autoua
×
Autoua.netФорумІнші подорожі

Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos

V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos
      7 января 2018 в 17:47 Гілками

Що я побачив для себе нового?
1. Велика кількість голландців, кожну п'ятницю в це невелике альпійське село на висоті 1300м з Амстердаму ходить кілька автобусів. Весь Apre Ski - заточений на них.
2. Невелика кількість росіян, в самому Герлосі бачив тричі, на горі більше (але це "понаїхали"). Думав, що може їх поменшало, але вчорашня прогулянка центром Мюнхену, де кожен третій "акав", розвіяла оману. Серед наших курорт теж не дуже популярний - за весь час бачили тільки дві київські машини.
3. Безкоштовне снігове шоу лижних шкіл в центрі села кожний недільний вечір. Шоу варте уваги, але за гроші в інших місцях бачив кращі. Тут виглядає менш професійно, якось по-домашньому.
4. Добре обладнаний SKIDEPOT біля нового підйомнику Дорфбан (на картах Гугла його навіть нема). За ніч висихає все.
5. Снігу дуже багато, через це навіть в +10 на горі каталка лишається пристойної якості.
6. Кілька місць для змагань, з отриманням потім відео та фото своїх спусків на skiline.cc, цей сервіс також дає автоматичну статистику по скі-пассу, чомусь раніше такого ніде не бачив, хоча сервіс явно існує досить давно.
Приклад дармового відео https://www.skiline.cc/skimovie/f79oq
7. Траси на будь-який смак. Особливо сподобалось наявність невеликих чорних альтернатив.
8. Відносно невелика кількість народу в чергах. Максимум витратили 10 хвилин в черзі під час переїзду з Zell до Gerlos (Krimmlalm-X-press I).
9. Дармовий Wi-Fi практично по всьому містечку та біля усіх підйомників. Голосовий зв'язок через Viber, Telegram, Skype працюють.
10. Шолом та палкі на шару (тут мене має чавити жаба, бо у мене був власний). Зламану палку поміняли без питань та грошей.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Водитель троллейбуса **
17 лет за рулем, Киев
Сообщения: 9794
С нами с 14.07.2006

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      7 января 2018 в 17:59 Гілками

Класс! Звучит очень привлекательно!
Расскажи ещё про жилье, общепит и цены, плиз!


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Juliet Capulet]
      7 января 2018 в 19:21 Гілками

Помешкання здається на будь який смак, , але ми починаємо чухатися завжди дуже пізно + нас велика компанія. За місяць до заселення це був ледь не єдиний варіант на відпочинок разом. Бронювали через букинг - http://www.tirolerhof-gerlos.at/
Невеликий номер на трьох дорослих на тиждень 2500 EUR, сніданок шведській стіл + вечеря з вибором з 4-х основних блюд, 2 супи, 2 десерти, салат-бар. 31-го робили додатковий перекус, але ми на нього не потрапили . Такий самий номер, якщо ваша дитина неповнолітня на 300 EUR дешевше. Пристойна сауна в готелі кожен день, масаж за додаткову плату. Персонал боснійці, серби з англійською у них іноді проблеми, але як бонус одна покоївка на чверть українка, мову знала . Апарти можна зняти значно дешевше (але на наш час вільних не було).
Скіпаcс на 6 діб - 249 евро. Лижі за трьох дорослих та дитину щось близько 360 EUR за 6 діб в Intersport. Пізно дізналися, можна було в готелі взяти 10% купон до Intersport.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      7 января 2018 в 19:39 Гілками

В містечку один магазин Spar, зі стандартними цінами цієї мережі. Пиво в банках "Ottinger" - 0.59EUR (з них 0.10 - застава за правильну утилізацію банки), тобто фактично по ціні українського "Ottinger". На горі місцевий Вайcбір - 4.30EUR за 0.5 бокал. Обідали в ресторані самообслуговування Arena Center Gerlos (верхня точка підйомнику Isskogel). Блюда типу лазанья,сосиска з картоплею - 6-8EUR. Подивився SMS-ки, схоже я обходився тільки пивом, є одна "не стандартна" на 14.20EUR в яку увійшли чай+кава+ гуляш+апфель штрудель. В інших ресторанах ціни вище.
Під час шоу внизу пили глювайн - 3 EUR за стакан, 2 чи 2.50 за кіндерпунш.

Наш готель був трохи "на отшибе", Скібуси ходять без розкладу, але більше 10 хвилин чекати не доводиться, в годину пік можуть пустити одразу 3 скібуси разом. Втім нам пішки було йти всього 5-6 хвилин. Як і в багатьох альпійських містечках є пішохідна туристична тропа вздовж річки.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      7 января 2018 в 19:51 Гілками

В останній день зібралися з силами та встигли на вельвет, першій підйом за графіком о 8:45, але о 8:41 я вже був кабінці, і на середній станції до мене вже підсіли щасливці, що вже встигли зробити першій "напівспуск", тобто фактично вони ще хвилин на 10 раніше піднялися. Можливо це було через те, що два попередні дні були дуже несприятливими для каталки,думаю відео з Форарлбергу всі бачили, у нас до такого не дійшло, але підйомники на горі, що забезпечували переїзди між регіонами закривали, да і місцеві теж працювали не всі.

Трохи фото, на запасний телефон (в основному камера здохла).
https://photos.app.goo.gl/d5mBqUV3dW6UhFRc2


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      7 января 2018 в 20:31 Гілками

Забув ще кілька деталей.
Усі креселки в Герлосі без ковпаків та підігріву. З ковпаками зустрів тільки один підйомник в Целль та внизу Кенігслайтен. В тім в Герлосі 2 "бана", тому якщо холодно, можна їздити кабінками.
Офіційна мобільна апплікуха "Zillertal Arena" - маст хев, особливого якщо погода не певна, одразу помітно де ти знаходишся та які підйомники/траси працюють.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Juliet Capulet]
      7 января 2018 в 21:30 Гілками

Згадав, що ви були у Фіссі. Герлос практично на тій самій висоті, але повна протилежність. Фісс на плато, Герлос - вузенька смужка будинків вздовж річки та дороги. У Фіссі дорога на лижі - це підйом в гору, в Герлос - це коротка поїздка скібусом чи прогулянка вздовж річки.
Взагалі, нам Фісс 5 років тому дуже сподобався, і цього раз обирали між ним і невідомим Герлосом. За нас все вирішили авіаквитки, від MUC до Фіссу на годину більше їхати ніж до Герлосу, що досить важливо при пізньому прильоті. А з Wizzair цього разу не склалося.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Xit
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4897
С нами с 14.11.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      8 января 2018 в 19:08 Гілками

Я вот думаю, может лыжную тему по Альпам прибить, где каждый будет описывать свой обпыт этого года. Мы неделю возле Кронплаца жили, обкатали Кортину Дампезо и Альта Бадию. Тоже есть, что написать. Вас Элеонор не задела? У нас снега выпало 4-го января сантиметров 25.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      9 января 2018 в 00:03 Гілками

З машини зняв десь 40см снігу коли чистив її перед виїздом, але це він вже трохи почав танути, внизу часто був плюс. На горі снігу було більше. Шторм нас трохи зачепив,3го після обіду підйомники на самому верху вимкнули, внизу катались практично в дощ, стали повертатися "до дому" потрапили в самий пік снігового шторму, видимість думаю метрів 20, перечекали в ресторані. Австрійці в цей момент навіть не припинили змагання з дитячого слалому та роботу дитячих шкіл.

Змінено Daugava (00:04 09/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Xit]
      9 января 2018 в 10:28 Гілками

В Альта-Бадії був проїздом по Sella Ronda 4 роки тому. Каталака в Італії мені дуже сподобалася, але поки що їздимо тільки до Австрії.

Приколи поїздки.
1. Перед посадкою на рейс в Борисполі обговорюємо останній день, сперечаємось поміж каталкою до 12:00 та поїздкою до Мюнхену. Голова групи критикує мою ідею зі здачею машини/багажу в аеропорту та поїздкою до Мюнхену поїздом. Я йому кажу, що а раптом сніг та пробки, а Кличко у них нема, прибрати його буде нема кому. Пореготали. Через 10 хвилин в бізнес клас заходять два Клички. Довелося 6-го їхати в Мюніх машиною, брати не підвели, снігу не було зовсім.

2. Rent авто.
Europcar, бронював з оплатою на місці, обіцяли 359EUR, взяли 324EUR + заблокували ще 300 EUR як депозит. 6-го здав машину 7-го в 00:14 Аваль зняв блокування. Списання грошей так і не відбулося. Сьогодні отримав Invoice за яким Europcar вважає, що я повністю розрахувався. В Аваль вже дзвонив, почекаю ще пару днів і мабуть буду листуватися з Europcar, щоб вони таки забрали свої гроші. Замість "бубнового" Polo видали Audi A1 з навігацією .

3. Terminal 2 в MUC на відліт дуже здивував. Від контролю безпеки до нашого гейту L03 добиралися ніде особливо не гальмуючи (ногами, ескалаторами, поїздом, сходами) більше 20 хвилин.


P.S. По п.2. Europcar продовжує "жечь". Повернули ще 300 EUR.

Змінено Daugava (13:02 09/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      10 января 2018 в 11:45 Гілками

Не знаю хто "жжот", Аваль чи Europcar, але вчорашні додаткові 300EUR за ніч розтанули. Але і без них виходить, що я тиждень користувався Audi на шару. Колл-центр Авалю запевнює, що з їх боку все гаразд, але приколи з 300EUR кажуть, що щось таки не ладно в данському князівстві. Втім у Europcar ще є більше місяця на тем, щоб списати гроші без проблем. Почекаю до лютого, буде вибігати час, нагадаю їм про себе.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Xit
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4897
С нами с 14.11.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      10 января 2018 в 14:25 Гілками

У меня такая же фигня была. Мы брали в Sicily by Car. Они в прошлую субботу. когда мы машину сдавали, сняли блоикровку суммы, а только сегодня списание денег прошло.

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Xit]
      10 января 2018 в 14:58 Гілками

Дякую, десь так і думав, просто у мене така фігня вперше. До того, завжди виходило, що всі розрахунки закінчувалися максимум протягом доби. Чемпіон - італійський Avis (чи Budget вже не згадаю). Вони скасували блокування за 30 хвилин після повернення машини.

Дійшло в чому справа, я вперше бронював машину без передоплати. Тому блокування за рент та депозит бралися однією сумою. Взагалі жахлива справа всі ці ренти для радянської людини. Суцільні спокуси щось взяти та не повернути або не заплатити.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
бЭндеровец **
8 лет (28 лет за рулем), Донецк - Киев
Сообщения: 64726
С нами с 10.10.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      10 января 2018 в 15:00 Гілками

Daugava 10.01.2018 14:58 пишет:

взяли 324EUR + заблокували ще 300 EUR як депозит


то звідки ж тиждень безкоштовно?

Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Mangust]
      10 января 2018 в 15:08 Гілками

Mangust 10.01.2018 15:00 пишет:

то звідки ж тиждень безкоштовно?




324EUR+300EUR були заблоковані 30.12 однією сумою.
06.01 я здав машину, блокування одразу після півночі відмінилося, всі гроші повернулися.
Вчора Аваль мені прислав SMS про надходження 300EUR і доступна сума збільшилася, ці 300EUR можна було спостерігати в "Райфайззен Онлайн" як блокування. За сьогоднішню ніч ці 300EUR розтанули як їх не було, жодного сліду окрім SMS-ки.

Зараз очікую таки списання.

Кум в той самий час брав машину в Enterprise, йому був потрібен автомат, за гольф окрім плати за рент взяли додатковий депозит 500 EUR, гроші досі не повернули.

Змінено Daugava (15:10 10/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
опытный писатель ***
46 лет (24 года за рулем), Germany, Nuernberg
Сообщения: 1212
С нами с 27.06.2009

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      10 января 2018 в 15:11 Гілками

Daugava 07.01.2018 17:47 пишет:

...
2. Невелика кількість росіян, в самому Герлосі бачив тричі, на горі більше (але це "понаїхали"). Думав, що може їх поменшало, але вчорашня прогулянка центром Мюнхену, де кожен третій "акав", розвіяла оману. Серед наших курорт теж не дуже популярний - за весь час бачили тільки дві київські машини.
...




Даже если встретишь ребят в куртках с надписями Russia, многие из них немцы (российские немцы). На этих выходных был 2 дня в WilderKaiser - трепался во время обеда с соседними столами У меня хватает друзей в Германии, кто ходит в куртках с надписями Россия, на авто российские флаги вокруг номерных знаков. Так что русский язык и одежда - не обязательно значит, что это российские туристы
Что интересно: украинские рамки или флажки на машинах в Германии практически не встречаются, может быть раз или два всего видел..
Кстати, пока туда ехал и обратно - 3 машины с белорусскими номерами в Австрии встречал ...

Добавлю от себя информации: с прошлого года цены не изменились. Ночёвка в пансионе с завтраком стоит примерно 25-30 евро. Подъёмники тоже не подорожали.

P.S. 6го декабря ездил на открытие сезона - самая классная поездка за последние годы: естественного снега было просто завались, как раз несколько дней снегопады были Многие, опасаясь того, что на открытие сезона снега мало будет - не поехали, поэтому склоны пустые были

Змінено pozin8 (15:13 10/01/2018)


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: pozin8]
      10 января 2018 в 17:25 Гілками

Я думаю, що у німецьких "Russia" нема настільки сильного "аканья". На А8-А9 зустріли в товарній кількості машин RUS з 777-го регіону (Москва) але за тиждень в Герлосі жодної.
Цього року з MUC їхали пізно, пробки вже розбіглися. Але назад поверталися теж пізніше, через це 10-й ранку на кордоні AT/DE витратили з півгодини. Кум їхав на годину пізніше, його навігатор повів городами, всі пробки об'їхав без всякого контролю. Взагалі день суботи - найгірший час для подорожей AT-DE-AT принаймні в лижний сезон.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Xit
СуперСтар ***
Киев
Сообщения: 4897
С нами с 14.11.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      10 января 2018 в 18:25 Гілками

Daugava 10.01.2018 17:25 пишет:

Взагалі день суботи - найгірший час для подорожей AT-DE-AT принаймні в лижний сезон.



В Италии мы тоже встряли в пробки в субботу, что туда. что назад. Туда. где-то час-полтора лишних было. а назад выехали из Брунико в 9,30, гугл обещал, что приедем к 13.30 в Милан. Но реально доехали только после 16,00. Пробки на платной А22 были серьезные. Я даже не удивлюсь, если по бесплатным это все быстрее объехать можно было.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
29 лет за рулем, Ровно
Сообщения: 26691
С нами с 09.08.2002

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Xit]
      10 января 2018 в 21:53 Гілками

Суббота - общеевропейский день въезда-выезда. Пробки всегда и везде.
На прошлой неделе ехал в Мюнхен по 94 автобану (прямая дорога, по карте по центру между северной через Деггендорф и южной через Зальцбург). Никакого контроля и близко, но дорога местами страшно нудная, если встанешь за грузовиком со скоростью 50 км/ч


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
V.I.P ***
52 года (24 года за рулем), Riga-Київ-Гурзуф
Сообщения: 14647
С нами с 24.07.2005

Re: Лижі. Новий рік в Zillertal Arena. Gerlos [Re: Daugava]
      11 января 2018 в 09:06 Гілками

Після 18:00 по суботам пробок майже нема, рух досить щільний, але 170 по автобаном їхати дозволяє без проблем. На 200 км MUC-Gerlos передова машина нашого каравану відірвалася на 30 хвилин від двох інших що їхали 120-130. Щоправда "передовик" в Австрії теж їхав швидше дозволених 100.

Прийшло нарешті списання. Прорахувався з курсом, заліз трохи в мінус, вже загасив.


Роздрукувати   Нагадати!   Сповістити модератора   Відправити по E-mail
Autoua.netФорумІнші подорожі
Додаткова інформація
0 користувачів і 24 що побажали залишитися невідомими читають цей форум.

Модератор:  AVB, LordAmid, moderator, LOMOND 

Роздрукувати всю тему

Права
      Ви не можете створювати нові теми
      Ви не можете відповідати на повідомлення
      HTML дозволений
      UBBCode дозволений

Рейтинг:
Переглядів теми: 3533

Оціните цю тему

Перейти в

Правила конференції | Календар | FAQ | Карта розділу | Мобільна версія