autoua
×
Autoua.netФорумAutoua форум

С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. (3/3)

опытный писатель **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1237
С нами с 14.12.2014

Re: С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. [Re: WildHawk]
      1 января 2018 в 13:28 Гілками

WildHawk 01.01.2018 04:53 пишет:

codex 31.12.2017 21:45 пишет:


У сотрудницы два раза снимали комплект фар с туарега. Там они чуть-ли не без инструмента снимаются




У Ауди Q7 тоже самое. На старой квартире в том году летом - сняли на стоянке за 5 минут. С учетом типа охранника. Даже не пискнула.

В Ланосах открывается на ура снаружи капот. Посему - либо защиту мастерить, либо замок капота.



Не факт, що допоможе, але тішу себе тим фактом, що не всі знають де у мого авто акум та не факт, що вийде його швидко зняти... під капотом немає, а іще захиска планка і кришка + п"ять болтів відкрутити... трохи забагато роботи для знімання акума у мого Вольво... може буде в облом...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
R.I.P. **
49 лет, Киев
Сообщения: 16808
С нами с 11.01.2003

Re: С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. [Re: helphelp]
      1 января 2018 в 23:27 Гілками

helphelp 01.01.2018 13:28 пишет:


Не факт, що допоможе, але тішу себе тим фактом, що не всі знають де у мого авто акум та не факт, що вийде його швидко зняти... під капотом немає, а іще захиска планка і кришка + п"ять болтів відкрутити... трохи забагато роботи для знімання акума у мого Вольво... може буде в облом...




В Ланосе капот открывается тупо из под бампера. Там тросик провисает. Дернул из под переднего бампера - и открыл с улицы. Посему народ ставит всякие блокировки. Лучше всего - электромеханический замок капота. При охране - только выламывать капот, т.к. дополнительный штырь намертво блокирует. И не надо ничего выдумывать.

Змінено WildHawk (23:28 01/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Достоевский **
54 года (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 8936
С нами с 04.10.2006

Re: С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. [Re: helphelp]
      2 января 2018 в 02:10 Гілками

helphelp 01.01.2018 13:28 пишет:


Не факт, що допоможе, але тішу себе тим фактом, що не всі знають де у мого авто акум та не факт, що вийде його швидко зняти... під капотом немає, а іще захиска планка і кришка + п"ять болтів відкрутити... трохи забагато роботи для знімання акума у мого Вольво... може буде в облом...



Якби таких вольво було б як ланосів, то задумались би і про болти тощо. А зараз простіше стирити у ланоса. От і все.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Bes
Механик ***
52 года (31 год за рулем), Киев
Сообщения: 2834
С нами с 22.06.2004

Re: С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. [Re: helphelp]
      2 января 2018 в 02:40 Гілками

helphelp 01.01.2018 13:14 пишет:

Потрібно ловити таких "комуністів акумів" і на місці до приїзду поліції "не старатись вберігати їх від падіння на руки та ноги акумуляторів", а вже потому просто констатувати факт, що під час спроби втекти з вкраденим акумом, цей акум впав злодію на руку та зломав її у 8 місцях, а потім на додачу ще "знову невдало впав" на ногу і там те ж пара переломів...
А поліція приїде, визве швидку, надасть допомогу... бо є дуже занадто велика підозра, що поліціянти крадіїв посадять - цеж потрібно доводити, а у них з подібним зараз "ну повний гуманізм"...
Може тоді з кожним разом хоч на одного-двох крадіїв по факту буде меньше ставати... а так гляди і слухи поповзуть... може простий природний страх з"явиться у крадіїв...
П.С. Просто нові копи та старі судді дуже якось "гуманно працюють" зі злодіями...




Ван Дамм, Жан-Клод?


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Супер писатель! **
Киев
Сообщения: 3981
С нами с 01.02.2008

Re: С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. [Re: helphelp]
      2 января 2018 в 06:30 Гілками

helphelp 01.01.2018 13:14 пишет:

Потрібно ловити таких "комуністів акумів" і на місці до приїзду поліції "не старатись вберігати їх від падіння на руки та ноги акумуляторів", а вже потому просто констатувати факт, що під час спроби втекти з вкраденим акумом, цей акум впав злодію на руку та зломав її у 8 місцях, а потім на додачу ще "знову невдало впав" на ногу і там те ж пара переломів...
А поліція приїде, визве швидку, надасть допомогу... бо є дуже занадто велика підозра, що поліціянти крадіїв посадять - цеж потрібно доводити, а у них з подібним зараз "ну повний гуманізм"...
Може тоді з кожним разом хоч на одного-двох крадіїв по факту буде меньше ставати... а так гляди і слухи поповзуть... може простий природний страх з"явиться у крадіїв...
П.С. Просто нові копи та старі судді дуже якось "гуманно працюють" зі злодіями...



Поддерживаю. И скоро так и будет происходить, учитывая полную импотентность полиции.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
супер-агент **
Киев
Сообщения: 10185
С нами с 11.01.2002

Re: С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. [Re: Aksakal]
      3 января 2018 в 01:28 Гілками

нельзя так, это же красивые мальчики (и девочки) трудное дело делоют, защищают кошек от собак
А ты их так
Ко мне например 1,5 дня ехали на вызов

уже 2 стекла ищут разбитых

1 - дали тел. следователя 3 месяца звонил, ни разу не застал, по 102 ещё 4 телефона дали, а в его кабинете какая-то подозрительная личность периодически берёт телефон, отказывается представится (это на служебном телефоне то) и говорит что его нет
2 - приехало донецкое чЮдо, которое больше распрашивало на какие шиши я купил машину, как я смог купить квартиру, и почему я не люблю донецких, сказало вы подпишите но всё равно 54 и 58 статьи (по-моему эти, пол года уже прошло, уже и из памяти вытерлось) в Украине не работают, хлопнув дверью авто умчалось. А я до сих пор жду ответа на жалобу по действиям сотрудника вновь аккредитованного

помимо 3,5 часового выезда на ограбление (тоже никого не нашли до сих пор), ну и мелочь неприезд на избиение (не меня)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель **
23 года за рулем, Киев
Сообщения: 1237
С нами с 14.12.2014

Re: С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. [Re: helphelp]
      3 января 2018 в 13:18 Гілками

Є така підозра, що реформа поліція по задумці була красивою, але після першого етапу, цю реформу очолили "старі кадри" і привели все знову "у норму в їхньому рпозумінні"...
Біда у нас не тільки з поліцією, але зі всіма справами та відомствами, до котрих має відношення наш "державний апарат"...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
S0L
Супер писатель! *
Сообщения: 3746
С нами с 12.09.2004

Re: С..ки камуниздят аккумуляторы!!! Минский массив. [Re: helphelp]
      4 января 2018 в 15:44 Гілками

helphelp 03.01.2018 13:18 пишет:

Є така підозра, що реформа поліція по задумці була красивою, але після першого етапу, цю реформу очолили "старі кадри" і привели все знову "у норму в їхньому рпозумінні"...
Біда у нас не тільки з поліцією, але зі всіма справами та відомствами, до котрих має відношення наш "державний апарат"...



Примерно так оно и есть...


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумAutoua форум
Додаткова інформація
0 користувачів і 15 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AlMat, moderator, Amateur 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 11490

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія