autoua
×
Autoua.netФорумАвтотури за кордон

АЛБАНІЯ 2018 (26/37)

Супер писатель! ***
Несебр-Киев
Сообщения: 3961
С нами с 19.08.2009

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: Semas]
      6 июля 2018 в 15:43 Гілками

Semas 06.07.2018 14:36 пишет:

Ми наразі в Кепаро (Qeparo) це поруч з Борщем. Невеличке село, мало людей на пляжі, особливо в стороні від центру. Ми спеціально таке місце вибирали, і живемо на окраїні. Вже побували в Хімарі (дуже багато людей на пляжі) і Ксамілі (також багато людей), хоча міста більш-менш розвинені інфраструктурно, у нашому селі тусовок точно не знайти). Були і в Борщі на пляжі, на окраїні просто пусто, навіть безлюдно, але там каміння. Щоб десь були відверто піщані - не бачив ніде, місцями трапляються, але зачасту в перемішку з камінням. От і в Кепаро також є місця де практично піщані пляжі, але все ж каміння присутнє. Про все в деталях обов'язково напишу на сайті, але пізніше. Поки написав про дорогу до Охріду - хто планує проїхати тудою, читайте - мене відверто вразив цей маршрут http://www.myeasytrip.com.ua/3-makedonia-ohrid/



Июнь -это тот месяц , когда нет людей нигде . Мы на днях стартуем из Албании , именно по причине все прибывающих и прибывающих туристов .


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
17 лет за рулем, Борисполь
Сообщения: 43
С нами с 02.07.2017

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: Semas]
      7 июля 2018 в 02:05 Гілками

Semas 06.07.2018 14:36 пишет:

Ми наразі в Кепаро (Qeparo) це поруч з Борщем. Невеличке село, мало людей на пляжі, особливо в стороні від центру. Ми спеціально таке місце вибирали, і живемо на окраїні. Вже побували в Хімарі (дуже багато людей на пляжі) і Ксамілі (також багато людей), хоча міста більш-менш розвинені інфраструктурно, у нашому селі тусовок точно не знайти). Були і в Борщі на пляжі, на окраїні просто пусто, навіть безлюдно, але там каміння. Щоб десь були відверто піщані - не бачив ніде, місцями трапляються, але зачасту в перемішку з камінням. От і в Кепаро також є місця де практично піщані пляжі, але все ж каміння присутнє. Про все в деталях обов'язково напишу на сайті, але пізніше. Поки написав про дорогу до Охріду - хто планує проїхати тудою, читайте - мене відверто вразив цей маршрут http://www.myeasytrip.com.ua/3-makedonia-ohrid/




Оновлено інфо по маршруту Охрід - Саранда- Кепаро, траса SH75 http://www.myeasytrip.com.ua/welcome-albania/


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ****
9 лет за рулем, Киев
Сообщения: 323
С нами с 18.07.2014

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: Semas]
      7 июля 2018 в 06:19 Гілками

Дякую за детальний опис! Я вже як десь їду вперше - форум почитаю і вся підготовка)

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
59 лет (42 года за рулем), Волочиськ
Сообщения: 12
С нами с 05.05.2018

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: vvvolf]
      7 июля 2018 в 13:56 Гілками

vvvolf 06.07.2018 12:14 пишет:

Globetrotter 06.07.2018 12:07 пишет:

Я взагалі не розумію ,людина відважується на досить складну і довгу подорож,не відчуваючи поведінки авто,не розуміючи принцип роботи агрегатів і в результаті попадає на досить дитячий розвод!А самому пальчик запхати?а подивитися що там підтікає? Чи релігія не дозволяє? В такому випадку може краще літаком? Всім щасливої та гарної подорожі!



На дворі 21 століття. Машина - не фетиш, а щось подібне до зубної щітки.
Ви розумієте принцип роботи смартфона, який носите в кишені?
Тобто сам то я може і розбираюсь, але в принципі не вважаю що жінки, програмісти та інші зобов'язані теж розбиратись.
Крім того дана ситуація не має зв'язку з "розуміння принципів роботи агрегатів", а це сукупність "малий досвід + інша країна + хвилювання від подорожі і.т.д."



А я про що?!Може не варто?щоб потім не плакати на форумі...

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Киев
Сообщения: 1076
С нами с 13.10.2009

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: Globetrotter]
      7 июля 2018 в 16:38 Гілками

Globetrotter 07.07.2018 13:56 пишет:

vvvolf 06.07.2018 12:14 пишет:

Globetrotter 06.07.2018 12:07 пишет:

Я взагалі не розумію ,людина відважується на досить складну і довгу подорож,не відчуваючи поведінки авто,не розуміючи принцип роботи агрегатів і в результаті попадає на досить дитячий розвод!А самому пальчик запхати?а подивитися що там підтікає? Чи релігія не дозволяє? В такому випадку може краще літаком? Всім щасливої та гарної подорожі!



На дворі 21 століття. Машина - не фетиш, а щось подібне до зубної щітки.
Ви розумієте принцип роботи смартфона, який носите в кишені?
Тобто сам то я може і розбираюсь, але в принципі не вважаю що жінки, програмісти та інші зобов'язані теж розбиратись.
Крім того дана ситуація не має зв'язку з "розуміння принципів роботи агрегатів", а це сукупність "малий досвід + інша країна + хвилювання від подорожі і.т.д."



А я про що?!Може не варто?щоб потім не плакати на форумі...


рад, шо вы все такие грамотные. Не уверен, что нам знать об этой вашей грамотности полезнее, нежели о том, что такие ситуации бывают. Я например, достаточно четко представляю как работает авто, и что сколько стоит. И все равно этим мудакам удавалось меня какое-то время дурачить, хотя сейчас уже я вижу кучу нестыковок.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель **
36 лет за рулем, Івано-Франківськ
Сообщения: 1774
С нами с 27.07.2013

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: soul assassin]
      7 июля 2018 в 20:02 Гілками

не зважаючи на ступень технічної обізнаності дописувача, треба бути йому вдячними за попередження, та за обмін досвідом, а не займатися троллінгом...
soul assassin


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель *
Сообщения: 1226
С нами с 29.04.2015

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: soul assassin]
      7 июля 2018 в 23:53 Гілками

soul assassin 07.07.2018 16:38 пишет:

Globetrotter 07.07.2018 13:56 пишет:

vvvolf 06.07.2018 12:14 пишет:


В ответ на:

...




На дворі 21 століття. Машина - не фетиш, а щось подібне до зубної щітки.
Ви розумієте принцип роботи смартфона, який носите в кишені?
Тобто сам то я може і розбираюсь, але в принципі не вважаю що жінки, програмісти та інші зобов'язані теж розбиратись.
Крім того дана ситуація не має зв'язку з "розуміння принципів роботи агрегатів", а це сукупність "малий досвід + інша країна + хвилювання від подорожі і.т.д."



А я про що?!Може не варто?щоб потім не плакати на форумі...


рад, шо вы все такие грамотные. Не уверен, что нам знать об этой вашей грамотности полезнее, нежели о том, что такие ситуации бывают. Я например, достаточно четко представляю как работает авто, и что сколько стоит. И все равно этим мудакам удавалось меня какое-то время дурачить, хотя сейчас уже я вижу кучу нестыковок.




В вашем случае я так понял "совпало" - Вы что то там почувствовали на 130 а они подтвердили Ваши подозрения. Бывает - у меня недавно был аналогичный случай в совсем другой сфере. Заказал грузоперевозку на ДеГруз на два дня вперёд. Звонит чудак и говорит - я деректор, нашли машинку но товар подорожал и надо доплатить. Директора я не знаю но на любой фирме он есть и часто именно он решает фин.вопросы, доплатить - вариант тоже возможный так как там идёт привязка к курсу а он в то время сильно прыгал. Спалились на сумме - захотели нереально много не понимая цены товара и возможной доплаты. Но минуты две-три меня "водили за нос" и звучало всё убедительно. Тоже вариант из серии "совпало" - я был готов к доплате а они вовремя попросили. И самое интересное через какое то время они попробовали с того же номера опять меня точно так же развести - это уже был верх наглости и буквально с первых слов они услышали в свой адрес всё что я о них думаю. Но за первую попытку без вопросов четыре с плюсом они заработали - было почти идеально ...

Змінено sapphir99 (23:54 07/07/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 24
С нами с 18.06.2017

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: soul assassin]
      8 июля 2018 в 16:22 Гілками

soul assassin 06.07.2018 13:09 пишет:

В нише 2 дня стояли так и все было ок и со слов хозяина - там спокойно. Могу дать контакты и рекомендации именно по этой квартире в Нише



Приветствую. Поделитесь, пожалуйста, контактами.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! *
Lviv
Сообщения: 3114
С нами с 26.09.2007

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: Andrei82]
      9 июля 2018 в 11:14 Гілками

Підкажіть - по маршруту Угорщина, Сербія, Македонія, Албанія мед. страхівку вимагають?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст ***
Львов
Сообщения: 200
С нами с 23.05.2005

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: vvvolf]
      9 июля 2018 в 11:18 Гілками

ні разу не вимагали...
але згідно правил перебування в цих країнах (наскільки я підозрюю), то її треба мати... тому завжди вожу з собою медстрахівку, зроблену на шенгенські країни

хоча серби і македонці то не шенген...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P **
11 лет (24 года за рулем), Киев
Сообщения: 10431
С нами с 04.04.2008

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: -Felix-]
      9 июля 2018 в 11:47 Гілками

-Felix- 09.07.2018 11:18 пишет:

ні разу не вимагали...
але згідно правил перебування в цих країнах (наскільки я підозрюю), то її треба мати... тому завжди вожу з собою медстрахівку, зроблену на шенгенські країни

хоча серби і македонці то не шенген...




Зараз всі роблять країни Європи


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
новичок *****
17 лет за рулем, Борисполь
Сообщения: 43
С нами с 02.07.2017

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: vvvolf]
      9 июля 2018 в 12:08 Гілками

vvvolf 09.07.2018 11:14 пишет:

Підкажіть - по маршруту Угорщина, Сербія, Македонія, Албанія мед. страхівку вимагають?




Вітаю. Коли заїжджали в Угорщину, тиждень тому, то у нас запитали страхування на людей, бронювання готелю та наявність коштів, ну Грінкарту само собою. Так що все повинно бути.
Також два дні тому спостерігав картину як при в'їзді на Корфу (Греція), через паромну переправу, не пустили машину на територію острова, бо закінчився термін дії грінкарти.
Обов'язково перевіряйте дати!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: -Felix-]
      9 июля 2018 в 12:09 Гілками

-Felix- 09.07.2018 11:18 пишет:

ні разу не вимагали...
але згідно правил перебування в цих країнах (наскільки я підозрюю), то її треба мати... тому завжди вожу з собою медстрахівку, зроблену на шенгенські країни

хоча серби і македонці то не шенген...



На балканські країни потрібно покриття 30000Є. Чехи вимагають 60000Є покриття. Не всі одинаково.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
46 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1761
С нами с 03.11.2008

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: Semas]
      9 июля 2018 в 14:50 Гілками

Чем это Вы их так раззадорили?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
патриарх **
Киев
Сообщения: 1076
С нами с 13.10.2009

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: Andrei82]
      9 июля 2018 в 15:38 Гілками

Andrei82 08.07.2018 16:22 пишет:

soul assassin 06.07.2018 13:09 пишет:

В нише 2 дня стояли так и все было ок и со слов хозяина - там спокойно. Могу дать контакты и рекомендации именно по этой квартире в Нише



Приветствую. Поделитесь, пожалуйста, контактами.



в привате 2 раза уже


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
читатель
Сообщения: 18
С нами с 19.06.2018

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: ВладК]
      10 июля 2018 в 21:55 Гілками

Скажіть,будь ласка, час роботи переходу Kakavia-Ktismata Албанія-Греція (перечитала з останньої сторінки по 8 і не знайшла, а в четвер в 4 ранку хочемо виїжджати з Ксаміл. Google показує, що ніби цілодобово працює перехід, але може хтось знає точно чи це так. Дякую.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
энтузиаст *
Львов
Сообщения: 263
С нами с 04.06.2018

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: 07tapac07]
      11 июля 2018 в 10:14 Гілками

07tapac07 06.07.2018 13:09 пишет:

Доброго дня всім! ще раз може хтось порадить в якому з цих міст краще зупинитись (Дхермі, Вльора, Хімара або Борш), читав досить багато відгуків і все одно не можу зробити вибір. Нас буде 4 дорослих і дитина 5 років, хотілось щоб пляж був бажано піщаний і небагатолюдний, Спокійник відпочинок з посиділками на вечір. Саранду не пропонуйте томущо туди теж обовязково на 5 ночей (з тим містом визначився) Дякую на перед!!



Може хтось доповнить, бо виїзд21 липня, аде ще не визнвчився


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
важничающий писатель *
46 лет (19 лет за рулем), Киев
Сообщения: 1761
С нами с 03.11.2008

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: kvita2244]
      11 июля 2018 в 10:51 Гілками

kvita2244 10.07.2018 21:55 пишет:

Скажіть,будь ласка, час роботи переходу Kakavia-Ktismata Албанія-Греція (перечитала з останньої сторінки по 8 і не знайшла, а в четвер в 4 ранку хочемо виїжджати з Ксаміл. Google показує, що ніби цілодобово працює перехід, але може хтось знає точно чи це так. Дякую.



Тот погранпереход, который ведет в Игуменицу работает с 6 утра.
Тот, который в Янину - круглосуточный


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! ****
56 лет (37 лет за рулем), Івано-Франківськ
Сообщения: 3586
С нами с 27.06.2011

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: kvita2244]
      11 июля 2018 в 12:04 Гілками

kvita2244 10.07.2018 21:55 пишет:

Скажіть,будь ласка, час роботи переходу Kakavia-Ktismata Албанія-Греція (перечитала з останньої сторінки по 8 і не знайшла, а в четвер в 4 ранку хочемо виїжджати з Ксаміл. Google показує, що ніби цілодобово працює перехід, але може хтось знає точно чи це так. Дякую.



Нецілодобові переходи відкриваються з 6-ої години.
Якщо виїзжаєте в 4 год. + до двох годин на їзду. На переході і будете близько шести.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подмастерье *****
46 лет (27 лет за рулем), Ивано-Франковск
Сообщения: 70
С нами с 18.04.2014

Re: АЛБАНІЯ 2018 [Re: ВладК]
      11 июля 2018 в 13:56 Гілками

ВладК 11.07.2018 10:51 пишет:

kvita2244 10.07.2018 21:55 пишет:

Скажіть,будь ласка, час роботи переходу Kakavia-Ktismata Албанія-Греція (перечитала з останньої сторінки по 8 і не знайшла, а в четвер в 4 ранку хочемо виїжджати з Ксаміл. Google показує, що ніби цілодобово працює перехід, але може хтось знає точно чи це так. Дякую.



Тот погранпереход, который ведет в Игуменицу работает с 6 утра.
Тот, который в Янину - круглосуточный




Підкажіть, будь ласка, той що через Ігуменицю працює з 6 ранку до якої години ???


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумАвтотури за кордон
Додаткова інформація
0 користувачів і 69 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND, Alexandr 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг: *****
Переглядів теми: 51927

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія