autoua
×
Autoua.netФорумВибір автомобіля

и это не так, и то не альо.. (общая тема) (6/7)

подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: helphelp]
      3 января 2018 в 14:53 Гілками

helphelp 03.01.2018 14:10 пишет:

Ganni 29.12.2017 16:20 пишет:

Mookker 29.12.2017 15:57 пишет:


тоже не могу этого понять, как можно смотреть на расход выбирая тачку за 40к баксов


Та ну ладно І на 100к тачках дивляться
Питання ж не в (не)спроможності оплачувати чек на заправці, а загалом в неефективності згорання власних же грошей якщо немає якихось конкретних вимог до двигуна Мене це відверто харить.
А про такий бонус як пробіг на одному баку я взагалі мовчу (особливо з сучасною тенденцією до зменшення цих баків)



Ну так може краще тоді писати - не витрати пального, а пробіг на одному баці... в мене по трасі при нормальному режимі руху (по знаках +19) виходить більше 1000 км. на одній заправці (вже горіла лампа, але ще не впритик було), а при їзді із середньою швидкістю 140+ км. виходить всього близько 800 км, але при цьому на дорогу тратиться десь в півтора рази меньше часу...
Для міста, з моїм спокійним режимом їзди, баку вистачає приблизно на 600+ км.
Тут дійсно є можливість вибирати - або їхати, або економити...
Чуть не забув - бак на 85 літрів...


А вольвівський Д5 (чи як їх там) вклався б у 1000км по місту на одному баку і 1200+ на трасі

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43793
С нами с 14.10.2011

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Ganni]
      3 января 2018 в 14:56 Гілками

Ganni 03.01.2018 14:53 пишет:

helphelp 03.01.2018 14:10 пишет:

Ganni 29.12.2017 16:20 пишет:


В ответ на:

...



Та ну ладно І на 100к тачках дивляться
Питання ж не в (не)спроможності оплачувати чек на заправці, а загалом в неефективності згорання власних же грошей якщо немає якихось конкретних вимог до двигуна Мене це відверто харить.
А про такий бонус як пробіг на одному баку я взагалі мовчу (особливо з сучасною тенденцією до зменшення цих баків)



Ну так може краще тоді писати - не витрати пального, а пробіг на одному баці... в мене по трасі при нормальному режимі руху (по знаках +19) виходить більше 1000 км. на одній заправці (вже горіла лампа, але ще не впритик було), а при їзді із середньою швидкістю 140+ км. виходить всього близько 800 км, але при цьому на дорогу тратиться десь в півтора рази меньше часу...
Для міста, з моїм спокійним режимом їзди, баку вистачає приблизно на 600+ км.
Тут дійсно є можливість вибирати - або їхати, або економити...
Чуть не забув - бак на 85 літрів...


А вольвівський Д5 (чи як їх там) вклався б у 1000км по місту на одному баку і 1200+ на трасі



я конечно прошу прощения, а что, кто-то больше 300-500км ездит без остановок? Или эти машины покупают чтобы ездить в места, где нет заправок?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: AL®]
      3 января 2018 в 15:12 Гілками

Теж не розумію. Цих заправок - на кожному кроці. Яка різниця, 400 км на баку чи 1200?
Це ж не електрокари, які довго "заправляти".

Змінено Falwar (15:13 03/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Mookker]
      3 января 2018 в 21:20 Гілками

Mookker 03.01.2018 14:56 пишет:

Ganni 03.01.2018 14:53 пишет:

helphelp 03.01.2018 14:10 пишет:


В ответ на:

...




Ну так може краще тоді писати - не витрати пального, а пробіг на одному баці... в мене по трасі при нормальному режимі руху (по знаках +19) виходить більше 1000 км. на одній заправці (вже горіла лампа, але ще не впритик було), а при їзді із середньою швидкістю 140+ км. виходить всього близько 800 км, але при цьому на дорогу тратиться десь в півтора рази меньше часу...
Для міста, з моїм спокійним режимом їзди, баку вистачає приблизно на 600+ км.
Тут дійсно є можливість вибирати - або їхати, або економити...
Чуть не забув - бак на 85 літрів...


А вольвівський Д5 (чи як їх там) вклався б у 1000км по місту на одному баку і 1200+ на трасі



я конечно прошу прощения, а что, кто-то больше 300-500км ездит без остановок? Или эти машины покупают чтобы ездить в места, где нет заправок?


По-перше, в кожного свої звички і свої правила щодо подорожей.
А по-друге, це питання психологічного комфорту. Особливо коли часто з"їжджаєш з доріг міжнародного значення. Одна справа коли заправитись через 300-500км це всього лиш необов"язкова опція, а інша - якщо це життєва необхідність


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
СуперСтар **
20 лет за рулем, Киев
Сообщения: 4527
С нами с 27.12.2012

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Falwar]
      3 января 2018 в 23:36 Гілками

Falwar 03.01.2018 15:12 пишет:

Теж не розумію. Цих заправок - на кожному кроці. Яка різниця, 400 км на баку чи 1200?



Разница такова, что, например, выезжая из Коблева в Киев в конце августа (даже с неполным баком), я спокойно проехал весь маршрут, не выстаивая в адских очередях на заправках и не переживая сожрут ли тянучки/пробки все топливо или нет. Это так, просто для примера.

400км на бак - несмертельно, но все таки неудобно.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: skov]
      4 января 2018 в 08:30 Гілками

очень поддерживаю
у меня есть в семье машина на газу. А сам я езжу на дизеле
и вот именно в таких ситуациях - проявляется то, что на газу проезжается 350 км, а на дизеле до 1000. В ситуации с той же Одессой летом - газ закончился, на заправках адские очереди. по итогу ехали на бензине, благо бак большой, и заранее полный залили на всякий случай.
На дизеле я бы практически в оба конца без дозаправок мог бы съездить. Или как минимум не париться, и заправиться уже ночью в Одессе. И иметь запас на дорогу до Киева.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Сообщения: 3763
С нами с 15.08.2013

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: AL®]
      4 января 2018 в 10:07 Гілками

Если ехать Из Коблево в Киев, то возле Одессы по пути 7 заправок только ОККО, не говоря о других брендах. Даже если представить, что на всех большие очереди, то до Умани всего 300 км - хватит полбака бензина з головой.
Тем более, что сейчас уже появились всякие OKKO pay, где не нужно стоять в очереди на кассе.

Змінено Falwar (10:11 04/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43793
С нами с 14.10.2011

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: skov]
      4 января 2018 в 11:19 Гілками

skov 03.01.2018 23:36 пишет:

Falwar 03.01.2018 15:12 пишет:

Теж не розумію. Цих заправок - на кожному кроці. Яка різниця, 400 км на баку чи 1200?



Разница такова, что, например, выезжая из Коблева в Киев в конце августа (даже с неполным баком), я спокойно проехал весь маршрут, не выстаивая в адских очередях на заправках и не переживая сожрут ли тянучки/пробки все топливо или нет. Это так, просто для примера.

400км на бак - несмертельно, но все таки неудобно.



400 км на бак - это прямо какой-то американский монстр. Тут речь же в топике про 6 и 8 литров в городе, типа очень критично


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1237
С нами с 14.12.2014

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Ganni]
      4 января 2018 в 12:49 Гілками

Ganni 03.01.2018 14:53 пишет:

helphelp 03.01.2018 14:10 пишет:

Ganni 29.12.2017 16:20 пишет:


В ответ на:

...



Та ну ладно І на 100к тачках дивляться
Питання ж не в (не)спроможності оплачувати чек на заправці, а загалом в неефективності згорання власних же грошей якщо немає якихось конкретних вимог до двигуна Мене це відверто харить.
А про такий бонус як пробіг на одному баку я взагалі мовчу (особливо з сучасною тенденцією до зменшення цих баків)



Ну так може краще тоді писати - не витрати пального, а пробіг на одному баці... в мене по трасі при нормальному режимі руху (по знаках +19) виходить більше 1000 км. на одній заправці (вже горіла лампа, але ще не впритик було), а при їзді із середньою швидкістю 140+ км. виходить всього близько 800 км, але при цьому на дорогу тратиться десь в півтора рази меньше часу...
Для міста, з моїм спокійним режимом їзди, баку вистачає приблизно на 600+ км.
Тут дійсно є можливість вибирати - або їхати, або економити...
Чуть не забув - бак на 85 літрів...


А вольвівський Д5 (чи як їх там) вклався б у 1000км по місту на одному баку і 1200+ на трасі



Я думаю, що вільно би вклався та ще залишилось... люди кажуть, що по трасі Д5 вільно у 6 л. вкладується навіть з пристойною швидкістю - вийде приблизно під 1400 км. на одному баці... але то якщо брати ідеальну трасу, а у нас же трас немає, є дороги, які обов"язково проходять через всі попутні міста та села - хоч не хоч а швидкість прийдеться скидати... а це лишні витрати...
З приводу міста - не факт, у мене борт.комп. показує середню швидкість 18 км/г - з такою швидкістю реальніше бачити під 10 л. на сотню у місті... отож вийде десь 800-900 км. на баці...

П.С. Про двигуни...
----
У Вольво просто з маркуванням двигунів раніше було:
Цифра - бензниовий двигун 5/6 циліндрів з вказаним об"ємом
Д - дизель 5 циліндрів турбо (мін.надув)
Д5 - дизель 5 циліндрів турбо (макс.надув)
Т5 - бензин 5 циліндрів турбо (декілька модифікацій)
Т6 - бензин 6 циліндрів твінтурбо
----
А тепер всі двигун 4 циліндрові, тільки відрізняються ступенем "турбонакачки" та наявністю електропривода....


Змінено helphelp (12:59 04/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1237
С нами с 14.12.2014

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Mookker]
      4 января 2018 в 13:01 Гілками

Mookker 04.01.2018 11:19 пишет:

skov 03.01.2018 23:36 пишет:

Falwar 03.01.2018 15:12 пишет:

Теж не розумію. Цих заправок - на кожному кроці. Яка різниця, 400 км на баку чи 1200?



Разница такова, что, например, выезжая из Коблева в Киев в конце августа (даже с неполным баком), я спокойно проехал весь маршрут, не выстаивая в адских очередях на заправках и не переживая сожрут ли тянучки/пробки все топливо или нет. Это так, просто для примера.

400км на бак - несмертельно, но все таки неудобно.



400 км на бак - это прямо какой-то американский монстр. Тут речь же в топике про 6 и 8 литров в городе, типа очень критично



Не факт - мій вільно так або й більше "може жерти в місті", якщо повезе з пробками


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43793
С нами с 14.10.2011

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: helphelp]
      4 января 2018 в 13:02 Гілками

helphelp 04.01.2018 13:01 пишет:

Mookker 04.01.2018 11:19 пишет:

skov 03.01.2018 23:36 пишет:


В ответ на:

...




Разница такова, что, например, выезжая из Коблева в Киев в конце августа (даже с неполным баком), я спокойно проехал весь маршрут, не выстаивая в адских очередях на заправках и не переживая сожрут ли тянучки/пробки все топливо или нет. Это так, просто для примера.

400км на бак - несмертельно, но все таки неудобно.



400 км на бак - это прямо какой-то американский монстр. Тут речь же в топике про 6 и 8 литров в городе, типа очень критично



Не факт - мій вільно так або й більше "може жерти в місті", якщо повезе з пробками



у тебя и есть динозавр мы ж тут вроде про современные движки, тем более дизеля


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1237
С нами с 14.12.2014

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Mookker]
      4 января 2018 в 15:52 Гілками

Mookker 04.01.2018 13:02 пишет:

helphelp 04.01.2018 13:01 пишет:

Не факт - мій вільно так або й більше "може жерти в місті", якщо повезе з пробками



у тебя и есть динозавр мы ж тут вроде про современные движки, тем более дизеля



Та де там він динозавр - 6 циліндрів, без копійок 3 літра, та дві турбіни - класика від Вольво, котра ще кажись зовсім донедавна була на конвеєрі у серійних автівках...
Печально, що такі гарні, живучі, всеядні та тяговиті з холостих двигуни більше не в моді... тепер всі за екологію та перекачані "міні" на 2-х, 3-х або 4-х циліндрах...

Змінено helphelp (15:53 04/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Mookker]
      5 января 2018 в 10:06 Гілками

Mookker 03.01.2018 14:56 пишет:

я конечно прошу прощения, а что, кто-то больше 300-500км ездит без остановок?



При возможности да. При невозможности - остановка на туалет короче по времени, чем остановка на туалет плюс дозаправка.

Mookker 03.01.2018 14:56 пишет:

Или эти машины покупают чтобы ездить в места, где нет заправок?



Тебе нравится заправляться? Нравится искать заправку (либо заезжать на давно знакомую), останавливаться, открывать крышку (если она не завязана на центральный замок), идти в небольшую очередь на кассе и т.д.? Нет, в этом не ничего плохого, страшного и т.п. Нет, потеря времени вроде не такая и большая. Но если можно это делать реже, то почему бы не делать это реже, а значит почему не считать больший пробег с бака достоинством, может и не самым важным?

И все же насчет "нет заправок". Вроде смешно читать про тех, кто рассчитывал протянуть еще, но закончился бензин и они остановились, но как-то совершенно не хочется пополнить собой их число, особенно ночью в стране с непонятным тебе языком. Однако, бывает, что заправки, на которые приблизительно рассчитываешь, отсутствуют или оказываются закрыты, и доезжаешь до работающей с уже опасно малым остатком в баке. Зачем?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Hombre Rayo **
Киев
Сообщения: 25170
С нами с 08.05.2005

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Sashok_Accent]
      5 января 2018 в 10:18 Гілками

Sashok_Accent 04.01.2018 08:30 пишет:

и вот именно в таких ситуациях - проявляется то, что на газу проезжается 350 км, а на дизеле до 1000.



Смысл газа не (только) в том, что он дешевле бензина, а в том, что у тебя второй бак, который ощутимо прибавляет к пробегу на штатном. А цена - вопрос относительный. Например, транзит через Мадьярию, где цена газа несущественно ниже цены бензина у нас - когда у тебя закончится газ через 350км после границы, ты ни разу не останавливаясь дальше поедешь на заранее заправленном бензине. А так, конечно, дизель лучше - один бак без "колхоза" с баллоном дает такой же или больше пробег, чем два бака.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: helphelp]
      5 января 2018 в 11:01 Гілками

helphelp 04.01.2018 12:49 пишет:

Ganni 03.01.2018 14:53 пишет:

helphelp 03.01.2018 14:10 пишет:


В ответ на:

...




Ну так може краще тоді писати - не витрати пального, а пробіг на одному баці... в мене по трасі при нормальному режимі руху (по знаках +19) виходить більше 1000 км. на одній заправці (вже горіла лампа, але ще не впритик було), а при їзді із середньою швидкістю 140+ км. виходить всього близько 800 км, але при цьому на дорогу тратиться десь в півтора рази меньше часу...
Для міста, з моїм спокійним режимом їзди, баку вистачає приблизно на 600+ км.
Тут дійсно є можливість вибирати - або їхати, або економити...
Чуть не забув - бак на 85 літрів...


А вольвівський Д5 (чи як їх там) вклався б у 1000км по місту на одному баку і 1200+ на трасі



Я думаю, що вільно би вклався та ще залишилось... люди кажуть, що по трасі Д5 вільно у 6 л. вкладується навіть з пристойною швидкістю - вийде приблизно під 1400 км. на одному баці... але то якщо брати ідеальну трасу, а у нас же трас немає, є дороги, які обов"язково проходять через всі попутні міста та села - хоч не хоч а швидкість прийдеться скидати... а це лишні витрати...
З приводу міста - не факт, у мене борт.комп. показує середню швидкість 18 км/г - з такою швидкістю реальніше бачити під 10 л. на сотню у місті... отож вийде десь 800-900 км. на баці...


Так от і я ж до чого: маємо дві однаковісінькі машини, але в однієї кілометр пробігу коштує N, а в іншої - N+x%.
Питання: нащо брати перший варіант? Знову ж таки наголошу, що це за умови якщо немає якихось конкретних вимог до двигуна (бо зараз тут почнеться "солярка воняє", "дизель бубубу" і прочя єресь)

п.с. Якщо хто думає, що я просто топлю за дизель - нічого подібного. Я топлю за більш ефективне споживання сімейного бюджету. І логіка "тю ти шо жлоб купувати тачку за 100500 грошей і дивитись на паспортне споживання" на мою думку ущєрбна


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43793
С нами с 14.10.2011

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Ganni]
      5 января 2018 в 11:04 Гілками

Ganni 05.01.2018 11:01 пишет:


п.с. Якщо хто думає, що я просто топлю за дизель - нічого подібного. Я топлю за більш ефективне споживання сімейного бюджету. І логіка "тю ти шо жлоб купувати тачку за 100500 грошей і дивитись на паспортне споживання" на мою думку ущєрбна



эээ, тут речь не об этом. а о том, что тс хочет полный привод, к нему более мощный движок и при этом сказочный расход 6 литров в городе. поэтому возникает вопрос, зачем смотреть на расход при таком выборе. Ясно, что когда у тебя есть выбор 3.5 атмо или 2.0 тди, а динамика тебя не волнует, то выбор будет за дизелем.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: El Erizo]
      5 января 2018 в 11:25 Гілками

UT7UX 05.01.2018 10:06 пишет:

Mookker 03.01.2018 14:56 пишет:

я конечно прошу прощения, а что, кто-то больше 300-500км ездит без остановок?



При возможности да. При невозможности - остановка на туалет короче по времени, чем остановка на туалет плюс дозаправка.

Mookker 03.01.2018 14:56 пишет:

Или эти машины покупают чтобы ездить в места, где нет заправок?



Тебе нравится заправляться? Нравится искать заправку (либо заезжать на давно знакомую), останавливаться, открывать крышку (если она не завязана на центральный замок), идти в небольшую очередь на кассе и т.д.? Нет, в этом не ничего плохого, страшного и т.п. Нет, потеря времени вроде не такая и большая. Но если можно это делать реже, то почему бы не делать это реже, а значит почему не считать больший пробег с бака достоинством, может и не самым важным?

И все же насчет "нет заправок". Вроде смешно читать про тех, кто рассчитывал протянуть еще, но закончился бензин и они остановились, но как-то совершенно не хочется пополнить собой их число, особенно ночью в стране с непонятным тебе языком. Однако, бывает, что заправки, на которые приблизительно рассчитываешь, отсутствуют или оказываются закрыты, и доезжаешь до работающей с уже опасно малым остатком в баке. Зачем?


Да, от у мене в Хая вибіг на повному баку десь 600км якщо їхати в межах правил (тобто про заправку треба вже думати кілометрів за 500). І в мене неодноразово були ситуації, коли доводилось дозаправлятись якоюсь бодягою - слава богу цей атмосферник може собі дозволити джанк фуд

Ще помітив за собою, що з частими заїздами на АЗС підсвідомо стаєш більш лінивим/менш вибагливим до харчування в дорозі Бо з норм запасом ходу зупинки робиш по можливості в найбільш приємних місцях, а коли на заправку доводиться заїжджати часто, то спрацьовує "раз я вже тут то чом би не підкріпитись"
Це я винятково про себе - шоб ніхто не подумав шо я на когось накидаю


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
подсевший на форум ***
Стольний град
Сообщения: 25040
С нами с 19.10.2010

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Mookker]
      5 января 2018 в 11:31 Гілками

Mookker 05.01.2018 11:04 пишет:

Ganni 05.01.2018 11:01 пишет:


п.с. Якщо хто думає, що я просто топлю за дизель - нічого подібного. Я топлю за більш ефективне споживання сімейного бюджету. І логіка "тю ти шо жлоб купувати тачку за 100500 грошей і дивитись на паспортне споживання" на мою думку ущєрбна



эээ, тут речь не об этом. а о том, что тс хочет полный привод, к нему более мощный движок и при этом сказочный расход 6 литров в городе. поэтому возникает вопрос, зачем смотреть на расход при таком выборе. Ясно, что когда у тебя есть выбор 3.5 атмо или 2.0 тди, а динамика тебя не волнует, то выбор будет за дизелем.


Ну, ТС, судячи з його хочучок, або все ще вірить в єдинорогів котрі пукають райдугами, або просто ділиться своїми мріями (вони в мене такі ж якщо що - хочу недорого 7-місний просторий СУВ з купою плюшок, котрий швидко їздить і при цьому їсть не більше мого гольфа )

Але я конкретно в цій дискусії зачепився за вашу фразу "как можно смотреть на расход выбирая тачку за 40к баксов"

Змінено Ganni (11:32 05/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT ***
38 лет (19 лет за рулем), Ірпінь
Сообщения: 38739
С нами с 25.02.2005

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: El Erizo]
      5 января 2018 в 11:34 Гілками

UT7UX 05.01.2018 10:18 пишет:

Sashok_Accent 04.01.2018 08:30 пишет:

и вот именно в таких ситуациях - проявляется то, что на газу проезжается 350 км, а на дизеле до 1000.



Смысл газа не (только) в том, что он дешевле бензина, а в том, что у тебя второй бак, который ощутимо прибавляет к пробегу на штатном. А цена - вопрос относительный. Например, транзит через Мадьярию, где цена газа несущественно ниже цены бензина у нас - когда у тебя закончится газ через 350км после границы, ты ни разу не останавливаясь дальше поедешь на заранее заправленном бензине. А так, конечно, дизель лучше - один бак без "колхоза" с баллоном дает такой же или больше пробег, чем два бака.




ну не так уж несущественно там газ дешевле
уже точных цифр не помню, я на газу через Мадьяров всего один раз ездил
и мне сильно надоело каждые 350 км заправляться
теперь радуюсь, до Хорватского побережья - 2-3 дозаправки, и то, только потому что все равно отдохнуть надо, и не люблю когда меньше четверти бака в машине. Особенно после того, как еще на бензине закатывался в Хорватии на заправку уже на заглохшей машине... во де был саспенс

Змінено Sashok_Accent (11:35 05/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
IesuiT **
35 лет (17 лет за рулем), Одесса
Сообщения: 43793
С нами с 14.10.2011

Re: и это не так, и то не альо.. (общая тема) [Re: Ganni]
      5 января 2018 в 11:35 Гілками

Ganni 05.01.2018 11:31 пишет:



Але я конкретно в цій дискусії зачепився за вашу фразу "как можно смотреть на расход выбирая тачку за 40к баксов"



я уже раз 100 писал, мне нужно тыкать идея в том, что в его круг итак не попали ни одной конкретно жрущей тачки типа твоего хайлендера, а смотреть на разницу в расходе в пару литров при такой стоимости - имхо жлобство


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумВибір автомобіля
Додаткова інформація
6 користувачів і 58 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, Yorc, Stor, moderator, BorisB 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 8355

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія