу поехать через Боснию-Герцеговину. Смотрю что от Саранды до Мостара всего 600 с хвостиком км., а Гугл пишет 10+ часов. Может кто ездил в тех местах? Подскажите стоит ли?
Гугл, однако, оптимист. По горам для равнинного автомобилиста средняя скорость будет примерно 40 км/час плюс остановки и границы. В день можно не вложиться.
Вот єнтот кусок, https://goo.gl/maps/T8PKgqQUeiC2 несмотря на то, что малюет Гугль нам обошелся 11 с лишним часов (в это время входит до пол часа граница+пол часа заправка (карточку не брали, только кеш)+ остановка на перевале Ллогара)
Спасибо за информацию ! Решил обратно ехать через Македонию с остановкой в Скопье.
Однозначно. За всіх не відповідаю, але скільки читав форум,.... не пам'ятаю, щоб хтось прокладав ч\з Ботошані. Тим більше, що зараз Сучава проходиться по об'їздній. А те, що прокладає Гугл не приймай за догмат. Читай форум. Коректуй маршрут вручну. І тільки кінцевий варіант забивай ТАК САМО ВРУЧНУ, від пункту, до пункту в навігатор.
Globetrotter 05.05.2018 21:51 пишет: Всім привіт!Планую на кінець червня,подорож до Дермі за таким маршрутом - https://goo.gl/maps/zGaLiwd468y Цікавить румунський відрізок шляху,буду радий почути поради-в Албанії буду вперше.
Їхали цим маршрутом у 2016 році. Практично вся ділянка по Румунії однорядна. В сторону Албанії їхали у неділю, дорога була менш-більш вільна, назад повертались серед тижня, багато фур, місць для обгону мало. Ділянка Сигіт - Сату-Маре через гори і "бідні" циганські села. Є невеличкий перевал, середня швидкість буде низькою. Далі До Тімішоари рівнинна дорога, але багато населених пунктів, і чим ближче до Сербського кордону, тим їх стає менше. За Тімшоарою їх практично нема, однак там до кордону вже недалеко. При в'їзді в більшість населених пунктів поробили острівці безпеки, так що по любому потрібно буде скидати швидкість. Плюс декілька великих міст, об'їзних доріг нема, світлофори, тягучки, трохи забере час. Весь маршрут по Румунії з двома зупинками поснідати - пообідати, і двома короткими зупинками в супермаркети зайняв у нас приблизно 10 год (468 км).
Globetrotter 05.05.2018 21:51 пишет: Всім привіт!Планую на кінець червня,подорож до Дермі за таким маршрутом - https://goo.gl/maps/zGaLiwd468y Цікавить румунський відрізок шляху,буду радий почути поради-в Албанії буду вперше.
Їхали цим маршрутом у 2016 році. Практично вся ділянка по Румунії однорядна. В сторону Албанії їхали у неділю, дорога була менш-більш вільна, назад повертались серед тижня, багато фур, місць для обгону мало. Ділянка Сигіт - Сату-Маре через гори і "бідні" циганські села. Є невеличкий перевал, середня швидкість буде низькою. Далі До Тімішоари рівнинна дорога, але багато населених пунктів, і чим ближче до Сербського кордону, тим їх стає менше. За Тімшоарою їх практично нема, однак там до кордону вже недалеко. При в'їзді в більшість населених пунктів поробили острівці безпеки, так що по любому потрібно буде скидати швидкість. Плюс декілька великих міст, об'їзних доріг нема, світлофори, тягучки, трохи забере час. Весь маршрут по Румунії з двома зупинками поснідати - пообідати, і двома короткими зупинками в супермаркети зайняв у нас приблизно 10 год (468 км).
В тому ж 2016 тільки в понеділок. Все решта слово в слово аналогічно. + заїхали на "веселе кладовище" в Селінце (Сапанту)де на кладовищі можна реально посміятися з надгробків. Воно майже біля дороги. https://goo.gl/maps/Qve26rmtsrG2 Та в цілому маршрут оптимальний, без напрружень. З невеликого екстріму - перевал Ллогара https://goo.gl/maps/zUxCjMK2c6t
прогрес очевидний, але далі людина вперто хоче попасти в Ботошани шляхом незаконного перетину державного кордону...екстремал, чи що?
Я ж йому написав "не довіряй Гуглу". Там реально міжнародного КПП немає. У його випадку якщо "північним" маршрутом, то ч\з КПП Порубне і дальше на Сучаву..
Всем привет. Покритикуйте маршрут, поездка намечается на середину июня, с 2 маленькими детьми. Первая ночевка в Браиле, вторая Благоевград, третья уже Ксамил, Химаре. Прочитав архивы, понял что через Салоники проще. Рассматриваю еще через Береговое..Македонию.
Retonto 11.05.2018 07:41 пишет: Всем привет. Покритикуйте маршрут, поездка намечается на середину июня, с 2 маленькими детьми. Первая ночевка в Браиле, вторая Благоевград, третья уже Ксамил, Химаре. Прочитав архивы, понял что через Салоники проще. Рассматриваю еще через Береговое..Македонию.
Какой из них будет оптимальней? На борту будет 9 месячный малыш.
Перший варіант: Не кращий стан дороги Київ-Одеса і дальше по Україні, адже це приблизно 1\4 шляху і часу. По Румунії небагато і досить швидко. Болгарія норм. Греція більша частина автобан. Маршрут розбитий добре. Перша частина найдовша, але так і планують. Другий варіант: Набагато краще по Україні (магістраль Київ-Чоп), а це така ж частина як і до кордону першим маршрутом, чи навіть десь до Браїли. Частина https://goo.gl/maps/upgf2A36gM92 трохи нудна ч\з постійні села та обмеження швидкості. Дальше по Румунії і початок Сербії вже нормально. А від виїзду в Сербії на автобан А1 https://goo.gl/maps/mQHXRAixG6T2 дорога абсолютно нормальна де навіть Гугл закладає швидкість мало не 100км\год. Якщо грамотно розділити цю частину https://goo.gl/maps/7UwRufHJFwj на два дні, то і цей варіант не гірше першого. ІМХО Варіанти на разі одинакові. Навіть якщо відправленням є Київ, то я за другий варіант. - Перший день. Добра частина по Україні нормальною дорогою, дешевшим пальним і заправляємо повний бак перед Румунією якого вистачить до Сербії чи навідь до Македонії де заправляємося з розрахунку "до Албанії". У Греції пальне з цих країн навйдорожче. - Другий день. Спочатку розмірена їзда Румунією та початком Сербії. Дальше набагато швидше до обраного місця ночівлі. - Третій день це залишок до Греції, а дальше прекрасними грецькими дорогами з багатьма тунелями до кордону Албанії. І останнє. У вас в двох варіантах на останніх 35 км. різні варіанти заїзду в Ксаміл. Ч\з паром\переправу https://goo.gl/maps/obuaspzBBTy та в об'їзд https://goo.gl/maps/Pc6wYBhdmnq Простіше паром, але і кругом озера це + до 20 км. Час вийде одинаковий. Не забувайте, в обидвох варіантах, що на цьому грецько-албанському переході є встановлений робочий день. Вночі він закритий. І річкова паром\переправа вночі може не працювати.